Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.02.2007., 14:23   #1
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Arrow Supreme Commander

Evo baš sam ga danas nabavio.
Recenzija slijedi veceras ili sutra
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2007., 15:37   #2
kixs
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Slovenija/Samobor/ZG
Postovi: 34
I koliko je kostao?
__________________
kixs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2007., 15:44   #3
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
kažu zahtjevna po odigranom demou,čekam od mara recenziju.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2007., 15:54   #4
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
bez dual corea zaboravite! beta na singlu vrti na 5-6 fpsa dualcore 15-20
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2007., 16:39   #5
amd freak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 543
Ako je tako neznam za koga to onda rade..

Iz osobnog stajališta igra mi i nije neš kolko sam vidio na youtube!
amd freak je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2007., 22:35   #6
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Prvi pogled

Nakon ne baš obećavajućeg početka (na original ati 7.1 driverima igra ide 0.5fps i fale teksture) - pokušao sam sa Omeginim 7.1 i sve radi!

Evo odigra sam 3 partije protiv normal cpu-a i oba 2 puta dobio (normal je btw najlakši).
Igra ima stvarno masu opcija za podešavanje skirmisha, ai-ja i sučelja.

Postoje 3 frakcije, grafika je odlična, ima dosta fora oko gradnje (može se npr graditi tako da se drži shift, odabere građevina i onda povuče linija što ima za posljedicu gradnju stackanih građevina jedna do druge - odlično za uštedu prostora).

Inače igra dosta nalikuje total annihiliationu - jedinice ne govore, samo "zvrdnaju", postoji onaj karakteristični delay od pola sekunde kad daš naredbu dok se jedinica "pokrene".

Postoje pomorske, kopnene i zračne snage s tim da su konstruktori samo jedni (amfibijski) - nema više constructor planea.

Resursi su materija i energija (treba ih imati puuunoo), a tko je igrao TA će biti kao kod kuće s ovakvim ustrojem

Jedinice (barem one relativno low level) su VRLO fragilne, tako da je poanta u broju i kombinaciji jedinica, a ne u šačici kao recimo kod u CoH.

Svaka frakcija posjeduje 3 super-jedinice koje može graditi konstruktor treće razine, dok drugi niže rangirani konstruktori mogu pomagati izgradnji bilo kojeg objekta dok ga je god konstruktor više razine inicirao.

Zoom je luda stvar jer se cijela mapa može odzumirati da se dobije neka vrsta "taktičkog" pregleda za lakšu koordinaciju napada/obrane.

Superjedinice su užasno moćne, ali se grade i masu dugo (neke čak i preko 1 sata!).

Svaka frakcija ima oko 30-40 jedinica + 3 superjedinice (ili građevine).

Tu su stare stvari iz TA poput lansera taktičkih/nuklearnih raketa, proturaketne obrane i dodatak - Štit koji troši puno energije i štiti određeno područje od projektilske i raketne paljbe.

Igra ima ogroman potencijal i mislim da će pravo lice pokazati tek u MP.

Više o igri kasnije

P.S. - Nuklearna je j*backa
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 13.02.2007. u 00:24.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2007., 15:58   #7
s56k
Guest
 
s56k's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 69
vise manje si sve dobro napisao ali moram napomeniti da je igra ima posve normalne zahtjeve (u usporedbi s novijim igrama naravno) i ono o 5-6 FPSa je mozda vrijedilo za betu ali za final ne.
jucer igrano na konfi iz siga, sve na high inace ali reza 1024 (dakle moglo bi ici nizi detalji i bez AA i s manjim anisom na vecoj rezi bez problema, nemam monitor za tako nesto da isprobavam, na 60hz se necu ubijati) s 3 igraca u LANu, unit cap 500 za sve strane i nikakvih problema, mapa je bila cca 20x veca od one iz demoa, tko je probao demo znati ce o cemu pricam.
jedino kada su svi imali vec najvise jedinica primjetio sam lagani trzaj kada iz taktickog zoomira u normalni view kojeg nije bilo prije. dakle na mozda desetinku padne framerate toliko da se primjeti i odmah se oporavi, mislim da je to problem ram-a i da bi malo vise od gige ipak bilo preporucljivo.
s56k je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2007., 16:18   #8
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
super onda znaci da se je odlicno optimizirali. jedva cekam! nadam se da ce kampanja biti odlicna jel koliko vidim igra je veliak 6.1 gb sto znaci da bi moglo biti dosta video sekvensi sto bi znacilo dobru pricu. no videjt cemo ubrzo.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2007., 16:45   #9
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ovako - igra i nije toliko gladna za grafičkom, nego za CPU.
Stvar je u tome što je veća mapa i ima više jedinica igra se više usporava.

