Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2016., 17:57   #151
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Uzat ću dellov ultra wide na kraju Čak razmišljam da ih uzmem dva.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2016., 19:30   #152
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 132
BTW sad kad sam dobio 34" ultrawide .. vidim da nebi bilo lose da je blago zakrivljen !
Recimo kada iz sredine gledas u sat u windowsima idealno bi bilo da ima malo zakrivljnja.

Cinilo mi se kao gimmick al na ovoj velicini imalo bi smisla!
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2016., 14:49   #153
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Trazio sam monitor za posao vece rezolucije od trenutnog Della U2412M. 27" 1440p su automatski otpali kao opcija jer mi je trebala i fizicki veca povrsina. 28" i 32" 4K monitori su jos uvijek skupi i zahtjevaju povecanje scalinga koji u Windowsima nazalost jos uvijek radi lose u dosta situacija. Kao logican izbor postavio se Philipsov ogromni BDM4065UC ali nisam se mogao pomiriti sa tamnim kutevima, PWM-om relativno niske frekvencije kao ni samom velicinom na kraju.

Tada mi je za oko zapeo manji brat, BDM3270QP. Iako nema puno recenzija iz nekog razloga, iznenadilo me koliko su pozitivne. Radi se o 32" VA monitoru rezolucije 2560x1440. Pixel pitch je identican 24" monitorima sto znaci da je scaling 100% a opet pikseli nisu preveliki da bi bili vidiljivi na normalnoj udaljenosti. Rekao bih da je PP zapravo dosta dobro pogodjen za rad u Windowsima.

Iako nije monstrum kao 40" verzija, , BDM3270QP je VELIK ekran na stolu Stalak je OK, omogucava sva podesavanja (po visini,tilt,rotacija, pivot) iako je mogao biti stabilniji. Dizajn mi se osobno svidja - neupadljiv i sa ne sirokim bezelima. Cak ima ugradjene i zvucnike koje nisam isprobao jer mi ne trebaju. Premaz ekrana je mat ali je vrlo blag. Dell U2412M izgleda malo "prljavo" u usporedbi na svijetlim povrsinama upravo zbog toga.

Po defaultu su boje prilicno dobre, sto i recenzije potvrdjuju. Percipirani kontrast je vrlo visok sto zbog nativno visokog kontrasta samog panela (stvarnih 3000+:1), sto zbog mat crnog okvira. Crna izgleda duboko crno.

Vidljivi kutevi su jako, jako dobri za VA panel. Gamma shift je vidljiv kao i na svakom VA panelu ali sa normalne udaljenosti nije problematican. Iz ekstremnih kuteva slika izgleda ispranije i tu se nijedan VA ne moze mjeriti sa IPSom koji jednostavno ima stabilniju sliku ovisno o kutu. S druge strane, glow je minimalan i ni blizu onome na IPSu.

Jedna od meni najbitnijih stavki, uniformnost, je na ovom monitoru odlicna. Iznenadjujuce ,monitor posjeduje i kompenzaciju uniformnosti koju je moguce ukljuciti i iskljuciti. Za ekran dijagonale 32" obavlja svoju funkciju vrlo impresivno. Nema ocitih devijacija u svjetlini ili temperaturi na razlicitim dijelovima ekrana, nema tamnih kuteva niti ikakvih cudnih sjena po samim rubovima. I za kraj, nema nikakvog bleedinga. Dakle i bez kompenzacije ekran je vrlo ravnomjerno osvjetljen. Bravo Philips!

Brzina martice je iznadprosjecna do vrlo dobra za VA. Vecina tranzicija je brza kao na modernim IPS ekranima ali neke su vidljivo sporije sto je, opet, tipicno za svaki VA. U OSDu je moguce izabrati 4 razlicite brzine overdrivea. Nisam imao vremena isprobavati i testirati razlike ali ono malo sto sam koristio na "Fast" nisam vidio nezeljene artefakte sto ne znaci da ne postoje.

Sami tekst je ostar i sa gustocom piksela nema problema osim ako se ne sjedi jako blizu ekrana sto na VA panelima ionako nije preporucljivo zbog gamma shifta. U2412M izgleda mrvicu ostrije ali Lagom sharpness test otkriva da je Philips taj koji ima neutralniju ostrinu a Dell, opet, mrvicu nabrijaniju.

Jos jedna bitna stvar za one osjetljivo na to. Za razliku od veceg brata, 32" verzija je flicker free i ne koristi PWM za regulaciju svjetline.

