Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2011., 17:32   #61
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Mogao bi razmisliti i o nekom kvalitetnom media playeru umjesto HTPC-a.
Za HTPC bi preporučio 2TB HDD a s obzirom na trenutne cijene istih (cca 1.000 kn), teško bi se uklopio u taj budget. Samo HDD i fancy kućište bi izašli cca 1.800 + kn.

Već od 1.800 kn dobiješ odličan player sa 2TB HDD-om. Preporučio bih Popcorn ili Mede8er.
Ili da povećaš budget na nekih 3.500 - 3.700 kn.

Zadnje izmijenjeno od: listerstorm. 01.11.2011. u 17:41.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2011., 21:50   #62
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Sad vidim da sam zaboravio napisat, HDD imam. Playeri otpadaju zbog povremenog koristenja interneta.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2011., 15:52   #63
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Ili da povećaš budget na nekih 3.500 - 3.700 kn.
Za kaj? Pa ne treba mu sendi bridž za vrtit filmove.

@nino

Za filmove/surfanje pogledaj si neku ploču baziranu na E350 APU, cifra ne prelazi 800-900kn za solidno opremljenu ploču(MSI, Asus...)+RAM po volji i ispadne te oko 1000-1100kn.
Kućišta za tu namjenu kod nas nema, osim ovih linkvorld šrotova.
Najbolje potegnut preko granice i pribaviti ovo s napajanjem.
Uostalom ostaje mu oko 1500kn za kućište i pizdarije, nije da ne može birati.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 21:28   #64
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Hvala za info, ali morao sam danas naruciti pa je islo redom:

1. Fractal Design Core 1000
2. ASUS F1A75-M
3. AMD A6 Series X3 A6-3500
4. DDR3 - 4GB

Za cijenu neznam detalje, vidjet cu sutra kad stigne, a usput me zivo zanima kako ce radit.

Napisem dvije-tri rijeci sutra.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 21:43   #65
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Pretjeruješ, pogledaj pod moj moj komp što ja vozim kao normalan komp, kamoli za HTPC. Doduše, unutra je sada vertex 3 60GB, zaboravih promijeniti, no nije neka ubitačna razlika u svakodnevnim poslovima.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 11:48   #66
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Pretjeruješ, pogledaj pod moj moj komp što ja vozim kao normalan komp, kamoli za HTPC. Doduše, unutra je sada vertex 3 60GB, zaboravih promijeniti, no nije neka ubitačna razlika u svakodnevnim poslovima.
Ok, ali kako sam gledao dobavljace, nije bilo takve kombinacije kao tvoja.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 11:53   #67
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
da, imaš pravo...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 20:51   #68
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Jel se to meni čini ili je dell zino posve nestao s hrvatskog tržišta? A dugo je i trajao...

Ima li ikakva alternativa sličnih dimenzija na ovim prostorima? Ili da kućište barem nije puno veći od desetak litara zapremine. Da može imati polupoštenu grafičku, neki i5 proc, 8 gb rama i slično?
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 23:44   #69
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Gledajući što se nudi kod nas od SFF kućišta, mislim da mi je najbolji izbor LianLi. Posebice pcq07 ili pcq11 kućišta. Ali što dalje? Koje komponente su mi na raspolaganju za to?

Idealno, volio bih komp na kojemu mogu raditi video montažu u HD rezoluciji te se istovremeno igrati - recimo da potjera battlefield 3 na nekim srednjim settinzima. Je li to kompatibilno s navedenim kućištima i ako jest, koje mi komponente trebaju?

Zahvaljujem...
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 00:10   #70
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ako imaš dovoljan budžet, samo nebo je granica. No i ako nemaš, opet se može odabrati solidnija konfa jer danas ima jako dobrih malih ploča koje stanu u ta mala kućišta.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2011., 11:22   #71
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
Overclockati neću, a dakako da imam i ograničen budžet pa mišljah bazirati komp na i3 2100 procesoru za koji čitam da je super omjer uloženog i dobivenog. Eventualno mogu još dati novaca za i5 2300 seriju, no nisam siguran koliko bi mi se to isplatilo za igranje i hd montažu. Bi li razlika bila toliko velika? (mogu ja čekat da se nešto renda, bitan mi je samo radni proces bez mikrozastajkivanja.) Dakle socket 1155. Gledao sam itx matične za to al iskreno u to se baš i ne kužim pa nisam siguran koju uzeti. Ima li tko kakvu preporuku?

Ono što mi je važno je RAM. Uzeo bih 8gb dd3 rama, kako se to može najbolje uporabiti u kojoj matičnoj?

Grafička, koliko sam se informirao, mi se čini ok nešto u rangu gt550 (iako može i ati, nije mi to bitno). Jel to okej za današnje high end igre, ako ne forsiram settinge? Opet, dakako, gledam omjer uloženog i dobivenog.

