Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2023., 09:29   #69721
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Njima je glavno da zadovoljava Euro 4 koji je uveden daleke 2005.g.
To je nešto novo? Koliko znam Euro norma nije bitna za unos automobila iz EU.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 09:33   #69722
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
država je kapitalist broj jedan. od naplaćivanja par stotina eura pijanim vozačima, više joj odgovara uprihoditi pare od kupoprodaje rabljenih vozila (5%) nakon što pijani vozači razbiju svoje stare bmw-e. još joj više odgovara uprihoditi pdv, ppmv i godišnji porez na nova vozila nakon što pijani (mladi) vozači razbiju svoje stare bmw-e pa im tata kupi novi auto.

vozačku imam 15 godina, zaustavili su me svega par puta i to sve u prvih par godina. zna proći godinu dana da ne vidim patrolu u kontroli prometa/brzine/čegagod.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 09:37   #69723
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
država je kapitalist broj jedan. od naplaćivanja par stotina eura pijanim vozačima, više joj odgovara uprihoditi pare od kupoprodaje rabljenih vozila (5%) nakon što pijani vozači razbiju svoje stare bmw-e. još joj više odgovara uprihoditi pdv, ppmv i godišnji porez na nova vozila nakon što pijani (mladi) vozači razbiju svoje stare bmw-e pa im tata kupi novi auto.

vozačku imam 15 godina, zaustavili su me svega par puta i to sve u prvih par godina. zna proći godinu dana da ne vidim patrolu u kontroli prometa/brzine/čegagod.
Samo da više vozila patrolira ulicama situacija bi bila kudikamo bolja.
Čim vidim policijsko vozilo provjeravam sve živo, od svjetala, brzine, jesam li dobro u traki, a sve to i inače pazim da bude kak spada.
Drugo, ako si naviknut vidjet policijsko vozilo svako malo, ne budeš baš samo tak tisko gas kak ti se sprdne, jer možda već iza idućeg zavoja čekaju baš tebe
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 09:43   #69724
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,100
Problem je taj mali broj o kojima se često čita, koji kad se mimoiđu kraj patrole, boli ih briga dal su vezani, upalili svjetla pijani itd.

I to je ono stanje uma koje je opasno za okolinu.
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 09:44   #69725
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Inače, na temu policije, znam da sam ostao šokiran kada je netko rekao na TV-u kako je 1989 godine u službi uprave policije tadašnje SR Hrvatske bez ikakve informatizacije i računala posao obavljalo 98 djelatnika.
Danas uza sva računala, baze podataka i ostalo, isti posao obavlja 1400 ljudi.
Govorimo dakle o administraciji, ne o policajcu prašinaru na ulici.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 09:50   #69726
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Inače, na temu policije, znam da sam ostao šokiran kada je netko rekao na TV-u kako je 1989 godine u službi uprave policije tadašnje SR Hrvatske bez ikakve informatizacije i računala posao obavljalo 98 djelatnika.
Danas uza sva računala, baze podataka i ostalo, isti posao obavlja 1400 ljudi.
Govorimo dakle o administraciji, ne o policajcu prašinaru na ulici.
I još ih fali, masa ih fali.
Nitko više ne želi u MUP.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 09:54   #69727
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Točno to!



Jasno i poznato kao dan.
istina,

ja se evo primjer, bivša lokacija posla vrapče- trešnjevka 6 godina možda sam 1x vidio policiju tamo na skretanju selska-medarska odnosno podvožnjak gdje zaustave bicikliste kod kazališta trešnja.
danas 6g ista ruta vrapče savica - NITI jednom policiju nisam vidio, ujutro, popodne, predvečer NIKAD ta ruta.

Također vozimo kod punice svaka 2tj na selo cca 120km od ZG; možda 2-3 puta VIDJELI kako snimaju ostalo ili su u birtiji ili spavaju...

a što se tiče voznog parka u ZG, to je eksplodiralo. osobno se čudim od kud odjednom toliko "dobrih" auta na cestama, svi po 2 auta imaju, masu poršeja meci, bmw novih, ekipa kupuje bez beda aute od 40k eur do jučer imali auto od 10k itd...kod mene susjedi, na parkingu od 15 auta svi oko 30k pa naviše, a živi se u stanu od 40m2.. i tako..
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 10:07   #69728
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ne znam jel to normalno ili ne, ali u petak me Slovenska kobra 11 zaustavila odmah nakon prelaska granice. Octavia RS plava, zatamnjena prednja stakla, vozili iza mene nekih 2-3min (barem što sam ih ja pratio) i onda prije prvog ugibališta gdje brzina ide na 100 su me prešli, stali ispred mene i zamolili da ih pratim . Skužili su da znam da me prate pa sam usporio da me pređu i tu sam vidio ekrane i kamere untura uz što me lijepo pogledao.