Meni je npr. na 20x20km mapi s 4 igraca (3 AI medium) i capom od 500 jedinica po igracu igra užasno trzala kad se to razlaufalo.

Sa 1 AI-jem ide dobro i na velikim mapama sa puno jedinica.

E, da - držim je na 1680x1050, sve high, bez AA i shadows low.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2007., 04:28   #10
konj
Premium
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Split
Postovi: 344
Igranje na rezi od 1680*1050 je mnogo zahtjevnije nego igranje na 1024*768 jer je to preko dupla razlika u broju pixela koje treba obraditi i prikazati....
__________________
Swine graphic card!!!
Sto si pametniji na internetu to si gluplji u stvarnosti?
konj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2007., 22:18   #11
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo nakon odigrane kampanje za UEF stvari su se iskristalizirale.

Igra je ultimativna RTS strategija, a C&C3 joj nece ni prismrdit što se toga tiče.
Priča je standardna bez nekih velikih prevrata, a kampanje su takve da nije bitan redosljed igranja (svima je cilj dominacija odnosno preživljavanje).

Kampanja za UEF se sastoji od samo 8 misija, medjutim one se igraju 1-2 sata minimalno jer se mapa "proširuje" kako se pokrene koji trigger.
Tako se recimo 2x2 km mapa lako pretvori u 10x10 ili veču mapu.

Atmosfera je ludilo te je igra vrlo zahtjevna za igranje (nema opuštanja - slično CoH-u) jer te stalno napadaju sa svih strana, kopna, mora i zraka.

Tank rush ili slično jednostavno ne funkcionira, kao niti barikadiranje i gađanje strateškim oružjem (nuklearna ili artiljerija) jer u tom momentu neprijatelj već ima sagrađen missile defense i štitove (koji se mogu probiti ali s dosta koncentrirane paljbe).

Jače jedinice su napokon sposobne za raznovrsni tip borbe (nisu usko specijalizirane što je IMHO imbecilno da neki razarač ili battleship ima samo big kenjon kojim gadja mete na kopnu), već imaju kompletni asortiman oružja kao moderni brodovi (krstarica recimo ima dalekometnu raketu, nekoliko lansera AA raketa i prednji top, razarač 2-3 teška topa, dubinske naboje i protutorpednu zaštitu).

Izvrsna jedinica za pomorsku podršku je Submersible aircraft carrier koji kad je zaronjen ispucava 4x torpeda, dok kad izroni ima 4x AA lansera, te je odličan kao AA i protu-podmornička zaštita Battleshipu.

Jedinice su dosta osjetljive na "protuotrove", te nema "katice za sve".
Rush od recimo 50 lvl3 botova (najjače konvencionalne kopnene jedinice) će lako biti osujećen sa 10ak lvl1 bombardera ili lvl2 topovnjače (koje koštaju nekoliko puta manje od navedenih botova) prije nego što se uopće približe bazi.

Isto tako full-force napad sa nekoliko stotina kombiniranih jedinica može biti desetkovan sa nekoliko dobro pozicioniranih artiljerija ili lansera taktičkih raketa.

Jedinice među frakcijama su dosta slične (isti su tipovi - znači medium tank, interceptor, bomber, scout itd...) ali dio njih ima svoju specijalnost (ovisno o frakciji), dok su specijalne jedinice dosta različite.

