Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2010., 19:56   #181
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
kad svi mogu, mogu i ja

EPIC FAIL

1. mape su nevjerojatno glupe i ruzne, choke point na svakom koraku - savrseno za smrdljive kampere

2. sva oruzja su laseri (halo reach anyone?)

3. svi kampiraju na kvadrat

4. beskrajno dosadno

5. kretanje likova katastrofalno (valjda zato svi kampiraju s RPG-ovima?)

6. sto je s tom granatom, ko da bacam kladivo?

7. otkud samo toliko nabova?

7. BFBC2 je smece od igre, ali jos uvijek je... mrtvu mamu ovome, a bome i modern lagfare-cheaterfare-warfailu tako da ne znam cemu rasprava o to troje

laku noc
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 20:06   #182
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Dovoljno. A taman sam je mislio nabaviti...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 20:08   #183
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Medal of Ponor. konzole ce nas sve ubitiii!! aaaaaaaa :facepalm:
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 20:09   #184
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
hammeru nisi ti puno stariji od mene pa da razjasnimo ovo je FPS a arkada kao arkada ne postoji vec jakooo dugo tu i tamo neka dode za komp. Ali danas mnogi igraci koriste rijec arkada za stari tip igara tip FPS u rangu Duke nuke 3d koji ides i rokas nemas nista fizike ni tome slicno. Problem cod 6 i moh pate od jedne gluposti a to je da su svi putevi zacrtani nemozes ko u cod 4 ili cod 5 pogotovo u Bc2 doc sa druge strane napravit flank pa nekog sjebat nego imas mjesta gdje svi naviru a ti se dobro sakrijes sa snajperom ili nekom uber assault puskom i ownas igru i cekas svojih 25killstreak da opalis nuklearku i onda si faca. btw U cod 4 i 5 kad dodes do artiljerije tj do aviona totalno mozes ownat mapu cucis u kutu i stalno ti dolazi kill streek i prvi si ziher. To je ono sto se meni nikad nije svidalo u codu. ja sam u codu znao nalomit killstrek preko 15 bez vecih problema sa tim cudesima. Dok u Bc2 moras jebeno znat igrat da dodes do toga ili ako imas dobar tim pa te neko voza u helicu ili tenku. Ko mene moj kolega Gruber (veki) I my little tank
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2010., 21:03   #185
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Gledao sam sada nekakav gameplay na youtubeu i uglavnom kaže lik da s vremenom dobiješ nekakav missile koji ima instakill radijus od 40m
I demonstrirao je mislim artilery attack koji po mojoj procjeni ima radijus killa od bar 25m... da skratim priču ubijo ga je vlastiti artilery attack iako ga je bacio na relativno udaljenog neprijatelja
GG DICE
EDIT: ispravak, zove se air strike
oko 6:20 http://www.youtube.com/watch?v=jV_BOGei0F8
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 13:36   #186
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Gledam ovaj video... pa jel ima u ovoj igri recoil uopce?
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 14:45   #187
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Tvrdili su da će biti.Ako ima, skriven je, ili se otključava killstreakom.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 15:12   #188
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
A lol

xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 16:46   #189
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
Gledam ovaj video... pa jel ima u ovoj igri recoil uopce?
koliko sam primijetio, kakav-takav samo sa shotgunom.

meni s druge strane nije jasno zašto se ne može zaleći. ajd, lean dobro dođe tu i tamo, ovisno o situaciji, i nije baš presudan (iako mi je kretenski što ga nema). međutim, mape su pune preniskih zaklona, gdje čučneš i viri ti glava, i bum! headshot. nema teorije da se sakriješ, pa stvarno ne znam čemu služe.
također, fali killcam.
pa onda, doslovno vidiš kako te netko upuca kroz kamen, ej. čekaš na onoj planini da se netko smiluje baciti dimnu pa da protrčiš, i lik te spraši kroz ogroman komad kamena. ajd da je drvo pa okej, međutim..
e da, kad smo već kod toga: najavljuju "realistično uništenje okoliša" - LOL, u bazi ima valjda 3 daske koje možeš propucati, fantastično
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 17:23   #190
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,462
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Zanimljivo je kako svi koriste izraz arkada a 70% dotičnih nezna ni definiciju arkade niti je bio rođen u vrijeme kad su arkade izlazile.
evo sad kad si me ''posrao'' da i odgovorim u stilu, ti misliš da si neki djedica ovdje? iskreno, ne zanima me koliko godina imaš, više mi tvoji postovi govore, pa bih te čitajući njih strpao u vrtić sa svojim nećakom, nadalje, ti misliš da iako ja nisam rođen u vrijeme arkada nemam pravo koristiti dotične za opis igre? oprosti, ali glupo, znači da nikad ne smijem koristiti termin ''atomska bomba'' jer nisam bio živ 1945.? Ja sam prošao od NES, pa SNES, pa PS1 pa tako dalje i ti misliš da neznam što su arkade?

ubiti nisam siguran ni da znaš šta je SNES i NES, no u to neću ulaziti, ubiti zaš se prepirem s tobom kad si jedini koji je rekao da je igra dobra, igra u kojoj se na mapi nakoti 20 likova i imaju 4 četvorna metra za hodanje i svi stoje samo i buijaju se?igra u kojoj ispred sebe vidiš prolaz malo drugačiji od onog uobičajenog gdje idu svi ostali, i onda kada kreneš tim prolazom dočeka te nevidljivi zid USRED NIČEG bez ikakvog smisla eto on postoji, da ne pričam o grafici nakon koje te bole oči kao da si ih namazao koprivama, od silnog blura da zamagle očito lošu grafiku i teksture, to isto rade i curice od 14. godina kad stavljaju slike na fejs da im se ne vidi prištić.

mislim da osoba koja kaže da MOH rula, da je bolji od BC2 (koji da se razumijemo nije savršen i svaki dan vajnamo na TSu i krešemo cijelu familiju zaposlenicima DICE-a, i opet vjerojatno svi mi smo super sretni što taj bc2 postoji nakon što smo probali MOH) nema veze sa životom niti ima pojma o igrama i multiplayeru pogotovo

još jednu stvar si napisao ''Asti vel'ke igre tog BF-a, etape na mapi su 20% duže i 40ak % šire od ovoga.''

ja bih prije nadodao još jednu nulu iza 20, i 40, jer neznam uopće dal si igrao bc2 ali mape su nedvojbeno veće od MOHa, ono što MOH nudi za mapu u bc2 je spawn point, eto tako nekako.
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 18:04   #191
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
mamutarka imaš +1 od mene!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote