Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2007., 23:37   #1
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Knjige,skripte - "Servis računala"

dakle, ak' zna netko neku stranicu s koje mogu skinuti neke knjige, skripte ili slične materijale o "Servisu računala"...znači, ne opis samog računala i komponenata, nego teme koje su baš usmjerene na servis i popravak računala...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 00:19   #2
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
ovo mi zvuči ko da netko kaže "ja bi bio serviser auta, al ne želim učiti općenito o autima, nego samo kako ih servisirati".

ili "ja sam već naučio sve o autima al ih ne znam popravljati".

generalno je totalno ista stvar s računalima ili popravkom bilo čega. kad naučiš dovoljno o tome i iskusiš dovoljno, onda znaš i popraviti. i iskreno ne znam ni jedan drugi način za naučiti popravljati bilo što. ispravite me ako netko zna.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2007., 00:26   #3
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ako se ne varam ima onaj "certifikat" kaj se polaže za servisera..daj probaj cimnuti sysa na na pm možda ti on zna nekaj pametnoga reći

@horza..mislim da si malo krivo shvatio čovjeka..možda zna ali se želi "specijalizirati" za servisiranje kompova.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 00:31   #4
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Certified šarafko?
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 00:41   #5
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
@horza..mislim da si malo krivo shvatio čovjeka..možda zna ali se želi "specijalizirati" za servisiranje kompova.
upravo tako, postoje tečajevi za servisera osobnih računala...postoje razne sheme (knjige koje i ja tražim), ako ne radi "ovo", prvo na kaj trebate posumnjati je "ono"...itd....

http://www.pou.hr/programi/os_el_or.htm
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 00:42   #6
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ako se ne varam ima onaj "certifikat" kaj se polaže za servisera..daj probaj cimnuti sysa na na pm možda ti on zna nekaj pametnoga reći

@horza..mislim da si malo krivo shvatio čovjeka..možda zna ali se želi "specijalizirati" za servisiranje kompova.
kako se može specijalizirati? tipa... ili znaš, ili ne znaš. ako znaš, onda nemaš kaj učit nego ostajat u toku. ako ne znaš - uči i skupljaj iskustvo. ono... nisam popravio 20 kompova pa da se sad tu pravim pametan... ono... nije toliko široko područje da se ne može savladati cijelo i da je potrebna specijalizacija.
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
upravo tako, postoje tečajevi za servisera osobnih računala...postoje razne sheme (knjige koje i ja tražim), ako ne radi "ovo", prvo na kaj trebate posumnjati je "ono"...itd....
http://www.pou.hr/programi/os_el_or.htm
ovo kaj si naveo je bljuv i ne može te naučiti niti specijalizirati ni za što. znam dečke koji su išli na to i ništa nisu naučili, a trebali su.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 00:54   #7
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
gle...znam da to niš ne valja, al recimo da mi to treba zbog posla i samoga sebe...znači potreban mi je upis u radnu knjižicu..
sorry horza; al ja sam samo pitao dal možda zna koje linkove s kojih bi to mogao skinuti, jer takvi materijali postoje, a nisam nikoga tražio za mišljenje dal je to dobro ili nije...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 16:30   #8
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
gle...znam da to niš ne valja, al recimo da mi to treba zbog posla i samoga sebe...znači potreban mi je upis u radnu knjižicu..
sorry horza; al ja sam samo pitao dal možda zna koje linkove s kojih bi to mogao skinuti, jer takvi materijali postoje, a nisam nikoga tražio za mišljenje dal je to dobro ili nije...
Skines materijale za polaganje CompTIA A+ ili Server+ certifikata.

No, ono sto Horza kaze, a i ja zelim reci: ako ti je do upisa u radnu knjizicu, odes u neku od firmi koje to rade i polozis njihove ispite. Paradoksalno je da A+ bas i ne mozes upisati u knjizicu, a te tecajeve mozes. No, za sto ti to tocno treba? Realno vidim samo potrebu kod otvaranja obrta. Sto je s realnim znanjem?

