Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2010., 13:26   #31
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
meni traje mjesec dana...

svi moji su na t-comu, tako da.. i imam unlimited plačen
probaj tarifu za sve bez unlimiteda uostalom,samo na cijenik pogledaj
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 13:52   #32
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
a što svi radite paniku oko tog koji broj je na kojoj mreži? pa svaki operater mora imati mogućnost aktivacije govorne obavijesti koja vam kaže dali je broj koji zoveš prenešen u drugu mrežu!
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 16:24   #33
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
a što svi radite paniku oko tog koji broj je na kojoj mreži? pa svaki operater mora imati mogućnost aktivacije govorne obavijesti koja vam kaže dali je broj koji zoveš prenešen u drugu mrežu!

Prije bih rekao da bi u danasnje vrijeme trebalo biti normalnije da je ista cijena poziva prema svim mrezama.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 16:27   #34
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Prije bih rekao da bi u danasnje vrijeme trebalo biti normalnije da je ista cijena poziva prema svim mrezama.
Jedno je normalno, a drugo je ono što je tržišno isplativo i poželjno za operatera u izgradnji određenog imidža kao i ostvarenju financijskih ciljeva.
To što unutar svoje mreže neki nude jeftinije minute ili besplatne je vid konkurentske prednosti, pogotovo za prosječno neinformirane korisnike koji će se navući da neku dobru cijenu a neće možda ni znati da drugi operater nudi jeftinije prema svima mrežama, tako je bilo prije sa Tele2 i knockout tarifom, 0.49kn+0.25kn u odnosnu na recimo 0.91 ili 0.98kn za unutar mreže kod konkurencije.

Zadnje izmijenjeno od: Router. 29.10.2010. u 16:44.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 16:42   #35
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Imam Knocout 100 pretplatu, zadovoljan, osim s ovim što su uveli da je obračunska jednica u prvoj minuti minuta, jer dost kratkih poziva imam/imao. Ostalo je dobro.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 17:43   #36
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
1. tomato sa tarifom 0.45
2. vip prepaid za besplatne pozive prema friends broju

nemam osobno ništa protiv tele2-a, nit reklamiram tomato, al nije mi jasno: zašto su ljudi "skeptični" prema tomatu? dosta njih koristi tele2, a iz iskustva znam koliko je lošiji signal na tele2 u odnosu na vip i tomato! za t-mobile signal ne znam..
pyro je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 19:40   #37
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
a što svi radite paniku oko tog koji broj je na kojoj mreži? pa svaki operater mora imati mogućnost aktivacije govorne obavijesti koja vam kaže dali je broj koji zoveš prenešen u drugu mrežu!

u mrak tarifi tmobilea to nije moguce ...
edit: bar nije bilo moguce prije 2 mj kad sam se ponovno raspitivao dal su sta poduzeli u svezi toga
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2010., 20:03   #38
laytime
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Trenutno koristim vip pretplatu model 25 s friends brojem. Mjesečni račun mi je maksimalno 40kn. Osim toga imam još jedan pomoćni tele2 broj prenesen u vipme, onako za davitelje i ljude koje ne mislim zvati.
Nakon godina provedenih kod simpe, vipa, više godina tele2 i tomata skrasio sam se ponovo u vipu. Zasad sam zadovoljan i za mene tele2 više ne postoji. Sve u svemu kad se zbroji i oduzme, svaki cigan svoga konja hvali.
laytime je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 17:43   #39
skullzed
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: dirica
Postovi: 9
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
A tele2 zona za korisnike?
Klikneš u bookmarkse i za pol sekunde dobiješ uvid u potrošnju...
ne prikazuje se ni tamo
skullzed je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 18:08   #40
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
E pa meni se prikazuje, vidjecemo sutra preksutra
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 19:11   #41
dautanecII
el_nino
Moj komp
 
dautanecII's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb-Tresnja
Postovi: 353
nakon iznimno loseg,visegodisnjeg, iskustva s vip-om,presao na tele-2,preporodio se.

racun ne prelazi 150kn mjesecno. ustedio sam svaki mjesec 100-150kn.
dautanecII je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2010., 20:36   #42
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
Najbolja gsm mreza u HR?

Evo nisam nasao niti jedan thread novijeg naslova s ovom temom. Vip kosrisnik sam vec preko 10 godina i sad kad usporedim cijene s ostalim mrezama najskuplja je.
MOzete li staviti + i - o mrezama koje koristite,preporuke za tarife i koju bise VI mrezu najradije presli?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 02:01   #43
laytime
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Jakesevic Pregled postova
Evo nisam nasao niti jedan thread novijeg naslova s ovom temom. Vip kosrisnik sam vec preko 10 godina i sad kad usporedim cijene s ostalim mrezama najskuplja je.
MOzete li staviti + i - o mrezama koje koristite,preporuke za tarife i koju bise VI mrezu najradije presli?
Mislim da najbolja mreža ne postoji. To je kao da pitaš nekoga koji je najbolji auto, najbolja žena i sl. Svaka mreža ima svoje korisnike i one koji ih podržavaju.
Meni je osobno važnija kvaliteta i usluga od par lipa razlike u cijeni i zato sam na vipu. Tako da je odgovor prilično relativan i subjektivan.
laytime je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 08:51   #44
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor laytime Pregled postova
Mislim da najbolja mreža ne postoji. To je kao da pitaš nekoga koji je najbolji auto, najbolja žena i sl. Svaka mreža ima svoje korisnike i one koji ih podržavaju.
Meni je osobno važnija kvaliteta i usluga od par lipa razlike u cijeni i zato sam na vipu. Tako da je odgovor prilično relativan i subjektivan.


zasto sam bio napisao da sam najmanje nezadovoljan u Tele2 ? Zato jer se bas i ne trude poboljsati vlastitu infrastrukturu. Pokrivenost im je u gradovima dobra (time i cijena) ali cim se izadje van onda se koristi roaming preko T-Chkoma i onda je pjesma druga . Ali uglavnom u razumnim granicama. Jos da napomenem da smo blizu granice a zbog prirode mog posla cesto smo uz samu granicu i dok kazes keks vec si roamingom u Sloveniji i ako ne pripazis veselje prispjecem racuna je jos vece
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 08:53   #45
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pozdrav..
Cura i ja smo korisnici Tomata (presli i zadrzali broj sa 099), ona bi sad htijela jos jednu karticu stavit u drugi mob koji bi koristila samo za povremeni internet, provjerit mail, oglase za posao itd..
Znam da je taj mizeran mobile net uzasno i smijesno skup, pa dakle, kojeg vi operatera preporucujete sa nekim najboljim/najisplativijim tarifama Interneta? Pretplata ne dolazi u obzir..
Hvala
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 08:36   #46
Charmed
Foxy lady
 
Charmed's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 143
Wink

__________________
~ M ~
Charmed je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2010., 11:26   #47
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Sve je to kod njih na papiru jasno rečeno i to sam već donekle "proučio" ali mene više interesira ona druga strana a to je praksa..
"Koliko brzo" ode tih 30MB kod Simpe, ili 100MB, jer znam da prije kad je cura koristila nesto malo net ali nije bila na tim tarifama, samo što se konektala i pola minute bila na netu otišlo joj je 2-3kn sa računa..
Ajd još ćemo malo to bolje proučit i na kraju odlučit, thx..