Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 20.12.2016., 21:34   #1
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
F1 sezona 2017

Nadam se da se može pokrenuti tema.

Dakle, Britney je otišla, Bottas je očito u Mercu, a Felipe Baby se vraća.

Ja iduce sezone navijam za njega. Uz Ferrari ofc

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 20.12.2016., 22:04   #2
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
tko je britney hebote

tako mi je drago za massu, nije njemu jos vrijeme da se povuce. Bottasu zelim svu srecu i strpljenje sa onim ciganom u timu, koje smece, kakve sam izjave gledao zadnjih dana s njegove strane, frajer ima ozbiljnih problema pod kosama.

nadam se da ce redbull ili ferrari se probuditi, volio bih vidjeti kimija, fetla, ricijarda na podijima vise, a balonju maksa da ga pocnu kaznjavati za voznju i izguravanja sa staze sviju redom.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2016., 22:33   #3
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
britney is in the wall! Jedna od najjacih izjava ikad!
Brazil 2006 by Mark Webber
Romul je offline  
Staro 20.12.2016., 22:55   #4
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Koliko vidim izgleda da je to skoro pa done deal izmedju Merc i Williamsa.
Massa pristao voziti jos jednu sezonu za Williams ako Bottas potpise za Merc.
Pat Symonds odlazi a na njegovo mjesto sjeda Paddy Lowe.

Neznam ali ja sam se nekako nadao da ce Merc potpisati mladog drskog i brzog Pascala. Navodno Lewis je lobirao za Bottasa.
Ne treba cuditi kad se sjetimo njegovog iskustva sa finskim vozacima.
Nekako se bojim da ce Bottas biti novi Kovalainen, dakle repriza McLarena 2008.

No sa druge strane nadam se toplo da ce nova sezona promjesati malo karte i da ce jos netko se prikljuciti u vrhu i zadati malo vise muke Mercedesima.
Romul je offline  
Staro 20.12.2016., 22:57   #5
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ako Maxu nađu prikladan bolid uskoro,mogli bi imati novog Sennu ili Schumiya.Zato sve nade polažem u RB da ove godine skinu Merđu.Najveće ili voliš ili ne a Max je tako krenuo od početka.Po meni dečko će biti top vozač,gledao sam na Sky-u njegove telemetrije i dekčo je čudo,kako on koči i gdje, 90% grida samo može sanjati o tome.One njegove bezobraštine na kočenjima(koja su bila u skladu s trenutnim pravilima) njih više od pola ne može napraviti i uspješno skrenuti kroz zavoj, bez locka i proklizavanja.Ali sezona će pokazati
Prki je offline  
Staro 20.12.2016., 23:01   #6
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Nakon promjena pravila, uvijek smo dobivali rosadu na gridu.

Bit ce mi zanimljiv rasplet s Mercom i Ferrarijem.

Hamilton je papak. Strasno brz i dobar vozac, ali ocajan van staze. Alonso i Vettel su male bebe za njega kad razmislim.

Ako se npr dogodi da Hamilton pukne u Mercu, dakle da bolid ne bude top, a Ferrari ne proradi, ja predvidjam u 2018. Vettela u Mercu, a Hamiltona u Ferrariju.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 22.12.2016., 19:28   #7
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ako ce mercedes biti imalo konkurentan za vrh, hamilton to uzima...mogu se ostali slikat...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 22.12.2016., 23:02   #8
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Sto dovodi opet do cinjenice da je bolid presudan. To su tako mizerne razlike od vozaca do vozaca, ali su ogromne u bolidima.

Sent from my Pixel XL
Gabre je offline  
Staro 23.12.2016., 14:38   #9
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sto dovodi opet do cinjenice da je bolid presudan. To su tako mizerne razlike od vozaca do vozaca, ali su ogromne u bolidima.

Sent from my Pixel XL
To je tako vec brat bratu 15-20 godina smao su prije mogli nesto i promjenit tokom sezone pa se "oporavit" a sad sa silnim restrikcijama sve se svodi na to ko "nabode" u startu taj je osigurao tu godinu a ostali gledaju kak da rjese problem za nagodinu .

Kolko se sjecam rekli su da se ukidaju ona s*anja sa tokenima pa mozda ce se i moci nesto razvijati tokom sezone.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 23.12.2016., 14:47   #10
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ako ce mercedes biti imalo konkurentan za vrh, hamilton to uzima...mogu se ostali slikat...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Samo da novi 2. vozač ne bude bolji od Rosberga.
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2016., 16:14   #11
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
To je tako vec brat bratu 15-20 godina smao su prije mogli nesto i promjenit tokom sezone pa se "oporavit" a sad sa silnim restrikcijama sve se svodi na to ko "nabode" u startu taj je osigurao tu godinu a ostali gledaju kak da rjese problem za nagodinu .

Kolko se sjecam rekli su da se ukidaju ona s*anja sa tokenima pa mozda ce se i moci nesto razvijati tokom sezone.
toliko su uhebali sa pravilima da je sve skupa postalo negledljivo iako se decki trude i ima i dalje borbenih vozaca, ali su toliko limitirani da prije svakog poteza moraju kroz glavu provrtiti, aha, znaci, idem lijevo, ne smijem doc do kotaca, ako smotam malo, ako odem siroko, ako ovo ako ono, e KAZNA

a za razvoj se slazem i svi vozaci pisu da bolidi postaju tezi, anemicniji, i dosadniji.

dobar primjer koliko su bolidi razliciti je ono ako sjecam potencijalni pokusaj pretjecanja ferraria na force indiji. Ferrari izlazi iz zavoja sa boljim gripom, usporedo krenu ubrzavati, a force india kao da ima jedno 150ks vise pocne odlaziti. I onda kad stavis taj mercedesov motor u dobru sasiju imas to sto smo imali zadnje 2-3 sezone.

zato se nadam da ce red bull slozit motor kako treba, jer sasiju oduvijek imaju najbolju na gridu.

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Samo da novi 2. vozač ne bude bolji od Rosberga.
pogledao sam dobar link o njihovom medjusobnom osnosu otkako su u mercedesu.

pa taj hamilton je takvo GOVNO, da tek kad vidis ukratko scene koje je izvodio skuzis kakvo je smece od kolege u timu i vozaca.

nije ni cudo da je Rosberg otisao jer nije imao podrsku Mercedesa gdje su uvijek favorizirali hamiltona, i nije imao nikad dopustenje da vozi po svome.

jednom ih moli da pretekne hamiltona jer ga je ovaj namjerno stopao, i ovi striktno kazu, keep the pace. Ovaj njima, ali ovaj iza ce me prec.. no, keep the pace behind hamilton. (slicno kao u zadnjoj utrci prvenstva)

tko god dodje na mjesto rosberga ce pojest govno.
Gabre je offline