Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2021., 18:25   #5011
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Frend ima na p40 pro, radi mu super, gpay radi, sve radi. Kaze samo da nakon upgradea firmware zna ponekad stekat pa treba ispocetka podesit inacw sve ok

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 01.09.2021. u 21:14.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 18:35   #5012
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,176
šta je to?
nisam čuja za to.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 19:50   #5013
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
locks je online   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 20:36   #5014
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Frend ima na p40 pro, radi mu super, gpay radi, sve radi. Kaze samo da nakon upgradea firmware zna ponekad stekat pa treba ispocetka podesit inacw sve ok

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
Gpay ne radi kod Huawei p40. Ostalo se može podesiti da radi.
Nakon update software ostaje sve. Ponovno ubacivanje Google servisa treba vraćati software na kojem se može ubaciti i resetirati na tvorničke.



Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je online   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 21:15   #5015
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Njemu na p40pro radi, tako mi je rekao. Nisam probao.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2021., 00:16   #5016
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,176
Ne radi na P40 pro, dani svi permissioni.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20210902_001542_com.gspace.android.jpg‎
Views:	176
Size:	357.0 kB
ID:	24288  
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2021., 18:36   #5017
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nemam pojma. Pitat cu kako je to napravio, mozda je malo "preuvelicao" funnkcije
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2021., 13:55   #5018
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,176
Stigao Mi 11 Ultra pa odlučio napraviti usporedbu sa P40 Pro.

Ukratko: Ne virujte nijednom reviewu koji kaže da je Mi 11 Ultra jeben.
Kad napravim malo više usporedbi, postam tu pa se možete i sami zabaviti sa uspoređivanjem kvalitete.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2021., 14:53   #5019
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Ma može i usporedba softvera, baterije, ekrana, baš me zanima...😃
locks je online   Reply With Quote
Staro 04.09.2021., 12:37   #5020
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Ne radi na P40 pro, dani svi permissioni.
Evo konacno odgovorio frend. Znaci, na bilo kojem mobu ubacis karticu u svoj gpay, i kad na gspaceu povuces gpay kartica ce biti registrirana i mozes koristiti. On je imao prije Samsung i P30 pro i koristio gpay. Sad kad je na p40 pro stavio gspace ,instalirao gpay i kartica je i dalje bila regana i normalno koristi gpay
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2021., 09:09   #5021
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Sve probamo ali Gpay ne radi. Naravno čim se registriraš na Google servise da će biti i slike i kartice unutra, ali neće raditi jer prepoznaje da nije licencirani software.

Sa stranice Google
If you modified your phone, make sure it meets security standards. Google Pay might not work in stores with phones that:

Run developer versions of Android.

Are rooted, run a custom ROM, or have modified factory software. Due to security risks, Google Pay doesn’t run on these phones.

Are untested and haven’t been approved by Google.

Have an unlocked bootloader.



Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je online   Reply With Quote
Staro 05.09.2021., 20:06   #5022
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Stigao Mi 11 Ultra pa odlučio napraviti usporedbu sa P40 Pro.

Ukratko: Ne virujte nijednom reviewu koji kaže da je Mi 11 Ultra jeben.
Kad napravim malo više usporedbi, postam tu pa se možete i sami zabaviti sa uspoređivanjem kvalitete.


Cisto sumnjam da je tako.
Imao sam zadnjih pola godine P40 PRO i Mi10 PRO pa mi ta dva moba ne idu u istu recenicu, a Mi11 Ultra moze biti samo bolja.
Na Mi11 Ultra mi se jedino ne svidja sto su napravili kameru kao i na P40 PRO sto se fokala tice pa imas glavnu i 5X a izmedju nista sto je velika praznina jer za portrete je 5X previse...Mi10 PRO je imao odlicnu 2X i 3.7X pa je bio upotrebljiviji.

Sto se ostaloga tice, P40 PRO je polufunkcionalan mobitel bez GMS-a (legalnog), bez Gpaya, a ni kamere me nisu previse odusevile.
Upliv AI je preagresivan...npr...fotkam fotku sa UW i na ekranu vidim sto sam uslikao da bi sekundu kasnije na istom tom ekranu vidio kako SW dodaje preagresivni HDR i unistava mi sliku...previse je tu bilo losih stvari za moj ukus...


