Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2013., 20:24   #1501
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Od modova koristim jedino xvm samo da bi se mogao naživcirat dok se igra loada
A cijelo vrijeme mi je otvoren wotdb.info tab pa znam koji put kad vidim neki novi tenk (kak rastem po tierovima) bacim oko na wp.

Da vas pitam jednu stvar:
Dakle imam Kv1s sa posadom 100%, jednim skillom na 100% i drugi na 70%, kad prebacim crew i recimo IS, sve te skilove mogu koristit, ali mi on kaže da se ne mogu koristit ti skillovi jer posada nije trenirana za taj tenk?
Jel to vrijedi samo za foru tipa med->heavy ili?
Ako imam tu posadu koju sam rekao i želim ih trenirat, tj prebacit da budu primary IS dal onda gubim sve skilove na njima makar platio prebacivanje sa goldom?

Nema u igri undo, pa rađe tu pitam dok nije kasno.

Vidim da dosta ljudi vole kineskog t59, ima neka posebna fora sa njim?
Imho, gledaj probati skupiti silvera dovoljno da digneš novu posadu na 75%; prebacivanje i penali su hebena pljačka...malo se raspitaj kada izgrindaš dovoljno za slijedeći model (ma koji), jer neki su muka živa za grind, ne isplati ih se počastiti tim činom ubacivanja stare posade jer ćeš ih čim prije prodati, a posadu zaboraviti...
Inače, t59 (ako misliš na type59) je mislim još nenadmašen u pogledu OP-a iz vremena kada je bio izbačen na tržište. Dva takva tenka mogla su pobiti doslovno sve živo na bojnome polju, bili su nevjerovatni, a k tome još i premiumi...nema onoga tko nije kupio taj tenk a da si je to mogao priuštiti...vrlo brzo se digla velika hajka ostalih igrača i vršili su ogroman pritisak na WG da izbalansiraju stvar, što nije naravno odmah došlo na stvar, pa se, osim uvreda vozačima t59-tki, redovito događalo da se svi igrači udruže i skoncentriraju isključivo na te tenkove.
Kasnije, kada je stigao "nerf", ostala je još ta navika linča i progona, pa je situacija postala paradoksalna- vozači t59-tki su uplakali cijeli forum kako sada ginu u prvim sekundama, pljuvali po WG-u da nisu platili da voze "takvo smeće", da "'oće lovu nazad" Svi su se bojali izvesti svoju "zverku" iz garaže, bilo je potpuno besmisleno- premium koji trune u garaži.LOL...
Ma, šou živi, i sada se smijem, podsjetio si me na to razdoblje kaosa...
Uglavnom, tada nije bilo premiuma k'o sada, par modela doslovno i zbilja su bili posebni, svaki nasvoj način...sada je to sve manje-više ukalupljeno i izbalansirano.
Ali, ljubav je ostala, ljudi se navikli, premium je premium i kao takav potreban svakodnevno, a onaj "hejt" je sa vremenom jenjavao, tako da sada na njih više nitko i ne obraća posebnu pozornost...

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 14.03.2013. u 20:30.
  Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 20:35   #1502
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa naravno, kupis tenk za 30€ jer ima statse i dobru zaradu. Onda WG promjeni sta moze i od tenka napravi sjenu onoga sta je bio. Zar se ti nebi osjecao prevaren?

I sve zato jer je tenk stvarno bio OP, al to je problem WGa sta su pristrana govna i umisljeni do jaja, pa se ignorira sve dok ne dodje pobuna. A tenk je bio kao T54 u najboljim vremenima + premium zarada.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2013., 20:59   #1503
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Hehe, ja vidim onu "milo-za-drago" na djelu, po meni- pošteno
Jedini koji su bili "prevareni", "žrtve" itd., su bili svi ostali igrači iz vremena spomenutoga OP-a, ličili su na glinene golubove, o nekakvoj igri nije tu nije bilo niti govora.
Imam ga i ja u garaži, da ne bude zabune...
  Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 22:48   #1504
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Opet bolno iskustvo,10-15 poraza,3 pobjede...ponekad mi dođe da pošaljem WG u 3 p.m. s finim mailom,jer ovo nije normalno i nije nimalo u redu,niti jednu partiju XVM nije pokazao veće od 40% šanse za pobjedu,većinom je bilo oko 25%,fakat mi nije jasan njihov sistem po kojem te "kažnjavaju" pa "nagrađuju" izjednačenim mečevima i igračima,zašto jednostavno MM ne mješa igrače da budu 50/50 šanse ?!

