Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.10.2014., 13:00   #91
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Taj nedostatak samokritike je nevjerojatan, pogotovo kod kovača i štimca. A da ne spominjem kako ne uče ni na vlastitim pogreškama, a kamoli tuđim...
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.10.2014., 13:07   #92
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Psihološki bi negativno djelovali na narod da se počnu kritizirati. Možda mi tako sada ne mislimo, no svatko tko je spreman priznati svoju grešku u nama podsvjesno izaziva efekt "mlakonja sam" i s vremenom se čovjeku počne gaditi. Malo deep stvari za početak tjedna.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2014., 13:12   #93
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Bilo bi zanimljivo pitati Bilića kako se osjeća sada nakon nekoliko sezona na klupama klubova u odnosu na start u repki glede znanja i skila.
Pa da vidimo dal moze svatko tko je sutnuo loptu peči zanat na repki.
New One je offline  
Staro 13.10.2014., 13:27   #94
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Psihološki bi negativno djelovali na narod da se počnu kritizirati. Možda mi tako sada ne mislimo, no svatko tko je spreman priznati svoju grešku u nama podsvjesno izaziva efekt "mlakonja sam" i s vremenom se čovjeku počne gaditi. Malo deep stvari za početak tjedna.
Meni se stimke zgadio i prije nego je postao izbornik. Jos vise dok je bio izbornik. A gadi mi se i sada. No nije nikad bio samokritican. Zasto mi se onda toliko gadi?
Mileni je offline  
Staro 13.10.2014., 13:42   #95
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Zato kaj je gadan Meni se gade svi ti koji nisu racionalni već u pravi plan izbacuju Djevicu Mariju, Isusa, hrvatsku zastavu, Gotovinu, grb, desnicu, kamen, more, maslinu, planinu, slaninu, ravnicu, Thompsona, a tek nakon toga se posvećuju nogometu i to u stilu "udri mujo u tarabu".
Znači Bilić je od tih još bio po meni najkonkretniji jer je bio normalan prizeman čovjek, bez svih tih novinskih senzacijskih preseravanja, no njegovo trenersko znanje je bilo nula, igra mu je bila spora kontrolirana ljiga i to ga je koštalo otkaza (premda je nekad znao odlično postaviti momčad i super je napravio izmjenu generacije). Dok Štimac, Kovač i slični zgubidani koji će ići poslije njih su sve nekakve ljige koji rade predstave za poginule branitelje i ližu kamenje u Međugorju. Kako bi se ulizali ne znam kome i ne znam zašto. Valjda opet psihologija upravljanja primitivnim mozgovima u HR. "Čim's ti vjern'k i padaš na kolj'na pred spomen'cima, odma si unaš čouk"

Ja sam bio navijač. Bilo me briga jel buš se kao trener klanjal poginulim borcima ili buš vjerovao da ćeš u slijedećem životu biti spužva bob. Glupo mi je slušati domoljubne prije tekme, za vrijeme tekme i poslije tekme. Rat je bio prošao i nema smisla tu priču ponavljati tridesetu godinu zaredom. To sve nema veze s nogometom nego je umjetna tvorevina kako bi se zavaralo ljude, ne i prave navijače koji vide kaj se zbiva, i rađe su doma s djecom nego da vrijeme gube na takvu gamad kao što su naši hns-ovci skupa s tim njihovim marionetskim trenerima. Kao rvatnama, jel. Ali i njima gori pod nogama, sve je manje ljudi na tekmama, sve se manje prodaju rekviziti, općenito je fama repke u padu i morat će nešto konkretno napraviti da vrate interes. Tipa otići u Osijek i reći "eto drag' moj' osječanci, sa'će vama Šuker dati dve utakm'ce, s azerbejdžanom i blitvom, napun'te stadiJon i navijajte, vi ste elte grad 'eroj dovominskog rata bla bla truć" i tako po tim manjim sredinama skupljati pare i prodavati navijačke gaće i razvodnjenu pivu. Živo me zanima reakcija ljudi i kako će taktika ići dalje.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.10.2014., 13:46   #96
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Zato kaj je gadan Meni se gade svi ti koji nisu racionalni već u pravi plan izbacuju Djevicu Mariju, Isusa, hrvatsku zastavu, Gotovinu, grb, desnicu, kamen, more, maslinu, planinu, slaninu, ravnicu, Thompsona, a tek nakon toga se posvećuju nogometu i to u stilu "udri mujo u tarabu".
Znači Bilić je od tih još bio po meni najkonkretniji jer je bio normalan prizeman čovjek, bez svih tih novinskih senzacijskih preseravanja, no njegovo trenersko znanje je bilo nula, igra mu je bila spora kontrolirana ljiga i to ga je koštalo otkaza (premda je nekad znao odlično postaviti momčad i super je napravio izmjenu generacije). Dok Štimac, Kovač i slični zgubidani koji će ići poslije njih su sve nekakve ljige koji rade predstave za poginule branitelje i ližu kamenje u Međugorju. Kako bi se ulizali ne znam kome i ne znam zašto. Valjda opet psihologija upravljanja primitivnim mozgovima u HR. "Čim's ti vjern'k i padaš na kolj'na pred spomen'cima, odma si unaš čouk"

