Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2015., 14:32   #1
mladenmladinić
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: solin
Postovi: 45
Normalize zvuka u AVI ?

Imam dosta AVI video klipova i nisu svi iste glasnoče (neki se jedva čuju) i sad me zanima kojim softverom mogu da ih normalizujem na isti nivo. E sad ja znam kako da to uradim jedan po jedan video (npr. u virtualdub) ali meni treba da ih sve istovremeno normalizujem (jedan po jedan bi trajalo cijelu vječnost). Nešto slično kao šta radi program za audio "MP3Gain", ubacim 50 pjesama i on ih sve normalizira na isti nivo.
mladenmladinić je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 08:42   #2
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor mladenmladinić Pregled postova
Imam dosta AVI video klipova i nisu svi iste glasnoče (neki se jedva čuju) i sad me zanima kojim softverom mogu da ih normalizujem na isti nivo. E sad ja znam kako da to uradim jedan po jedan video (npr. u virtualdub) ali meni treba da ih sve istovremeno normalizujem (jedan po jedan bi trajalo cijelu vječnost). Nešto slično kao šta radi program za audio "MP3Gain", ubacim 50 pjesama i on ih sve normalizira na isti nivo.
Pretpostavka mi je da si isto pitanje postavio i na forum.hr jer je u dlaku isto kao i ovdje, tamo sam ti odgovorio, pa ću i ovdje za svaki slučaj, ai radi toga da i ostali koji ne znaju odgovor da mogu riješiti taj problem.

Od istog gazde za mp3gain imaš i mp4gain koji to sasvim solidno napravi s video formatima.

Samo za razliku od mp3gain mp4gain nije besplatan, no valjda se znaš snaći
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na