Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2011., 15:13   #13771
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Heh, onako slučajno baš imam jednog smart sama 2.1 širina nevožen (praktički, možda 150km ima) ali ona folding varijanta s boljom smjesom, plaćen u MP 240kn, dajem za cijenu žičane verzije.

Taman mi danas došli NobiNikovi, RocketRonovi idu na odmor, tj. stražnja ide u smeće a prednja je na 80% minimum, ne znam da li da ju stavim iza pa NN naprijed ili NN na oba kotača.

Murina- to ti je cijena za 2011-u, dakle možda uskoro budu neki popusti na te modele, pa ako imaš 2200€ recimo u čarapi imaš šanse
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 15:13   #13772
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Uzmi Racing Ralpha ili ako je samo makadam i cesta u pitanju onda definitivno Table Top.
Vozim se ja redovito.
Dropam već preko pola metra sa rigidom na flat, a može se i sa samo zadnjom kočnicom zaustaviti

Šta se tiče scotta, preskupi su, 3000€ najjeftiniji model.. ali mi je prekrasan
*ebo te Table top za išta osim ceste. Pogotovo naprijed, pa to nema nit bočne ripne
Smart Sam performance - tvrđa guma i bolje će durati na cesti od Nobby Nica i Racing Ralpha.

Naravno da je Scott skup kad je to Genius LT sa 185mm hoda . Navodno ga se može kupiti po 2400€, tak je barem frend dobio odgovor kad je došao u SLO sa kešom.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2011., 15:15   #13773
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
+1
uz sve gore navedeno, dugotrajne i relativno su jeftine.
ja imam 2.1 EVO po 35 eur kom...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 15:17   #13774
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Heh, onako slučajno baš imam jednog smart sama 2.1 širina nevožen (praktički, možda 150km ima) ali ona folding varijanta s boljom smjesom, plaćen u MP 240kn, dajem za cijenu žičane verzije.

Taman mi danas došli NobiNikovi, RocketRonovi idu na odmor, tj. stražnja ide u smeće a prednja je na 80% minimum, ne znam da li da ju stavim iza pa NN naprijed ili NN na oba kotača.

Murina- to ti je cijena za 2011-u, dakle možda uskoro budu neki popusti na te modele, pa ako imaš 2200€ recimo u čarapi imaš šanse
posto prednji rocket ron? imam jedan race king 2,2 pa mu trazim neki par
kotaci za bezveze, ovaj race king je krpani pa bilo nekih dijelova pa slozio par kotaca
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 15:30   #13775
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Žičana je verzija, 2,25, make me an offer
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 15:40   #13776
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Na makadamu baš i ne treba neke bočne ripne, a i nije da ih TT nema, na slici se i ne vidi najbolje. Nekidan sam vozio jedan bajk sa njima po makadamu, odlično drže i jure ko blesave (da ne spominjem opet kakve sam sve uvjete prošao sa svojim parom ) Vozio sam i Smart Sama, nisu mi bile drage nikako. Za cestu su ok ali mislim da ih TT šiša i na cesti i na makadamu. U blatu bi bilo obratno.

Sile, u pregovorima sam za jedan kul posao, ako sve prođe kako bi trebalo, dižem kredit samo za kupit bajk, ništa drugo mi ne treba (iako bi mi trebalo puno toga da sam mrvicu normalniji). Zec je još u šumi, pa se ne smijem zanositi ali...
murina je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:02   #13777
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Ides ti zec danas s nama na grmu sa rigidom?

Edit: Vuco os ti mozda isprobat foxica?
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:15   #13778
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Neću, ozlijedit ću se
murina je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:19   #13779
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor the55mic Pregled postova
Edit: Vuco os ti mozda isprobat foxica?
Fox je bio samo jučer na bajku. Taj momak od kojega sam uzeo Foxa mi je posudio i svoj 20mm kotač kojeg mu danas vraćam.
Osim toga moram staviti i spacer da se fox spusti na 140mm. Ne može na moj bajk 160mm i to još 36mm noge (čiji je ATC viši na istom hodu od 32mm nogu).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:22   #13780
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Fox je bio samo jučer na bajku. Taj momak od kojega sam uzeo Foxa mi je posudio i svoj 20mm kotač kojeg mu danas vraćam.
Osim toga moram staviti i spacer da se fox spusti na 140mm. Ne može na moj bajk 160mm i to još 36mm noge (čiji je ATC viši na istom hodu od 32mm nogu).