Da ne ispadne da hejtam Huawei, vratio sam se na Mate 20 PRO koji i dalje smatram najkopletnijim mobom koji je Huawei do sada napravio.
Imam primjerak u doslovno novom stanju, u ovlastenom stavio novu bateriju (140 kn) i sasvim sam sretan sa tim mobom i u 2021...ima sve i ono najvaznije, sve Google servise, Gpay, izuzetno pouzdanu kameru.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 06:15   #5023
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Harmony OS je ono što se čeka, kakav crni MIUI i Mi 10?
Na P40 Pro sam se bez problema snašao i nije mi falio Google, a radi bolje od svakog Xiaomija, bez bugova i reklama...
Uostalom, ovisnici o Googleu imaju Gspace 😁
locks je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 09:53   #5024
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Huawei i Xiaomi ne mogu u istu rečenicu. Huawei radi kvalitetnije uređaje i nema odvratno iritantnih softverskih bugova kao xiaomi a i kamere su mu 3 puta bolje. O podršci da ne pišem. Od kineza jedino se Huawei pokazao kao koliko toliko pouzdan.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 10:14   #5025
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Imao i jedno i drugo, Mi10 PRO nema nikakvih bugova i ima svestraniji set kamera.
A to sto si se ti snasao bez Googlea nije neko opce pravilo jer vecina ljudi to ne zeli sto uostalom brojke i pokazuju obzirom na ogroman pad prodaje Huaweia.
Meni je samo izostanak Gpay mana jer ga koristim na dnevnoj bazi tako da je meni tu Mi10 PRO no-brainer.

Isto kao i stariji modeli Huaweia...da mi sada ponudis "kljuc za kljuc" P40 PRO za Mate 20 PRO odbio bi zamjenu...sto zbog kamera, sto zbog Googlea, Gpaya...
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 10:39   #5026
scarwin
Premium
Moj komp
 
scarwin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zagora
Postovi: 165
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Harmony OS je ono što se čeka, kakav crni MIUI i Mi 10?
Na P40 Pro sam se bez problema snašao i nije mi falio Google, a radi bolje od svakog Xiaomija, bez bugova i reklama...
Uostalom, ovisnici o Googleu imaju Gspace 😁
Bugova ima, kakve reklame?
scarwin je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 10:46   #5027
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
čistač/optimizer, ne možeš ga skinuti i svaki put poslije reklama.
file manager slično tako. za miui mislim

jedino kaj mi fali na p40 pro je gpay i sinkronizacija sa google accountom za kontakte.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 10:54   #5028
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Reklame na miui su većinom po defaultu ugašene, a ako su slučajno upaljene, bez problema ih se ugasi jer ima ta opcija.
Ako netko to ne zna onda treba pitati ili izguglati za 3 sekunde, umjesto da se stalno lupeta po forumu o tome i da se to ističe kao neka mana.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 11:18   #5029
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Haywire77 Pregled postova
Imao i jedno i drugo, Mi10 PRO nema nikakvih bugova i ima svestraniji set kamera.
A to sto si se ti snasao bez Googlea nije neko opce pravilo jer vecina ljudi to ne zeli sto uostalom brojke i pokazuju obzirom na ogroman pad prodaje Huaweia.
Meni je samo izostanak Gpay mana jer ga koristim na dnevnoj bazi tako da je meni tu Mi10 PRO no-brainer.

Isto kao i stariji modeli Huaweia...da mi sada ponudis "kljuc za kljuc" P40 PRO za Mate 20 PRO odbio bi zamjenu...sto zbog kamera, sto zbog Googlea, Gpaya...
Kao što si isticao sa GCAM forama. Uskoro će i ukinuti podrška pa bu veselo.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 11:27   #5030
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,176
Sumnjao ti ili ne, imam ja i Mi 10 Pro i Mi 11 Ultra, eto ti ih na slici.
Mi 10 Pro, jednom kad se odluči fokusirati na nešto šta sam ja odlučija da bude u fokusu, opali super oštru nerealnu sliku, koju kasnije moram sređivati da ima dobre boje, pogotovo u područjima velikog dinamičkog raspona svijetla.
Na kraju slikavao sa Pro modom i namještao fokus, da bi bio zadovoljan.