Link s popisom jedinica

Na tip napada i obrane (taktike) drastično utječe trenutna mapa i konfiguracija terena, a za velike full-scale okršaje nužna je velika i raznovrsna kombinacija vojske od koje se protivnik neće moći u potpunosti zaštiti.

Sad mislite: "Pa lijepo se zakempam u bazu i sagradim 100 nuklearnih te ih lansiram?" , e pa to baš i ne ide lako.
Naime svaki lanser traži 50 materije i nekoliko puta više energije za uzdržavanje (ne računajući cijenu same gradnje nuklearne rakete koja je ogromna, te se gradi vrlo dugo (može se ubrzati dodavanjem inženjera, ali onda se i proporcionalno brže trše resursi).

Također nekoliko puta jeftinija proturaketna obrana (+ rakete) su efikasne u eliminaciji nuklearki, tako da za potpuno uništenje protivnika prvo treba njih uništiti.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2007., 22:36   #12
s56k
Guest
 
s56k's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 69
evo i ja sam malo igrao vise pa sad mogu reci da je jedino steta sto je rijec o ipak prilicno zahtjevnoj igri koja se svodi na gledanje ikona na ekranu
ne znam za druge ali meni je gotovo skroz odzumirani pogled default jer je jedini nacin da imam neku preglednost tako da zapravo vecinu igre 90% resursa koje guta propadaju bezveze.
s56k je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 01:38   #13
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
evo samo kratki osvrt u ove kasne sate. Osobno mi se vise svilja dobra stara totala. iako ono sto cu prigorovit je isto i u totali ali ovdje je jos gore. naime jedinice su dosta sterilne. osim drugacijeg izgleda bas i nema neke razile standardno topovsko meze anti air i artiljerija i to je to. iznimka su samo experimental units. sad dali je dostojan nasljednik totale, nsiam jos sigurna za sad se pokazalo ok. najveci minus je kampanja koja je uzasno kratka :-( kad se sjetim totale od 25 misija za core i arm to je bilo ludilo. :-(
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 13:44   #14
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
@blade - nije li tako bilo i u TA? Što se tiče građevina i jedinica?
Ova igra IMHO odlično simulira bojno polje i moderno ratovanje jer u takvim velikim okršajima jedinice su više-manje beznačajne, te njihovo slanje u smrt služi dobivanju vremena ili odvlačenju neprijateljevog fokusa na neki dio mape.
Misija ima relativno malo, ali su vrlo duge (u isto vrijeme ima 3 frakcije za razliku od 2 u TA), commanderi se mogu unaprijeđivati (probaj unaprijediti Cybrianskog sa Microwave laserom pa da vidiš veselja ).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 13:54   #15
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
znam ja da ima nadogradnje commandera, to je super ficer ali bilo super da ima jos vise nadogranji commadera tak da preko quantom gatea mores napraviti pravu vojsku commandera :-). Da bilo je isto tako u totali zato bi bilo bolje da ima bar malu raznolikost jer to mi je bilo loshe recimo u totali. e sad ima jedan veliak razlika u totali je bilo daleko veci broj jedinica mislim da je svaka kuca imala preko 50 jedinica ovdje ih je skoro pa duplo manje ako ne i vise.

no dobro sve u svemu opci dojam je super svidjaju mi se shildovi i stealth generatori iako se shildovi pokzali ko nista koristi (preslabi su definitivno skrsim ih samo tak) ali dobar je ficer :-)
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 14:11   #16
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Pa dobro štitiovi su dobri kao zaštita od recimo bombardera (oni lvl3) ili par brodova koji ti pokušaju iz daljine skršiti missile defense pa ti zbičit nuklearnu.
Nisu za beskonačnu zaštitu jer bi onda bilo nemoguće uništiti protivnika.

U TA+CC+one dodatne jedinice s neta je bilo iznimno puno jedinica, pretpostavljam da će nove jedinice doći s exp. ili ce se moci skinut s neta (tako je bilo i prije).