@CatKiller - crtified sarafko? Da, ima toga jako puno. I nekad je puno teze doci do toga nego sto mozda mislis.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 17:08   #9
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
riješeno...ovak ide priča..dobil sam priliku za posao "Servisera osobnih računala" i to zvanje mi je trebalo...a pošto nigdje drugdje kod mene nema te "škole", jedina šansa mi je bila Pučko OU.pa sam trebal neke materijale o popravcima računala i otklanjanju kvarova..jer ja u praksi to sve manje-više kužim, al ne znam kak' teoretski to napisati, zašto je došlo do kvara, koji je uzrok,itd., jer mi svi manje više istražujemo, kad dođe do nekakvog kvara..da skratim priču i ne filozofiram..meni je trebalo znači samo upis u knjižicu da sam "Serviser računala",...jer nažalost, nitko me nije pital dal se kužim u računala, dal znam riješiti problem,...nek svi su počeli gledati zvanje koje imam...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2007., 00:05   #10
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
riješeno...ovak ide priča..dobil sam priliku za posao "Servisera osobnih računala" i to zvanje mi je trebalo...a pošto nigdje drugdje kod mene nema te "škole", jedina šansa mi je bila Pučko OU.pa sam trebal neke materijale o popravcima računala i otklanjanju kvarova..jer ja u praksi to sve manje-više kužim, al ne znam kak' teoretski to napisati, zašto je došlo do kvara, koji je uzrok,itd., jer mi svi manje više istražujemo, kad dođe do nekakvog kvara..da skratim priču i ne filozofiram..meni je trebalo znači samo upis u knjižicu da sam "Serviser računala",...jer nažalost, nitko me nije pital dal se kužim u računala, dal znam riješiti problem,...nek svi su počeli gledati zvanje koje imam...
Ako firma gleda samo to, onda je to jedini nacin. Nazalost, ocigledno vise vjeruju papiru nego znanju, ali tko sam ja da im sudim.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2007., 15:07   #11
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
zalosno je sto je SVUGDJE tako...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2007., 15:21   #12
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
zalosno je sto je SVUGDJE tako...
Nije.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2007., 22:04   #13
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
u 90% firmi.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 00:28   #14
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
u 90% firmi.
Realno, sve manje, posebno u IT-u.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 00:46   #15
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
žalosno, a i logično je to da prije prime ljude koji imaju "papir" nego one koje imaju znanje..tak je svugdje...a još žalosnije je to da taj koji i ima papir, znanje mu je = 0...primjer su neki profesori koji rade u školama, kad sam išel u školu, više sam znal o računalima nego on kaj je završil FER, (u školi sam mu moral održavati računala, i svako malo instalirati os jer on veli kao da mu se "ne da",a jednom prilikom je u matičnu koja podržava sdr htio ugurati ddr jer je čul da se to zove dual channel).....ne velim da su svi takvi, al većina...a da ne pričam o ljudima koji rade po servisima...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 01:32   #16
hornyBsensitive
Banned
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: iza coska
Postovi: 81
FER ili ETF?
hornyBsensitive je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 01:40   #17
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Fakultet elektrotehnike i računarstva... a ne znam dal je računarstvo ili elektrotehnika...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 09:40   #18
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Fakultet elektrotehnike i računarstva... a ne znam dal je računarstvo ili elektrotehnika...
Nebitno, ni na jednom ni na drugom neces nesto posebno uciti o PC racunalu, jer za to nema potrebe. Faks ne sluzi tome.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 09:51   #19
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Realno, sve manje, posebno u IT-u.
nebi se složil

daj malo pogledaj kaj traže! traže jednu osobu za¸:

SQL
ORACLE
SERVERE 2003
LINUX
WEBSPHERE

to je malo nerealno kaj se traži nitko ne MOŽE znati sve ovo gore navedeno..tj.može ali površno..

a papir se UVJEK svagdi traži...u ostalom kada šalješ ponudu za posao i ako si SSS pogotovo recimo ekonomist ( ja ) ne da će te od***ati nego će te od***ati tako da će boljeti

sve u svemu..papir jako dobro dođe i svi ga traže
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 10:48   #20
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
nebi se složil

daj malo pogledaj kaj traže! traže jednu osobu za¸:

SQL
ORACLE
SERVERE 2003
LINUX
WEBSPHERE
Kad vidim takve oglase, najblaze receeno mi se povraca, tog trenutka shvacam da oglasivac nema pojma sto trazi. Tad se, u pravilu, jedino kroz razgovor da vidjeti sto tocno trazi.