Ja sam bio navijač. Bilo me briga jel buš se kao trener klanjal poginulim borcima ili buš vjerovao da ćeš u slijedećem životu biti spužva bob. Glupo mi je slušati domoljubne prije tekme, za vrijeme tekme i poslije tekme. Rat je bio prošao i nema smisla tu priču ponavljati tridesetu godinu zaredom. To sve nema veze s nogometom nego je umjetna tvorevina kako bi se zavaralo ljude, ne i prave navijače koji vide kaj se zbiva, i rađe su doma s djecom nego da vrijeme gube na takvu gamad kao što su naši hns-ovci skupa s tim njihovim marionetskim trenerima. Kao rvatnama, jel. Ali i njima gori pod nogama, sve je manje ljudi na tekmama, sve se manje prodaju rekviziti, općenito je fama repke u padu i morat će nešto konkretno napraviti da vrate interes. Tipa otići u Osijek i reći "eto drag' moj' osječanci, sa'će vama Šuker dati dve utakm'ce, s azerbejdžanom i blitvom, napun'te stadiJon i navijajte, vi ste elte grad 'eroj dovominskog rata bla bla truć" i tako po tim manjim sredinama skupljati pare i prodavati navijačke gaće i razvodnjenu pivu. Živo me zanima reakcija ljudi i kako će taktika ići dalje.
Potpisujem 99% izrečenog!
partwish je offline  
Staro 13.10.2014., 14:01   #97
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Zato kaj je gadan Meni se gade svi ti koji nisu racionalni već u pravi plan izbacuju Djevicu Mariju, Isusa, hrvatsku zastavu, Gotovinu, grb, desnicu, kamen, more, maslinu, planinu, slaninu, ravnicu, Thompsona, a tek nakon toga se posvećuju nogometu i to u stilu "udri mujo u tarabu".
Znači Bilić je od tih još bio po meni najkonkretniji jer je bio normalan prizeman čovjek, bez svih tih novinskih senzacijskih preseravanja, no njegovo trenersko znanje je bilo nula, igra mu je bila spora kontrolirana ljiga i to ga je koštalo otkaza (premda je nekad znao odlično postaviti momčad i super je napravio izmjenu generacije). Dok Štimac, Kovač i slični zgubidani koji će ići poslije njih su sve nekakve ljige koji rade predstave za poginule branitelje i ližu kamenje u Međugorju. Kako bi se ulizali ne znam kome i ne znam zašto. Valjda opet psihologija upravljanja primitivnim mozgovima u HR. "Čim's ti vjern'k i padaš na kolj'na pred spomen'cima, odma si unaš čouk"

Ja sam bio navijač. Bilo me briga jel buš se kao trener klanjal poginulim borcima ili buš vjerovao da ćeš u slijedećem životu biti spužva bob. Glupo mi je slušati domoljubne prije tekme, za vrijeme tekme i poslije tekme. Rat je bio prošao i nema smisla tu priču ponavljati tridesetu godinu zaredom. To sve nema veze s nogometom nego je umjetna tvorevina kako bi se zavaralo ljude, ne i prave navijače koji vide kaj se zbiva, i rađe su doma s djecom nego da vrijeme gube na takvu gamad kao što su naši hns-ovci skupa s tim njihovim marionetskim trenerima. Kao rvatnama, jel. Ali i njima gori pod nogama, sve je manje ljudi na tekmama, sve se manje prodaju rekviziti, općenito je fama repke u padu i morat će nešto konkretno napraviti da vrate interes. Tipa otići u Osijek i reći "eto drag' moj' osječanci, sa'će vama Šuker dati dve utakm'ce, s azerbejdžanom i blitvom, napun'te stadiJon i navijajte, vi ste elte grad 'eroj dovominskog rata bla bla truć" i tako po tim manjim sredinama skupljati pare i prodavati navijačke gaće i razvodnjenu pivu. Živo me zanima reakcija ljudi i kako će taktika ići dalje.