Od losih stvari, prvo sto pada na pamet su touch tipke. Proklet bio na bozic 2010. onaj koji se prvi sjetio staviti touch kontrole na monitor. Prava je sreca sto se preko Philipsovog softvera moze vecina stvari podesavati bez koristenja OSD-a jer je navigacija istim totalna frustracija. Na samu sliku zapravo nemam nijednu vecu zamjerku. Gamma shift je neizbjezan na ovoj vrsti matrice i bolje od ovoga zapravo nisam vidio ali ipak treba napomenuti da je IPS bolji po tom pitanju. Brzina matrice je dobra iako bi zagrizeni gameri mogli biti razocarani odredjenim tranzicijama.

Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan monitorom. Pogotovo jer isti kosta 3900kn kod nas. Osobno ne volim kupovati u trgovinama tipa iPon ali za 3550kn je nevjerojatno dobar deal za one hrabrije. Uglavnom preporuka za one koji zele veliki flicker free ekran sa 100% scalingom u Win i vrlo dobrim prikazom sa naglaskom na kontrast i uniformnost.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 03:29   #154
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Super monitor sa dobrim kontrastom (za lcd tehnologiju). Ipak ako cu suditi prema svom iskustvu niti 3000:1 nije dovoljno dobro za jednog ljubitelja sf filmova i dokumentaraca o svemiru (kakav sam ja) koji obiluju tamnim i crnim tonovima. Dell u2515 koji imam je dobar ips monitor bez ikakve sumnje. Međutim za prikaz takvih sadržaja jednostavno nije dorastao trinitronu ili čak ekranu samsung mobitela zasnovanog na amoled tehnologiji.
Ja čekam sa nestrpljenjem oled monitore,a do tada multimedija mora na crt, nema druge
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 09:05   #155
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Za filmove i dokumentarce imaš plazmu.

@Rista, daj baci koju fotku.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 13:54   #156
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Super monitor sa dobrim kontrastom (za lcd tehnologiju). Ipak ako cu suditi prema svom iskustvu niti 3000:1 nije dovoljno dobro za jednog ljubitelja sf filmova i dokumentaraca o svemiru (kakav sam ja) koji obiluju tamnim i crnim tonovima. Dell u2515 koji imam je dobar ips monitor bez ikakve sumnje. Međutim za prikaz takvih sadržaja jednostavno nije dorastao trinitronu ili čak ekranu samsung mobitela zasnovanog na amoled tehnologiji.
Ja čekam sa nestrpljenjem oled monitore,a do tada multimedija mora na crt, nema druge
S ovim bih se složio. Imam doma Samsungov 50" LCD 50H6400 koji ima kontrast preko 4000:1, i ni to u ovakvim scenama još nije dovoljno, pogotovo kad je u prostoriji malo mračnije. Iako je inače slika vrlo dobra, s preciznim i točnim bojama.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 15:12   #157
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Kako si definirao precizne i točne boje?
Ajde da napišeš da su boje žive, slika oštra i da je kontrast odličan, ali ne znam s čime uspoređuješ, imaš li kalibrirani TV možda i kak si to napravio ako imaš?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 16:24   #158
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Tak pise na reviewima vjerojatno.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2016., 18:27   #159
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
S ovim bih se složio. Imam doma Samsungov 50" LCD 50H6400 koji ima kontrast preko 4000:1, i ni to u ovakvim scenama još nije dovoljno, pogotovo kad je u prostoriji malo mračnije. Iako je inače slika vrlo dobra, s preciznim i točnim bojama.
Ja se ne mogu sloziti u potpunosti. Za kontrast je najbitnija percepcija. Kad je na ekranu vecinom svijetli sadrzaj, crna boja cak i na LCDu sa losim kontrastom tada oku izgleda savrseno crno. Osvjetljenje u prostoriji igra veliku ulogu, kao i hrpa drugih stvari. Npr crni, sjajni okvir negativno utjece na percepciju kontrasta. Ista stvar i sa "frameless" monitorima. Bias lighting cini cuda za perecpiju. Neki ce reci sto to vrijedi kad moras koristiti ekran u odredjenim uvjetima da bi kontrast bio dobar ali zaboravljaju da je isto, samo jos i gore bilo sa CRTom i vecini plazmi. Ako ne gledas u zamracenoj prostoriji, bye bye dubokoj crnoj.

@Gilbert, budem bacio koju fotku kad stignem
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2016., 11:35   #160
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Ima li tko iskustva s kupnjom 4k monitora tipa AMH, Crossover ili Wasabi?

Znam da je prije par godina bio thread o tim Koreja panelima, ali tada je to bilo, mislim, vrijeme 1440p rezolucije.

Sada smo u EU, možda to olakšava situaciju.
Feyd je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2016., 15:05   #161
Viral CSS Tamer
Registered User
Moj komp
 
Viral CSS Tamer's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: n/a
Postovi: 24
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Slazem se da se ne isplati uzet 27" 4K, ali ne i za pixele koji se nece iskoristit.

