Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2009., 16:47   #1
Robert 22
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 4
Ripanje oštećenih medija

Cao

Treba mi savjet koji drive odabrati sa specifičnom namjenom. Naime, imam već dve Pioneer pržilice, obje rade i rade odlično, sa snimanjem medija apsolutno nikakvih problema.

Stvar je u tome da dosta snimam filmove, gdje su mediji izgrebani katastrofalno i kad ih ripam cesto se dogadja da ih Pioneer ne provari...

E sad, pitanje je ovo - koji bi bio najbolji drive za čitanje oštećenih medija, prvenstveno DVD filmovi i slično.

Apsolutno mi nije bitna brzina, performanse snimanja (za to imam Pioneer ionako), buka ili bilo šta - bitno je jedino da to čudo uspije ripati i najzgrebaniji medij.

Još uvijek ne mogu prežaliti vrijeme Teac DVD-ROM-ova, taj mališan je mogao svariti skoro sve...

Ubacite savjet, što je po vašem iskustvu najbolje.


Hvala unaprijed.
Robert 22 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 16:51   #2
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,682
probaj sa Lite On - meni nikad nije izbacio nikakve greške kod ripanja DVDa iz videoteke!!
quazar912 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2009., 22:39   #3
igorba
Moderator
Moj komp
 
igorba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Đakovo
Postovi: 1,816
LG ili LiteOn.
__________________



KANTA: Fractal Design Core 3000 - AMD Ryzen 5 5600 (w. ID Cooling SE-224-W) - Asus TUF Gaming B550 Plus - Sapphire RX570 ITX 4GB - 2×16GB Corsair Vengeance LPX DDR4@3733 CL16 - Corsair TX550M - Samsung 980 Pro M2 1 TB - Samsung 970 EVO Plus M2 2 TB - 2*WD Red Plus 4TB (WD40EFZX) - Monitor Dell S2721DGFA - Logitech G602 miš + Logitech Media 600 tipkovnica - Altec Lansing 221 zvučnici

igorba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na