Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2019., 22:51   #2641
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Pa čak i relativno normalna cijena,ne vjerujem ...

Jedino kaj je limitirano na 200 mm ...

Ima i od Fractal designa 210mm ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2019., 01:47   #2642
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Je li neko dobio ovakav mail?
U cc-u vidim jos 20ak gmailova kome je poslano


higuranense@gmail.com has invited you to view the following document:

For large investors aBQlE8N3dGGG4y
Unknown profile photo Hello dear user. We have a distribution of tokens. You are on our list because you are a successful user of our partners.... Bidding will open on the binance exchange in 7 days, You can use gift tokens using the application here
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2019., 07:02   #2643
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Sve se bojim toga ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2019., 08:10   #2644
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Kad mi je do malo smijeha bacim pogled u spam folder, nikad ne podbaci.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2019., 04:56   #2645
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Kad mi je do malo smijeha bacim pogled u spam folder, nikad ne podbaci.
Ovo je prošlo u primary inbox.
Malo me plaši gdje su izvukli moj mail
Da nije negdje iscurilo sa trading stranica
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2019., 08:17   #2646
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 973
Pametni geek cracknuo je blockchain tehnologiju, posebice one private-security coine: Grin, Beam, Zcash, Monero...
Radio je u Googleu na deep learningu i TensoruFlowu od 2014. godine, a ima master's iz matematike tako da nije loš, više o svemu:

https://medium.com/dragonfly-researc...l-84bcd67bfe52

Uglavnom nije loše da se to radi, da vidimo koliko se blockchain može hackirati da bi onda mogla nastupiti nova vrsta blockchaina, sigurnija.

Samo ne znam koliko se može ovo popraviti na postojećim tehnologijama koje imaju rupe.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2019., 19:57   #2647
His Airness
Premium
Moj komp
 
His Airness's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 144
Jesi ti čitao poveznicu koju si linkao?

Ne znam kako si to mislio, ali nitko NIJE cracknuo/hakirao blockchain.
Ovdje uspoređuje neke privacy coinove. Bitcoin nikad nije ni bio anoniman.
His Airness je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 09:39   #2648
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Neka pročita tko želi učiti na tuđim greškama.
Prije par dana odlučim kupiti koji ETH preko Bitcoin-store da mi pošalju na adresu jedne burze. Prođe moja uplata i njihova transakcija ali ne stiže na burzu. Pogledam na etherscan i vidim na toj adresi svoj eth kao Internal Txns from Bitstamp. Onda se sjetim da za eth deposit burze pisalo 'Pionex doesn't support depositing through smart contract now, such as from Wirex, foxbit, Bitstamp' ali nikad mi ne bi palo na pamet da će meni eth stići na taj način. Tim više što sam na tu adresu već slao eth i iz rudnika i sa druge burze bez problema. Pa šaljem e-mail upit Bitcoin-store nadajući se da nije problem to što sumnjam, i dobijem vrlo kratak odgovor da su oni eth poslali i da se obratim burzinom supportu, bez jedne riječi tehničkog objašnjenja problema što je bila bit mog upita.
Nemam svoj eth wallet jer nemam ozbiljne novce, a još su razbacani na desetak burzi, rudario sam eth na desetak rudnika i nikada mi se nije dogodilo da eth ne stigne iz rudnika ili burze.
Mene nažalost do sad nisu zanimale kripto tehnikalije, ali tu je gugle pa sam našao da moj problem nije nepoznat, zapravo postoji ili je postojao na većini burzi.
Ja ne koristim Bitstamp pa nisam mogao znati da tamo piše:
https://www.bitstamp.net/faq/how-to-withdraw-eth/
Bitstamp Ethereum transactions are generated from smart contracts. In keeping with this, make sure the receiving party supports such transactions prior to initiating an ETH withdrawal.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 10:14   #2649
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nije ni cudo sto ga dumpaju. Jesi probao ove u pionex zamoliti da ti manualno pogledaju upaltu i manualno ddoaju te koinove? mislim oni su poslani na njihov wallet ako sam dobro razumio cijelu pricu.

Cuj kod slanja, kad je jednom poslano dovidjenja i onaj koji je slao prakticki nemoze nista, ali kako je ovdje burza koja bi ti trebala izaci u susret pa vidi i javi...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 15:10   #2650
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Poslao sam email Pionexu, nisu još odgovorili. Znamo svi kako je kad trebaš support, naročito ovakve manje burze, a nemam im ni što prigovoriti kad imaju napisano upozorenje. Shvatio sam i ja već da pošiljatelj ne može više ništa u ovom slučaju a primatelj može ali samo ako je od volje. Nego ne mislim da je ok da pošiljatelj ne vidi nikakav propust kod sebe, još kažu da eth šalju na uobičajen način.

Inače ta Pionex burza mi se sviđa jer je valjda prva koja ima u sebi botove i samo 0.05% fee što je vrlo bitno kad se koristi bot. Otkad koristim bot BitUniverse mob aplikacije uz api key sa Binance trejd mi je krenuo, ali sa Pionexom to mogu više i bolje jedino što promet nije kao na Binance. Ako se netko želi prijaviti https://www.pionex.com/en-US?r=KtbEzBTC

Upravo su mi odgovorili, kažu da će riješiti ručno, navodno za 24 sata, ali da ne radim to više.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 15:18   #2651
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Eto vidis da ce da srede, dade se to rijesiti, sigurno nisi ni prvi niti zadnjem kojem se to desilo.

A za botove jedino mogu rec oprez jer kad sad BTC prdne jos jednom a bot nakupovao drekeca moglo bi biti veselo. Naravno ako kanualno pratis onda mozes reagirat, ali te stvari se vole desavati u noci dok mi spavamo.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 16:04   #2652
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Moj bot ne glumi umjetnu inteligenciju, pa da kupuje što i kad on misli da treba nego radi točno što mu odredim pa nema razloga da se budim noću. Grid bot koji ja uglavnom koristim nema smisla prekidati dok god radi, najbolje vječno.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 16:53   #2653
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cuj, ja koristim profittrailer, ima masu opcija za security, da se nemoras buditi nocu, no ipak dok se dogodi bloodbath ili ako cjena skace gore dolje sa tim securityma se stvara minus.

Iskreno nikad prije nisam cuo za grid trading pa nemogu nesto pametno reci, na prvu mi izgleda prilicno jednostavno, jel to stvarno tak jednostavno? Mislim, jel ga dugo vec koristis?

P.S. sa profitrailerom, i kolege sa foruma koje su ga koristile ili ga koriste mogu rec da je sve lijepo, cvijece i profit raste ko na steroidima dok je bullish trend, no dok krene bloodbath onda se desavaju bagsi, Kako gridt bot to rjesava? Kako sprjecava da se ujutro ne probudis sa coinom koji je u debelom minusu? Predpostavljam da on sella u minus, odnosno koristi stoploss ako sam dobro skuzio taj grid trading. Sto s druge strane mi znaci da je ogromna rupa ako krene kupovat u downtrendu koji se samo nastavlja.

Ajd ako imas volje napisi koju kako taj bot i grid trading rade jer me botovi, a i trejding jako zanimaju.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote