Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2014., 19:22   #301
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
MX je u USA 400$ što znači da će ovdje biti 400 EUR. Pitanje je hoće li ljudi biti spremni dati toliku lovu za malo jači mid range mob. Kod nas možeš za taj iznos nabaviti S4 koji je ipak moćniji u svakom pogledu. 350 EUR bi bila realnija cijena.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2014., 21:54   #302
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
MX je u USA 400$ što znači da će ovdje biti 400 EUR. Pitanje je hoće li ljudi biti spremni dati toliku lovu za malo jači mid range mob. Kod nas možeš za taj iznos nabaviti S4 koji je ipak moćniji u svakom pogledu. 350 EUR bi bila realnija cijena.
U kojem ducanu se moze nabaviti za 400 eura s4? Nemoj usporedjivati kruske (retail cijenu) i jabuke (cijenu na njuskalu, iako je na njuskalu koliko vidim cijena oko 3400 kn).
the_ghost je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.01.2014., 23:35   #303
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
MX je u USA 400$ što znači da će ovdje biti 400 EUR. Pitanje je hoće li ljudi biti spremni dati toliku lovu za malo jači mid range mob. Kod nas možeš za taj iznos nabaviti S4 koji je ipak moćniji u svakom pogledu. 350 EUR bi bila realnija cijena.
Neće bit više od 350 eura. Inače niš od prodaje. Ak je ova 170, realno bi bilo da je ova puta dva skuplja.
No, živi bili pa vidjeli.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2014., 06:50   #304
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Citiraj:
Autor the_ghost Pregled postova
U kojem ducanu se moze nabaviti za 400 eura s4? Nemoj usporedjivati kruske (retail cijenu) i jabuke (cijenu na njuskalu, iako je na njuskalu koliko vidim cijena oko 3400 kn).
Gledam cijene na njuški jer ima more S4 pa i ispod 3k kn. Ima i jeftinijih, ali sa upitnom garancijom. Retail je dosta skuplji (4k na edigitalu je najjeftinije što sam našao).

EDIT: uz Moto X sada se nudi i gratis Chromecast
http://www.theverge.com/2014/1/9/529...oto-x-purchase
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 10.01.2014. u 09:28.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 19:11   #305
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Pozdrav

Evo, i meni stigla moja Motorola Moto G. Odličan telefon za tako malo para. Naručio sam ga 4. siječnja i stigao mi na adresu prekjučer, dakle 8. siječnja što je brzo. Ispod imate par slika. Isto tako, naručio sam punjač za njega, točnije ovaj: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A3P5ROKL5A1OLE . Sad imam slijedeći problem da mi taj punjač malo puni, malo ne. Dakle, kad ga uštekam, puni sekundu, pa se iskopča i tako u nedogled. Isto tako, kad je na punjaču, touch se čudno ponaša pa sad telefon punim preko kompa što traje cijelu vječnost. Dajte, mi, molim vas preporučite neki punjač tu kod nas u trgovini, ak može u T-com centru da si sutra otiđem kupiti, ak može kakav link.

https://drive.google.com/file/d/0BzM...it?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0BzM...it?usp=sharing
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 19:52   #306
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Da se ubacim na sekudnu, jel ima Moto G Hrvatski i jel postoji opcija da ga se ikako ubaci unutra ako ga nema?
hash je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 19:58   #307
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Da se ubacim na sekudnu, jel ima Moto G Hrvatski i jel postoji opcija da ga se ikako ubaci unutra ako ga nema?
Nema hrvatski jezik, ne znam može li se kojim ROMom ubaciti, ali službeno nema. Ima hrvatska tipkovnica.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 20:52   #308
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Moj moto g je juce poslan i danas je dosao u Hrvatski Leskovac ali buduci da je ovo Hrv dobit cu ga tek pon-uto, trenutno imam Defy+ pa kada mi dode planiram koristit taj punjac, nadam se da necu imati problema, jurica da li si probao punjac od nekogd drugog moba? A za CRO jezik vidio sam na XDA da ima neki multilanguage patch za instalriati ali nisam previse obracao pozornost na to.
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 21:16   #309
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Postoji aplikacija More Locale 2 koji aktivira jezike koji su deaktivirani u firmwareu. Koliko znam,99% official romova bazirani na androidu 2.3 pa nadalje ima u sebi hrvatski ali deaktiviran ovisno o regiji gdje se mob prodaje,pa bi trebalo probat s tom aplikacijom. Free je na Storeu
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 21:23   #310
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Moj moto g je juce poslan i danas je dosao u Hrvatski Leskovac ali buduci da je ovo Hrv dobit cu ga tek pon-uto, trenutno imam Defy+ pa kada mi dode planiram koristit taj punjac, nadam se da necu imati problema, jurica da li si probao punjac od nekogd drugog moba? A za CRO jezik vidio sam na XDA da ima neki multilanguage patch za instalriati ali nisam previse obracao pozornost na to.
Nisam probal druge punjače jer ih jednostavno nemam. Idem sutra kupiti jedan pa javim dojmove.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.01.2014., 22:17   #311
ivwan19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 24
nisam nikada narucivao sa amazona pa moze mala pomoc. kako vidjeti koliko je poštarina za cro? ja bi si naručio moto g pa ako ima netko direktan link od kuda uzeti i malo pojašnjenje bio bi zahvalan
ivwan19 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2014., 22:24   #312
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Dajte, mi, molim vas preporučite neki punjač tu kod nas u trgovini, ak može u T-com centru da si sutra otiđem kupiti, ak može kakav link.
Ja koristim od Iphonea 3 stari originalni punjac (i povremeno od iphonea 5).
Uredno puni s oba.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 01:09   #313
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor ivwan19 Pregled postova
nisam nikada narucivao sa amazona pa moze mala pomoc. kako vidjeti koliko je poštarina za cro? ja bi si naručio moto g pa ako ima netko direktan link od kuda uzeti i malo pojašnjenje bio bi zahvalan
Dodaj u basket...edit basket....estimate vat, postage and packaing. Ako ima dostavu za tvoju adresu tu ce ti izracunati cijenu s postarinom.

