Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2008., 01:55   #151
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Zaboravih još pitati....kad im naredim "guard me", oni stoje na mjestu - imali i tu neka caka? Otiđem od njih a oni sam stoje..
Kad im kažem "follow me" onda me samo prate i niš ne rade bez obzira što me pokraj njih cipelarili..
denied je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 02:01   #152
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
tebi to nesto nevalja, u svakom slucaju bi te trebali pratit i napadat ljude okolo tebe, osim kad im naredis "stand your ground"

mozda neka opcija u gameplayu jer neznam do cega bi moglo biti...

nego jel imas igru patchanu na zadnju verziju? ja bi poceo od toga ako nemas..
Gemmy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2008., 02:09   #153
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Apsolutno je sve patchirano......skidalo mi je pol sata....znam da mi na početku nije bilo tako, al kak ne igram inače takve igre - boga pitaj kaj sam stisnuo...
Probao sam reinstalirati i staviti svoje sejvove al ista stvar - što pretpostavljam da je stvar sejvova onda. Probat ću još jednom onda ispočetka igrat (nisam predaleko došo pa nije preveliki bed jer mi se baš igra)...
Može neki prijedlog za lik (da je baš za lejmere, da nema previše kemijanja - sad sam imo fightera, kako mi je igrica predložila)...
denied je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2008., 02:29   #154
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
imo najlakse je igrat s clerlicom igrat, ima dobar armor, puno buffova i predobre healing spellove...a ako igras s magom pripremi se da gines puno kod vecih mobova, ali su bossevi laksi
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 03:01   #155
KidBoy128
Premium
Moj komp
 
KidBoy128's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 291
zna li netko zbog čega mi je prestala radit tipkovnica u igri?
čim pokrenem igru nemogu koristit tipkovnicu, miš radi normalno, a s tipkovnicom nemogu ništ
ne kužim zašto, možd sam nešt promjenio al neće mi ni esc tj ništa samo s mišem mogu igrat
KidBoy128 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2009., 13:53   #156
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
NWN2 - Mysteries of Westgate

__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 01:53   #157
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
na gamespotu su se posrali po ovoj igri...
http://www.gamespot.com/pc/rpg/never...result;title;0
čudi me da je nema još na netu kroz razne božje puteve...ali nešto čitam o DRM zaštiti...možda je to razlog...
inače obobžavam NWN 2 i sve ekspanzije, koliko god drugi srali po njoj...
westgate mi se čini u skladu sa prijašnjim, što mi je odlično...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 18:09   #158
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Pozdrav,

imam malih problema. Naime ako se sječate kada vam lord Nasher da ona keep kojeg obnavljate i dio kada trebate skupljati saveznike (lizarde, dwarfove, druide itd.). To je glavna radnja ali kao "međuradnje" možete obavljati repair keepa i upgrade oružija/armora vojske keepa. Napravio sam sve kaj treba popravio smitha, dučan, dofurao trgovce itd...

Svaki put kada pokušam nagovoriti smithove da naprave armore/oružija za vojsku dobijem odgovor "i need more ore"..e sada je moje pitanje koji je q ore i di nabaviti. Ok možda je materijal ali se mislim nisam susretao s njim. Dofurao sam i onog trgovca kaj sam ga našao kod fire gianta kada idete po belt kako bi ostvarili savezništvo s dwarfovima.

Druga glupost. U istoj misiji s fire giantima gdje idete po belt možete naiči i na onog zmaja. E ako se sječate taj je zmaj imao grlo zlata i pizdarija koje ne možete sve pokupiti i onda vas vaš dwarf pita kaj da radimo. Jedan od ponuđenih odogovora je da se pošalje vojska iz vašeg keepa po to zlato...to sam i odabrao i sada ne znam kome da to naredim. Probao sam sir Navalu (member of nine) i onoj žemski kaj je commander u keepu.

Ajde ako ima netko nekaj bio bi zahvalan.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 19:20   #159
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
1.) Ako se dobro sjećam Ore (po naški Rudača) nalaziš kao svjetlucave pukotine u stijenama ili kamenje na otvorenim prostorima iz kojih, dok ih iskoristiš automatski dobiš ore u inventory (ingame se zovu Ore Vein). Finta je da su obično dosta dobro sakrivene dalje od glavnog puta na mapi tako da je poželjno pročešljati cijelu, a i uvijek se nađe dobar loot tako.

2.) Za ovo se stvarno ne sjećam ali mislim da sam sve pobral a suckerima u keepu ništa nisam ostavil (ipak sam bil Lawful Evil Monk)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2009., 23:37   #160
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ma cesljam cijele mape ali ne nalazim nikaj nikada

Ja sam neutral evil ali opet zelim srediti keep kak spada
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.09.2009., 00:06   #161
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ma cesljam cijele mape ali ne nalazim nikaj nikada
Eh, da si stavil par skill pointova u Spot nebi bil tak ćorav (joke)
Evo ti svih lokacija (link).