Huawei P40 Pro ne samo da ima kvalitetnije slike, nego ima 10x kvalitetniji i točniji prikaz boja od Mi 10 Pro.
Fokus uopće neću spominjati - jednostavno radi, kako bi i trebao.
Mi 10 Pro se pokazao kao čista frustracija od mobitela što se kamere tiče, sve ostalo mu je fenomenalno.

Mislim, kad je mobitel koštao 6500 u prodaji, tip mi ga je proda za 3800 jer ga je kamera toliko napizdila da je tija s njim u pod udariti.

A ove priče, meni super - tebi super, to ostavljam vama na procjenu.
Kad uvatim vremena, uploadam slike pa sami procijenite.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20210906_112557.jpg‎
Views:	127
Size:	1.47 MB
ID:	24333  
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"

Zadnje izmijenjeno od: Ivo_Strojnica. 06.09.2021. u 11:34.
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 12:00   #5031
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
čistač/optimizer, ne možeš ga skinuti i svaki put poslije reklama.

file manager slično tako. za miui mislim



jedino kaj mi fali na p40 pro je gpay i sinkronizacija sa google accountom za kontakte.
Ima još toga što ne radi kod Huawei, npr. notifikacije, ne stižu obavijesti iz PBZ aplikacije, također ni Gmail ni Outlook poruke. Ima načina da i to radi, ali na uštrb drugog koji neće raditi. Velika šteta za jako dobar mobitel.
Sad sam na Samsung S21 ultra i slike se mogu sakriti u odnosu na Huawei P40 pro.


Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 12:07   #5032
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
https://www.flickr.com/gp/62335771@N03/2QZD7p

Evo moje galerije sa Mi10 PRO, bas nikakvih problema sa fokusom...osim ako se ti ne referiras na plitak focus koji je karakterističan za velike senzore.

Meni je Mi10 PRO svakako najbolji mobitel koji sam do sada imao ukupno gledano od kamere pa do svega ostalog, potpuno lisen bilo kakvih bugova.
Mogu jedino istaknuti da se grijao vise od ostalih, pogotovo sada ljeti i to mi je jedino smetalo.

S druge strane P40 PRO mi nije cak ni u prvih 5, taj mob sam kupio, koristio tjedan dana, vratio u kutiju i prodao...kamera me totalno razocarala, a manjak GMS i Gpaya je samo tocka na i bila...mislio sam mu cak to i oprosti da me kamera kupila jer sam racunao na manjak Gpaya u startu...ovako je mob ispao tesko razocaranje.

Kako god, ponovno sam na Huaweiu kojeg volim, ali ove starije modele kojima nista ne nedostaje...Mate radi vrhunski i u 2021, a nista mu nece nedostajati ni u 2022.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 12:38   #5033
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,176
Meni je isto mate20 vrh od uredjaja, to mi bija mob prije p 40 pro.

Sto se tice pbz notifikacija, uredno sve radi, ali minus Googla je ocit za one koji su nauceni na nj.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 13:34   #5034
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Da me netko ne shvati krivo, ne kazem da je kamera na P40 PRO losa vec da nije po mojem ukusu.
Ocito tako nije ni tebi po ukusu ova na Xiaomiu.

Ako cu bas skroz cjepidlacit, meni niti jedna kamera na nijednom mobu nije vrhunska kada usporedim sa m4/3 foticima koji su dovoljno mali da ih nije tesko ponjeti nikuda... pogotovo na putovanjima.

Sve vise mi dolazi da dignem ruke od kamera na mobitelima i uzmem neki fotic...dovoljno mali sa velikim IQ...kao npr Ricoh GR ili nesto sl.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 13:58   #5035
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
gledam ove slike sa mi 10 pro i ne impresioniraju me. nisu loše ali za moj ukus je huawei daleko bolji izbor. no hvala bogu, imamo izbor pa kome što paše.

osvrt na onaj komentar za reklame: ma nabijem ih kad ja moram tražiti po netu kako nešto isključiti što mi protiv moje volje guraju na ekran. nek si samo to imaju. sljedeći telefon (ako huawei ne uspije doći na staro) će biti ili samsung ili idem na apple.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 14:26   #5036
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
gledam ove slike sa mi 10 pro i ne impresioniraju me. nisu loše ali za moj ukus je huawei daleko bolji izbor. no hvala bogu, imamo izbor pa kome što paše.

osvrt na onaj komentar za reklame: ma nabijem ih kad ja moram tražiti po netu kako nešto isključiti što mi protiv moje volje guraju na ekran. nek si samo to imaju. sljedeći telefon (ako huawei ne uspije doći na staro) će biti ili samsung ili idem na apple.

