Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.06.2005., 22:18   #91
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Originally posted by kamikaza
ja sam znao derat i do 5 kutija na dan inace pusim kent blue!!! onda je dosla susa s parama i sad jedva jedvice skupim za kutiju na dan! ljudi slusajte okanite se toga!!! ja sam dva put bio na operaciji grla jel sam imao neku bakteriju koja se "hrani" dimom cigareta!
Da... SF teški :clap:

@Freek: meni paše
Fleks je offline  
Staro 07.06.2005., 22:39   #92
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Uglavnom ono sta nazicam,a kad ja kupim crveni silver
s.u.l.e.l.u.s je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2005., 09:38   #93
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ronhil light
Danas je pokušaj prestanka pušenja,vidit ću dal mogu izdržat
Već sam živćan a tek ...
Gemmy je offline  
Staro 08.06.2005., 09:42   #94
fairy
daysleeper
Moj komp
 
fairy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zaprešić
Postovi: 405
pušači.. : bonker2 : giljotin : sniper : : DualWiel : Machineg

ja btw nisam nikad nijednu cigaretu zapalila
__________________
fairy je offline  
Staro 08.06.2005., 10:41   #95
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Citiraj:
Originally posted by fairy
pušači.. : bonker2 : giljotin : sniper : : DualWiel : Machineg

ja btw nisam nikad nijednu cigaretu zapalila

Blago tebi
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline  
Staro 08.06.2005., 11:09   #96
google
partibrejker
 
google's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 291
Freek, kamikaza... -> baš ste kamikaze!

Inače, uz sebe uvijek imam crveni Marlboro - i nikad ga nepušim zato što mi se puši - već ga pušim čisto da se malo napravim "uzorom mladih"...

Dakle nisam ovisan o nikotinu, ali u situaciji kad ona to zahtjeva - samo vađenje cigarete, paljenje i "filmsko" pušenje daju jak dojam o tebi...


google je offline  
Staro 08.06.2005., 11:12   #97
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
NAJVEĆA !!! pušaćka zabluda je:"... moram zapaliti da se smirim jer su me svi iznervirali ..." Istina je da morate zapaliti jer ste nervozni i živčani radi POMANKANJA NIKOTINA !!! Svi vi ste FIZIČKI ovisni o nikotinu. Nikotinska ovisnost je gora i od heroinske ovisnosti. Nije zezancija.

Kažem ponovo, dimio sam 13 godina, i JEDINI način prestanka je da se digneš ujutro i ugasiš i kažeš DOSTA ! ne budem malo po malo smanjivao, žvake, flasteri, ... sve su to sranja ...
Nakon što sam ugasio zadnju bio sam LUUUD 100 na sat 6 mjeseci (nisam vjerovao da moguće biti još luđi ) onda su se stvari smirile (našao sam zamjenu u Chio chipsu od paprike i Coca-Colama od pola litre) i nakon 6 mjeseci su se stvari smirile. Najteže mi je bilo poslije ručka n zapaliti i kavu bez cigare (tako da nisam pio kavu dvije godine zato sada pijem 0,5 litre dnevno pa se toga treba odučit ) i otići i piti bez cigare, zato sada zatamanim bocu Balića sa ledom bez da pomislim na cigaru/etu. Uglavnom nakon što zadnju ugasite čeka vas pakao od 6 mjeseci i tek nakon 3 godine nepušenja možete reći sada sam nepušać, meni eto nakon 13 godina laganja samog sebe da me cigarete "smiruju" curi 6 godina da ne pušim ... dakle sada sam NEPUŠAČ !!!
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline  
Staro 08.06.2005., 11:42   #98
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
sam da kažem...

1. kenja i pljuga... raj
2. nakon jela (cigareta cijela)
3. nakon intimnih druženja
4. uz pivu u parkiću

inače kutija mi se rastegne i na 2-3 dana, tako da nisam baš neki ovisnik, više ove gore navedene situacije koristim za posezanjem u kutiju.
syss je offline  
Staro 08.06.2005., 12:14   #99
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
NAJVEĆA !!! pušaćka zabluda je:"... moram zapaliti da se smirim jer su me svi iznervirali ..." Istina je da morate zapaliti jer ste nervozni i živčani radi POMANKANJA NIKOTINA !!! Svi vi ste FIZIČKI ovisni o nikotinu. Nikotinska ovisnost je gora i od heroinske ovisnosti. Nije zezancija.