Iskoristit ce ih samim time sto dobije super-oštru sliku i gušće pixele. Primjeti se i znaš kako kažu 'once you go black, you never go back'. Vrijedi i za high(er) DPI ekrane.
Ko nije koristio MBP i Retina iMacove nema pojma o chemu govorish. highDPI je strava, ako nisi na Windowsu
__________________
Viral CSS Tamer je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2016., 15:23   #162
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Namjeravam kupiti 29" 21:9 ultra wide monitor LG 29um68-p pa me zanima di ima kupiti najjeftinije.Moze i vani ako salju u RH
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2016., 16:10   #163
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Namjeravam kupiti 29" 21:9 ultra wide monitor LG 29um68-p pa me zanima di ima kupiti najjeftinije.Moze i vani ako salju u RH
https://edigital.hr/monitor/lg-29um6...onitor-p411723
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 07:57   #164
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Uzeo u adm-u ipak.Edigital ima previse negativnih postova u vezi reklamacija.U admu je 2398 kn i 3 god gare dok edigital daje 2 god.
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2016., 22:35   #165
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Ima tko 29um68-p i da je uspio kloknut freesync i s kojim softwareom je to radio?
edit:evo uspio sam sa custom resolution utility povecati freesync range sa 40-75 na 30-75.
neznam dal bi isao probat 75 hz povecat na vise.Dal mogu kaj shebat ak idem na veci range od tvornickog tj 75 hz?
__________________






Zadnje izmijenjeno od: warlock25. 27.08.2016. u 01:54.
warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2016., 09:27   #166
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
guglaj, ali kontam da preko 75hz ne ide. Ja bas razmisljam uzimati kroz mjesec dva takav isti monitor. Kakav je dozivljaj sa filmovima i igrama?
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2016., 13:33   #167
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Nenadjebiv feeling.Alien isolation
sa fov 75 i ultrawide poprima potpuno novu dimenziju.Doom kad igram kao da sam tam.A witcher 3 je prica za sebe.Nemrem dic freesync iznad 75.Mozda sa drugim driverima bi islo.Nego kaj nejde vsr prek displayporta?Not supported u crimsonu pise a htio probat 3440x1440 rezu.
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2016., 21:03   #168
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
nemam pojma ni cemu sluzi vsr u driverima :\ al jedva cekam uzeti monitor
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 17:42   #169
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
virtual super resolution.mogucnost igranja igri u vecoj rezoluciji od nativne monitora.npr u 4k.fora je da je amd ukinuo vsr podrsku za ultrawide monitore.a sto se tice monitora i igranja sa freesyncom to je nezamjenjivo.nema sanse da vise kupim monitor ikad bez toga.potpuna fluidnost.nema microstuteringa,loma slike.vsync mi je na off pa je smooth mouse itd.jos sam kloknuo freesync range na 30-75.
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 23:46   #170
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Benq 28"?

Pozdrav ekipa.Evo nakon dobrih 9 godina mislim i sam uzeti novi monitor da se riješim ovog svog Philipsa koji je dao svoje.
Razmišljao sam o ovome:

http://www.benq.com/product/monitor/...pecifications/

Cijena je oko 1500kn,a dijagonala mi je super jer mi treba nešto na čemu mogu gledati i filmove pošto sam preselio komp s telke.
Pošto se baš ne kužim u te panele,vidim da ima neki va,pa me zanima kakav bude za igre i multimediju.Ostalo mi je manje važno.
Znam da je uvijek koliko para toliko muzike ali nisam prezahtjevan kaj se tiče
kvalitete slike,samo da bude pristojna,jer mi se ne daje preko 3000kn za nešto turbo.
Hvala unaprijed!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 00:13   #171
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Pozdrav ekipa.Evo nakon dobrih 9 godina mislim i sam uzeti novi monitor da se riješim ovog svog Philipsa koji je dao svoje.
Razmišljao sam o ovome:

http://www.benq.com/product/monitor/...pecifications/

Cijena je oko 1500kn,a dijagonala mi je super jer mi treba nešto na čemu mogu gledati i filmove pošto sam preselio komp s telke.
Pošto se baš ne kužim u te panele,vidim da ima neki va,pa me zanima kakav bude za igre i multimediju.Ostalo mi je manje važno.
Znam da je uvijek koliko para toliko muzike ali nisam prezahtjevan kaj se tiče
kvalitete slike,samo da bude pristojna,jer mi se ne daje preko 3000kn za nešto turbo.
Hvala unaprijed!

