Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2001., 01:10   #1
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Gdje naci kvalitetno kuciste???

Znaci treba mi PSU koji je amd approved http://www2.amd.com/Athlon/npower/index/1,2237,,00.html
a trebalo bi mi i kuciste neko do recimo 300 DM ili tak 1400 kn..na sao samo samo aopen, macase ali ta nisu bas nesto..macase je staro kao bibilija a aopen ne mogu stavit naprije 80 mm cooler..pa molim vas mi pomognite da nadem dobro kuciste..ak ne onda ce mi ostat macom big tower za 500 kn kod info-gama.hr...onda mi je jedini problem da nadem PSU koji nije jnc jer on nije odobren od amda.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2001., 01:20   #2
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Re: Gdje naci kvalitetno kuciste???

kupi neki jnc big tower i napajanje baci u smece. u melcompu imaju everpower napajanje od 350W za 703 kn+pdv(pisalo u bugu).koliko god ga jebug izreklamirao to su ipak kvalitetna napajanja i nemres fulati.jedino je skupo ali za 1400 kn mozes obadvoje.
msvrtan je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 13.10.2001., 12:34   #3
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Hvala na pomoci nasao mi frend ipak bolje za koje on moze garantirat da je dobro
Case Task Big-Tower TK-7001 PS300W ATX CE 703 kn..

Evo link od kucista
http://www.task.com.tw/tk7001.htm
A sto se tice napajanja dobijem vani 450W za te novce kao najbolju marku ima dva coolera jedan sa strane drugi iza.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2001., 13:23   #4
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
di si ga nasao?
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2001., 15:06   #5
dpajur
PC Ekspert
 
dpajur's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Luksemburg
Postovi: 694
Re: Gdje naci kvalitetno kuciste???

Citiraj:
Originally posted by Bono
Znaci treba mi PSU koji je amd approved http://www2.amd.com/Athlon/npower/index/1,2237,,00.html
a trebalo bi mi i kuciste neko do recimo 300 DM ili tak 1400 kn..na sao samo samo aopen, macase ali ta nisu bas nesto..macase je staro kao bibilija a aopen ne mogu stavit naprije 80 mm cooler..pa molim vas mi pomognite da nadem dobro kuciste..ak ne onda ce mi ostat macom big tower za 500 kn kod info-gama.hr...onda mi je jedini problem da nadem PSU koji nije jnc jer on nije odobren od amda.
Aopen HX08/HQ08, stane ti 80mm ventilator naprijed (neznam di si gledo) i dva 80mm otraga. Mislim da je nekih $100 + PDV u stormu, bar bio dok sam ja kupovo... Inace ima i neka firma u Zagrebu koja prodaje Enlight kucista, nemaju nista od jacih kucista na lageru ali sve mogu narucit, neznam kakve su im cijene. (mozes potrazit na netu)

Dosta je bacit pogled na AMD-ove web stranice pa se odmah vidi ciji su PSU-ovi na cijeni... A kod kucista tipa JNC jedino sto se razlikuje je naljepnica
__________________

Intel Xeon X5550
Asus Rampage II Extreme
6GB Corsair Dominator GT
PowerColor Radeon PCS+ 5870
Samsung PM800 256GB SSD
Samsung F3 EcoDrive 2TB
Seasonic X750
Silverstone TJ-07
Dell U2311H

Cooling:
Thermochill 140.3
Fractal Design 140x3
EK Supreme HF
EK 5870FC v2
Laing DDC 3.25 + EK DDC Top v2
EK Multioption 250
mCubed T-Balancer XL
Build Log
dpajur je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2001., 19:09   #6
inkasator
Banned, The ONE
 
inkasator's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 178
Kupi Task , evo ja imam 3004 (midi tower) , ima slide-in motherboard tray što je meni jako korisno i po defaultu možeš naprijed staviti dva ventilatora. Ako ti to nije dosta onda ubodnu pilu u ruke u navali (moj primjer ).
__________________
Lijepo je biti bannan sa foruma )

inkasator je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2001., 20:58   #7
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Re: Re: Gdje naci kvalitetno kuciste???

Citiraj:
Originally posted by dpajur
Dosta je bacit pogled na AMD-ove web stranice pa se odmah vidi ciji su PSU-ovi na cijeni... A kod kucista tipa JNC jedino sto se razlikuje je naljepnica
I to sto je dvojci mojih frendova to kuciste skurilo komp jer se elektrolit osusio ili tako nesto. stvarno kako to da nevolim jnc napajanja. a i HG Spot servis je navodno dobio dosta njih natrag zbog kvarljivosti. da li su sada bolja ne znam ali kad se jednom opeces ne stavljas ruku na to mjesto vise.
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2001., 23:23   #8
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Pa da task mi se jako svida a treba mi dobar protok jer ono skoro uvijek imam zauzete sve utore na maticnoj sad nemam jedino isa..ali i to sam imao neko vrijeme..pa se bojim da sve ne pregori..jos je unutra sad 3 diska i jedan scsi disk..pa svi kablovi..naprijed svi utori puni..ma anarhija
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2001., 17:29   #9
inkasator
Banned, The ONE
 
inkasator's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 178
Pa s utorima ne bi trebao imati problema , ovaj moj ima 4x5.25" i 5 3.5" s time da dva prednja ventilatora hlade diskove
__________________
Lijepo je biti bannan sa foruma )

inkasator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na