Točno u sridu. Potpisujem

Nego što će se sada dogoditi? Pobijedit će se na guzove azerbejđan, ako igra ne bude dobra - već će netko na individialnu kvalitetu ili njihovu grešku nešto učakat. Onda kreće orgijanje po medijima, pumpanje atmosfere - vraća se forma, najjači smo kad je najpotrebnije, odlična utkamica, nema nikih problema, sve 5... Sve dok ne dođu nove škotske ili novi meksiko na prvenstvu - kad ne budemo imali nikakvu igru, uigranu formaciju, viziju, plan A, plan B (sve izbornikov posao) - onda kreće izčuđavanje - kako sad to, jao što je izbornik napravio, a takve igrače imamo... Onda na klupu dolazi novi podoban retard tipa jurčića, ivankovića ili neki od neiskusnih vatrenih drito iz kopački

I tako u krug svaki put kad se pokaže da je car gol

Riba smrdi od glave, naš nogomet (i reprezentaciju, ligu, sudačke organizacije, udruge prvoligaša, županijske saveze) - sve treba počistit - u suprotnom, dugoročno nema kruha od našeg nogometa. Spast ćemo snagom na rang sadašnje bugarske.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 13.10.2014. u 14:07.
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.10.2014., 15:40   #98
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Zato kaj je gadan Meni se gade svi ti koji nisu racionalni već u pravi plan izbacuju Djevicu Mariju, Isusa, hrvatsku zastavu, Gotovinu, grb, desnicu, kamen, more, maslinu, planinu, slaninu, ravnicu, Thompsona, a tek nakon toga se posvećuju nogometu i to u stilu "udri mujo u tarabu".
Znači Bilić je od tih još bio po meni najkonkretniji jer je bio normalan prizeman čovjek, bez svih tih novinskih senzacijskih preseravanja, no njegovo trenersko znanje je bilo nula, igra mu je bila spora kontrolirana ljiga i to ga je koštalo otkaza (premda je nekad znao odlično postaviti momčad i super je napravio izmjenu generacije). Dok Štimac, Kovač i slični zgubidani koji će ići poslije njih su sve nekakve ljige koji rade predstave za poginule branitelje i ližu kamenje u Međugorju. Kako bi se ulizali ne znam kome i ne znam zašto. Valjda opet psihologija upravljanja primitivnim mozgovima u HR. "Čim's ti vjern'k i padaš na kolj'na pred spomen'cima, odma si unaš čouk"

Ja sam bio navijač. Bilo me briga jel buš se kao trener klanjal poginulim borcima ili buš vjerovao da ćeš u slijedećem životu biti spužva bob. Glupo mi je slušati domoljubne prije tekme, za vrijeme tekme i poslije tekme. Rat je bio prošao i nema smisla tu priču ponavljati tridesetu godinu zaredom. To sve nema veze s nogometom nego je umjetna tvorevina kako bi se zavaralo ljude, ne i prave navijače koji vide kaj se zbiva, i rađe su doma s djecom nego da vrijeme gube na takvu gamad kao što su naši hns-ovci skupa s tim njihovim marionetskim trenerima. Kao rvatnama, jel. Ali i njima gori pod nogama, sve je manje ljudi na tekmama, sve se manje prodaju rekviziti, općenito je fama repke u padu i morat će nešto konkretno napraviti da vrate interes. Tipa otići u Osijek i reći "eto drag' moj' osječanci, sa'će vama Šuker dati dve utakm'ce, s azerbejdžanom i blitvom, napun'te stadiJon i navijajte, vi ste elte grad 'eroj dovominskog rata bla bla truć" i tako po tim manjim sredinama skupljati pare i prodavati navijačke gaće i razvodnjenu pivu. Živo me zanima reakcija ljudi i kako će taktika ići dalje.
Ovako dobar sročen osvrt na tu situaciju, nisam imao prilike
pročitati do sada. Svaka čast!
 