Hard je pretpostavljam dovoljan i 7200 rpm? to mi nije tako bitno jer ću vjerojatno uvijek imati i eksterne kod sebe, al jedan TB bio bi minimum.

Muči me još jedna stvar - što je s usb portovima? broj istih ovisi mi o matičnoj? ako mi ono jedno kućište, mislim pcq11, ima otvore za usb, komada 2, sprijeda, to znači da moram negdje naći matičnu itx koja ima 2 naprijed i recimo 2 iza?

Moj zadnji komp još ima one serijske portove za miš i tipkovnicu, kako to danas ide? sve preko usba? znači da mi to u startu uzme 2 usb porta.

I dakako, koje napajanje ugurat da daje dovoljno snage za sve ovo, a da je dovoljno maleno da stane u takva kućišta? Što je s pregrijavanjem, trebaju li posebni ventilatori unutar kućišta?
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2011., 15:23   #72
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Totoro Pregled postova


Muči me još jedna stvar - što je s usb portovima? broj istih ovisi mi o matičnoj? ako mi ono jedno kućište, mislim pcq11, ima otvore za usb, komada 2, sprijeda, to znači da moram negdje naći matičnu itx koja ima 2 naprijed i recimo 2 iza?
To je riješeno internim kabelima u kućištu koji vode od tih prednjih vanjskih priključaka do konektora na ploči. Današnje ploče imaju po 10,12 ili 14 USB-a ukupno od kojih je 6-10 straga (taj "backplate" je standardnih dimenzije kod svake ploče i kućišta) a ostali su izvedeni kao interni.

Citiraj:
Moj zadnji komp još ima one serijske portove za miš i tipkovnicu, kako to danas ide? sve preko usba? znači da mi to u startu uzme 2 usb porta.
Serijske ili PS/2 ? (zadnji serijski miševi su bili prije 15-tak i više godina ).
Ako je PS/2, postoji adapter (2 x PS/2 na jedan USB) sa nešto "pameti" unutra tako da stare tipkovnice i miševi rade uredno i na nivou BIOS-a a naravno, i pod Windowsima.

Citiraj:
I dakako, koje napajanje ugurat da daje dovoljno snage za sve ovo, a da je dovoljno maleno da stane u takva kućišta? Što je s pregrijavanjem, trebaju li posebni ventilatori unutar kućišta?
LianLi (većina modela) ima mjesta za standardno ATX napajanje tako da imaš poveći izbor.

Imho, sve skupa mi se čini previše za takvo kućište (obrada videa, a posebno igre zbog veličine i temperatura grafičke). To je primjerenije za neki HTPC ili NAS.
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 12:24   #73
Totoro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 73
znači sve se potrebne komponente daju u teoriji ubaciti, no kažeš da nije preporučljivo radi pregrijavanja?
http://www.lian-li.com/v2/en/product...ndex=64&g=spec

ovo gornje kuciste, pcq07 mozda i jest malo maleno, za graficke do 180 cm.

Ali sto je s ovime? pcq11?
http://www.lian-li.com/v2/en/product...ndex=63&g=spec

kaze da gura graficke do 240mm duljine, PS duljine do 140mm i da ima prostora za cpu cooler 80mm. To mi se čini dovoljno. ili nije? zasto?

veci je problem kako sve to hladiti. al opet, cpu ima svoje hladilo, gpu ce valjda imati svoj ventilator, a ima jos prostor sprijeda za jedan 140mm ventilator za cijelo kuciste. pa to ce valjda biti dosta. ili nece?
Totoro je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:14   #74
mpohilj
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: sb
Postovi: 4
Da li netko ima iskustva sa ovim uređajima i da li bi oni bili dovoljni za gledanje hd filmova i surfanje?

http://www.protis.hr/products/detail...23016ghz/50146

http://www.protis.hr/products/detail...semec012/40676

http://www.links.hr/?naziv=konfigura...kl=033.700.001
mpohilj je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:18   #75
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Da, imam iskustva!
Prespora smeća.
Primjer. Za cijenu ovog:
http://www.links.hr/?naziv=konfigura...kl=033.700.001
si napraviš jeb**u amd fusion platformu koja ce biti brutalno brža.

EDIT: Sa tim možeš zaboraviti na neko multitaskanje te surfanje sa puno tabova otvorenih. HD reprodukcija će ići striktno uz hardversku akceleraciju i to je to.

