Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.11.2005., 14:26   #1
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Pohvala Linksu

Rekordno isporucene komponente Zagreb Dubrovnik u roku od tocno 24h od narudbe. Posebno gospodin miljenko koji je vrlo susretljiv. Na telefonu sam cekao mozda 5 sekundi da se cujemo. za razliku od hgspota cija melodija na cekanju me prati poput sizofrenije cijeli dan u glavi.
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 14:33   #2
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
links je odlican shop.

takodjer svaka pohvala,
nisam imao osobnih iskustava,
ali sam uvijek cuo samo dobro...
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2005., 16:10   #3
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ja imam podosta iskustva i to sve samo pozitivna
Mislim da će se svi ovdje složiti samnom

Ovo je dupli thread
Već je bio najmanje jedan hvalospjev Linksu
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:19   #4
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
O Linksu samo sve najbolje , jedini ducan u kojem kupujem u zadnje vrijeme jer su fenomenalni. Trebali bi otvoriti thread sa losim iskustvima - bas me zanima tko bi bio prvi po losem:meni se autronic najvise zamjerio .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:23   #5
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by Router
meni se autronic najvise zamjerio .
Nemoj rec
I meni isto
Najbolji links pa hg nije da ih volim al sto se tice reklamacija i hg-a
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:28   #6
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Meni je i Nobilis ok , i Ve-Mil nije los .
Nedavno sam na poslu stopirao 30 000kn nabavke opreme iz Autronica - i kad su zvali da cuju zasto ponuda nije placena , odgovor su dobili od mene - Zato jer ste me zeznuli prije par tjedana za przilicu vrijednosti 350kn . life is sometime svery good
Router je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:29   #7
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
Links ,najbolji pc shop ,jedini još koji mi je ok je ve-mil
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:36   #8
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
ehehehehe HGspot melodija ufff imao sam nocne more od toga UZAS UZAS UZAS
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:44   #9
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Trenutno bing. Ipak su jeftiniji od linksa
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 16:48   #10
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
links je zapravo prosjecan, kad puno poslujes sa njima i njima se desi glupost al to sad nije bitno, mi se cudimo kak links neradi kiksove ko HG i to uzimamo za nadprosjecno, je to je nadprosjecna usluga mozda za nase prostore al tako nesto u civiliziranom svijetu je minimum da bi opce poslovo.
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2005., 19:16   #11
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Najbolji su mi Hertronic u BiH...
Cijene su im visoke ko i u ostalih u BiH al radi neka zenska koja samo sto ne pocne jos skakat oko mene kad dodjem tamo

Sa linksom jos nisam imao posla...al Ve-Mil u Dubrovniku je oke a i ovi u Vž nisu loshi.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 19:21   #12
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Još samo da Links postoji i u drugim gradovima, bilo bi super.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 19:37   #13
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
jep jep jep.
Links je alles gut.
frendu sam tamo slozio konfu, covjek dobio isporuku ma ono...odmah.
nikakve frke nit ista.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 19:40   #14
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
A izgleda i da je HGspot otvorio u Zg jos jednu poslovnicu - i to u Dubravi . danas ja u setnju i onako pored izloga - ono sto mobitela i fotica , reko ovo je nesto novo , pogledam a ono HG
Router je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 19:46   #15
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Ve-mil u VŽ-u defintivno jedan od boljih. Za Links još ne znam, ali idem u subotu po napajanje kod njih, pa bum videl. Makar sudeći po vašim mišljenima i iskustvima izgelda da je i više nego dobar.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 19:47   #16
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Ve-mil u VŽ-u definitivno jedan od boljih. Za Links još ne znam, ali idem u subotu po napajanje kod njih, pa bum videl. Makar sudeći po vašim mišljenima i iskustvima izgleda da je i više nego dobar.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 20:25   #17
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Originally posted by Trek
links je zapravo prosjecan, kad puno poslujes sa njima i njima se desi glupost....
Ne volim biti tuzibaba,ali kad vidim koliko se hvali Links ne mogu a ne drzat jezik za zubima. Mene je osobno Links razocarao. Te zaborave poslati ponudu,te zaborave poslati robu,te u ponudi ne stoji sve ono sto sam narucio itd itd. Uglavnom,ne da mi se u sitnice,i ne volim kad se neko izvinjava 3X za redom. To je vec NEMAR. Nemojte me pitati konkretno o cemu se radi jer ne pricam o takvim stvarima po forumima. Cisto da kazem da nije sve bajno.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 21:16   #18
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Links je najbolji samo nemaju predobar odnos s klijntima barem nisu imali samnom. Zvao ja njih ono niko se nejavlja, pokušao ponovno oni podignu slusalicu i spuste je a treci put su se uspjeli javiti ali nisu rekli ni dobar dan a ni doviđenja.
I dodjem ja kod njih po grafu nikaj onako pospano sve pa stani malo ja dosao kod vas po grafu vrijednosti 1000kn a vi nista ajde malo zivosti. Bolje se odnose kad kupujem kruh i mlijeko koje vrijedi 10-ak kuna. Al dobro sve usvemu najbolji su
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 21:30   #19
4444josip4444
Premium
 
4444josip4444's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: VG
Postovi: 846
U linksu sam kupio dosta robe, nikad nisam dobio nešto sumnjivo, a što se tiče odnosa.... dečki rade svoj poso, uljudni su i kulturni a što se tiče "živosti" i smješkanja za to vjerujem nisu plaćeni pa ni ne trebaju to činit.... uglavnom sve najbolje o tom dućanu
4444josip4444 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 21:31   #20
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
ma trebali bi se zvati Super Links.
Nazovem ih u petak oko18h,izrazim želju i izdiktiram adresu.Subota oko 11h pošiljka pred vratima.Nisam mogo vjerovat, a sve na riječ, i bez plačanja unaprijed.
Za osiječki Ve-mil i Hgspot isto mogu reči sve 5.Uvijek korektan odnos,naruđbe točne i na vrijeme,
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 21:44   #21
krpica
Premium
Moj komp
 
krpica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Varaždin
Postovi: 118
Slažem se u vezi sa HG-spotom u Vž! Dobil sam 2x512 hynixa , a jedni su bili crknuti! Tip me pital dali mi treba hitno da mi da nove ili budem pričekal servis!
krpica je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 22:03   #22
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Originally posted by Trek
links je zapravo prosjecan, kad puno poslujes sa njima i njima se desi glupost al to sad nije bitno, mi se cudimo kak links neradi kiksove ko HG i to uzimamo za nadprosjecno, je to je nadprosjecna usluga mozda za nase prostore al tako nesto u civiliziranom svijetu je minimum da bi opce poslovo.
dobro rečeno, to je samo prosječna usluga, kod nas se smatra da je super, ali je to u svijetu normalna pojava.

od cure starci u kanadi su dobili plažmu 2000 dolara jeftinije jer je ženska kad je govorila cijenu zabunom rekla krivu.

i nema, to je to, ta cijena ostaje, nema, ajooj, oprostite, nije to cijena...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2005., 22:37   #23
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
ja sam prakticki napravio crash course u 14 mjeseci sam obiso preko 15 informatickih ducana u zagrebu i nakon svega mogu rec jedno, sa svima se ponekad treba natezat i gnjavit, sa nekima vise i manje, ali prvo i osnovo covjek mora imat na umu da su ti ljudi zaposleni u trgovačkoj profesiji. Trgovac trguje, prodaje i povremeno uvaljuje ako si naivan ces nasjest na foru i pobrat losu robu. Dogadja se svima, posto kod nas jos uvijek nema zlatnog americkog pravila "KUPAC JE UVIJEK U PRAVU" moramo trpit svasta... Moja iskustva su razlicita od ducana do ducana, i nema savrsenog ducana i nema savrsenog osoblja i nema savrsenog servisa. Biras najmanje zlo od svih i dobro odvazes odluku di, kad i zasto ces nesto kupit.
O svakom ducanu mogu rec nesto lose i nesto dobro, ali kakve to ima veze sa bilo kime drugime?
Nemoguce je da dvoje kupaca ima jednak tretman, cak kad su oboje potpuni anonimci i nemaju apsolutno veze jedan sa drugime cak i 2 sekunde razlike u vremenu nista ne jamce.
Zato nema puno smisla da se geralizira i prica da je odredjeni ducan totalno sranje ili da je odredjenji savrsen. To je jako osobno iskustvo.
Da postoje neke pravilnosti koje se pojavljuju u odredjenim ducanima. I da treba dijeliti iskustva al malo umjerenosti nebi bilo lose.
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 00:16   #24
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Zakon velikih brojeva...

nista vise...

kupuj cesto i naletit ces na svasta... i u Linksu i u svim drugim shopovima... jednom je jedan moj drug reko:

Mi smo drzava kruha i mlijeka... ako ces jogurt po to idi preko grane....