Staro 13.10.2014., 18:50   #99
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
tu se slažemo koliko vidim....

Apatija, beznađe vlada među narodom, sve više ljudi kopa po kontenjerima, ostaju bez posla, ne znaju šta će sutra djetetu na stol staviti a kamoli još da ima 100-200 kn za zdrobiti na utakmicu mamićeve Hrvatske na odvratnom Maksimiru a kamoli još da ode do Osijeka u ponedeljak nakon 10-satne šihte.

Da nam je njemački standard, lopovi u zatvorima, utakmica Hrvatske u Čačincima bi bila posjećena više nego Nou Camp na derbiju reala i barce.
-->
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova

Ja sam bio navijač. Bilo me briga jel buš se kao trener klanjal poginulim borcima ili buš vjerovao da ćeš u slijedećem životu biti spužva bob. Glupo mi je slušati domoljubne prije tekme, za vrijeme tekme i poslije tekme. Rat je bio prošao i nema smisla tu priču ponavljati tridesetu godinu zaredom. To sve nema veze s nogometom nego je umjetna tvorevina kako bi se zavaralo ljude, ne i prave navijače koji vide kaj se zbiva, i rađe su doma s djecom nego da vrijeme gube na takvu gamad kao što su naši hns-ovci skupa s tim njihovim marionetskim trenerima. Kao rvatnama, jel. Ali i njima gori pod nogama, sve je manje ljudi na tekmama, sve se manje prodaju rekviziti, općenito je fama repke u padu i morat će nešto konkretno napraviti da vrate interes. Tipa otići u Osijek i reći "eto drag' moj' osječanci, sa'će vama Šuker dati dve utakm'ce, s azerbejdžanom i blitvom, napun'te stadiJon i navijajte, vi ste elte grad 'eroj dovominskog rata bla bla truć" i tako po tim manjim sredinama skupljati pare i prodavati navijačke gaće i razvodnjenu pivu. Živo me zanima reakcija ljudi i kako će taktika ići dalje.


Nikakve veze nema ovo šta si napisao u kvotanom odlomku, pogotovo rat, jer pomislit ću da si malo priglup i ne znaš da je među PRAVIM navijačima puno branitelja a još više dragovoljaca DR-a.
Razlog neodlazaka na utakmice je taj da se HNS gleda kao mamićeva agencija za prodaju igrača, Šuker sluškinja, prije njega onaj fosil Marković---> tu se slažemo koliko vidim....

Apatija, beznađe vlada među narodom, sve više ljudi kopa po kontenjerima, ostaju bez posla, ne znaju šta će sutra djetetu na stol staviti a kamoli još da ima 100-200 kn za zdrobiti na utakmicu mamićeve Hrvatske na odvratnom Maksimiru a kamoli još da ode do Osijeka u ponedeljak nakon 10-satne šihte.

Da nam je njemački standard, lopovi u zatvorima, utakmica Hrvatske u Čačincima bi bila posjećena više nego Nou Camp na derbiju reala i barce.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline  
Staro 13.10.2014., 18:56   #100
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ok kužim ja, i meni ide na živce međugorje, lizanje oltara, mise ove one. Ali nemoj brate po domovini i domovinskom ratu to nije uredu. Neću ulaziti u polemike, svatko ima svoje mišljenje i ja to poštujem, ali postoji granica dobrog ukusa.
burmuz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2014., 19:25   #101
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mene vidis ne smeta ni medjugorje, ni oltari, ni mise. A posebice me ne smetaju domoljubne pjesme. Pa gdje da slusas takve pjesme nego na stadionu i tokom utakmica reprezentacije? Neke vece pobjede se proslavljaju uz takve pjesme, jer unatoc tome sto slusam metal/rock, nece mi nikad pasti na pamet naviti maidene kad sam nabrijan na neku nasu utakmicu.

Nema ljudi na stadionima jer ni narod nije toliko glup. Vide ljudi da ove nase boli neka stvar za reprezentaciju, od srne, modrica, rakitica, pa na dalje. Cast izuzecima.

Sjetite se 90ih pa sve do Dade Prse. 90ih smo imali i strasnu momcad, no protiv svakoga doma bi igrali takav presing, i toliko bi se trudili momci, da jednostavno nisi mogao otici poslije utakmice doma razocaran. Pa cak i kad se ne bi pobjedilo.

Par onih utakmica sto doma nismo pobjedili su uglavnom bili silni nasi promasaji pred suparnickim vratima.

Sjetite se dade prse i koliko je srca taj covjek ima. Pa cak i jednog majstora Mikia Rapaica koji nas je sam na prvenstvo odveo.

Sta je danas? Imamo igrace u uvjerljivo najjacim i najbogatijim klubovima. No di su ti igraci kad se igra za reprezentaciju?

Meni nije problem platiti i otici na utakmicu. No necu. Jer mi vise ni te domoljubne ne pomazu da se malo 'napalim' na utakmicu. Sad su mi i te domoljubne za k, jer inace ih ne slusam. A kad je reprezentacija i okruzenje oko nje takvo kakvo je, zasto da odvojim svog vremena i odem gledati te zgubidane kojima se nije sramota vuci po terenu?

Sram ih moze biti. A tu nije kriva ni medjugorska, a ni sinjska gospa. Nije ni thompson, a boga mi ni oltar. Ni milanovic, partizani ili pak pokojni tito/tudjman (odabrati sta god vam odgovara).

Krivi su ponajvise igraci. Nakon njih izbornik. A onda i 'onaj' koji je tog izbornika postavio. Na zalost, kovac nije prvi takav. A ocito nece biti ni zadnji.
Mileni je offline  
Staro 13.10.2014., 20:26   #102
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Gledam baš u dnevniku reportažu o igračima u Vukovaru i jedino što vidim su totalno nezainteresirane face. Nit većina njih zna nešto o tome jer su rođeni u Švicarskoj, Njemačkoj...većinom u to doba, nit ih je puno briga. Moraju biti tamo, a radije bi radili nešto drugo.
Meni je glupo što ih se forsira na to. Nek umjesto toga radije idu po zemlji i igraju s lokalnim trećeligašima. Nek se sramote kad ih nakantaju zidar, mljekar, 3 studenta prometa i 6 ekonomista, a možda se i neki takav lokalni talent probije.

Kakve koristi imamo što se pojavljuju na eventima, misama i ostalim. Plaćeni su da igraju nogomet i jedino što želim vidjeti u medijima je da igraju nogomet. Gadi mi se i ovo stvaranje brandova od Mandžukića, Modrića i još nekih. Sad su oni bolji od ostalih po nečemu?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online  
Staro 13.10.2014., 20:39   #103
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ako ste se istresli (mogo bi ja ali sve ste već rekli, a i ne da mi se ), ajmo sad na tekmu

Po prvi put Kovačevih prvih 11 skoro da ima smisla kako su posloženi, samo Pranjić i Srna smetaju
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 13.10.2014., 21:26   #104
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni bi ovaj Srna lagano za Jelavićem pa-pa. Totalni useless i potrošeni igrač.
Brko je offline  
Staro 13.10.2014., 21:29   #105
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Lik je imao asistenciju, vise sretnu nego spretnu. Odbila se.
Nakon toga ni jednom nije uspio prebaciti pvoga u bloku. Pa daj ono hebote sta se vise sramotis, povuci se vec jednom.

Da je otisao prije par godina, pamtili bi ga kao jednog od najvecih. Jer rasturao je ko lud prije. Ali ne, nece se on povuci. I ne shvacam, sta mu je vise potreba da igra uopce?

Inace, cesce bi trebali igrati u Osijeku. Dobro igraju, a zadnju dobru utakmicu su takodjer odigrali u Osijeku (Wales).
Mileni je offline  
Staro 13.10.2014., 21:31   #106
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ovo jučer nije bilo za gledat.
Baš me zanima kako će to izgledat protiv Azerbejdžana u ponedjeljak.
Za ovakvu repku to je nogometni div. Mislim da ću čak stavit i lovu
na x2 .

3:0 Jako dobro.

