Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2020., 00:57   #1
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Crypto.com/MCO Visa card

Kartice

MCO Visa kartica je usluga koja pripada firmi Crypto.com , ex Monaco. 2017. su imali ICO, skupili su ozbiljnu lovu i krenuli u realizaciju projekta.

Kartica je od nedavno dostupna i u Europi.

Na slici možete vidjeti kako funkcionira ekosustav.

Ekosustav

Dakle nude usluge lendinga uz dosta dobre kamatne stope, nude zajmove uz dosta kompetentne kamane stope.

Npr za lending daju 16% godišnje na CRO token, 4% na MCO, 4.5% na BTC, 4% na ETH. Stake-om 500 MCO tokena dobivate premium postotke, 18% na CRO, 8% na MCO 6.5% na BTC te 5% na ETH.

Glavni adut je što na stablecoine nude 8% kamate godišnje,dok u bankama su kamatice vrlo mršave, negdje nula, a negde čak idu i u minus. Uz stake od 500 MCO-a kamata za stablecoine raste na 12%.

Što se kartica tiće postoji 5 tiereva. Svaki tier trazi određeni stake MCO tokena, te sukladno tieru se dobivaju sve bolji i bolji bonusi. Svaki tier vise donosi 1% veci cashback na bilo koju kupnju karticom. Neki od bonusa su besplatni netflix,spotify, cashback, veći limit na bankomatima za dizanje gotovine, metalna kartica, pristup loungeovima na aerodromima.

Sve tiereve i benefite kartica mozete vidjeti ovdje:

Tierevi

MCO token se stake-a (zaključa) na period od 6mjeseci te se nemože dirati,nakon čega se može izvaditi i prodati,ili se samo nastavi stake-ati. No ukoliko maknete MCO iz stakea koliko treba za karticu, gubite benefite kartice. Sa stake-om i bez njega benefite mozete vidjeti na gore spomenutom linku gdje samo pomaknete gumb u sekciji
Compare staking and non-staking benefits.

Tier se može i nadograditi, npr povecate stake sa 50 na 500 MCO tokena te ulazite u tier 3. Upgrade se placa 50USD te dobivate novu karticu na adresu.
Trenutno jos 2 mj traje promocija di možete kupovati direktno bankovnom karticom crypto kod njih sa 0% fee, dakle bez problema mozete kupiti 50MCO tokena sa kartice bez ikakve naknade i zatražiti svoju MCO Visa karticu.

Katica je slicna revolutu,samo je više crypto based što se meni osobno i sviđa. Topup se moze raditi gotovinom te se troši s kartice gotovina a može se trošiti i kripto.

Registracijom na ovaj link:
https://platinum.crypto.com/r/yhm2dm396d
Referral code: yhm2dm396d
oboje dobivamo 50$ u MCO tokenu nakon stakea od minimalno 50MCO tokena te narudžbe kartice.

Karticu jos uvijek nisam dobio pa budem detaljnije pisao o svemu kad mi dođe i kad isprobam sve funkcije, al smatram ovo velikim iskorakom za kripto adopciju. Nude jako dobre stvari,postotke, bonuse. Uz par caka vrlo lako se u kratkom roku moze izvuc početni ulog,a dalje šta bude

Osobno meni su i kartice vrlo vrlo eyecatching,pa kad budete koristili vrlo vjerojatno ce vas ljudi pitati šta je to,pa eto dobrog načina da ih se uvede u crypto svijet.

Za sva pitanja stojim na raspolaganju,iako ima dosta toga online,može se sve izguglati.

Hvala svima unaprijed koji se budu registrirali putem mojeg linka!
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 11:12   #2
GrimReaperKC
wannabe expert
Moj komp
 
GrimReaperKC's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 155
Došlo je do određenih promjena unutar Crypto.com ekosustava pa eto što je bitno za znati.

MCO se gasi,i sve funkcije se sele na CRO token. Dakle CRO postaoje token za sve(pa i za kartice) a MCO ce se napustiti.
Možete napraviti swap unutar aplikacije gdje dobijete
1 MCO = 27.6439 CRO
te, ako u prvih 30 dana od 3.8. to napravite dobijate 20% bonusa pa je rate:
1 MCO = 33.1 CRO

Sav CRO koji nastane od swapa ostaje u funkcijama gdje je i bio, osim bonusa koji ide na exchange na 6mj stake. Ukoliko nemate acc na burzi ide vam na earn u appu, ili vam ga čuvaju dok ne prođe period pa će vam biti poslan na wallet u appu.

Postavljeni su novi uvjeti za narudzbu kartice, za nove korisnike je ovo dobro jer se sada mora potrositi manje novca na ulog za kartice.
Konkretno :
https://crypto.com/en/cards.html

Po meni su ovo dobre promjene, ekipa je svakak reagirala, ima naravno uvijek ljudi koji se odupiru promjenama,al ja osobno mislim da ce ovo rezultirati tako da će nam svima biti bolje gledano dugoročno.

detalji kompletnog swapa:
MCO TO CRO SWAP GUIDE

AKo netko ima pitanja ili treba pomoć oko nečega, stojim na raspolaganju ovdje u temi, PP ili telegram.

PS:
jako je dobro sad vrijeme za naručit karticu ili napravit upgrade,ekipa masivno to radi pa tako i ja prelazim na tier4
*nije financijski savjet*
GrimReaperKC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na