Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2018., 20:04   #3961
Blaster32
Premium
Moj komp
 
Blaster32's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 154
sve neki kriptonostradamusi a nitko kurca ne zna
__________________

Blaster32 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 20:19   #3962
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor maymun Pregled postova
Idi na vendotel, ubaci karticu,kupi. Imaš ih 10-ak po Zadru. Tečaj je možda 5-8% lošiji al je instant transakcija.
gotovo je sad, zajeb tezi jer pina za tu karticu nemam(prepaid nikad mi nije ni trebao za online kupnju). dakle prebacio novce nutra, a ne mogu ih dignuti osim u banci..dijete kreten sto ces
Brut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2018., 20:27   #3963
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
hpb ali mislim da to nema veze s karticom nego coinbaseom, kliknuo 5x pa mi odbilo transakciju sad pise previse pokusaja. (btw. prosla ura i pol vec)

ja jucer poslao 200€ sa coinbase na pbz devizni bez problema.. 1 click .. done
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 21:10   #3964
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
ja jucer poslao 200€ sa coinbase na pbz devizni bez problema.. 1 click .. done
ja sam uplacivao uzeo na kraju 0.5etha na bitstampu cisto da mi ne propadne danasnji dan
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 22:06   #3965
QW47
Registered User
Moj komp
 
QW47's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Vjerujem da još ima dosta ekipe koja čita ovu temu na svakodnevnoj bazi iako se ne miješaju u raspravu, kao i ja, te očekuju mišljenja o valutama, cijenama, kupoprodaji, a ne o tome kako ništa ne valja i kako će sve propasti. Predlažem Fripperu da napravi novu temu „PROPAST KRIPTOVALUTA“ i da se svi dežurni kripto apokaliptičari tamo udruže i pišu svoja mišljenja, a nama ostave ovu, kao i ostale teme, za ono što služe.

Kripto neće propasti. Banke rade na svojim rješenjima, države uvode pravila i regulacije, čak i Hrvatska ima definiran porez na zaradu od kriptovaluta, sve više dućana prihvaća Bitcoin. Bitcoin je tu i ostat će tu. Sa vremenom će evoluirati i postati ono što mora postati.

Slažem se da ima hrpa bezvrijednih coinova i bit će ih još više. Slažem se da je dosta toga ponzi shema, no toga ima u svemu gdje postoji ikakva vrijednost. Nije problem u tome, problem je što bi se ljudi obogatili preko noći bez da koriste mozak. Kao i u svemu do sada, mora proći period prilagodbe i prihvaćanja, sa vremenom će ekipa naučiti na pogreškama i shit coinovi će propadati, nakon nekog vremena shit coinova neće niti biti jer ih nitko neće kupovati.

Po meni bi trebali biti sretni jer smo na pragu promjena a tu se najviše da zaraditi. I dok neki trube kako ništa ne valja, sveopći trend u Hrvatskoj, ja i dalje ulažem u rigove i znanje vezano uz blockchainove. Vratio sam sve novce za rigove i još nešto zaradio, ja sretan.
Ozbiljno? Daj link? Takav zakon nije kod nas još provučen, postoje samo mišljenja poreznih uprava koje same pojma o pojma nemaju.

Kao i ljudi u bankama. Neki dan u Zagrebačkoj banci odem na razgovor u vezi kriptovaluta da li bi odobrili isplatu deviza kojima je porijeklo prodaja kriptovalute. Svi su se uzjebali i okretali telefonske brojeve 10 minuta, da bi dobio odgovor sat vremena poslije koji je od njihovog voditelja brookerske službe ili što god, da bi transakcija bila odbijena, a znam 5+ ljudi koji najnormalnije isplaćuju po više tisuća eura na devizne račune u ZABI.
QW47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 22:32   #3966
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Jel to puce balon???
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 22:36   #3967
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Jel to puce balon???
Ne vjerujem. Sve će se prepolovit i onda ponovno prema gore bar još jedanput.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 22:39   #3968
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Nemoj da se bas prepolovi... znam i ja da ce gore, ali ipak mi je tesko za gledati...

__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 22:51   #3969
maymun
Premium
Moj komp
 
maymun's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zadar
Postovi: 192
Citiraj:
Autor QW47 Pregled postova
Ozbiljno? Daj link? Takav zakon nije kod nas još provučen, postoje samo mišljenja poreznih uprava koje same pojma o pojma nemaju.

Kao i ljudi u bankama. Neki dan u Zagrebačkoj banci odem na razgovor u vezi kriptovaluta da li bi odobrili isplatu deviza kojima je porijeklo prodaja kriptovalute. Svi su se uzjebali i okretali telefonske brojeve 10 minuta, da bi dobio odgovor sat vremena poslije koji je od njihovog voditelja brookerske službe ili što god, da bi transakcija bila odbijena, a znam 5+ ljudi koji najnormalnije isplaćuju po više tisuća eura na devizne račune u ZABI.
Zašto pobogu ideš u banku na razgovor u vezi kriptovaluta? Ako se misliš isplatiti, napraviš to i SEPA transakcija prođe najnormalnije. Banka te ništa ne pita, tko i zašto te plaća, porezna je ta koje te može gnjaviti ovisno o ciframa valjda....
maymun je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 22:58   #3970
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor QW47 Pregled postova
Ozbiljno? Daj link? Takav zakon nije kod nas još provučen, postoje samo mišljenja poreznih uprava koje same pojma o pojma nemaju.
Guglaj, 12% na dobit plus prirez na to, piše na većini portala, mislim da sam isto pročitao i na lider.hr-u.
Bio je i ovdje na nekoj temi link na zakon.

Gledam i ja kako sve pada.
No gledao sam i kako je sve raslo.
I opet će rast i padat, itd...


Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Ne vjerujem. Sve će se prepolovit i onda ponovno prema gore bar još jedanput.
Jedanput?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: gamer. 16.01.2018. u 23:13.
gamer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2018., 23:01   #3971
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Na bitkonanu je buy order na 3.5 LTC po 195. Tko je brz...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote