Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2018., 15:15   #2671
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,726
kako misliš nemaš di gledat,ako imaš satelit rtl austria prenosi bepslatno,ako nemaš max tv iskon tv opti tv itd onda stream.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 15:58   #2672
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Pa da moraju i kraj sezone usrat... Bottasu ni u razmatranje ono kracenje sikane... A alonsu koji je na 11-tom mistu kazna od 5 sekundi u roku od 5 sekundi! Svaka čast... Lipo odrađeno! Da ne govorim da bi Bottas prije izgubio poziciju i onda bi dva Red Bull mogli u dvoboj!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2018., 16:07   #2673
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja ću samo reći: koji qrac se ovaj iritantni Will Smith trpa ovamo? Lik ne zna koji je ovo sport, a glupira se već na 3.utrci ove godine.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 16:40   #2674
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Valjda mu izlazi neki film
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:22   #2675
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Lijep oprostaj Alonsa, fino su na kraju palili gume sva trojica i DC ih je doceko na post-konferenciji a Lojzek mu opet malo podbo .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 18:49   #2676
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Onog BOT mi vec pomalo i zao dojde. Oba Red Bull vozaca po dvije pobjede ove sezone, cak i RAI je pobjedio ove sezone
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 19:19   #2677
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ja ne znam, kad je došao u tim mislio sam da jednostavno odrađuje ulogu vodonoše, no kako vrijeme ide sve mi se čini da je samo kanta od vozača.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 20:27   #2678
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Dobar je Bottas Ali mora raditi za momčad. Kada ne bude poslušan bit će zamijenjen.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 20:47   #2679
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Dobar je Bottas Ali mora raditi za momčad. Kada ne bude poslušan bit će zamijenjen.
Ne baš. Lik jednostavno bolje ne može ove godine. Danas nije trebao raditi za tim pa gle kako je završio. Ove sezone je jednostavno loš. A u cijeloj priči kad se uzme kako je Hamilton odvozio ovu sezonu, svi su loši bili u usporedbi sa njime. Parirao mu ove godine nije nitko.
A na godinu tko zna.

Više je Kimi bio poslušnik ove sezone nego Bottara jer Bottara cijelu sezonu nije odradio kako se spada i osim Rusije nije se imao kada i gdje maknuti. Dok je Kimi više puta bio "mican" što strategijom što odlukama. Druga je stvar što Vettel nije to kapitalizirao.

Tako da nije fer ni najmanje davati ovakve izjave. Navijaš za lika koji cijelu karijeru ima poslušnike u drugom vozaču i to ti je u redu. Čak se otvoreno nadaš da i Leclerc bude odma škartan na početku sezone i podređen Vettelu, a s druge strane te peće što Bottas "mora biti poslušnik". Čemu dupli standardi?

Najveći problem je da Bottara ne mora biti poslušnik jer i da hoće, ove godine nije mogao ugroziti Hama. U krajnoj liniji, nije Hama ugrozio ni Vettel sa boljim bolidom u pola sezone
Dok s druge strane, svaki Vettelov suvozač do sada je MORAO biti poslušnik da bi ovaj bio bolji. Leclerc na godinu ako to ne bude morao biti, Vettel bi mogao imati reprizu 2014.

Bottom line: Da, Bottas je dobar, ali ove godine izrazito loš toliko da osim Rusije je bio nebitan. Sve se vidjelo kakva će mu sezona biti kad u Bahrainu nije na 10x boljim gumama mogao skenjat Vettela na felgama.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 21:24   #2680
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bottom line: Da, Bottas je dobar, ali ove godine izrazito loš toliko da osim Rusije je bio nebitan. Sve se vidjelo kakva će mu sezona biti kad u Bahrainu nije na 10x boljim gumama mogao skenjat Vettela na felgama.
A sad opet onako ako malo bolje pogledamo ko nebi sa tim bolidom uspio biti 5ti u poretku vozaca na kraju sezone da je bio na mjestu Bottasa tj. u tom bolidu ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2018., 21:34   #2681
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A čuj, isto možemo reći da je Verstappen/Ricciardo/Alonso imao Vettelov bolid ove godine, nebi naslov ispušio 3 utrke prije kraja no to ne znači da je Vettel loš vozač. Imao je lošu sezonu, kao i Bottara.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 21:37   #2682
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Ali velika je razlika izmedju PRVI i Peti

