Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2016., 11:56   #1
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Dark Souls 3

Evo jos 10ak dana i igra je vani.Ovo kaj sam gledao na twitchu izgleda predobro.
Ono sto mi je drago je to da je trojka puno slicnija jedinici nego dvojci.Dvojka mi nije uopce licila na dark souls vec na neki random rpg.

Uglavnom igra je narucena i ceka se 12.4
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2016., 12:12   #2
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Ceka se collectors edition s amazona i izbjegavaju spoileri po netu
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.02.2018., 21:07   #3
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
hmm, što stvarno nitko živ ne igra dark souls serijal?

Ja sam jedinicu preskočio (čeka se remastered https://www.youtube.com/watch?v=1yVOMHz9luo ), dvojku igrao nekih 40h (btw nisam završio ), i sad igram tricu. Trica mi je puno bolje sjela od dvojke. Čak bi rekao da mi je i lakša
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 22:28   #4
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Odigrao davno
I da, trojka je sama po sebi lakša od dvojke. Ali kad tad ćeš naletjeti na Midira i Champion Gundyra
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2018., 09:25   #5
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Meni je Champion Gundyr bio laganica. Nameless King me uništio bezbroj puta, kakav bolestan boss, jedino su mi Ornstein&Smough teži u cijelom serijalu.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2018., 13:35   #6
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Za vas koji ste igrali, da li mogu odmah na trojku ili je priča komplicirana i bez jedinice i dvojke ću nešto propustiti? Nikad nisam igrao DS serijal do sada.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2018., 14:12   #7
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Kreni od jedinice. Ne toliko zbog priče, nego zbog samog gameplaya i world dizajna.
Jedinica je apsultno savršenstvo po pitanju level dizajna i arhitekture i bilo bi šteta to ne odigrati.

Priča u DS igrama je jedna od najkompleksnijih, najtežih i naj wtf priča u povijesti gaminga. I više manje je nitko ne razumije i samim igranjem ćeš full malo pohvatati. Morat ćeš čitati sve opise opreme koju nađeš, sve duše, iteme, oružja, itd. i onda još k tome pogledati YT objašnjenja što se tu ustvari događa.

DS se ne igra na način "jel mogu odmah na trojku?" To se krene od jedinice, sporo i boss po boss.
I jedinica je klasik i jedno posebno iskustvo kada se prvi puta igra.

Dvojka bi ti mogla najmanje sjesti jer su izmjenili neke stvari, ali meni je bez obzira na to super igra.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 16.02.2018. u 14:31.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2018., 15:49   #8
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jel bila priča da je jedinica kao jako loš PC port ili sam nešto pobrkao?

Gamepad ili tipkovnica kad budem jednog dana DS igrao?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2018., 16:41   #9
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Jedinica je po defaultu jedan od najgorih protova. Ali, jedan lik je više manje fixao igru odmah sljedeći dan nakon izlaska igre. Obavezno igrati sa DSfix modom koji popravi kontrole i otkljuca 60 fpsa, HD texture modom koji je sam po sebi jasan, Flora Overhaul i provjeriti Hi-Res UI mod ako se slaže s HD texture modom.

Znači:

https://www.nexusmods.com/darksouls/mods/19
https://www.nexusmods.com/darksouls/mods/56
https://www.nexusmods.com/darksouls/mods/446
https://www.nexusmods.com/darksouls/mods/21

U 5. mjesecu izlazi DS Remaster pa ako vam se neda sada odmah, pričekajte to.


Igrati gamepadom. Tipkovnica i miš su u svakoj DS igri je poprilično loš način igranja. I to dolazi od nekog tko u 90% slučajeva igra sve mišem i tipkovnicom.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2018., 08:36   #10
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
po meni definitivno bi trebalo pricekati jedinicu remastered

s obzirom da je story užasno kompleksan i tajnovit (likove ne kužiš ništa kad pričaju ) ja osobno mislim da nije bed početi s bilo kojim

nadam se da cu proci trojku do izlaska nove jednice

Samo za vas koji niste igrali, ovo je igra u kojoj treba imati DEBELE živce, nema veze s hack'n'slashom, sve je preračunato, nema tu da se zaleti na 10 neprijatelja odjednom i ubiju se svi. Ovdje je sve u taktici i strpljenju. Kolko god me rasp**di, upravo to je ono što mi je super u vezi igre.

I da, za kraj se pripremite da ce te umrijeti - puno puta
Problem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2018., 18:39   #11
Afx
Premium
Moj komp
 
Afx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 136
Evo ja sam baš riješio trojku neki dan. Po meni najbolja igra serijala. Jedinica mi je i uz dsfix znala poprilično trzati i biti bugovita, možda remaster popravi taj dojam.