Vozio sam 140 max, ali kažu samo redovita kontrola vozačke i osobne od svih u autu. Jebiga, crni Golf sa zatamnjenim staklima i 4 lika unutra - i ja bi se zaustavio sam

Pa eto, pripazite
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 10:10   #69729
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ne znam jel to normalno ili ne, ali u petak me Slovenska kobra 11 zaustavila odmah nakon prelaska granice. Octavia RS plava, zatamnjena prednja stakla, vozili iza mene nekih 2-3min (barem što sam ih ja pratio) i onda prije prvog ugibališta gdje brzina ide na 100 su me prešli, stali ispred mene i zamolili da ih pratim . Skužili su da znam da me prate pa sam usporio da me pređu i tu sam vidio ekrane i kamere untura uz što me lijepo pogledao.

Vozio sam 140 max, ali kažu samo redovita kontrola vozačke i osobne od svih u autu. Jebiga, crni Golf sa zatamnjenim staklima i 4 lika unutra - i ja bi se zaustavio sam

Pa eto, pripazite
Normalno je to kod njih.
Studirao i živio 2 godine u SLO.
U tih 2 godine me redovno zaustavili više od 10 puta.
U RH u 17 godina 5 puta sve skupa.

Ne znam kako je danas u SLO, to je bilo prije 15 godina.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 10:16   #69730
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Pandurima uvijek fali ljudi. A nije ni čudo čitajući pismo koje je napisala neka policajka ministru.
Prije dosta godina pričao mi je frend da njima u stanici fali bar 26 ljudi. Za Novu godinu na području njihove stanice, koja je pokrivala moju općinu koja je još tokom Juge bila površinski jedna od najvećih, imali su na raspolaganju samo 2 patrole!
Panduri su me zadnji put zaustavili prije 5-6.g. kada sam išao doma s koncerta u Domu sportova i to kod podvožnjaka prije Lučkog. Vozio sam malo (cca. 10 km/h) prebrzo. Nisam dobio nikakvu kaznu već uvjetnu na period od 1g. jer sam uzoran vozač i bio mi je to prvi put.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 10:17   #69731
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Manjak ljudi nije upitan.
Ali isto tako nesposobnost ministarstva nije upitna.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 10:20   #69732
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
A šta se drugo moglo očekivati tamo gdje je važnije biti podoban nego sposoban? Kao da su oni jedini u Hrvatistanu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 10:32   #69733
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Manjak ljudi nije upitan.
Ali isto tako nesposobnost ministarstva nije upitna.

Al barem danas tehnologija možet služiti kao multiplikator broja ljudi.
Ja recimo dobijem slom živaca svaki put kad se desi prometna nesreća u Splitu, u 80 % slučajeva se desi na jednom od 9-10 opasnih raskrižja.
I onda idući dan čitam u novinama, desila se prometna nesreća mole se očevidci da se jave u PP.

Jebali vas očevidci u 21 stoljeću.*
Pokrijte raskrižje sa 4 komada 8 MP kamera, i sve riješeno.

Investicija od valjda 2000 eura.





*Očevidci u preko 50 % slučajeva netočno iskazuju.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 12:43   #69734
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Al barem danas tehnologija možet služiti kao multiplikator broja ljudi.
Ja recimo dobijem slom živaca svaki put kad se desi prometna nesreća u Splitu, u 80 % slučajeva se desi na jednom od 9-10 opasnih raskrižja.
I onda idući dan čitam u novinama, desila se prometna nesreća mole se očevidci da se jave u PP.

Jebali vas očevidci u 21 stoljeću.*
Pokrijte raskrižje sa 4 komada 8 MP kamera, i sve riješeno.

Investicija od valjda 2000 eura.