Ono sto hocu reci je da bi i Stoffel sa tim bolidom bio 5ti u poretku ove godine a nebi ga Alonos namazo 21 put u Qualama a Stoffel je isto "dobar" vozac .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 22:03   #2683
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Moj zaključak je da je Bottara dobar vozač po svemu što je pokazao u dosadašnjoj karijeri. Ova sezona mu je all time low, jebiga. Da, u ovoj sezoni je užasan. No u svima do sada je bio sasvim solidan tj. dobar. Nebi ga Mečka uzela bezveze za 2017 kad je Ros ošo u penziju.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 22:06   #2684
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Po meni je Bottas OK vozač i ništa više...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 08:23   #2685
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
puko je bottara tamo negdje nakon sredine sezone kad je djelio hamu sakom i kapom odnosno znao voziti po 30% vise krugova na istim gumama od hama samo da bi ga koristili kao stopera da radi vlakic, a glad za natjecanjem mu je opala u podrum nakon sto mu je toto na team radiju pred kraj jedne utrke(zaboravio tocno koje) rekao da ce razgovarati nakon utrke.
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 08:46   #2686
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Rusija. Tu je puknuo do kraja.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 08:56   #2687
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Mercedes je dominantan, ende, točka. Bit će dominantan do promjene pravila. Da je Alonso, Verstapen, Riciardo, Vettel vozili Mercedes bili bi prvaci, ne umanjujući Hamiltonovo vozačko umijeće, dapače svaka čast na vožnji. Početak sezone nije tako pokazivao ali samo zato što Mercedes nije išao punom snagom. Izjave tipa da Ferrari pada u drugom dijelu nisu točne, ne pada nego nema više što ponuditi, a Mercedes samo malo navine i kraj priče, jer mogu, jer imaju rezervu. F1 ne daje već godinama napetost i postaje sve negledljivija. Meni postaje nakon puno puno godina uživanja sport koji pomalo izbacujem iz interesa.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 08:58   #2688
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Drug hvataš se za sitnice. Uopće nisam tako daleko razmišljao.
Nikakvi dupli standardi.

Zna se da je Bottas vodonoša isto kao i Kimi. Isto tako svi znamo kako F1 funkcionira i kako uspješni teamovi funkcioniraju.

A i Ferrari će tako nagodinu ako budu htjeli biti na vrhu. Vettel no.1, Leclerc No.2. Iduću godinu sigurno tako, a za 2 godine Leclerc No.1 a Vettel mirovina AKO se Leclerc pokaže..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 09:00   #2689
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bottara je lani mogao i vjerojatno bio vodonoša. Ove godine to nije uspio.
Lani je bio 3 u ukupnom poretku. Sad je samo siromak Ricci iza njega i to zato jer je imao 8 DNFova u debelim bodovima. Bottara ima 247 bodova, a lani je imao 305 i još je bila utrka manje.

To nije do tima, to je do vozača.

Ferrari je ove godine bio na vrhu. 3 sigurne pobjede je Vettel poslao u kanalizaciju. Svi uvjeti su bili tu: odličan bolid (fini komad sezone brži od Mečke) , vodonoša Kimi, nijedan DNF Vettela zbog kvara. To što neki to vide kao dominaciju Mercedesa, to je njihov problem Ferrari je ove godine imao sve uvjete za dizanje kante. Da je Vettel bio na 90% Hamiltona, to bi bilo to.

Uostalom, mnogi svjetski stručnjaci su dali svoje matematike. Čak je i Vettel u jednu ruku to priznao. A to što se neki drugi "stručnjaci" s time ne slažu, a bože moj

Dejo, kažeš "Vettel penzija"? Nebi rekao. Momak ima 31 godinu. 2 godine manje od Hamiltona, tako da bi prije mogao Ham u penziju nego Vettel.
Prije mi je izvjesno da kad Ham skine Šumaherov rekord pobjeda, da će doći do zamjene momčadi, Vet u Merc i Ham u Ferrari, nego da će Vettel iz Ferrarija u penziju, čak i kad/ako ga Leclerc pobjedi u intermomčadskom dvoboju.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 26.11.2018. u 09:22.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 09:28   #2690
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Ma da je Vettel odvezao savršeno opet bi Hamilton bio prvak bez obzita na izjave stručnjaka. Bolid čini vozača. Meni se Verstapen trenutno čini najbrži vozač od svih i ako dobije pravi bolid bit će prvak, ako ne bit će u očima stručnjaka prosječan kai i svi.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 12:35   #2691
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Tu se slažem Brko. Ovo je prva sezona u ovoj turbo eri gdje Mercedes nije dominirao. A neće ni nagodinu. Dominacija je prošla.