Sto ti se ne svidja na njima, gledas na mobu ili monitoru?

Ono sto ja cijenim kod Mi10 PRO je sto koliko god crop-ao bilo koju sliku nema onog oil painting-a.
Svaka fotka ima šuma (buke) dovoljno da sacuva dovoljno finih detalja sto mi je svakako bolje od SW peglanja šuma gdje stradaju upravo ti detalji.

Najbolja stvar na Mi10 PRO je "gustoća" fokala...imas UW, glavnu, 2X, 3.7X i po potrebi 5X i 10X sa ove 3.7 sto je sasvim upotrebljivo.
Uz sve to su obje tele kamere f/2 blenda...to su neke od prednosti koje nemas ni na Mi11 Ultra i to mi je deal breaker kao i P40 PRO sto se fokala tice....svakako mi je bolje imati nativnih 50mm i 94mm nego 125mm ili koristiti digitalni zoom glavne za tih 50 ili 94mm.

Huawei Mate 20 PRO ima za moj ukus isto fini raspored fokala kao i obicni P30 i obicni P40.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 14:46   #5037
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
gledam na monitoru. ja gledam finalni proizvod odnosno slike, tehničke specifikacije me diraju previše. vidim ti si tu dosta informiraniji i tu neću ulaziti u raspravu ali i na dxo su dali bolju ocjenu p40 pro (Mi 10 PRO i P40 PRO)
velim nek svatko uzme što ga veseli, meni su bolje slike na p40 pro i to je moje mišljenje.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2021., 15:38   #5038
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
gledam na monitoru. ja gledam finalni proizvod odnosno slike, tehničke specifikacije me diraju previše. vidim ti si tu dosta informiraniji i tu neću ulaziti u raspravu ali i na dxo su dali bolju ocjenu p40 pro (Mi 10 PRO i P40 PRO)
Slazem se, nema tu previse smisla raspravljati, svakome lezi nesto drugo.

Ja sam vec bacio oko na novi Honor Magic3 PRO...na tom mobu se sve cini kako treba, ima Snapdragon, GMS, monokromatski senzor, tele kameru 90mm...kao da je netko slagao komponente po mojim zeljama.��

Cini se kao najbolji kandidat da zamjeni Mate 20 PRO.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2021., 21:07   #5039
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Haywire77 Pregled postova
Cisto sumnjam da je tako.
Imao sam zadnjih pola godine P40 PRO i Mi10 PRO pa mi ta dva moba ne idu u istu recenicu, a Mi11 Ultra moze biti samo bolja.
Na Mi11 Ultra mi se jedino ne svidja sto su napravili kameru kao i na P40 PRO sto se fokala tice pa imas glavnu i 5X a izmedju nista sto je velika praznina jer za portrete je 5X previse...Mi10 PRO je imao odlicnu 2X i 3.7X pa je bio upotrebljiviji.
Da, na P30P je bilo malo problematično što između 1x i 5x nije bilo ničega, zato je P40P+ puno bolji po tom pitanju pošto ima 3x i 10x. Na P30P sam puno puta sa 5x zaželio baš da je 10x. Iako P30P zapravo ima relativno upotrebljiv 10x zoom.

Citiraj:
Autor Haywire77 Pregled postova
Sto se ostaloga tice, P40 PRO je polufunkcionalan mobitel bez GMS-a (legalnog), bez Gpaya, a ni kamere me nisu previse odusevile.
Ne bih ga nazvao "polufunkcionalnim", no složio bih se da nekom "običnom" korisniku definitivno ne bi trebalo preporučivati Huawei bez GMS-a. Ali ako znaš što radiš i malo si informiraniji o svemu tome, sasvim se ok može bez Google-a. I ne mislim pri tome na googlefier nego samo na ono što je dostupno na Huawei AppGallery i na Apkpure. No, ako je gpay životno bitan onda naravno da će čovjek Huawei preskočiti.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 00:06   #5040
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Ima li netko instaliran Crypto.com app na Huaweiju bez GMS-a?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na