Imam ja tu VA na mom dellu 27" curved, prezadovoljan s bojama i panelom opcenito, crna je crna, skoro ko na oledu, boje super, koristim ga za sve, od igara, filmova, obrade itd i bas nemam niti jedne zamjerke, nisam primjetio nikakav lag u igrama, backlight bleeda uopce nema, doduse ne znam jel to do monitora ili panela
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 00:25   #172
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
Imam ja tu VA na mom dellu 27" curved, prezadovoljan s bojama i panelom opcenito, crna je crna, skoro ko na oledu, boje super, koristim ga za sve, od igara, filmova, obrade itd i bas nemam niti jedne zamjerke, nisam primjetio nikakav lag u igrama, backlight bleeda uopce nema, doduse ne znam jel to do monitora ili panela
ok hvala.Ma pošto monitor mijenjam svake druge prestupne,pričekam još neko mišljenje.Dobro,Dell je dell,ne očekujem isti rezultat,ali da bude pristojno.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 12:13   #173
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Razlike od VA do VA panela mogu biti jako velike. Generalno ocekuj bolji kontrast nego IPS, losije vidljive kuteve i losiji odziv. Bez obzira sto pise u speficikacijama. Jesi siguran da zelis 0.32mm PP monitor? To je downgrade cak u odnosu na tog prastarog Philipsa...
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 13:02   #174
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Razlike od VA do VA panela mogu biti jako velike. Generalno ocekuj bolji kontrast nego IPS, losije vidljive kuteve i losiji odziv. Bez obzira sto pise u speficikacijama. Jesi siguran da zelis 0.32mm PP monitor? To je downgrade cak u odnosu na tog prastarog Philipsa...
baš, jedina zamjerka tom monitoru je 1080p rezolucija na toj dijagonali.. pikseli će biti ko bumbari.. takvo što može jedino odgovarati nekome s velikom dioptrijom
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 16:21   #175
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
baš, jedina zamjerka tom monitoru je 1080p rezolucija na toj dijagonali.. pikseli će biti ko bumbari.. takvo što može jedino odgovarati nekome s velikom dioptrijom
Da,na kraju ipak možda odem na 24 incha model (Benq gw2470h).Osjetno je jeftiniji,izađe me oko 1100kn,ili ako netko ima neki bolji prijedlog za 24 incha,a da nije baš previše love?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 11:54   #176
!Mizantrop!.
Premium
Moj komp
 
!Mizantrop!.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Ivanec, Zagreb
Postovi: 36
Pozdrav ekipa,

zanima me dal je imao tko kakva iskustva s 34" 'curved' monitorima marke LG?

Npr: https://www.bhphotovideo.com/c/produ...creen_led.html

Cijena je naravno paprena, no, je li to dobar izbor za nekoga tko bi obrađivao fotografiju i bavio se obradom videa (u manjoj mjeri)?

Da li je bolje rješenje uzimati jedan takav monitor ili spajati 2-3 komada od 24" ili više?
__________________
Usto, smatram da bi Kartagu trebalo razoriti...
!Mizantrop!. je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 12:13   #177
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Za spajanje vise monitora ili koristenje jednoga nema pravoga odgovora. Oduvijek koristim 2-3 monitora, a imao sam i LG 34uc87 cini mi se. I koristio ga kao da imam 2 monitora.

Radio je istu stvar kao i dva monitora, i bio mi je odlican. Prodao ga radi preseljenja, i nikako ga ne mogu prezaliti. Mada je mene vise ometala tolika povrsina, jer programer sam pa i nije toliko potrebna.

No takav tip monitora za obradu videa je sigurno dusu dao. Ali ces sigurno imati i malo bleedinga po kutevima, no to mozes primjetiti samo u rijetkim situacijama. Ako ga planiras za posao nabaviti, i ako mozes iskoristiti toliku povrsinu - nabavljaj.

Meni osobno bolji i korisniji od 4K monitora.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 13:19   #178
Mrcina
Premium
 
Mrcina's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 248
Jel nije bolje za tu cijenu ići 4k 32" ili 40"? lošija kvaliteta slike? ima skoro duplu površinu + 4k za video
Mrcina je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 13:33   #179
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nema duplo povrsinu. Ni blizu. Vise radne povrsine imas na ovom 34 nego na 4k monitoru bez obzira koliko incha je velik taj 4k monitor. Zaboravljas na omjer stranica.

Jedino gdje dobijes vise kod 4k je u visini. A ovdje visina ne igra neku veliku ulogu, jer ako ti 1440p nije dovoljno...

Samo izguglao, nisam pogledao video:
https://www.youtube.com/watch?v=oQ0a0eAPT7s

Ali provjerim ga veceras.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 15:50   #180
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
na 4k monitoru mozes imat 4 povrsine rezolucije 1080p...

za obrade fotografija 34 inch widescreen i jos zakrivljen? zakrivljenost pri svakom radu ce samo smetat...dosta je cad spomenut i bilo gdje gdje imas ravne linije preko cijelog ekrana

nadalje kvaliteta prikaza boja i svega ostalog je bolja na 4k nego na tim zakrivljenim 34inch monitorima....

pricam o 4k monitorima 32+
rock00 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na