Pitanje je sada koliko će RB biti dobar iduće godine. Bilo bi dobro za gledatelje da se i 3. ekipa približi i da to bude još zanimljivije.

Kod Ferrarija je sve moguće. Uspijeli su usrati odličan bolid sa novim Upgradeovima. A Vettel nagodinu može biti samo bolji. Ovakva sezona mu se neće ponoviti.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 14:09   #2692
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
RB će smanjiti razliku za Merc/Fer dvojcem, iznenaditi ih na nekoj kaotičnoj utrci ala Kina i Austrija ove godine i na visokim nadmorskim visinama tipa Mexico i Brazil.
Nekakve borbe i konzistentnost tijekom sezone u 2019 jako jako teško. Prvo taj motor mora odraditi 7 GP vikenda što će prvo biti veliki uspjeh ako gledamo pouzdanost ove godine usprkos tješenju nekih "ma to je Toro rosso namjerno palio motore".

Nakon ekstaze RB navijača tijeko. 2 utrke na brdusinama, u Abu Dhabiju se stanje vratilo u normalu, gdje Red Muljovi nisu parirali Hamiltonu i Vettelu. Red Muljsi su napinjali cijelu utrku dok su Vettel i Ham samo u jednom krugu malo stisnuli i vratili sve kaj su ovi napravili u 6 krugova, pa su na kraju i odustali jer su skužili da Ham i Vet kruzaju laganini bez preše.

I naravno da se ovaj vikend nije ni pojavio, dok je zadnja 2 vikenda bio glasan bojim se da bi u tišini mogla proći i 2019

Kao što sam rekao, u 2019 od vozača navijam samo i isključivo za Leclerca, dok kod momčadi mazohistički navijam i dalje za McLaren. Tako da dedi mrazu pišem za iduću godinu "Leclerc WDC / McLaren 4. u WCC"

Tako da se u biti indirektno nadam da će Ferrari biti jednako dobar ili bolji nego ove godine kako bi Leclerc mogao do naslova i također se nadam da će Vettel ponoviti par best offova tipa Njemačka, Monza, Japan, USA isto želim i Hamu da malo popusti u koncentraciji, ne mora baš i 2019 odvoziti točno ko jebeni metronom


Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 19:49   #2693
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Veliki brat sve prati...
Sezona je prošla, sad slijede razna nagađanja, ko će napredovati iduće sezone. Sad
svako može biti pametan, a mnogi će biti demantovani početkom nove sezone. U tom
kontekstu evo i moja razmišljanja. Kao što reče neko od vozaća F1 nedavno, prve tri
ekipe znaju nešto što ostali ne znaju te imaju zavidnu prednost u odnosu na ostale. Pošto su pravila slična, i naredne sezone se ništa bitno neče promijeniti, Što se tiće

RB nadam se da bi jedini on imao mogućnost značejnijeg napretka, Zašto? Iako je proizvođač pića, svi ga respektuju kao ozbiljnu momčad, koja se ne zadovoljava 5-6
mjestom, nego samo pobjedama. Sjetite se da im niko nije prije nekoliko smio ustupiti trenutnu specifikaciju motora, nego im davali prošlogodišnju (Ferari). Ako

sad malo uporedimo zadnji dio sezone i to ; vth grida vs RB vs Meklaren vs Toro
rosso, evo šta zaključujem. RB je još iza, ali ne stvara jaz naspram vodećih- dokaz

prva mjesta i podijumi. Parlelno s tim Meclaren koristi isti motor kao RB. Zadnji dio

