Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2018., 12:15   #31
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Stavio hiveos , zadivljen sam ...

Lakoća,brzina ...

Stik od 8 GB radi svoje,potrošnja na 2 riga pala za 200W ...

NC,jednostavo sa duboko iznenadjen ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 10:32   #32
Stormer
Huuuah
 
Stormer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 163
Probao sam ethos na jedno 2 tjedna. Super lagan i fora za postavljanje kroz taj web gui.. ali nazalost rusile su mi se kartice cesto pa sam se vratio na ethOS.


Da nebi bilo da u ovoj temi pricamo o drugom OS, za one koji neznaju izasao je ethOS 1.3.1

Ima dosta promjena koje mozete vidjeti: http://ethosdistro.com/changelog/
Koliko sam razgovaramo malo s adminima i developerima, noviji su AMD driveri te je poboljšan način overclockanja kartica te je manja potrošnja.

Za one koji koriste ovaj sustav vec neko vrijeme trebali bi znat sljedece stvari:
AMD kartice sad pokazuju potrošnju struje.
dpm je zamjenio pwr u configu
pwr u configu je sad max wataza kartice

Iz osobnog iskustva, prije sam koristio kombinaciju vlt i pwr da bi undervoltao kartice i smanjio potropnju, sada je dovoljno koristiti samo vlt. Više na https://sling00.com/

LP
Stormer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2018., 08:33   #33
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Stormer Pregled postova
Probao sam ethos na jedno 2 tjedna. Super lagan i fora za postavljanje kroz taj web gui.. ali nazalost rusile su mi se kartice cesto pa sam se vratio na ethOS.
Hmmm, jel tu tipfeler ili ima dva vrsta ethosa? Ako ima dvije vrste dajte linkove da ne probam krivi.

I kako kazu da je licenca da svi mogu besplatno skinut, a onda u nastavku teme se prica da brisu te koji su besplatno skinuli na torentu.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 10:16   #34
Stormer
Huuuah
 
Stormer's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 163
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Hmmm, jel tu tipfeler ili ima dva vrsta ethosa? Ako ima dvije vrste dajte linkove da ne probam krivi.

I kako kazu da je licenca da svi mogu besplatno skinut, a onda u nastavku teme se prica da brisu te koji su besplatno skinuli na torentu.
Uff oprosti mislio sam hiveos

A gledaj to je sad ono... to je linux baziran na ubuntu ak se ne varam i nemos ga naplacivat. Oni se trude. Iskreno skinio sam torrent sa neta i koristim ga for free. Mislim da cak i ne provjeravaju osim ak imas 5+ rigova, i nemogu oni nista osim ugasit ti da ne mozes pratit preko web panela. Jedino upozoravam, prvobitno kad sam skinio sa torrenta, image je imo skriveni kod koji je na docek nove godine promjenio wallet koji mina, bio sam u to vrijeme u kontaktu sa developerima i otkrili smo da je nekoliko tisuca rigova bilo zahvaceno.
Stormer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na