Moto g
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2014., 20:16   #314
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Dodaj u basket...edit basket....estimate vat, postage and packaing. Ako ima dostavu za tvoju adresu tu ce ti izracunati cijenu s postarinom.

Moto g
Jednostavnija varijanta je ekstenzija za browser (Firefox, ali mislim da ima i za Chrome) koja se zove "Does Amazon Ship to?".

Na stranici proizvoda na Amazonu se pojavi istoimeni gumb koji kada se klikne otvori mali dijalog box u kojem se odabere država (HR-Croatia).
Tada izbaci ima li shipping i koliko košta.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 11:28   #315
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Moj moto g je juce poslan i danas je dosao u Hrvatski Leskovac ali buduci da je ovo Hrv dobit cu ga tek pon-uto, trenutno imam Defy+ pa kada mi dode planiram koristit taj punjac, nadam se da necu imati problema, jurica da li si probao punjac od nekogd drugog moba? A za CRO jezik vidio sam na XDA da ima neki multilanguage patch za instalriati ali nisam previse obracao pozornost na to.
Jesi ga dobija.I moj je u jednu noć proša po evrope i od petka ujutro stoji u Hrvatskom Leskovcu, svašta
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 11:35   #316
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ništa još, UPS kaze da ce doci danas a amazon sutra, virim svako malo niz ulicu u nadi da cu vidjeti kombi
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 12:16   #317
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
Jesi ga dobija.I moj je u jednu noć proša po evrope i od petka ujutro stoji u Hrvatskom Leskovcu, svašta
Pretpostavljam da si očekivao da će lik na biciklu polagano voziti prek europe, a ti ćeš pratiti gdje se nalazi trenutno sa tvojim paketom
  Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 12:44   #318
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pretpostavljam da si očekivao da će lik na biciklu polagano voziti prek europe, a ti ćeš pratiti gdje se nalazi trenutno sa tvojim paketom
Očekiva san da je u 4 dana proša i po hrvatske pa taman i na bicikli pošto je plaćena dostava.
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 20:41   #319
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Gdje kod nas narućiti neku masku/gel case za Motorolu G pitam iz razloga ako narućim sa ebay-a to je najjednostavnije ali putovat će dogodine a trebam za par dana nadam se dobiti svoju G pa da bolje case ćeka nju nego suprotno.....

Hvala.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 20:59   #320
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Naruči case iz Europe(UK ili DE) i stići će ti u par dana.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 21:11   #321
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Gdje kod nas narućiti neku masku/gel case za Motorolu G pitam iz razloga ako narućim sa ebay-a to je najjednostavnije ali putovat će dogodine a trebam za par dana nadam se dobiti svoju G pa da bolje case ćeka nju nego suprotno.....

Hvala.
Naruči odma na amazonu pa će ti sve stići u par dana
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 22:38   #322
brmbo
Premium
Moj komp
 
brmbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Naruči odma na amazonu pa će ti sve stići u par dana
Ma je ,ja naručija zajedno i mob će možda sutra doći a za case piše na amazonu od
Donnerstag, 16. Januar 2014 -
Montag, 3. Februar 2014
brmbo je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 23:20   #323
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo narućio iz England(eBay-a) pa ćemo vidjeti kad će doći
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 23:28   #324
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Meni je telefon dosao za par dana, tocnije za cetiri dana, a uzeo sam standardnu dostavu, s tim da sam narucio dosta toga uz mob. Uspio sam nabaviti punjac koji mi odgovara, sad cekam update na Kitkat. Svako malo provjeravam, ali jos uvijek nista. Baterija je fenomenalna.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 23:33   #325
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Šta se dobije toćno u kutiji i moram li jo što narućiti glede standardnog što obićno dolazi s mobitelima(punjać,kabl za komp i sl.) da znam glede kupnje ako nešto fali....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 23:41   #326
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Šta se dobije toćno u kutiji i moram li jo što narućiti glede standardnog što obićno dolazi s mobitelima(punjać,kabl za komp i sl.) da znam glede kupnje ako nešto fali....

Dobijes mob, usb kabel i uputstva, dakle punjac ne dobijes.

https://docs.google.com/file/d/0BzMn...p=docslist_api
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 23:50   #327
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Hvala na infou. Znaći u kupnju punjaća
Radi li punjenje putem USB-a kad štekneš na komp za prvu ruku dok nedođe punjać jer imam osjećaj da bi mob mogao doći do petka a ostatak narudžbe iza nedjelje.....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 00:33   #328
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Hvala na infou. Znaći u kupnju punjaća
Radi li punjenje putem USB-a kad štekneš na komp za prvu ruku dok nedođe punjać jer imam osjećaj da bi mob mogao doći do petka a ostatak narudžbe iza nedjelje.....
Naravno, radi i preko USBa, samo puni sporije.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 10:05   #329
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Naravno, radi i preko USBa, samo puni sporije.
A za koliko se cca napuni zidnim punjacem?
L31 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 10:07   #330
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na