sezone Alonso kojeg smatram kvalitetnijim od Gaslija i Hartlija, ostvaruje iste ili lošije rezultate od navedenih. Znam da se Meklaren već bio okrenuo idućoj sezoni,
ali je to dokaz da je Honda prešišala Renaulta u snazi, što će potvrditi većina stručnjaka. Zaključak iz tog je da RB, kad se preskoče porođajni problemi sa Hondom može dobiti 0,3-0,5 sec po krugu. To bi bilo dovoljno da bude potpuno ravnopravan sa vodećim dvojcem. Da ne dužim (kucam tastaturom umjesto mišom),
možemo ovako razglabati, i izražavati želje, ali do početka sezone, kao što rekojh možemo samo da nagađamo.
Drug ili neko drugi ko ima vremena da napravi kratak presjek sezone, ko nije od

početka pratio F1. Ja ću do početka iduće sezone nastojati uzeti 4K televizor, pošto se već prenosi rade s tim formatom.
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 20:32   #2694
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kao što sam rekao, u 2019 od vozača navijam samo i isključivo za Leclerca, dok kod momčadi mazohistički navijam i dalje za McLaren. Tako da dedi mrazu pišem za iduću godinu "Leclerc WDC / McLaren 4. u WCC"
Dobice i od mene to.

BTW ovu utrku nisam ni gledao iako sam mogao, nisam imao pametnijeg posla. Niti kvale, al kvale ne gledam vec 4-5 utrka ziher. Brazil sam samo vidio start i to je to. Cisto sumnjam da cu i iduce nesto pratit.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2018., 09:01   #2695
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Veliki brat sve prati...
Sezona je prošla, sad slijede razna nagađanja, ko će napredovati iduće sezone. Sad
svako može biti pametan, a mnogi će biti demantovani početkom nove sezone. U tom
kontekstu evo i moja razmišljanja. Kao što reče neko od vozaća F1 nedavno, prve tri
ekipe znaju nešto što ostali ne znaju te imaju zavidnu prednost u odnosu na ostale. Pošto su pravila slična, i naredne sezone se ništa bitno neče promijeniti, Što se tiće

RB nadam se da bi jedini on imao mogućnost značejnijeg napretka, Zašto? Iako je proizvođač pića, svi ga respektuju kao ozbiljnu momčad, koja se ne zadovoljava 5-6
mjestom, nego samo pobjedama. Sjetite se da im niko nije prije nekoliko smio ustupiti trenutnu specifikaciju motora, nego im davali prošlogodišnju (Ferari). Ako

sad malo uporedimo zadnji dio sezone i to ; vth grida vs RB vs Meklaren vs Toro
rosso, evo šta zaključujem. RB je još iza, ali ne stvara jaz naspram vodećih- dokaz

prva mjesta i podijumi. Parlelno s tim Meclaren koristi isti motor kao RB. Zadnji dio

sezone Alonso kojeg smatram kvalitetnijim od Gaslija i Hartlija, ostvaruje iste ili lošije rezultate od navedenih. Znam da se Meklaren već bio okrenuo idućoj sezoni,
ali je to dokaz da je Honda prešišala Renaulta u snazi, što će potvrditi većina stručnjaka. Zaključak iz tog je da RB, kad se preskoče porođajni problemi sa Hondom može dobiti 0,3-0,5 sec po krugu. To bi bilo dovoljno da bude potpuno ravnopravan sa vodećim dvojcem. Da ne dužim (kucam tastaturom umjesto mišom),
možemo ovako razglabati, i izražavati želje, ali do početka sezone, kao što rekojh možemo samo da nagađamo.
Drug ili neko drugi ko ima vremena da napravi kratak presjek sezone, ko nije od

početka pratio F1. Ja ću do početka iduće sezone nastojati uzeti 4K televizor, pošto se već prenosi rade s tim formatom.
Vidi druže, možemo se mi složiti oko puno toga ako se ne zejebavamo tu i tamo pa da se složimo i većinom oko ovoga.

Činjenica je da sve što pričamo su 50:50 posto nagađanja. Kako će biti, ne znamo. Red Bull je enigma jer njihove performanse će ovisiti o jako puno faktora, npr.:

- Honda: motor je nakon 4 godine pokazao da može trošiti manje goriva i da može razviti više snage. No u nekim utrkama su samo nestali. Pouzdanost je isto pitanje. 21 GP Vikend - 16 motora (8 po bolidu). Može biti samo testiranje, a i ne mora.