Bitno je samo jel ti pase, a sto se rame tice moze sigurno, nece puknut
Ni na moj XC bajk ne moze DJ3 sa 130mm hoda koji mi je ATC pomaknuo valjda 2cm pa ga opet vozim
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2011., 16:24   #13781
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Cuks neki lik na DB-u kupuje Darta s v-brake prihvatom, ne znam jel tvoja ima, daj to utopi i pikni recona il toru
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:25   #13782
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,954
Nema v brake prihvat. Samo disk.

EDIT: Piknut cu sigurno ili recona ili toru.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:28   #13783
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Dr.Who Pregled postova
Bitno je samo jel ti pase, a sto se rame tice moze sigurno, nece puknut
Ni na moj XC bajk ne moze DJ3 sa 130mm hoda koji mi je ATC pomaknuo valjda 2cm pa ga opet vozim
Pa u tom i je problem, ne paše mi. BB stoji jako visoko sa 160mm, na ravnom me već na leđa baca.
A i poanta je da ja sa Foxom nisam htio više hoda, već samo veće/čvršće noge. Osovina od 20mm je tu još najmanje važna.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 16:34   #13784
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Pa u tom i je problem, ne paše mi. BB stoji jako visoko sa 160mm, na ravnom me već na leđa baca.
A i poanta je da ja sa Foxom nisam htio više hoda, već samo veće/čvršće noge. Osovina od 20mm je tu još najmanje važna.

Onda ok Inace, jesi zadovoljan sa talasom, funkcionira ok?

edit: sad tek skuzih da nije talas u pitanju, sorry
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 18:46   #13785
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Izgleda da je sada najsigurnije bicikl gurati po gradu

http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...06.html?pos=n0
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 18:49   #13786
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Eto, kupijo Foxa. Jedini problem vilice je da krcka stirer. No nije kao na Sraletovom Lyriku izraženo, ali se čuje. No, neće to biti velik problem, do sad mi je cijeli bajk krckao
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 18:52   #13787
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,954
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Izgleda da je sada najsigurnije bicikl gurati po gradu

http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...06.html?pos=n0
Ne rade to oni zbog nase sigurnosti nego zbog krpanja proracuna. Umjesto da love prave kriminalce sad ce i djecu pocet kaznjavat. Stvarno pohvalno.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 18:55   #13788
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Teško da mogu time pokrpat proracun. Samo će više raspizdit raju.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 18:57   #13789
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,954
A znam. Bit ce da napadaju gdje god stignu. Pametnije bi im bilo da pjesake idu kaznjavat kad se krenu presetavat po bic stazama.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 19:05   #13790
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,989
Ništa čudno...Za sve druge probleme su jednostavno nesposobni,lakše je dijete na biciklu maltretirat nego dilere lovit.
MUP=Mito Uvijek Primamo
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 19:21   #13791
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Mislim da ovo graniči sa kršenjem zakona o slobodi javnog kretanja, i ako se ljudi daju tako lako zavaljat onda treba malo biciklističku zajednicu prodrmat. Nije to normalno, ako se voziš pristojno i ako si brzinu prilagodio uvjetima, nema šanse da ima ikakvog realnog razloga napisati kaznu.

Ljute me.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 20:55   #13792
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,868
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Mislim da ovo graniči sa kršenjem zakona o slobodi javnog kretanja, i ako se ljudi daju tako lako zavaljat onda treba malo biciklističku zajednicu prodrmat. Nije to normalno, ako se voziš pristojno i ako si brzinu prilagodio uvjetima, nema šanse da ima ikakvog realnog razloga napisati kaznu.

Ljute me.
Sta tebe ljuti?

Prije 2 dana je jedan biciklista poginuo na pjesackom ispred moje kuce.

Pa nece te policija klaznjavati bez veze, jebote ??!!
Ko vozi i bicikl i auto vrlo dobro zna kakvih ljudi ima.

Neosvjetljenih i onih koji prelaze pjesacki na bajku najvise.
Ljenivaca kojima je tesko pruziti ruku prije skretanja, takodjer.
Mobitele tokom voznje, akrobacije, voznje na guvernalu, u suprotnom smjeru, nogostupu ... ne treba ni spominjati.

Ako se ja mogu drzati nekih osnovnih pravila ... mogu i drugi.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 21:04   #13793
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,820
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Sta tebe ljuti?

Prije 2 dana je jedan biciklista poginuo na pjesackom ispred moje kuce.

Pa nece te policija klaznjavati bez veze, jebote ??!!
Ko vozi i bicikl i auto vrlo dobro zna kakvih ljudi ima.

Neosvjetljenih i onih koji prelaze pjesacki na bajku najvise.
Ljenivaca kojima je tesko pruziti ruku prije skretanja, takodjer.
Mobitele tokom voznje, akrobacije, voznje na guvernalu, u suprotnom smjeru, nogostupu ... ne treba ni spominjati.