Kažem ponovo, dimio sam 13 godina, i JEDINI način prestanka je da se digneš ujutro i ugasiš i kažeš DOSTA ! ne budem malo po malo smanjivao, žvake, flasteri, ... sve su to sranja ...
Nakon što sam ugasio zadnju bio sam LUUUD 100 na sat 6 mjeseci (nisam vjerovao da moguće biti još luđi ) onda su se stvari smirile (našao sam zamjenu u Chio chipsu od paprike i Coca-Colama od pola litre) i nakon 6 mjeseci su se stvari smirile. Najteže mi je bilo poslije ručka n zapaliti i kavu bez cigare (tako da nisam pio kavu dvije godine zato sada pijem 0,5 litre dnevno pa se toga treba odučit ) i otići i piti bez cigare, zato sada zatamanim bocu Balića sa ledom bez da pomislim na cigaru/etu. Uglavnom nakon što zadnju ugasite čeka vas pakao od 6 mjeseci i tek nakon 3 godine nepušenja možete reći sada sam nepušać, meni eto nakon 13 godina laganja samog sebe da me cigarete "smiruju" curi 6 godina da ne pušim ... dakle sada sam NEPUŠAČ !!!
Šest mjeseci te prašila nervoza
Bedara teška
Ja danas odlućio prestat,za ozbiljno
Bit ću lud neko vrijeme al će valjda uspit to neutralizirat cips,bomboni i takve gluposti
Inaće pušim već 6 g od 3 razreda srednje pa je vrijeme da se prestane
Gemmy je offline  
Staro 08.06.2005., 13:47   #100
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Originally posted by Freek
Minimalno 2-3 kutije na dan.
Sad zavisi nekad Walter, nekad Marlboro,Lucky,DUnhill,Davidolf(crni).
E freek jel se ti mozd prezivas todoric ili ti je tata vlasnik tdr-aVidim da se pusi na veliko . Treba strpat tri kutije negdje, a jel si razmisljo koliko love potrosis na to sve. Jos uvijek ides u skolu i vec si kroner.
junkieee je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2005., 13:55   #101
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
NAJVEĆA !!! pušaćka zabluda je:"... moram zapaliti da se smirim jer su me svi iznervirali ..." Istina je da morate zapaliti jer ste nervozni i živčani radi POMANKANJA NIKOTINA !!! Svi vi ste FIZIČKI ovisni o nikotinu. Nikotinska ovisnost je gora i od heroinske ovisnosti. Nije zezancija.

Kažem ponovo, dimio sam 13 godina, i JEDINI način prestanka je da se digneš ujutro i ugasiš i kažeš DOSTA ! ne budem malo po malo smanjivao, žvake, flasteri, ... sve su to sranja ...
Nakon što sam ugasio zadnju bio sam LUUUD 100 na sat 6 mjeseci (nisam vjerovao da moguće biti još luđi ) onda su se stvari smirile (našao sam zamjenu u Chio chipsu od paprike i Coca-Colama od pola litre) i nakon 6 mjeseci su se stvari smirile. Najteže mi je bilo poslije ručka n zapaliti i kavu bez cigare (tako da nisam pio kavu dvije godine zato sada pijem 0,5 litre dnevno pa se toga treba odučit ) i otići i piti bez cigare, zato sada zatamanim bocu Balića sa ledom bez da pomislim na cigaru/etu. Uglavnom nakon što zadnju ugasite čeka vas pakao od 6 mjeseci i tek nakon 3 godine nepušenja možete reći sada sam nepušać, meni eto nakon 13 godina laganja samog sebe da me cigarete "smiruju" curi 6 godina da ne pušim ... dakle sada sam NEPUŠAČ !!!
Jebiga, valjda ću se i ja jedno jutro probudit i reći "Dosta je!!!"...
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline  
Staro 08.06.2005., 14:59   #102