*Očevidci u preko 50 % slučajeva netočno iskazuju.
To

+

Ili neka konačno priznaju snimke sa dash kamera iz auta. Nećeš više trebat nit svjedoke a bit će troduplo brže riješit slučaj
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 13:16   #69735
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A provodi ih tko točno? Jel se smrtnost smanjuje?
Kad su te zadnji puta zaustavili u rutinskoj provjeri?
Kada si zadnji puta vidio murju ustvari?
Točno to.
Evo primjer:
Ove godine mi je kćer prvašić. Kao i prethodnih godina nije bilo nikakve akcije povodom prvog dana škole; ono što su prije dosta godina zaustavljali oko škola, provjeravali da li vozači stanu na pješačkom.
U prvih mjesec dana idem sa njom svaki dan pješke do škole velika većina stane čim vide dijete sa torbom uz pješački; ali ima i dosta pacijenata koji samo prozuje. A policije nigdje da im naplate kaznu.
Ista priča vrijedi i za brzinu, alkohol itd.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 14:02   #69736
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
istina,

ja se evo primjer, bivša lokacija posla vrapče- trešnjevka 6 godina možda sam 1x vidio policiju tamo na skretanju selska-medarska odnosno podvožnjak gdje zaustave bicikliste kod kazališta trešnja.
danas 6g ista ruta vrapče savica - NITI jednom policiju nisam vidio, ujutro, popodne, predvečer NIKAD ta ruta.

Također vozimo kod punice svaka 2tj na selo cca 120km od ZG; možda 2-3 puta VIDJELI kako snimaju ostalo ili su u birtiji ili spavaju...
Non-stop ih vidim s radarima na Ljubljanskoj kod ZET-ove garaže, snimaju u smjeru Zapada, isto tak, s druge strane nadvožnjaka na ZET stanici prije ulaska u podvožnjak pod Savsku smjer Istok, također gađaju ove koji se zalete preko nadvožnjaka. Onda znaju na priključnoj traci na Ljubljansku snimati tko dolazi brže iz podvožnjaka u smjeru Zapada, isto tak snimaju na priključnoj traci kod podvožnjaka ispod V. Holjevca u smjeru Zapada.

Na Jadranskom mostu su skoro svaki dan, ako ne tamo, onda te dočekaju na ulasku na Jadransku Aveniju kod izlaza od McDonaldsa.

Na istim tim potezima stalno viđam kobre u rutinskoj patroli

Na Zagrebačkoj cesti ih u zadnje vrijeme viđam često..

Tak da eto, potpuno drugačije iskustvo od tvoga
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 14:15   #69737
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Ovo mi izgleda kao klasično punjenje proračuna i ispunjavanja norme. Kao što je bilo nekih godinu dana od otvaranja brze ceste Vrbovec - Križevci. Nisu maknuli stare znakove ograničenja brzine, a redovito su na dva punkta kontrolirali i pisali kazne jer je ograničenje bilo 80. Mislim da je čak i na jednom mjestu bilo i 60.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 14:45   #69738
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Ili neka konačno priznaju snimke sa dash kamera iz auta. Nećeš više trebat nit svjedoke a bit će troduplo brže riješit slučaj
Ovo…

Koji je točno razlog tome da snimka nije dokaz?

U UK su vozači mirni ko bubice jer svatko ima kameru. Ne ostaviš dovoljno razmaka biciklistu, a on je imao upaljen go pro? Poslat će snimku policiji i ako se vidi registracija, najebo si s kaznenim bodovima i novčanom kaznom.
Nisi stao pješaku na zebri, a ovaj je imao mobitel u ruci i spremnu kameru… Isto, 3 boda i £100 kazne (12 bodova je oduzimanje vozačke od 1-4 godine).

Brdo takvog divljanja se može riješiti priznavanjem snimki kao dokaza.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 15:48   #69739
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 15:56   #69740
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ovo…



Koji je točno razlog tome da snimka nije dokaz?



U UK su vozači mirni ko bubice jer svatko ima kameru. Ne ostaviš dovoljno razmaka biciklistu, a on je imao upaljen go pro? Poslat će snimku policiji i ako se vidi registracija, najebo si s kaznenim bodovima i novčanom kaznom.

Nisi stao pješaku na zebri, a ovaj je imao mobitel u ruci i spremnu kameru… Isto, 3 boda i £100 kazne (12 bodova je oduzimanje vozačke od 1-4 godine).



Brdo takvog divljanja se može riješiti priznavanjem snimki kao dokaza.
Mogućnost manipulacije sa snimkom.
Recimo kad te saslušavaju u policiji snimku ispitivanja dobiješ sprženu na dvd.