Ako se ja mogu drzati nekih osnovnih pravila ... mogu i drugi.
Šta tebe pak muči?

Ak ja poberem kaznu, budeš mi ju ti platio jer sam se normalno vozio po neobilježenoj pješačkoj stazi? Mislim, tko je tu lud? Potiče se da se u centru grada ne voze auti, a bicikliste kažnjavaju. Baš ovih dana idem na faks po zagrebačkoj aveniji, vozim se, normalno, po "krivoj" strani jer je označena biciklistička staza u drugom smjeru. A da pređem na drugu stranu kao prvo, riskiram 4 prijelaza ceste više, a kao drugo nepregledniji mi je promet i teže me uočiti iz drugih cestovnih prometala. Svatko tko mućne glavom shvatit će o čem pričam. Redovito vozim samo po južnoj strani avenije, bilo u pravom ili krivom smjeru (sa i na faks) i znam točno o čem pričam.

Nek mi daju kaznu kad se ko debil spuštam radićevom i ugrožavam ljude, al kad normalno vozim nemaju šta tražit od mene. Odmaglit ću im u roku keks.

Eto kreten danas stisnuo gas, ugasila mu se strelica za skretanje a on nije stao, pješacima i biciklistima zeleno a on meni trubi. I ja bih trebao kaznu dobiti u ovom slučaju možda?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 21:14   #13794
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Mislim da ovo graniči sa kršenjem zakona o slobodi javnog kretanja, i ako se ljudi daju tako lako zavaljat onda treba malo biciklističku zajednicu prodrmat. Nije to normalno, ako se voziš pristojno i ako si brzinu prilagodio uvjetima, nema šanse da ima ikakvog realnog razloga napisati kaznu.

Ljute me.
ko kaže da će nas ulovit!

ja mu dam 200 kn ak me uhvati + kazna!


nego jel ima šta bolje za ovu lovu:

http://www.markoprojekt.com/index.php?p=1154
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 21:43   #13795
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
alivio 2011 bi trebao bit u rangu deorea tak da se meni bike cini sasvim ok, odi probat kak ti lezi geometrija i uzmi, ak se mislis malo jace vozit ganjaj bolju vilicu i prednju kocnicu
ostalo mi se cini ok, sam ih nafukaj nek ti bike sloze kak treba da ne bi bilo rasklimanih pogona, nepostelanih mjenjaca i cega sve zna bit, iako pretpostavljam da vise nisu guzve u ducanima pa valjda neces imat s tim problema
hash je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 22:05   #13796
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Jao koje glupe avanture s zamjenom guma.
Došli konačno nobinikovi i ja se bacim na poso navečer. Krenem skinut gumu s zadnjeg kotača, naravno nemam stalak niti imam 5 ruku pa me jebe mjenjač i lanac i ajd dobro, krenem skidat šlauf i zaboravim da imam krvavi francuski ventil i onako zdravoseljački potegnem i iščupam zračnicu i naravno sjebe se ventil zbog onog metalnog prstenčića koji ga fiksira. Bogajarca itd. Nema veze, imam ja rezervnu, ne moš krpat kad je ventil satran.
Stavim ja novu zračnicu, sve lijepo legne, najebem se opet s stavljanjem kotača nazad, stan već sad ko svinjac, napumpam lijepo gumu, ajmo na prednji kotač.
Prednji kotač riješim ko iz čkepi, reko koji sam majstor, napumpam lagano čisto da mogu do benze jer mi je tlaka s ručnom pumpom na 2 bara a i manometru ne vjerujem, krenem van i vidim zadnja guma sjedi. Kajkuracpickadinamo ajmo opet skidat i sve ispočetka, naravno rezervna zračnica ima rupicu. Pa krpanje. Pa vraćanje svega gore, pumpanje i ajmo na benzu. Lagano lud.
Doguram do benze, ipak imam 70kg s krevetom da ne sjebem neš, imam onaj nastavak za našarafit na ventil za pretvorit iz francuskog smeća u auto ventil, kad ono, manometar ne radi. Krvave ti se majke %$#/#/, reku idem prek ceste ima druga pumpa. Viču radnici "kae kaj ne radi zrak" ja si mislim kak zrak nemre radit "ma ne ne ne radi manometar" i čujem samo "aha manometar" i mrmljanje u stilu mrš pederčino.
Lagano prek ceste, lik pumpa sve 4 gume na Fiat Unu i naravno on bi pričo, a tekma traje, a on je napravio 1200km i mora pazit na tlak, nije za zaebavat se.
Napumpam prednju, 2 bara ravno, reko super, napupmam zadnju, idem odšarafit taj nastavak ali i dalje me taj lik iz Una neš trolla, i ja odšarafim jezgru ventila dok slušam najdosadnijeg lika ikad, sav zrak u pol sekunde van.
Naravno da je ta jezgra postala jedno s tim nastavkom ko da je Borg asimilirao ventil, ne moš izvadit prstima, nema šanse. I lik me blijedo gleda, "jel ti mogu pomoć" i ja "jel imaš kliješta" (mislim si mrš debilu) i on veli "imam", i iskopa kliješta iz auta. Reko a daj ne seri.
I tak ja sredim sve i sad je super. Gume su brutalne, meni bar, prve gume s tolko ripni, a i idu dost brzo po asfaltu. Ćemo da vidimo.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 22:17   #13797
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,954
Hehe, Sile majstore. Yebo te vrancuski ventil. Mogo si si skratit muke i zbusit rupu za autoventil.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 22:36   #13798
Pacifist
Registered User
Moj komp
 