Ne možeš apsolutno ništa,apsolutno veliko ništa.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 23:40   #1505
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ista stvar...nema šanse za pomak w/l standardnom igrom...bogami ću ja nabildati onoga maloga Rusa, pa po njubarama...
  Reply With Quote
Staro 14.03.2013., 23:55   #1506
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Opet bolno iskustvo,10-15 poraza,3 pobjede...ponekad mi dođe da pošaljem WG u 3 p.m. s finim mailom,jer ovo nije normalno i nije nimalo u redu,niti jednu partiju XVM nije pokazao veće od 40% šanse za pobjedu,većinom je bilo oko 25%,fakat mi nije jasan njihov sistem po kojem te "kažnjavaju" pa "nagrađuju" izjednačenim mečevima i igračima,zašto jednostavno MM ne mješa igrače da budu 50/50 šanse ?!

Ne možeš apsolutno ništa,apsolutno veliko ništa.
haha ko da sebe gledam.
bombju bi im bacil najradje
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 00:07   #1507
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Opet bolno iskustvo,10-15 poraza,3 pobjede...ponekad mi dođe da pošaljem WG u 3 p.m. s finim mailom,jer ovo nije normalno i nije nimalo u redu,niti jednu partiju XVM nije pokazao veće od 40% šanse za pobjedu,većinom je bilo oko 25%,fakat mi nije jasan njihov sistem po kojem te "kažnjavaju" pa "nagrađuju" izjednačenim mečevima i igračima,zašto jednostavno MM ne mješa igrače da budu 50/50 šanse ?!

Ne možeš apsolutno ništa,apsolutno veliko ništa.

Tebe ću quotati, ali to vrijedi i za sve ostale plačljivce. Zadnjih par stranica čitam samo kako kukate, o velikoj nepravdi i zavjeri WG-a, razno razne brojke i postotke nabacujete...
Ponavljam se , to je samo igra (barem nama), a WGu je to biznis. I ak nemrete uživati u igri (uz poneke dozvoljene i očekivane frustracije ), stvarno nema smisla da ju igrate. Prošao skoro 90 tenkova, below average sam player , prvenstveno iz razloga što sam prvih 6 mjeseci to napucavao k'o budala jer godinama nisam praktički nešto igrao, i fakat sam prošao kroz razno razne bitke i ekipe. I još da plačem tamo negdje na forumu kak nemrem pobijediti više nikak? Pfff.

Dečki, uživajte u igri, osnujte neki klan da nabacimo tu i tam neku bitkicu i to je to, svatko u svoj real life.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 00:53   #1508
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova

Dečki, uživajte u igri,
nemrem uzivat u igri jer mi je kvare below average playeri
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 00:59   #1509
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
m4dma malo si preozbiljno shvatio moju "frustraciju",upravo to što si rekao,to je samo igra...nisam frustriran kući zbog igre (žena me nebi takvog trpila ),frustriran sam u igri i na forumu prenosim,jer je i forum "igra"

Liječim frustracija s T18,bang bang...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 07:00   #1510
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Tebe ću quotati, ali to vrijedi i za sve ostale plačljivce. Zadnjih par stranica čitam samo kako kukate, o velikoj nepravdi i zavjeri WG-a, razno razne brojke i postotke nabacujete...
Ponavljam se , to je samo igra (barem nama), a WGu je to biznis. I ak nemrete uživati u igri (uz poneke dozvoljene i očekivane frustracije ), stvarno nema smisla da ju igrate. Prošao skoro 90 tenkova, below average sam player , prvenstveno iz razloga što sam prvih 6 mjeseci to napucavao k'o budala jer godinama nisam praktički nešto igrao, i fakat sam prošao kroz razno razne bitke i ekipe. I još da plačem tamo negdje na forumu kak nemrem pobijediti više nikak? Pfff.

Dečki, uživajte u igri, osnujte neki klan da nabacimo tu i tam neku bitkicu i to je to, svatko u svoj real life.

"Siemka?"



  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2013., 09:40   #1511
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Hehe, ja vidim onu "milo-za-drago" na djelu, po meni- pošteno
Jedini koji su bili "prevareni", "žrtve" itd., su bili svi ostali igrači iz vremena spomenutoga OP-a, ličili su na glinene golubove, o nekakvoj igri nije tu nije bilo niti govora.
Imam ga i ja u garaži, da ne bude zabune...
Ja potrosio sta sam imao na Lowea, glupo al eto. Mislio sa njim zaradjivat i financirat se, al sporo do suza.