Ali art i dizajn svijeta u trojci je stvarno vrh vrhova. Japanci rulaju
Afx je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2018., 22:13   #12
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Ja sam trenutna kod Abyss Watchers i poginuo. Krenem drugi put i skužio da su mi počeli užasno lagati miš i tipkovnica (logi wifi). I krenem 3x šta bude bude i falio mi je doslovno jedan jedini je***i udarac da ga dokrajčim i eto laga i crko ko p***a (i ode 30k+ soulsa u zaborav)

Ah ništa, idem u drugu temu pisati da se odgonetne jel mi crkava unifying receiver ili je do nečeg drugog

Edit2: problem bio u online modu pa stekalo. Otkrio slucajno. Abyss Watchers pali sa jednim potrosenim estusom

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 11.03.2018. u 11:01. Razlog: gramatika :)
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2018., 21:19   #13
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ja sam baš maloprije razbio Abyss Watcherse . Moram reći da su me do sada oni najviše izjebali. Nije naročito teška borba ali me uvijek sjebavala pohlepa. Treba biti metodičan s njima.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2018., 23:29   #14
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova

I da, za kraj se pripremite da ce te umrijeti - puno puta
ma lako za ovo, da ti svaka smrt ne povuce i koristene iteme iz inventorya u nepovrat sican se borbe s pontiff sulyvahnom, prvim bossom koji mi je zada muke, kad je onako nakon 4-5. reloada nestalo cathus rougea za povecanje bleed statsa

inace se slazem s ovim gore napisanim, nameless king je najfreaky boss, i to ne samo u ovoj igri, nego bogami i jedan od gorih inace....tezi je dosta od soul cindera. takoder, kb+m je isto jako neugodan boss tijekom cilog igranja hehe

meni osobno najdraza igra zadnjih ohoho godina...storytelling, art, level design, soundtrack...sve je jebena petica...posebno prebolesno dobra atmosfera u alternativnom firelink shrineu pred kraj igre...predobro.

steta je sta nakon izdavanja dlc-ova za tricu, serijal prestaje s postojanjem. svakako jedan od flagship-ova gaming produkcije proslog desetljeca.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2018., 14:02   #15
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
ma lako za ovo, da ti svaka smrt ne povuce i koristene iteme iz inventorya u nepovrat sican se borbe s pontiff sulyvahnom, prvim bossom koji mi je zada muke, kad je onako nakon 4-5. reloada nestalo cathus rougea za povecanje bleed statsa

inace se slazem s ovim gore napisanim, nameless king je najfreaky boss, i to ne samo u ovoj igri, nego bogami i jedan od gorih inace....tezi je dosta od soul cindera. takoder, kb+m je isto jako neugodan boss tijekom cilog igranja hehe

meni osobno najdraza igra zadnjih ohoho godina...storytelling, art, level design, soundtrack...sve je jebena petica...posebno prebolesno dobra atmosfera u alternativnom firelink shrineu pred kraj igre...predobro.

steta je sta nakon izdavanja dlc-ova za tricu, serijal prestaje s postojanjem. svakako jedan od flagship-ova gaming produkcije proslog desetljeca.
Neznam si igrao Demons Souls al zadnji boss tamo ti draina level (TRAJNO), mom burazu je drainao endurance pa je frajer poceo fatrolat usred bossfighta
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2018., 20:43   #16
Afx
Premium
Moj komp
 
Afx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 136
Baš bi volio da izbace remaster demon soulsa jer koliko god genijalna igra bila, dosta je bila tehnički jadna .

Nadam se da igrate oriđiđi verziju jer je, barem meni, nemjerljivo veći gušt igrati online. Nema bolje stvari nego kada 40 min ideš mic po mic i ubijaš protivnike i paziš na sve, onda te odjednom invadea neki igrač i svu muku i trud ti uništi u par sekundi .

Ja sam sada u masoleum of dragon. Još prije sam prešao igru, no još su mi ostali dlcovi plus to područje, čista uživancija .
Afx je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2018., 19:44   #17
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Demon's souls i Bloodborne su jedine konzolaške ekskluzive ikada koje doista želim igrati. Ali nek se jebu, ne kupujem konzolu radi dvije igre.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 11:00   #18
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Demon's souls i Bloodborne su jedine konzolaške ekskluzive ikada koje doista želim igrati. Ali nek se jebu, ne kupujem konzolu radi dvije igre.
Cak bi reko da se isplati kada naletis na nes dobro
za ps3 recimo
Demons Souls
Resistance serijal
Dante's inferno
God of War serijal

Doduse ovisi naravno o tome koje igre igras, ja uzeo ps3 zbog demonsa i imam preko 100h samo te igre
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2022., 19:13   #19
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Old.machine je online   Reply With Quote
Staro 23.01.2022., 18:37   #20
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Nastavak:

Dark Souls Twitter:

Citiraj:
PvP servers for Dark Souls 3, Dark Souls 2, and Dark Souls: Remastered have been temporarily deactivated to allow the team to investigate recent reports of an issue with online services. Servers for Dark Souls: PtDE will join them shortly. We apologize for this inconvenience.
Old.machine je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na