Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.04.2008., 21:19   #1
Igsy
user na kvadrat
 
Igsy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Split
Postovi: 267
Novi-Net

www.novi-net.hr

"Novi-Net je tvrtka koja svojim korisnicima omogućuje bežični pristup Internetu, te nudi široku paletu Internet usluga. Osnovana je sredinom 2005. godine izborivši se za koncesiju bežičnih telekomunikacijskih usluga. Ideja naše tvrtke je olakšati Vam korištenje Interneta uz minimalne troškove, oslanjajući se pri tome na WiMAX tehnologiju i bežično povezivanje."

Doznao za ovo kada sam vidio na speedtestu njihov server u Varaždinu, a vidim nemaju ovde thread, pa da ga otvorim.
__________________

Who's Your Daddy?
Igsy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2008., 08:23   #2
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
O njima mogu reći samo da su neprofesionalni, loši, neozbiljni, preskupi, a one brzine koje prikazuju su samo bajka. Frend je godinu dana bio kod njih i sad je prešao na T-Com i rekao koliko je ovo bolje, kvalitetnije i jeftinije. Trojica ljudi koje znam su pred 2 mjeseca otišli od njih jer nisu bili zadovoljni.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2008., 09:53   #3
Shark89
WiMAX User
Moj komp
 
Shark89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Kokotov Breg
Postovi: 119
neprofesionalni ? po čemu ?
loši ? po čemu ?
itd.
a brzine jesu takve kakve i pišu, nemoj pljuvati nešto što nisi koristio ....
__________________

Shark89 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2008., 14:58   #4
Domek
Premium
 
Domek's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Međimurje__M.S
Postovi: 53
Novi-Net Sranje od neta nema do Maxa 0 bodova.

Citiraj:
Autor Shark89 Pregled postova
neprofesionalni ? po čemu ?
loši ? po čemu ?
itd.
a brzine jesu takve kakve i pišu, nemoj pljuvati nešto što nisi koristio ....
Neprofesionalni. evo po čemu: Još prošle godine za božičć svima u naše tople domove je došao račun za novi-net inernet.. Zajedno sa tim računom i Jedan ne tako veliki ali A4 format papira na kojem piše... bla bla bla... Dragi korisnici wimax usluga uskoro če svim korisnicima wimax usluge biti povečane brzine sa(768 na 1024, to nije pisalo o kojoj se brzini radi na koju če povečati, a i stvarno bijedno za 180kn haha...) brzine su povečali tek za 2 mjeseca.

Loši. evo po čemu: Skidam nešto od 1.6 giga i na sekundu se otpoji sa neta i spoji natrag što je dosta da ti prekine skidanje.. kaj se mi je dosta puta desilo dok skidaš nekaj od par giga kaj ti zasere net...

A di su najlošiji to je u ONLINE IGRAMA: AKO MISLITE IGRATI NA NETU NEMOJTE KUPOVATI NOVI-NET ZBOG PINGA VISE OD 70 KAJ DOK KORISNICI MAXADSLA IMAJU PING 40 I TO NA SVIM SERVERIMA (naravno ne i amerika) DOK WIMAX IMA SAMO NA SLOVENSKIM I HRVATSKIM SERVERIMA PING AJDA RECIMO PRIHVATLJIV OD 80 DO 1xxx ALI SVEJEDNO NEMOJ KUUPIT. DA KORISTIM GA VEC JEDNU GODINU i još moram 6 mjeseci trpjet to sranje. dok nakon 6 mj i 1 dan u kuču se seli Maxadsl... Dok imaš max mos skidat i igrat a sa wimaxom nemoš ništa razumiš ništa... ako imam upaljen nod32 i ako se updejta dok igram na netu cod2 vec mi je ping 100 a kaje totalno neprihvatljivo na online igre dok metak kasni 2 sekunde looolllll n44bs... Zato kupi Maxdsla!!!
Domek je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2008., 19:37   #5
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor Domek Pregled postova
Neprofesionalni. evo po čemu: Još prošle godine za božičć svima u naše tople domove je došao račun za novi-net inernet.. Zajedno sa tim računom i Jedan ne tako veliki ali A4 format papira na kojem piše... bla bla bla... Dragi korisnici wimax usluga uskoro če svim korisnicima wimax usluge biti povečane brzine sa(768 na 1024, to nije pisalo o kojoj se brzini radi na koju če povečati, a i stvarno bijedno za 180kn haha...) brzine su povečali tek za 2 mjeseca.

Loši. evo po čemu: Skidam nešto od 1.6 giga i na sekundu se otpoji sa neta i spoji natrag što je dosta da ti prekine skidanje.. kaj se mi je dosta puta desilo dok skidaš nekaj od par giga kaj ti zasere net...

A di su najlošiji to je u ONLINE IGRAMA: AKO MISLITE IGRATI NA NETU NEMOJTE KUPOVATI NOVI-NET ZBOG PINGA VISE OD 70 KAJ DOK KORISNICI MAXADSLA IMAJU PING 40 I TO NA SVIM SERVERIMA (naravno ne i amerika) DOK WIMAX IMA SAMO NA SLOVENSKIM I HRVATSKIM SERVERIMA PING AJDA RECIMO PRIHVATLJIV OD 80 DO 1xxx ALI SVEJEDNO NEMOJ KUUPIT. DA KORISTIM GA VEC JEDNU GODINU i još moram 6 mjeseci trpjet to sranje. dok nakon 6 mj i 1 dan u kuču se seli Maxadsl... Dok imaš max mos skidat i igrat a sa wimaxom nemoš ništa razumiš ništa... ako imam upaljen nod32 i ako se updejta dok igram na netu cod2 vec mi je ping 100 a kaje totalno neprihvatljivo na online igre dok metak kasni 2 sekunde looolllll n44bs... Zato kupi Maxdsla!!!
Wimax ne možeš uspoređivati sa adslom. Ni po cijeni, ni po brzinama, a najmanje po pingu. To je odlična alternativa ako je adsl nedostupan.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 00:23   #6
dariodado
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: krk
Postovi: 16
zanima me dali se sta promjenilo u njihovoj usluzi! planiram uzeti nesto sto nije vezano za fixni broj u okolici čk pa sam pomislio o njima ali nakon ovoga se razmišljam
dariodado je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2011., 11:02   #7
dariodado
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: krk
Postovi: 16
ima mozda netko kakva iskustva sa njima u zadnjih pola godine? jeli se šta promijenilo!
dariodado je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2011., 03:53   #8
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
dostupnost?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2011., 12:23   #9
jazavacjazavac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Ovi tesko da uspiju.
jazavacjazavac je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2011., 13:38   #10
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Novi-Net postaje nacionalni ISP - primili su američko ulaganje inudit će WiMAX u cijeloj Hrvatskoj: http://t.co/KlarJZYc
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na