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ja sam neutral evil ali opet zelim srediti keep kak spada
A za taj castle, stvarno se ne isplati ulupati pare na upgradeanje, radije si ostavi i pokupuj najbolje iteme kod shopkeepera (Znaš kako završava igra pa nema smisla se zajebavati s tim dvorcem). Sve kaj bace na tebe možeš obraniti sa svojom kompanijom bez beda koristeći potione, buffove i pamet
Ako te baš veseli možeš si ga srediti da nebude baš ruševina, tvoji novci...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 18:15   #162
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ma spot mi ima ona žemska rogue ali taj put nije išla jer mi ona služi apsolutno ničemu dok zabijam zmaja Zabavio sam zmaja s dva fajtera i paladinom dok sam iz daleka solio po zmaju sa sorsom i wizzardom.

A dvorac ću obnoviti tek tako. Pošto već imam stvarno lijepe stvari nije da mi sada ne znam kaj treba.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 18:19   #163
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Ljudi Warloci rulaju pred kraj, a tek u Mask Of The Betrayer to je nevjerojatno. Btw gdje bih mogao naći Mysteries of Westgate, igrao bih to
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 20:00   #164
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ma spot mi ima ona žemska rogue ali taj put nije išla jer mi ona služi apsolutno ničemu dok zabijam zmaja Zabavio sam zmaja s dva fajtera i paladinom dok sam iz daleka solio po zmaju sa sorsom i wizzardom.
Neznam ali u partiji MORAŠ imati Barbariana i Clerica, prvi doslovno gazi sve pred sobom, a drugi pa heala da to nije normalno. Wizard ima jače spellove ali zna dosta puta biti naporan zbog odmaranja i potrebe unaprijed spremljenih spellova. Sad si mi dao volju opet instalirati tu vražju igru i prolaziti OC

Planiram multiclassati Barbarian/Rogue + jedan rank Shadowdancer, to bude ultra kombinacija (d12 HP, sneak attack, skill pointova pun kufer, odlaženje u stealth enemyju pred nosom, mogućnost castanja većine spellova, cleave i rage)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 23:20   #165
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Na barbariana nisam naletio A i ne volim ih nekaj previše.

Inače sam NWN 1 prešao sa wizzardom i to sam igrao NWN 1 + dva exspansiona...tak da sam bio valjda 34. level i totalno sam rulao

Ubijanje zmajeva je bio hobi

Ja sam fajter ali sam uzeo i divine warriora kako bi dobio lay on hands te smite the infidel. Sada do kraja igram sa black guardom

8lvl fajter
5lvl divine warrior
5lvl black guard

Uglavom sorsa mi skasta improved mage armor i onda imam 38 armora
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2009., 23:33   #166
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Heh, imao sam i ja u NWN jedinici epic wizarda (max level 40)+ prestige klasa pale master, imao sam najjače iteme ingame i najjači necro build. I onda kod formata zaboravil skopirati save
Zakon mi je bila kombinacija melf's acid sheath (bilo tko te opali dobiva mastan acid damage natrag) i polymorph self (točnije Iron Golem form - ultra visoki HP + skoro pa totalni spell imunity).
P.S.-imaš neki IM da ne moramo ovako chatati?
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 10:43   #167
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
bok ljudi sorry na rivavjlu starog topika , al jel mi može neko reć , kupio sam collectors edition NWN2 , i upravo završio Dragon Age na Hard..na kojoj težini peporučate da počne NWN2 ? normal ili D and D rules..prilično sam doma tu , BG2 upravo haklam na core rules..al ne znam kakav je NWN 2 ..a htio bi "best experience for money"..kad sam već platio pošteno , ne piratizirao
  Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 11:13   #168
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ako BG2 iglaš na core rules onda možeš NWN staviti na najteži nivo jer je BG2 težni od svakog NWNa.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 09:59   #169
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ljudi imam fucking ORIGINAL i nemogu instalirat dođe do kraja na 99% i kaže DX error masa ljudi ima tu grešku po netu i "riješenje" univerzalnog nema , sve je vezano za Vistu 64 i Windows 7 64.....probao compatibility modove , pokretatio setup kao admin , nula bodova..anyone
  Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 17:30   #170
gamer21
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 37
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ljudi imam fucking ORIGINAL i nemogu instalirat dođe do kraja na 99% i kaže DX error masa ljudi ima tu grešku po netu i "riješenje" univerzalnog nema , sve je vezano za Vistu 64 i Windows 7 64.....probao compatibility modove , pokretatio setup kao admin , nula bodova..anyone
Kada ti dode otaj error nemoj prekinut instalaciju , nastavi dalje.
Igra ce ti sigurno radit bez problema (isti error original igra, radi bez problema).

Siguran sam da ce ti instalacija patch-eva priredit jos problema ,osim ako nebudes imo ludu srecu , ja sam 5 puta moro igru reinstalirati. Na kraju sam morao sve patch-eve s neta poskidat i koristit offline patcher.

Ovdije mozes naci sve patch-eve ako bude potrebe za tim.

http://nwvault.ign.com/View.php?view....Detail&id=230

Zadnje izmijenjeno od: gamer21. 03.09.2010. u 17:58.
gamer21 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 22:53   #171
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
hvala majstore na sreću prošao auto update bez problema
  Reply With Quote
Staro 14.03.2012., 15:41   #172
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Dižem malo temu iz zaborava zbog lude vijesti, modderi su portali kompletni Icewind Dale u Neverwinter Nights 2, stvar danas izašla.

Link: Icewind Dale (@IGN Vault)

NAPOMENA: za igranje treba Storm of Zehir ekspanzija!
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na