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 14.11.2011. u 14:38.
  Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:26   #76
mpohilj
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: sb
Postovi: 4
Onda ćemo nešto sklapati,

Hvala na pomoći.
mpohilj je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:29   #77
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
đuka, ti imas neke komplekse ili? pa covjek je postavil pitanje na koje je odgovor DA, a ti iz konteksta izvlacis najskuplji uređaj.
domis je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 14:34   #78
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
đuka, ti imas neke komplekse ili? pa covjek je postavil pitanje na koje je odgovor DA, a ti iz konteksta izvlacis najskuplji uređaj.
Pa uzeo sam taj kao primjer jer za te pare si možeš odličnu fusion konfiguraciju (čak i sa današnjim cijenama diskova) složiti bez nekih većih kompromisa i razbijanja glave oko svake kune kao što bi to bio slučaj sa ovom srednjom konfiguracijom! Ova generacija dual core atoma i sličnih je debelo prespora za bilo kakav iole ozbiljniji rad. Ali evo, ispravio sam svoj post i dodao. Da, imam iskustva!
  Reply With Quote
Staro 16.11.2011., 19:10   #79
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Pozdrav ... evo posto moj komp u zadnjih 2-3g sluzi samo za gledanje filmova, slusanje muzike i surfanje mislio sam ove svoje komponente rasprodati i ubaciti nove pa napraviti neki HTPC, gledam da bude sto tisi i da po mogucnosti trosi sto manje struje.. e sad u planu je kupnja nekih polovnih komponenti tak da ne mislim ulagati neke velike pare..

sto mislite o nekom Pentiumu e2160, nekoj s775 mbo, 2gb ddr2 i ati hd neki pasivni iz serije 4xxx ili 5xxx... cijena toga bi se trebala kretati oko 600kn..
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 13:53   #80
MiroGavran
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 190
šta mislite na ove 2 konfe?
namijena: za birc
zanima me kako stoji e350 s full hdom?
koliko je dobar CHIEFTEC s ovim napajanjem za svakodnevnu uporabu za razliku od thermaltake?
+ zanima me kolika je razlika u kvaliteti CHIEFTEC kućišta i napajanja u odnosu na ovo lc kućište sa 75W napajanjem(pošto nema potrebe ni ići na više snage)?





druga opcija je ova:
ADM
1 x Thermaltake SD200 VK72721N2E, Micro ATX form factor, 270W
1 x DDR3 4GB (2x2GB) Kingmax, 1333MHz, FLFE
1 x Logitech MK220, Bežična Tipkovnica (K220) + Miš (M150)
1.084,99Kn

+

portio
HDD Desktop SAMSUNG SpinPoint F3 (3.5" x 1/3H, 500GB, 16MB, Serial ATA II-300)
Procesor AMD A4-3300 BOX, s. FM1, 2.5GHz, 1MB, GPU 6410D, Dual
Matična ploča ASROCK A55M-HVS, AMD A55, DDR3, zvuk, SATA, RAID, VGA, G-LAN, PCI-E, SLI, HDMI, D-SUB, mATX, s. FM1
1.605,84 kn

Sveukupno:
2690,83 kn

Zadnje izmijenjeno od: MiroGavran. 18.11.2011. u 14:52.
MiroGavran je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 03:15   #81
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Gledam gdje nabaviti ovu matičnu:
http://www.zotac.com/index.php?page=...100259&lang=en

Jedina "entuzijastična" Z68 itx ploča, fini komad hardvera po recenzijama.

I pitam Microline te dobijem odgovor da ne uvoze Zotac proizvode sa wi-fijem jer, kao, moraju plaćati atest za svaki pojedini proizvod? Nije baš da se razumijem u to, ali zar nije fora da se to jednom plati za proizvode kojih nema kod nas i to onda bude to?

Pretpostavljam da bi onda sam morao platiti atest ako bi je uzimao sa eBaya?
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2011., 19:36   #82
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Dakle, slažem HTPC komp...

Uvjeti su sljedeci:
- HDMI
- ITX form factor
- najniza moguca potrosnja
- SPDIF
- USB 3.0

Vecinu sam pokrio, samo me zanima ocito - dal' netko ima te ili slicne komponente, na koje stvari moram ekstra pazit kod tih malih masina, i dal' stane ovaj cooler na CPU?

CPU - Intel G620T
MBO - ASRock H67M-ITX HT
RAM - G.SKill DDR3 1333 MHz, 1x 4GB
CASE/PSU - Thermaltake Element Q
COOLER - Scythe Big Shuriken 2

Sve skupa me ispadne oko 2600-2700 kn ako se ne varam. Ima i jeftinijih ploca, ali ili im fali USB3, ili nemaju SPDIF... itd. Pa na kraju ispada da ovu placam 500 kn više samo zato jer intelova itx ploca nema spdif...

Pozdravljam sve ekvivalente u drugim comp. shopovima ako imaju sto trazim (sto se tice ploce), u Linksu kupujem zbog dobrih iskustava sa reklamacijama i opcenito. Btw. jel ima netko da je probao pasivno hladit taj CPU?

