Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2005., 15:50   #61
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
možda je izašo a da ni nisiskužio, ili si ga baš tražio
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 16:00   #62
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Originally posted by GoGzS
možda je izašo a da ni nisiskužio, ili si ga baš tražio
bil je malo oveci tak da mislim da bi ga videl .. ali necemo sad o tome ...
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2005., 16:00   #63
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Možda je ipak izašao - najbolje da provjeriš - way to go kanalizacija : lol2 :
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 21:09   #64
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Originally posted by IceFisherman
... ak ne nagriza onda je takav salabahter koji je zavrsil h mojem trbuhu u prvom razredu srednje jos uvek nutra ?
Vjerojatno si ga posral, lol
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2005., 21:28   #65
ćiber_manija
CyberSky
 
ćiber_manija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 1,168
ICe mogu ti reci samo LOL!

Mi smo si znali napisati neke sheme ili formule s kredom na obojeni zid, niko još nije skužio!
ćiber_manija je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 12:31   #66
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
mi smo u tehnickoj,iznad ploce i na samu plocu napisali formule,dijagrame i te sheme,ali na plocu krupno,a iznad po zidu sitno,na svak dio ploce po ensto,pa tak ako je trebalo crtat pomaknuli smo se prema sredini jer u sredini je bilo 5-6 dijagram, i naravno da te pito samo jednog i tak smo se izvlacili!a inace u klupi do profesora smo decku na papir markerom nacrtali dijagrame i formule i posto je profesor uvijek sjedio kad je pitao,ovaj frend je samo sa strane pokazao papir sa slikom i formulama i to je bilo to...eh kad se toga sjetim..a sad na faksu kita u bila,em sto mi se neda prepisivat,jer na ispitu su cca 4-5 ljudi i stalno gledaju jel ko prepisuje pa ono nije za zajebanciju
komer je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 20:11   #67
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Hrvatski sam zaboravio snimit sve, pa od preslušavanja ništa, ali sam stigo pod odmorom napisat na papiriće, pa ih umetno u tehničku, prozirnu, smo okrećeš dok ne dođeš do onog šta ti treba....nije skužila
Dalje fizika...Nacrto sam dvije ovce na ploču, i u njih napiso 2 glavne formule, profesorica ušla, vidjela ovc, rekla :,, O moj Bože" nasmijala se, ni nije skužila formule a grafove sam ogromno nacrto na klupu, ali tanko, tako da se nije kužilo, izgledalo je kao da je bezveze išarano....teoriju sam napiso na stolicu ispred....sve u svemu....da se prepisivat
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2005., 21:04   #68
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Fizika -> Ja sebi grafove slikam na mob, sliku preimenujem npr. slika 1, u porukama si napišem objašnjenje za sliku 1 i naziv grafa...
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 02:09   #69
Maynard
:)
 