Pacifist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Outer ring, Seventh Circle, Hell
Postovi: 28
Odvozio prošli tjedan u srijedu navečer noćnu cestovnjaću na Sljeme u "Han SOLO" verziji.
Nikad brže nisam stigao do vrha (vjerovatno je mrak imao pozitivan efekt na moj okretni moment na pedali), krenuo od doma u cca 22:15, bio gore u 00.33h.
Da nisam imao mp3 u ušima, ne znam da li bih preživio

Live long and prosper.
Pacifist je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 22:41   #13799
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,114
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Jao koje glupe avanture s zamjenom guma.
Došli konačno nobinikovi i ja se bacim na poso navečer. Krenem skinut gumu s zadnjeg kotača, naravno nemam stalak niti imam 5 ruku pa me jebe mjenjač i lanac i ajd dobro, krenem skidat šlauf i zaboravim da imam krvavi francuski ventil i onako zdravoseljački potegnem i iščupam zračnicu i naravno sjebe se ventil zbog onog metalnog prstenčića koji ga fiksira. Bogajarca itd. Nema veze, imam ja rezervnu, ne moš krpat kad je ventil satran.
Stavim ja novu zračnicu, sve lijepo legne, najebem se opet s stavljanjem kotača nazad, stan već sad ko svinjac, napumpam lijepo gumu, ajmo na prednji kotač.
Prednji kotač riješim ko iz čkepi, reko koji sam majstor, napumpam lagano čisto da mogu do benze jer mi je tlaka s ručnom pumpom na 2 bara a i manometru ne vjerujem, krenem van i vidim zadnja guma sjedi. Kajkuracpickadinamo ajmo opet skidat i sve ispočetka, naravno rezervna zračnica ima rupicu. Pa krpanje. Pa vraćanje svega gore, pumpanje i ajmo na benzu. Lagano lud.
Doguram do benze, ipak imam 70kg s krevetom da ne sjebem neš, imam onaj nastavak za našarafit na ventil za pretvorit iz francuskog smeća u auto ventil, kad ono, manometar ne radi. Krvave ti se majke %$#/#/, reku idem prek ceste ima druga pumpa. Viču radnici "kae kaj ne radi zrak" ja si mislim kak zrak nemre radit "ma ne ne ne radi manometar" i čujem samo "aha manometar" i mrmljanje u stilu mrš pederčino.
Lagano prek ceste, lik pumpa sve 4 gume na Fiat Unu i naravno on bi pričo, a tekma traje, a on je napravio 1200km i mora pazit na tlak, nije za zaebavat se.
Napumpam prednju, 2 bara ravno, reko super, napupmam zadnju, idem odšarafit taj nastavak ali i dalje me taj lik iz Una neš trolla, i ja odšarafim jezgru ventila dok slušam najdosadnijeg lika ikad, sav zrak u pol sekunde van.
Naravno da je ta jezgra postala jedno s tim nastavkom ko da je Borg asimilirao ventil, ne moš izvadit prstima, nema šanse. I lik me blijedo gleda, "jel ti mogu pomoć" i ja "jel imaš kliješta" (mislim si mrš debilu) i on veli "imam", i iskopa kliješta iz auta. Reko a daj ne seri.
I tak ja sredim sve i sad je super. Gume su brutalne, meni bar, prve gume s tolko ripni, a i idu dost brzo po asfaltu. Ćemo da vidimo.
Ako ništa drugo ja ću se ići s tobom voziti gdje god samo da se nasmijem, hebo mene mali pas, kak si, pa tak, ako si ti normalan leek
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 22:47   #13800
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
@Sile

to si uzeo 2.25 dimenzije??

koliko para, gdje, i koje verzije (snake skin, double defense, performance)?
zubich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na