@ostali

Probao sam XVM davno, kad sam vidio statse i ostali, lagano delete.
Kao da mi nije dovoljno vidit lemming-train na startu runde il ekipu da rade takve nebuloze da bi ih utukao tupom stranom cekica ispred njihovih roditelja koliko su debili.
Sve to nosi frustraciju, koliko god ti dao sve od sebe, nemozes sam cijeli tim odnjet do pobjede.
Vozim heavya il je bio E75 il IS4 i u dupe mi se zabije mali AMX, ja u rikverc i vrti kupolu, pribijem zabara uz zid tako da nema bjega... sad cu ga prasnit topom kad sam mrtav...imao jos 1200hpa?
Kako? Moje teammate sa GWtigrom odlucio da gadja AMXa. Eto ti debilizam na djelu.

Igrao sam betu ko ludjak, sada imam kojih 7k partija, nije puno al sam nekako quitao davno, sad samo patcham, cirnem sta ima novo i exit nakon 10ak rundi. Siemki i idiota ima vise nego ikad, a igranje za vikend sta je prije bio uzitak se pretvorilo muku. Kad cujem 6 siemki na startu u svom timu dodje mi da razijem nesto. Pocne runda a oni samo chataju...

A igra je isla u mp3 kad su poceli odredjeni "modovi" za nju. Tipa transparent foliage, laser sight, Sword of D, itd, jednostavno ekipa sa kombinacijom modova ima debelu prednost ispred ekipe koja ih ne koristi.

Vidis siluetu tenka, ali ne vidis koliko je iza zgrade ili terena pa pucas bezveze, e, al sa modom tocno vidis kroz zbunje a sa nekima i kroz zid (neka wireframe shema je bile) i pucas na sigurno, ne odajes polozaj bezveze.

Kako uzivati u teamplay igri ako tvoj team radi sve moguce da pobije Darwinovu teoriju i dokaze da su majmuni nastali od covjeka, barem vecina WOT igraca.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 10:37   #1512
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
"Siemka?"



must be.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 11:30   #1513
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor windfucker
"Siemka?"



A počeli smo se i vređat vidim na forumu.

EDIT : Bring it to the battlefield b*tch.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 11:38   #1514
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
A počeli smo se i vređat vidim na forumu.

EDIT : Bring it to the battlefield b*tch.
ja sam on. rdy!
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 14:41   #1515
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Evo kupio onog malog Rusa (opet) dvije borbe instant izgubio...nema meni leka.
Ali, sada sam odabrao malo drugačiji pristup...izuzev obaveznog x2 exp. grinda, malo ću se više posvetiti arty-ju, a odmoriti se od premium tenkova i brige o income-u silvera.
Jednostavno, sa arty-jem dobivamo nadprosječan broj borbi, igram ih intenzivnije tek par dana, i čini mi se da je tome tako jer lakše mogu kontrolirati moje Siemke , tj. mogu se fokusirati tamo gdje je najpotrebnije, gledajući čitavo bojno polje. Radim dosta damage-a, ali gubim na kill-ovima, ne utrkujem se za to, jer takav pristup uglavnom platiš gubitkom partije.
Uvijek prije borbe pitam gdje treba ili sam najavim gdje ciljam od starta, i vidim da to ljudi odlično prihvaćaju, uglavnom surađuju (pomalo nadrealno, ali tako je ), spotaju...malo suradnje, za promjenu. Isto tako, kada vidim gdje moji ostali arty suigrači gađaju, mičem se i pokrivam nešto drugo.
Ugl. eksperimentiranje malo
  Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 14:50   #1516
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ja...upravo šaljem pismo WG-u

Buljo => Ma zaj... se,nebi im nikada pismo slao...nažalost ne obogaćujem uran niti imam znanja za konačan proizvod,pa im nemam šta ni poslat,nažalost
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 15.03.2013. u 15:19.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 14:53   #1517
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Obavezno C/P ovdje da se malo roflamo
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 17:08   #1518
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Počeo sam grindati liniju prema AMX 50B.



Od vas koji ste ju grindali, molim za par savjeta i iskustava sa ovom linijom tenkova. Kako vam je "legao" AMX 50B, smatrate li da vam se isplatilo ulagati vrijeme u grind?

Unaprijed hvala!
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 17:49   #1519
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Počeo sam grindati liniju prema AMX 50B.



Od vas koji ste ju grindali, molim za par savjeta i iskustava sa ovom linijom tenkova. Kako vam je "legao" AMX 50B, smatrate li da vam se isplatilo ulagati vrijeme u grind?

Unaprijed hvala!
nemam taj tank al susrecem ih dosta. ubojit u dobrim rukama. razmisljam i to rijesit u skorije vrijeme.
blizi sma americkom 57 nego amxu tak da cu to prvo.

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 15.03.2013. u 17:54.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 18:09   #1520
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Počeo sam grindati liniju prema AMX 50B.



Od vas koji ste ju grindali, molim za par savjeta i iskustava sa ovom linijom tenkova. Kako vam je "legao" AMX 50B, smatrate li da vam se isplatilo ulagati vrijeme u grind?

Unaprijed hvala!
Ima ga kolega iz platoona,tenk je monstrum po pitanju štete koju može učiniti u seriji brzih hitaca,no kad se ispuca reload traje što je normalno za autoloadera...armor je od papira normalno,a ono čega se treba čuvat prije svega je artiljerija,kad god ga pogodi,skine mu minimalno 1000 hp-a!
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 18:21   #1521
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Jel' se može to čudo igrati k'o sniper?
Znam da manji tier-i jako dobro funkcioniraju u toj ulozi, net+camo i- udri
  Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 19:01   #1522
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Jel' se može to čudo igrati k'o sniper?
Znam da manji tier-i jako dobro funkcioniraju u toj ulozi, net+camo i- udri
http://www.youtube.com/watch?v=h6U_4GAYtFk
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 20:12   #1523
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Od vas koji ste ju grindali, molim za par savjeta i iskustava sa ovom linijom tenkova. Kako vam je "legao" AMX 50B, smatrate li da vam se isplatilo ulagati vrijeme u grind?
Meni su svi tenkovi iz te linije ok.
Tier 7 nije ništa specijalno, ali opet je igriv. Nije spor i ima depresiju topa s čime se ostali ne mogu pohvalit. Tier 8 i 9 zato su zato genijalni. Ma u usporedbi s drugom franc. linijom ova je prelagana za igru.

Ali tier 10 je malo kratak. Dobar je 50B, ali BatChat je jednostavno bolji, korisniji, više korišten, itd. Ako te zanima samo tier 10 onda je bolje uložit vrijeme u grind BatChata. Jest mučan, ali ima i zabave sa ELC-om i AMX-13-90.
  Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 20:36   #1524
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Jest mučan, ali ima i zabave sa ELC-om i AMX-13-90.
mozda i vise sa 1390 nego sa batom..dok si 1390 niko te ne shvaca ozbiljno, a mozes ubit svakog. al bas svakog.
kad is u batu nr1 si meta
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 20:57   #1525
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Da, to je prvi koristan tenk u toj liniji. Koristan zato što ima i brzinu i penetraciju. Nije ni skup za vozit, dobar tenk za bezbrižne.
AMX12t i 13-75 imaju praktično jednak MM, a ni brzine ni penetracije ni HP-a nemaju. Meni su bili mučenje, popizdio sam, a još me čeka Lorraine. No njega sam odlučio za*ebat. Skupio sam 200.000 free expa.
  Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 21:33   #1526
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Moram priznat da je i meni amx 12t banana tenk,mučenje...jednostavno je prespor,odnosno akceleracija je katastrofalna.Tenk kojeg baš i ne volim vozat
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 23:43   #1527
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
može pomoć uzeo sam tigar II i poslije tigar I tenka ne čini mi se nešto baš specijalno od opreme mi fali jedino zadnja kupola ostalo je sve nadograđeno do daske .malo mu je slab oklop i nije brz neki savjet kako igrati i tako to ?
hvala
poker je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2013., 23:51   #1528
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
za sada kako sam s tigar2 odigrao oko 50 partija puno bolje mi je legao tigar 1 a i malo su jebeni rusi zastranili da je razlikau HP samo 50 ???????? WTF morons
tako da u tier8 koliko ja vidim ostali te buše ko panta pitu
poker je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 00:06   #1529
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Kupola kolega, kupola je najvažniji komad opreme, a ti ju za zadnju ostavio.

Citiraj:
Proposed upgrade path:
1. Suspension
2. Turret
3. Engine
4. Guns
  Reply With Quote
Staro 16.03.2013., 00:22   #1530
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Tigar II je po meni jedan od,ako ne i najbolji T8 tenk,nemam ga osobno ali sam se naigrao na test serveru s njim,ako te probijaju samo tako nije sigurno do tenka,već do lošeg upravljanja istim,tenk ima odličan frontal armor i odličan nagib gdje i najjači topovi imaju velikih problema s penetracijom.

Mjenjaj strategiju,nauči kako ga koristiti i - know your weaknesses!

Tigar II je tenk kojeg rijetko tko voli susrest,s razlogom.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na