P.S. Jesi skužio kako grupirati jedinice da se kreću istom brzinom?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2007., 16:06   #17
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
nisam skuzio ali to bi mi bilo full zgodno jer vidio sam da to komp radi. mozda ima veze sa onom koordiniranm napadom. ma ne nekuzis me u vezi jedinica! org totala je imaam u startu bez expansiona preko 50 jedinica. a sa expansionom rijem jos + 20 :-) (sjeti se samo hovercraftova) :-)). dakle premalo jedincia kada bi poduplali broj jedinica u expansionu bilo bi super. kaj se tice stitova. dovoljna su ti jedan dva strateska bombardera da ti ga sruse. znaci posaljes ih 10 a prije njih 10 scouta da AA malo zaokupiraju i odose stitovi i sve ispod. tak da je to loshe.poa meni su stitovi trebali biti ko u perimeteru negdje izmedju toga.

e da i malo su banan napravili "teske gradjevine"npr nuklearni silos ima samo 9000 healtha a gradi se faking 40 minuta i vise naravno i teska artiljerija takodjer gradi se cca 25 min a samo oko 10000 Hp-a to mi je prije bilo puno bolje utotali ako si utrosio milju resursa imalo je toliko healtha sto ima logike.
jer to je bas ljepo povezano ono sto si govorio na njukse. daletim liku sa par bombareda i coutva a prije toga lansiram njuksu liku dibnem stratiski defanse i banana. totalno loshe.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2007., 10:03   #18
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
i ja kod frenda vidio to čudo prirode.Se može maknuti sučellje za izgadnju jer zauzima pola ekrana?ili bar minimizirati,nije ga baš dugo igrao,komp skoro ko moj 2600 barton 2giga rama ista grafa,ali trza,hm,ne može se staviti 800*600 minimalno je 1024*768,sve na low stavili,nekako se da plejati,moram doma probati na mom.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2007., 21:29   #19
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
Evo nasao sam formacije. uglavnom oznacis sve jedinice koje trbebas kliknes desnim klikom di hoces da dodju i drzis desni klik i onda sa ljevim klikom i biras formaciju. nije bas nesto ali bolje nego da ide 1 po 1 tenk :-)
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 01:57   #20
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ok hvala Blade.
Nego - ima li tko ovdje da bi igrao ovo preko Hamachija.
2v2 recimo?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 13:04   #21
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ok hvala Blade.
Nego - ima li tko ovdje da bi igrao ovo preko Hamachija.
2v2 recimo?

nije li malo prezahtjevan i predugotrajan za hamachi.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2007., 13:12   #22
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
a cuj dugotrajan je relativnan pojam jer ako se odigra pravilno i napravis pravilno rush gotov si za 20 min :-) ako ne i prije.

istina je malo je prezahtjevan i graficki i cpu. jest da nemrem do jaj osim u ogromnim okrsajima 100% iskoristit dual core ali bez njega bi radilo katastrofalno.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 13:01   #23
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo izašao je novi patch.
Download


Release notes


Supreme Commander retail patch v3217

SupCom 3217 is the first patch from the initial gold versions shipped to most territories.