Poslano sa mog REA-NX9 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 21:21   #69741
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova

Jel netko zna koju kategoriju moraš imati za vožnju "Quada" ?
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2023., 21:59   #69742
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ovo…
Koji je točno razlog tome da snimka nije dokaz?
Hahaha
hash je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 07:03   #69743
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,100
Citiraj:
Autor hooligan.no1 Pregled postova
Jel netko zna koju kategoriju moraš imati za vožnju "Quada" ?
Ovisi kak veliki.
Može biti laki četverocikl, četverocikl i čak radni stroj (vitlo).

Laki četverocikl ima malu tablicu ko i moped do 50ccm.
Ostalo s B kat.
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 09:33   #69744
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
jesi li siguran da znaš o čemu pričaš?


vidim da to dobro znaš samo se praviš skroman



Imaš li možda info kako su ustanovljene sigurne granice? Kako su došli do tih zaključaka? Znanstvenici i oni koji se tako nazivaju stalno govore da “ne postoji opasnost osim toplinskog učinka” jer je to neionizirajuće zračenje a pravih studija koje to potkrepljuju baš i nema ili ja ne znam gdje i kako tražiti.

S druge strane brojne studije unatrag 70ak godina su pokazale da je praktički svako EM zračenje štetno a utjecaji na čovjeka ovise o tipu zračenja, frekvenciji i izračenoj snazi.

https://bioinitiative.org/

Drugim riječima ako smanjiš wifi router sa 1W na 100mW imat će drugačiji utjecaj iako je potpuno ista frekvencija.
Da siguran sam da znam o čemu pričam. Davno sam magistrirao na ZESA na FER.
Ovakva baljezganja nisam do sad vidio.

U elektrostrojarstvu ima pojam magnetski otpor, magnetsko polje se zatvara kroz materijal koji ima manji magnetski otpor. Zato transformatori i motori imaju željezo....da su od papira ne bi radili...

Auto je od lima (željeza), mali magnetski otpor, dakle polje se zatvara kroz njega.

Auto kao spremnik energije koristi bateriju. Struja ide u oba smjera, dakle nije istosmjerna (regerativni kočenje valjda je jasno). Nije ni konstantna (dakle ima amplitudu promjenjivu po vremenu, dakle daš gas veća struja), a i ima i frekvenciju.

Na feru su vas trebali naučit omov zakon, I=U/R, onak zdravoseljački struju određuje izvor, trošilo i otpor.

Motori u bilo kojim EV su izmjenični. 3f asinkroni ili SMPM. Da bi radili potrebna je switching izmjena, to se radi s učinskom elektronikom (trnzistorima, tiristorima kako god). E oni rade da se uključuju i isključuju. Dakle frekvencija struje koja je na bateriji do učinske elektronike, upravo je određena frekvencijom sklopki.

Dakle u EV nema nikakve istosmjerne struje, osim eventualno rasvjete preko standardnih 12V ak baterija!
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 09:46   #69745
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 12:35   #69746
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Skoro ista ko stara. Vratili kotacice (jer su shvatili da su se zajebali s touchem) na koje su dodali ekrancice, ma cudo 🤣🤣🤣🤣
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 12:45   #69747
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Da, vratili su ih. Ali svaki od njih ima više funkcija pa ćeš morati nabadati i buljiti u njega da vidiš u kojoj je fuinkciji. Pogledaj funkcije srednjeg: Fan speed (default), Air direction, Smart air conditioning, Volume (default), Diving modes (default - koliko defaulta ima?), Map zoom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 12:49   #69748
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ali svaki od njih ima više funkcija pa ćeš morati nabadati i buljiti u njega da vidiš u kojoj je fuinkciji.
Zato i jesam sarkasticno odgovorio 😁
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 12:51   #69749
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Sjećate se onih epizoda TG kada su pokušavali uništiti Hiluxa? Ni Land Cruiser nije daleko od njega.
https://www.instagram.com/reel/CxpUxmNA5_R/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2023., 12:58   #69750
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Skoro ista ko stara. Vratili kotacice (jer su shvatili da su se zajebali s touchem) na koje su dodali ekrancice, ma cudo 🤣🤣🤣🤣
Od stare jedino šta eventualno vidim je prednji kraj. Sve drugo je novo za mene.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na