- Šasija: mala digresija sada. Ti kažeš "respektabilna momčad". Ja njih vidim nešto kao šeike koji su uboli pare u PSG. Klub bez renomea, bez povijesti, nebitan na svjetskoj sceni. Došle pare i pokupovali sve i sva i odjednom postali bitni ljudima koji vole navijati za onoga koji pobjeđuje. Tako je za parama (i navodno izazovom) došao Adrian Newey i njegov tim koji je kreator 90% svih uspjeha ove momčadi zadnjih 10 godina. Nekako sumnjam da je RB 2005-2008 imao navijača kao danas. Možda 1%.
Natrag na šasiju, biti će vjerojatno najbolja na low i medium speed utrkama.

- Performanse: ti kažeš da će skinuti 0.3-0.5 za vodećima. Meni to jedino drži vodu ako uzmemo u obzir to da Ferrari i Mercedes nemaju lufta za napredak. Osobno mislim da imaju i imam osjećaj da će RBH možda smanjiti zaostatak za max 0.2s i da će povećat razliku nad ostalima, ali će i dalje biti 3.momčad u top 3. Druga je stvar ako stvarno Ferkan i Mečka ne mogu bolje, ali nekako sumnjam. Mečka je lani spizdila 360 milijuna funti. Ove godine vjerojatno i više budući su ganjali Ferrari više nego godinu ranije. Dakle, ako će nagodnu skenjat 450 milja, nisam baš siguran da će naići na zid. Isto vrijedi i za Ferkana.

Od McLarena očekujem oporavak jer je ovaj bolid bio sklepan doslovno preko noći. Nije baš jednostavno šasiju, po kojoj se prilagodio motor, predelati tako da se prilagodi motoru koji je bio "eto vam ga i uglavinjajte kako god znate". 2019 će biti drugačija priča jer je i šef Renaulta rekao da će se McLaren nešto pitati za 2019 jer je za 2018 bilo prekasno. A i oni rade novi motor pa tko zna, možda i oni budu još bolji.

Nadalje, veliš isti motor a Red Bull bolji? Da, sa custom engine mappingsima koji su i spalili 11 utrka kombinirano Maxu i Ricciju ove godine. Renault nije imao toliko odustajanja, kao ni McLaren.

Tako da, do 17.03. možemo samo nagađati. Ti misliš da će RBH uhvatiti Merc/Fer jer ovi nemaju napred kamo. Ja mislim da još u 2019 ne budem gledali taj film iz gorenavedenih pretpostavki.

Što se tiče presjeka sezone, čabe da ga pišem kad neki i dalje su uvjereni kako Mečka dominira i kako namjerno dozira snagu i daje lažnu nadu Ferrariju i sportu. Tako da nema smisla. Svatko za sebe zna kako je završila i kakav tijek sezone je bio. Neki se slažu sa mnom, a drugi se tješe da ipak tako nije bilo. Što da se radi...

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 18:04   #2696
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Leclerc fastest in AbuDhabi test


Nadam se da bude tako i nagodinu nego lijepo je vidjeti nove vozače u svojim momčadima za 2019
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 21:07   #2697
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Gledam bas sad imena i nekako sam probavljao Red Bull samo zbog RIC i HAR ali kako su otisli njih dva a dosao onaj GAS uz VER, zaista nemam vise nikakvog razloga ne navijati protiv njih
GAS/VER pa to jedva cekam kad krenu frcati iskre. Odvratna mi je sad ekipa od vozaca do vrha. Toliko arogancije nema u cjeloj F1 zajedno.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 21:18   #2698
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni je Gasly sasvim OK momak. I baš bi volio da naguzi malo Maxa, pa da se ovaj pjeni i da se malo i tatica Jos naljuti
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 22:14   #2699
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Biti će problema bojim se među njima dvojicom. Nedavno Gasli nije pustio Hartlija, a
dobio naredbu od tima. Imati će Marko posla.
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2018., 22:50   #2700
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Max je prgavac pa bi bilo fino da dobije još prgavijeg od sebe Ricci je bio milo dijete, ono stariji i pametniji. A Gasly bi mogao biti otrovan.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na