* Build 3217 represents a full integration from the game's main development branch, reflecting many changes to the game's code base. Only the partial highlights are included here.
* Support for Direct2Drive download version enabled.
* Several color, prop, texture, normal map and effects adjustments throughout the game.
* Several animation and animation speed adjustments throughout the game.
* Note that Build 3217 does not include an update to GPGnet. Current GPGnet version is 1.5.52.
* Add open/close slot functionality.
* Fix observer button appearing/disappearing.
* Chat history should now only display the senders name on the first line of every message.
* Fixed an issue with the chat window that was making the allies and all buttons function incorrectly.
* Pausing the game then opening and closing a menu that pauses the game will no longer unpause the game. It will remain paused until the user unpauses.
* Game no longer hangs when minimizing during a non-interactive sequence.
* Rules for reclaiming building have changed significantly, reducing a possible game exploit.
* Minimalist UI: A much lower footprint UI has been added in game. This UI takes up much less real estate. To activate the UI you press + .
* Selection Bars: Several changes were made to the selection bars' sizes and center points to more accurately highlight the selected unit.
* Prebuilt Units: This new skirmish option provides the user(s) and any additional AIs with 4 mass extractors, 4 power generators, and 1 land factory at the beginning of the match.
* Updated chat/console window: Several changes to the console and in-game chat window improve the visual appearance and also allow it to be moved around the screen.
* Numerous localization changes and fixes for the world wide releases of Supreme Commander
* ACU Death Nuke damage reduced.
* Commander Overcharge damage reduced when used against other Commanders. Damage towards non-Commander units (Sub-Commanders included) will remain the same.
* Sub-Commanders are no longer reclaimable.
* UEF T3 Gunship economy cost increased, damage decreased.
* UEF Commander Shoulder Pod movement speed reduced slightly.
* T1 and T2 Sonar now have a minimum build distance from shore.
* T2 Artillery power adjacency bonus corrected and is now consistent across factions.
* UEF T2 Power Generator's adjacency bonus has been corrected to be consistent with the other factions' T2 Power Generators.
* Cybran T2 Point Defense beam changes to fix a bug, will have minimal balance impact.
* A number of economy exploits have been fixed.
* Increased the cost of resource allocation upgrade for SCU and ACU.
* Mantis cost slightly increases and slight decrease to turret rotation speed
* Cybran Anti-Tactical Missile -- can now shoot down missiles through shields.
* Aeon T1 Anti-Air structure damage and rate of fire now equal with the other factions' similar units.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 18:07   #24
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
vec stavio pred par dana. igra je prestrasna :-) sad zavrsavam i zadnju kampanju koju radi obaveza nsaim mogel prije dakle sa aeoncima. i mroam priznat da mi se do sad ta rasa najvise svidja. iako imaju svoje mane fakat su mi fora.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 20:59   #25
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma znaš šta, malo mi je bezveze da taktička raketa ima domet čak malo manji od l2 artiljerije, i još se mora ručno lansirati.
Zgodna je protiv battleshipova ili velikih sporih jedinica (Sacred Bot, Monkeylord i sl) ali mislim da bi joj trebali povecati domet za bar 50% jer nije za napad, a bezvezna ja za obranu s tim dometom i nedostatkom auto launcha.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2007., 21:14   #26
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
pa mozes napraviti queue sa shiftom. jako je pogodna za skidanje neprijateljeve artiljerije pogotovo ako je na brdu neprijatelj a ti u podnozju zafitiljis :-). ili preko planine he he.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 19:37   #27
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
Evo presel sam cijelu igru dakle sa svim rasama i moram priznat da je kraj jako zanimljiv :-).

brijem da bi se moglo dogoditi da infinite war ipak nije zavrsen. :-)
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 20:13   #28
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
Koja je minimalna konfa?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2007., 20:47   #29
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
nebih znao ali sa ovom u sigu ces moci igrat :-)
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2007., 00:14   #30
jole_0909
Banned
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: hrvatska
Postovi: 39
Angry Please verify system meets minimum specifications.

Dragi moji jedva sam dočeka da izađe nastavak TA. Jer i dan danas imam instaliran TA na pc-u. Pa eto danas sam pribavio S.Commandera i odmah problemi! Igra nakon uspješne instalacije odbija se pokrenuti uz poruku da provjerim dali mi sistem odgovara minimalnoj konfiguraciji.
Istina je da mi sistem odgovara apsolutno minimalnoj konfiguraciji ali to nije razlog da neradi. Ili su oni naveli krive podatke za minimalnu konf. da namame budale da kupe igru koja im neće radit?

moja konfig.
RAM 512MB
CPU AMD Athlon XP 2000+
ATI Radeon 9600pro AIW (podržava one prokletinje Vertex Shader / Pixel Shader 2.0)
prostor na HDD je neupitan ima ga još cca 100GB slobodnog

ima li ko od vas kakvi prjedlog ili rješenje za ovu situaciju?
jole_0909 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na