Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2008., 14:19   #31
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
cisto da pitam (onako oprezno, da me ne izgrizu ljudi sam-svoj-majstor rotovi) zasto pobogu ne kupiti naprimjer ovo, izvaditi elektroniku i iskoristiti je u nekon svom kucistu (koje ionako moras sloziti za bilo kakvo pojacalo) i kraj.
ne kazem da ce rezultati biti savrseni. ali nece biti nikakvih distorzija oko kojih ces razbijati glavu da li je zbog greske u izradi ili u samoj shemi a zvuk ce biti ok, cist i glasan.
čuj, ja imam te zvučnike, i oni na sebi imaju izlaz za slušalice, no ne znam koliko je taj izlaz dobar. Moram tražit Fleksa da mi donese svoje slušalilce pa da isprobamo razne kombinacije.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 15:33   #32
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Hmmm možeš li to podići na Rapidshare ili tako negdje, pa da možemo downloadati?
Evo: http://rapidshare.com/files/81699257...jenje.pdf.html

Nije baš sam postupak opisan nešto u detalje, ali ima nekih općih stvari koje je dobro znati
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 21:46   #33
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Citiraj:
Autor hzg Pregled postova
@Swarm dude
Probaj napajanje zamijeniti sa baterijama pa ćeš barem suziti gdje je problem.

Dodatno, pogledaj ovdje poglavlje "Construction"
http://sound.westhost.com/project113.htm
Probao i tako, rezultat je nažalost isti.
Proučit ću malo ovaj link.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 10:08   #34
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Wink

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ma bio sam tamo i već postao, no tamo je masovno ekipa nabrijana, odmah nakon 5-og posta se počnu prepirati i prepucavati i srati jednipo drugima, svi su najpametniji..
katastrofa.

a riječ jeftino kod njih je svetogrđe, odmah moraš iljade kuna potrošit inače to je SMEĆE, ovo ono...

frikovi nenormalni, ljudi bez života, kojima je cilj prepucavanje na forumu, i bacanje desetaka tisuća kuna na audio kompponente, koje uredno mijenjaju mjesečno i nikad nisu zadovoljni....
LOL na dojam


Siguran sam da bi se našao netko otamo tko bi ovo mjesto opisao istim rječima...s zamjenom boldanog s 'kompjuterske komponente'

Ne namjeravam ih branit već .....


Vezano uz to trošenje ijada kuna te koliko ozbiljni pristup u obliku savjeta se dobije na taj račun....
Kad se god u nekoj sredini pita savjet za nešto na što se misli/želi/mora potrošit manje nego što bi većina na tom mjestu potrošila uopče ne vjerujem da je moguće dobit savjet za tako nešto ....bez da se usput počme kako je to smeče itd.
Ja npr. jedno zadnje vrjeme mislim kako bi mi trebalo neko kučište na koje ne želim potrošit puno novaca no za pitat preporuku ovde me sprječava jedino to gorenapisano. A ipak ne želim novo kučište toliko da bi se potrudio sam lurkat.

A kad malo promislim u vezi tog 'prepucavanja'.... ovo mjesto stvarno djeluje bez no to je na račun strožijih moderatora...pravila pa su ljudi suzdržaniji itd dok je tamo sve više casual i sviđalo se to nekom ili ne ljudi su opušteniji no s opčenitom negativnosti ako nisi u uskoj grupici ljudi koji tamo svakodnavno chata jer je onda teško izvuč što pametno ili dobit pozornost ako ti što treba. Kao što vidiš za razliku od 'Dona' ja ne mislim da je tamo glavna karakteristika spam već ćet i sviđalo se to nekom ili ne to je jedini naš audio forum te je tamo napisano pametnih stvari koje se istina nekad trebaju izvlačit između crta.
Ustvari ti želim reči da ako ti ova tema prestavlja više od ovotjedne zanimacije nebi trebao otpisat to mjesto zbog nekakvih društveno socijalnih forumskih odnosa. Ne moraš postat/pitat/pisat. Lurkaj /searchaj i siguran sam da češ nač dosta zanimljivog i korisnog za ovu temu.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 12:11   #35
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
audiofil je u biti jedino mjesto na kojem se piše o HiFi svijetu i ostalom..
no način na koji se tamo piše je za moj ukus...

jedina stvar koja me tamo baš ekstra smeta je ovo; otvori se tema, prvi i drugi post je ok i ima nešto vezano sa temom topica, no već treći ulijeće sa nečim desetim, onda 4 uleti sa svojim komentarom u kojem popljuje treći, itd... i onda odjednom topic ima 50postova koji nemaju apsolutno nikakve veze sa temom.
I tako uredno svaki topic.

regan sam tamo već neko vrijeme, i s vremena na vrijeme malo prozujim, no više od toga ne vrijedi...

dobro kažeš za usku skupinu ljudi kojima onaj forum služi zarpavo za chat, no problem je što oni chataju u sve i jednoj temi.. upoznao sam dva tri člana sa foruma igrom slučaja...
i u biti potrvđuju moj stav..

e, reci ti meni kakvo ti kućište treba, pomažem, nać ćemo nešto jeftino.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 18:55   #36
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
strogo govoreči i ovo je već oftopično ćetanje pa da nebi krenilo gore baci oko ovde
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2017., 18:13   #37
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Zaintrigirala su me pojačala za slušalice, prvenstveno sa cijevima.

E sad me jako zanima, kako vidim prošlo je jako puno vremena otkad je tema bila aktivna, da li ste na kraju izradili koje od tih pojačala do kraja, kakvi su dojmovi, preporuke itd. Većina linkova više ne radi, pa me zanima i savjet gdje započeti ?
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 18:16   #38
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Zaintrigirala su me pojačala za slušalice, prvenstveno sa cijevima.

E sad me jako zanima, kako vidim prošlo je jako puno vremena otkad je tema bila aktivna, da li ste na kraju izradili koje od tih pojačala do kraja, kakvi su dojmovi, preporuke itd. Većina linkova više ne radi, pa me zanima i savjet gdje započeti ?
malo proletio kroz topice,

uglavnom, nisam nista pravio, vec sam si kupio ovo, radi fantasticno za te novce.
http://www.head-fi.org/products/fiio-e10

ujedno sluzi i kao zvucna kartica vanjska, mozes na njega i zvucnike spojiti ako hoces.
Gabre je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na