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
to je malo nerealno kaj se traži nitko ne MOŽE znati sve ovo gore navedeno..tj.može ali površno..

a papir se UVJEK svagdi traži...u ostalom kada šalješ ponudu za posao i ako si SSS pogotovo recimo ekonomist ( ja ) ne da će te od***ati nego će te od***ati tako da će boljeti

sve u svemu..papir jako dobro dođe i svi ga traže
90% moje ekipe su SSS, a jako dobro znaju svoj posao.

A ima papira i "papira", kad trazimo ljude testiramo znanje, to da li je MCP, MCSE, LCNA ili neke slicne skracenice mi je nebitno. I, konkretno, puno prije cu zaposliti nekog s A+ i Server+ nego nekog tko ima samo FER ili ovo upisano u radnu knjizicu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 13:24   #21
hornyBsensitive
Banned
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: iza coska
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Fakultet elektrotehnike i računarstva... a ne znam dal je računarstvo ili elektrotehnika...
zasto pitam, zato jer su to dva "razlicita" programa koja su se predavala u istoj zgradi, FER je noviji, prije njega je bio ETF, pa sam mislio mozda je rijec o nekom liku od 40 godina. naime danasni FERovci, a narocito ovi koji idu po FER II programu su jako nadobudni sto se tice racunala pa mi cudno. al dobro necemo OFF TOPIC. ako je netko zavrsio fax, ne znaci da zna, ne znaci da je pametan, samo znaci da je bio uporan
hornyBsensitive je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2007., 13:49   #22
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Kad vidim takve oglase, najblaze receeno mi se povraca, tog trenutka shvacam da oglasivac nema pojma sto trazi. Tad se, u pravilu, jedino kroz razgovor da vidjeti sto tocno trazi.
ma oni bi od svega po malo sve mi se čini ali tom koji traži takvu osobu nije jasno da nemreš znati to sve u "dubinu" tj. teško je znati i jednu od tih stvari u "dubinu". iako su mi još žešći oglasi koji traže fakuL'tet i to je to..

takvima ja ne bi uopće objavio oglas za posao jer ga ne zaslužuju!

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
90% moje ekipe su SSS, a jako dobro znaju svoj posao.
to bez daljnjega. IMHO niti jedna diploma niti jedan certifikat ne može bolje naučiti nego ono što si ti sam naučio kroz rad ili na svojoj koži. daleko od toga da te na faxovima ili "seminarima" dobro ne nauče


Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A ima papira i "papira", kad trazimo ljude testiramo znanje, to da li je MCP, MCSE, LCNA ili neke slicne skracenice mi je nebitno. I, konkretno, puno prije cu zaposliti nekog s A+ i Server+ nego nekog tko ima samo FER ili ovo upisano u radnu knjizicu.
ima ekipe koja završava faxove a blentaviji su od ekipe koja ima SSS ili neki certifikat. U principu mi je važno da je osoba snalažljiva. Ne mora ona SVE znati ali da se može sama snaći ili kad nešto kažem da me posluša i da to zapamti

eto tolko od mene
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2007., 23:19   #23
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
ne bih htio baš previše pričati o ovome svemu, ali našao sam zanimljiv "link": http://www.google.hr/search?num=50&h...la&btnG=Search
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2007., 18:51   #24
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 299
da da danas je tesko nac posao bez "papira" i to zelenih a "bezveze" da ne govorim aktivno trazim posao vec par mjeseci i di god dođeš na razgovor to je sve čista formalnost..... tako da realno gledajuci na cijelu situaciju ljudi koji se trude i daju 100% sebe da nadju posao placaju si prekvalifikacije, seminara i sl. nemaju velike bolje receno nikakve izglede za dobit posao, dok tatini sinovi vuku dvojcice po skolama, maturiraju preko kuverti a o faksevima da ne govorim, jos niti ne dobe diplome na ruke a posao ih vec ceka..... di je tu pravda..... ma daj uvijek je to bilo tako samo je danas sve vise i vise takvih slucajeva.....

@ Mr.Black - ako ti treba kakva literatura sto se tice certifikacije PM ti je otvoren
drupci15 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 13:57   #25
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor drupci15 Pregled postova
da da danas je tesko nac posao bez "papira" i to zelenih a "bezveze" da ne govorim aktivno trazim posao vec par mjeseci i di god dođeš na razgovor to je sve čista formalnost..... tako da realno gledajuci na cijelu situaciju ljudi koji se trude i daju 100% sebe da nadju posao placaju si prekvalifikacije, seminara i sl. nemaju velike bolje receno nikakve izglede za dobit posao, dok tatini sinovi vuku dvojcice po skolama, maturiraju preko kuverti a o faksevima da ne govorim, jos niti ne dobe diplome na ruke a posao ih vec ceka..... di je tu pravda..... ma daj uvijek je to bilo tako samo je danas sve vise i vise takvih slucajeva.....

@ Mr.Black - ako ti treba kakva literatura sto se tice certifikacije PM ti je otvoren
Danas u IT struci u RH fali toliko ljudi da je to strasno. I to u ozbiljnim firmama.

Cime se bavis?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 18:09   #26
drupci15
je.ba.c na ba.te.ri.je
Moj komp
 
drupci15's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Jarun
Postovi: 299
Citiraj:
Citiraj:
Autor drupci15
da da danas je tesko nac posao bez "papira" i to zelenih a "bezveze" da ne govorim aktivno trazim posao vec par mjeseci i di god dođeš na razgovor to je sve čista formalnost..... tako da realno gledajuci na cijelu situaciju ljudi koji se trude i daju 100% sebe da nadju posao placaju si prekvalifikacije, seminara i sl. nemaju velike bolje receno nikakve izglede za dobit posao, dok tatini sinovi vuku dvojcice po skolama, maturiraju preko kuverti a o faksevima da ne govorim, jos niti ne dobe diplome na ruke a posao ih vec ceka..... di je tu pravda..... ma daj uvijek je to bilo tako samo je danas sve vise i vise takvih slucajeva.....

@ Mr.Black - ako ti treba kakva literatura sto se tice certifikacije PM ti je otvoren

Danas u IT struci u RH fali toliko ljudi da je to strasno. I to u ozbiljnim firmama.

Cime se bavis?

__________________
Igor Batinic
"privremeno" nezaposlen, trenutno pohadjam tecaj u algebri za sistem admina, polozio sam sve ispite, pa sad radim na izradi seminarskog rada, da mogu dobit diplomu....
a ostalo slobodno vrijeme tražim posao, al ne gubim nadu.....
iako znam da tekvi seminari ne pruzaju onu razinu znanja kakvu bi trebali ali ja moram pljuvat lovu da bi dobio nekakav papir, iako smatram da u IT-u nema skole do prakse..... mozes ti buljit u knjige al nije to to..... ako nadjem nekakav posao u skoro vrijeme, planiram i dalje ulagati u svoje zanje......

Zadnje izmijenjeno od: drupci15. 25.10.2007. u 18:23.
drupci15 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2007., 23:13   #27
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor drupci15 Pregled postova
"privremeno" nezaposlen, trenutno pohadjam tecaj u algebri za sistem admina, polozio sam sve ispite, pa sad radim na izradi seminarskog rada, da mogu dobit diplomu....
a ostalo slobodno vrijeme tražim posao, al ne gubim nadu.....
iako znam da tekvi seminari ne pruzaju onu razinu znanja kakvu bi trebali ali ja moram pljuvat lovu da bi dobio nekakav papir, iako smatram da u IT-u nema skole do prakse..... mozes ti buljit u knjige al nije to to..... ako nadjem nekakav posao u skoro vrijeme, planiram i dalje ulagati u svoje zanje......
Javi mi se na PM. Odmah.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na