Cijena ne bi smjela prec tih 2700 kn.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 10:24   #83
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Ja bih ti puno više preporučio AMD kombinaciju jer njihove grafe su puno bolje od Intelovih. Doma imam E350 Zacate, a sada kada su dostupni i Llano, sigurno se da ubost nešto puno bolje u istom price rangeu.

Svojedobno sam dosta šnjofao po avsforumu i dosta ekipe je prijavilo probleme/glitcheve s hardverskom akceleracijom videa u intelovom slučaju, kao i nemogućnost da isporuči 24p.
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2011., 10:30   #84
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
I second that. Ako već ideš na konfiguraciju bez dedicirane grafike mislim da ti je AMD platforma točno ono kaj trebaš sa svojim integriranim rješenjem!
  Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 14:01   #85
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Usporedjivao sam malo performanse ovog intelovog G620T CPU-a sa tim E350... meh, nekako mi se cini 2 do 2.5 puta sporiji, pa sam ga otpisao zbog toga. S AMD-om prodjem dosta jeftinije, s intelom dosta brze, posebno ako stavim neku pasivnu graficku za 300 kn...

Kakav je taj mikro cooler na E350, sto se zujanja tice? Jel ima netko E350 doma a da ga hladi pasivno? To bi bio veliki plus...
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 15:00   #86
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Imam E350 u Antec Fusion Remote kucistu.
Ja sam ga stavio na minimalnu brzinu vrtnje, i cooler je necujan.
Zapravo kada sam ga stavio na 1, nije se uopce zaspinao pri bootu, ali to disipira toliko malo topline, da ako imas prozracnije kuciste, nemas uopce problema mislim ni s pasivnim hladenjem.

Sada mi mislim stoji na brzini 2, i ne cujem ga uopce kada su sve komponente ugasene.

A gle, ovisi za sto ti treba HTPC, ako mislis vrtit samo filmove onda ti je E350 dovoljan.

Ali ako mislis koristit npr madVR renderer, onda mislim da ne ide ispod nvidie 430 u tom slucaju.

Koliko ja znam, bilo koji proc ti je dovoljan za hardversko dekodiranje filmova.
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 18:52   #87
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
True, ali taj CPU je jedno 30-40% slabiji od CPU-a u mom laptopu koji je 5.5g star... T7200... Tako da mislim da cu ipak na Intel varijantu cisto zbog procesora - znam da taj AMD moze rokat HD bez problema uz asistenciju te onboard graficke, ali rabljena pasivno hladjena graficka se da nac za 150-200 kn, ako mi bude potrebna na Intel varijanti.

Istina, zdrobit cu jedno stotinjak eura kuna na Intel vise nego na AMD varijantu, ali dobijem full blown CPU na razini danasnjeg low-to-mid range-a. Je_iga, planiram i našrafit i neku lightweight virtualku sa subversionom gore, pa ce mi dobro doc kad tad...

Sve u svemu, zahvaljujem na savjetima!
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 20:55   #88
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Taj Pentium ima HD 2000 IGP, pa ti već u startu fali par tehnologija koje nudi HD 3000 i završil budeš na dodatnoj kartici hoćeš-nećeš. IMHO kad bi slagal HTPC baziran na Intelu, onda bi to napravil kak spada: Core i3-2105 s HD 3000, kombiniran sa solidnom Z68 pločom, tak da sve vezano uz video dođe do izražaja. I 500 kn vrijedan Lian Li PC-Q07B da udomi sve skupa. Zayeb je to kaj samo procesor košta 1.000 kn, a ASRock Z68M-ITX/HT ploča se nažalost uopće ne nudi kod nas. Tak da to otpada. Nezahvalno je ići na dodatne pasivne kartice kad je tehnologija napokon došla na nivo da u jednom pakiranju dobiš CPU + GPU. Bez obzira kaj su Llano modeli po pitanju sirovih performansi slabiji od Sandy Bridge derivata, jedan A4-3400 ili A6-3600 koštaju isto ko i novi Pentium, a taman su za namjenu koju spominješ i sa 65W TDP-om ne traže brda i doline da ostanu hladni.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 28.12.2011. u 21:04.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 21:04   #89
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ako ćemo već u veće cifre, ja bi išao rađe onda na neš tipa
http://www.links.hr/?naziv=kuciste-l...kl=052.604.123

I onda unutra spičio neku matx ploču koje su jeftine do bola :P (bilo intel bilo AMD)
  Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 21:17   #90
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Može i to. Spomenul sam ovaj Lian Li, jer taman košta ko i Thermaltake. Istinabog ne dolazi s napajanjem, ali i uz taj dodatan trošak da se zadržati unutar 2.700 kn.
Ma čuda se naprave s današnjim hardverom. Ovo je dušu dalo za HTPC, a nude se i E-450 modeli. Još se da i clockati.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na