Kako drugacije objasnit totalnu nestasicu Canyonica WF 511 u RH nedavno? (fakin HW kosta 100 kn nabavno)... mislim jebiga... pred XY godina kupujem komp za poznatog... zivi u puscjoj bistri... i veli ocu BRAND NAME... ok reko.... Compaq imo akciju... pune novine.... reko nelos stroj za ono za sta mu treba... di god pitas... paaa... mi smo to... prodali.... znate tog nije bilo puno.... ma mars... svi tuku marze od 100% i onda dodjes iskesirat par kilokuna za nesto ceg su pune novine i naidjes na zid... jer kao... pa sve imamo... PLJUC... reci nemam... bit ce za 2 dana, deset dana... al nemoj mi uvaljivat patku... i rec nazovi... i tak 3 mjeseca... reci jebiga nema vise to smo kupili jer je bilo jeftino... i s dobrom marzom to mozemo prodat...

INPUT generira OTPUT... ako imas los INPUT nece ni OUTPUT valjat...

Otislo offtopic sve... BOTTOM LINE: sve se svodi na zakon velikih brojeva...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 01:25   #25
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Trek
ja sam prakticki napravio crash course u 14 mjeseci sam obiso preko 15 informatickih ducana u zagrebu i nakon svega mogu rec jedno, sa svima se ponekad treba natezat i gnjavit, sa nekima vise i manje, ali prvo i osnovo covjek mora imat na umu da su ti ljudi zaposleni u trgovačkoj profesiji. Trgovac trguje, prodaje i povremeno uvaljuje ako si naivan ces nasjest na foru i pobrat losu robu. Dogadja se svima, posto kod nas jos uvijek nema zlatnog americkog pravila "KUPAC JE UVIJEK U PRAVU" moramo trpit svasta... Moja iskustva su razlicita od ducana do ducana, i nema savrsenog ducana i nema savrsenog osoblja i nema savrsenog servisa. Biras najmanje zlo od svih i dobro odvazes odluku di, kad i zasto ces nesto kupit.
O svakom ducanu mogu rec nesto lose i nesto dobro, ali kakve to ima veze sa bilo kime drugime?
Nemoguce je da dvoje kupaca ima jednak tretman, cak kad su oboje potpuni anonimci i nemaju apsolutno veze jedan sa drugime cak i 2 sekunde razlike u vremenu nista ne jamce.
Zato nema puno smisla da se geralizira i prica da je odredjeni ducan totalno sranje ili da je odredjenji savrsen. To je jako osobno iskustvo.
Da postoje neke pravilnosti koje se pojavljuju u odredjenim ducanima. I da treba dijeliti iskustva al malo umjerenosti nebi bilo lose.
ovo je vjerojatno prvi puta da se ja 1000% slažem s Trekom .

Većinom se razilazimo u razini buke.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 09:01   #26
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Nemam posebne primjedbe na Links.

U prosijeku tamo kupujem - osim ako je razlika cijene negdje drugdje preko 10%

Ipak u zadnje vrijeme je često - artikl u dolasku :confused:

Kaj češ ... komforan sam ...

Kad skucam pare idem ih potrošiti - sad odmah, ako nemaju jednu komponentu od 7 dobro, ako nemaju 3 :confused: - wtf ...

To mi je u principu i jedina primjedba - često se dogodi da je roba u dolasku - kaj me daleko previše podsjeća na Ve-Mil --- roba dolazi ove godine ako se konstelacija zvijezda poklopi

Slažem se da nisu savršeni, ali su i dalje bolji od ostalih ....
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 10:08   #27
illusion
Banned
 
illusion's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: HR
Postovi: 562
Links je svakako najbolji shop u hrvatskoj samo da se prosireka kao npr. hg-šrot

a ova roba koja i pise da je roba u dolasku u 80% posto slucajeva je imaju na lageru tako da samo moras nazvati i pitati
illusion je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 10:46   #28
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Originally posted by daddo

Kako drugacije objasnit totalnu nestasicu Canyonica WF 511 u RH nedavno
koliko trebaš?
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 10:52   #29
daddo
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 162
Citiraj:
Originally posted by Voki
koliko trebaš?
Poanta je da vise ne trebam... ali sam je u datom trenutku bio spreman platit suhim zlatom... zasto? RALINK chipset sa vanjskom stolnom omnicom... na WRT54g se spaja savrseno... Da se razumijemo... nadjoh zamjensku (Edimax)...

poanta price je da se i "jeftin HW" koji ide ko alva narucuje komadno... drzava kruha i mlijeka, mda...
__________________
I've gone to find myself... if I should happen to return before I get back tell myself to wait.
daddo je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2005., 11:53   #30
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Ovo je malo OT,ali bih htio pohvaliti King ICT.
Susretljivo osoblje,dobar servis,kvalitetne komponente,jesu malo skuplji od drugih ali mislim da se za dobivenu uslugu isplati dati više novaca.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na