Hamm je offline  
Staro 13.10.2014., 21:32   #107
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
4:0
Brko je offline  
Staro 13.10.2014., 21:33   #108
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Već vidim naslove sutra ..."Atomska Hrvatska", "Velike šanse za medalju u Francuskoj", "Hrvatska se probudila", "Nezaustavljivi"

4:0 protiv Azerbajdžana koji mora mijenjati 2 igrača u 40 minuta jer više ne mogu... ne znam što je smiješnije, protivnik ili sutrašnje naslovnice
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online  
Staro 13.10.2014., 21:35   #109
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Ne sjećam se kad je Srna napravio centaršut, a da nije pogodio odmah prvog igrača do sebe (ili drugog).

Sad fino Čopa umjesto statista Mandžukića i Halilovića umjesto Rakitića i gg.

Iznimno mi je drago zbog Kramarića i Brozovića
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline  
Staro 13.10.2014., 21:35   #110
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ma samo treba vidjet koliku dimenziju igre nam daje Kramarić, on mora igrat uz Manđu, jer je tehnički daleko potkovaniji, a trkački je sposoban ko i on.

4-4-2 nam lezi, iako se vezni red jos malo mora probuditi u defanzivnom smislu protiv ozbiljnih ekipa, a ne da se azerbedanski messi sece po sredini terena s loptom.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 13.10.2014., 21:38   #111
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Krama je golgeter kakvog nidmo od Sukera imali, tehnicki nesto slabiji od Dudua (i puno bolji od Mandze), ali u svemu ostalom bolji - brzi, jaci, bolje igra glavom, bolji u duelima i sjajan strijelac.

Uglavnom, uz njega ce Dudu manje falit. Mandzo dobro statira

NA poluvremenu Norveska Bugarska 1:1, bih belgija 1:0. Belgija ubija igrom i promasuje zicer svakih par minuta
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 13.10.2014. u 22:11.
Roberto je offline  
Staro 13.10.2014., 21:39   #112
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 425
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Ma samo treba vidjet koliku dimenziju igre nam daje Kramarić, on mora igrat uz Manđu, jer je tehnički daleko potkovaniji, a trkački je sposoban ko i on.

4-4-2 nam lezi, iako se vezni red jos malo mora probuditi u defanzivnom smislu protiv ozbiljnih ekipa, a ne da se azerbedanski messi sece po sredini terena s loptom.
Može Kramarić biti novi Maradona i Pele, ali Olić je protiv Italije u prvih 11. Umjesto da Olića stavlja protiv ovakvih tuljana, on će ga od prve staviti protiv Talijana a Kramarića na klupu.
gmax je offline  
Staro 13.10.2014., 21:41   #113
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
zalosno ali istinito. A nista, uvijek postoji sansa da se olic ozljedi u prvenstvu
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 13.10.2014., 21:42   #114
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Inace, cesce bi trebali igrati u Osijeku. Dobro igraju, a zadnju dobru utakmicu su takodjer odigrali u Osijeku (Wales).
Dobro igraju u Osijeku zato što je atmosfera u Osijeku uvijek odlična
Gradski Vrt je pun
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 13.10.2014., 21:45   #115
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Normalno da je pun kad su i cijene normalne.

CIJENE PO SEKTORIMA:
Tribina zapad dolje 80,00 kn
Tribina zapad gore 60,00 kn
Tribina istok 60,00 kn
Tribina jug 40,00 kn
Hamm je offline  
Staro 13.10.2014., 21:56   #116
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 425
Kad sljedeći put opet dođe velesila Malta, cijene će opet minimalno 3x otići gore. Kvaliteta se plaća.
gmax je offline  
Staro 13.10.2014., 21:59   #117
s4s4
Premium
 
s4s4's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 68
penal 5:0 modrich
6:0 autogol
s4s4 je offline  
Staro 13.10.2014., 22:11   #118
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Demonstracija "sile" protiv Azerbajdžana
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 13.10.2014., 22:12   #119
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,413
Oce li itko biti veci ok Kovaca nakon ove tekme...valjda bi i malta ove dobila.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 13.10.2014., 22:15   #120
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ajd da mi nekog zgazimo

Iako mi na racku idu podcjenjivanja kod nas, u ovim kvalama bome nije bilo puno napucavanja za sad, izuzev Gibraltara. Ove su i talijani i bugari jedva dobili.

Nije atomski nogomet, ali napokon dobra tekma s dobrim sustavom igre i rasporedom igraca na terenu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na