Maynard's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Ja sam na ispitu iz digitalne u 9mj. imao u kalkulatoru (najpogodniji za prepisivanje je casio) lijepo se lagano izvlači papirič između poklopca. imao sam malo duže hlače tak da čoban nije skužio da imam šalič zaljepljen za unutarnji rub nogavice sva sreća da je taj dan padala kiša pa sam obukao majicu sa dugim rukavima ruke ispisane: na lijevoj formule na desnoj sheme i naravno jedan ispod klupe bez kojeg nebi ni položio s 2.. Najbolja finta je u tome kad među nas 200 na ispitu profesor kad ulovi nekog treba bit pametan pa razmišljat korak unaprijed: frajer nekog ulovi- jebe ga pola sata da pokaže šalić dok se oni nadjebavaju neke budale se cere ha ha nije mene, a to je najbolje vrijeme da se pošteno napišu bar 3 sjebana zadatka.
Maynard je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2005., 03:25   #70
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
ja salabahtere uvjek stavljam u rukave...onako jedan dio u jedan rukav drugi dio u drugi i gotovo...
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2005., 21:53   #71
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ja sutra imam test iz kemije pa cu stavit salic ''u kalkulator''. Imam nekakvu kožnu futrolu za kalkic u u njoj se izbušila rupa a u rupi je nekakav kartoncic koji cini futrolicu tvrdom. E a na tom kartoncicu ce ici formule.
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2005., 13:56   #72
slink
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 12
Ljudi moji palm je zakon! Nasao polovni za 400kn i nije mi zao! Na kompu sve napises i nacrtas te samo kabal i na palm... Kad ide profesor, ima onaj fullscreen digitron i to ti je to... Samo fora je dok ne saznaju da palm postoji... Provjereno radi 100%!!! kroz cijelu srednju skolu sam se tako izvlacio... Na faksu ne ide samo tako jer nas ima malo i ne mozes stalno prckat po "digitronu"... ali da se i tu nest prepisat...
slink je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2005., 14:21   #73
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Evo moj salic uspio nije me skuzila samo glupa kemicarka daje previse zadatka nisam stigao zadnji zadatak riješit.
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2005., 20:21   #74
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Kaj, u 8. razredu radite kemijske jednadžbe...Pa bar to nije teško
Čekaj dok dođeš do reakcijske entalpije i entropije
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2005., 20:37   #75
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Originally posted by Sam Fischer
Kaj, u 8. razredu radite kemijske jednadžbe...Pa bar to nije teško
Čekaj dok dođeš do reakcijske entalpije i entropije
Ne to smo radili u sedmom koji je lagan. Sad radimo maseni udio, masa atoma i ta sranja
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2005., 21:07   #76
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Originally posted by Dawar dk
Ne to smo radili u sedmom koji je lagan. Sad radimo maseni udio, masa atoma i ta sranja
To još lakše , a i tu ti neće šalabahter pomoć, kad se skupi hrpa zadačića, a ti trebaš prepisat formulu, to zna potrajat, pa onda, lakše jednu naučit, a kad uvrstiš ostatak dalje sam od sebe ide
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2005., 21:26   #77
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Plan za sutra, pišem test iz povijesti, 40-ak stranica u bilježnici, nisam još ni takeo
Povijest grčke, rima i hrvatske ću si snimit kao MP3 na mobitel, provuć slušalice kroz rukav, pustit na repeat i kad mi nešto treba, naslonim se na ljevu ruku a s desnom pišem.... (hvala na ovoj metodi )
Nadalje....Tehnička mi je prozirna te ću sve godine sprintat na fontu 4 i ubacit u nju, a na klupu ću velikim ali tankim slovima napisat istim tim redom događaje, pa kad mi nešto treba, pogledam godinu, bacim pogled na klupu i vidim šta se desilo (zahvaljujem također na prijedlogu za velika tanka slova, provjereno funkcjonira )
A da bi bio još sigurniji, sve na klupi će biti napisano u l33t-u, pa ako me onda uhvati, ima pivu od mene
Držte fige
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2005., 22:33   #78
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Dobro si to smislio mislim da te neće uhvatit. Ja ću slijedeći put takvo što pokušat ali inače mi nejdu ti komplicirani šalići uvijek nekaj zahebem kod njih i onda nebude ništa od toga. Evo da i ja kažem jedan dobar šalić ali samo pali kod moje profe iz biologije Nas uvijek sat prije testa pita sa pitanjima od testa ali drugim redoslijedom i mi si uvijek to zapisujemo i samo naštrebamo ta pitanja odnosno odgovore baš sam danas imao test kod nje.Ima još i jedna stvar ako se najviše razumijete u kompjutere u razredu kao ja. Onda ta ista profa će te stalno nekaj tražiti da joj pomažete oko kompjutera u kabinetu biologije. Ja znam čak i password koji inače samo ona zna i ja a na tom kompu nekad znaju biti fileovi gdje su razni testovi i samo malo pogledaš a ako imaš pored sebe disketu onda nije loše.
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2005., 23:22   #79
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
Po meni najbolja fora za šalić je između nogu na stolici. Nemre ti vidjeti, a niti skužiti ako samo povremeno gledaš. No odustao sam i od toga, iz razloga što mi se ni šalić neda više pisati, pa sad fino uzmem od onih što rade sažetke na a4 papiru te papire i ispod klupe kemijam. Još me nisu uhvatili, dosta toga se može (ako ne i sve) prepisati a uložiš najmanje truda. Knjiga je isto ok ispod klupe ako prirediš taktički položaj, znaći obavezno moraš sjest na klupu gdje profesorica sjedi i pregledat njen vidokrug, te manevrirati u "mrtvim kutevima". Jedina je pizdarija kada knjige nemaju riječnik pojmova a sadržaj ne pomaže, onda ti nema druge nego da listaš.
vudu2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2005., 08:45   #80
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
A gogzs preko kog programa ti snimaš te šaliće u MP3
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2005., 08:57   #81
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Snimim na kompu prek onog Sound Recorder-a, u Nero Waw Editoru prebacim .waw u .mp3 i prek kabla prebacim na mobitel
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2009., 20:30   #82
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Penkala i šalabahter

Jednom sam vidio neku penkalu iz koje se mogao izvući mali papirić gdje se mogao napisati šalabahter. Onako sa strane penkale se izvukao takav papirić. Zna li netko o čemu ja to govorim? Ako da zamolio bih da mi može reći gdje tak nekaj nabaviti. Jer sam zaboravio.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2009., 21:18   #83
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
u svakoj knjizari...inace to su kemijske koje imaju na tom mjestu kalendar i takve stvari
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2009., 22:05   #84
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Bran Pregled postova
Jednom sam vidio neku penkalu iz koje se mogao izvući mali papirić gdje se mogao napisati šalabahter. Onako sa strane penkale se izvukao takav papirić. Zna li netko o čemu ja to govorim? Ako da zamolio bih da mi može reći gdje tak nekaj nabaviti. Jer sam zaboravio.
Ja sam imao takvu kemijsku od Jutarnjeg lista. Samo što mehanizam nije baš pouzdan. Ne vrati uvijek papir, tj. zna zaglaviti.

BTW.
Sad je u modi ugasiti brightness na iPhonu. Tekst se da normalno čitati, a na oko izgleda kao da je ugašen.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na