Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2002., 07:27   #1
icarevic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 56
Pozdrav

Imam jedan problem s dotićnom karticom pa bi molio pomoć.
Naime kad hoću instalirati XP na samom poćetku nakon instalacije drivera sve mi zaglavi. Onda moram izvadit radeona stavim bilo koju drugu grafićku kartu instaliram XP i tek onda vratim radeona, koji onda radi ko urica.

Hvala

Ivica
icarevic je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2002., 16:43   #2
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Hm, a da probas staviti Win2000? Barem da vidis dali ce ti se javljati isti problem. Ako se problem ne pojavi, odjei XPe.
Uostalom, što će ti XPi?:confused:
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2002., 17:20   #3
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Originally posted by gpremec
Hm, a da probas staviti Win2000? Barem da vidis dali ce ti se javljati isti problem. Ako se problem ne pojavi, odjei XPe.
Uostalom, što će ti XPi?:confused:
Dobro, shvatili smo. Valjda svi znaju da mrziš XP. Samo nije on problematičan. Rekao bi da je problem u neodgovarajućim driverima.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2002., 21:54   #4
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by RAK
Dobro, shvatili smo. Valjda svi znaju da mrziš XP. Samo nije on problematičan. Rekao bi da je problem u neodgovarajućim driverima.
Ne mrzim ja XP, vec mi je zao sto se ljudi bakcu s poluproizvodom. Nije XP problematican? To je kao da kazes da je Yugo kvalitetan auto. Problematicni driveri? Moguce...
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2002., 23:09   #5
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Svi su Windowsi poluproizvod, ali ih baš ne možeš usporediti sa Yugom.

Najveći su problem kod XP-a upravo driveri. Još se tome može pridodati i neodgovarajuće komponente. Naravno da većina na ovom forumu ima odgovarajuće, ali da vidiš na koje kante ljudi trpaju XP i 2000, to je strašno.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2002., 11:28   #6
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by RAK
Svi su Windowsi poluproizvod, ali ih baš ne možeš usporediti sa Yugom.
E, sad vec generaliziras. Izjednaciti WinXP s Win2000 po pitanju kvalitete ravno je idiotizmu. Kao da nemas iskustva po tom pitanju. S Yugom sam usporedio upravo XPe. Mozda sam malo pretjerao, ali smatram da nisam.

Kad smo vec kod toga, zasto sam M$ toliko suti o WinME? Zato sto su bolji od Win98se? Nekima rade savrseno, ali mnogima ne. Bas kao i XPi.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2002., 14:50   #7
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Originally posted by gpremec
Izjednaciti WinXP s Win2000 po pitanju kvalitete ravno je idiotizmu. Kao da nemas iskustva po tom pitanju. S Yugom sam usporedio upravo XPe. Mozda sam malo pretjerao, ali smatram da nisam.
Baš ti hvala.

Svi su Windowsi isti drek. Ne postoje jedni za sve. Kada sastavljaš komp, trebaš se zapitati:
1. Što ćeš na njemu raditi
2. Kakav komp posjeduješ.
Kada na osnovu toga odrediš OS, slijedi pitanje:
3. Rade li svi programi na tom OS-u
4. Kakva je podrška za navedeni OS od proizvođača hardwarea.

Nije mi sve funkcioniralo na W2000, ali ne govorim da nije dobar, nego da nije za mene. Iako je bolji kao mrežni sustav, meni takav ne treba.

Na XP sve radi kako treba, a svojom stabilnošću i brzinom mi sasvim odgovara. Nije tako bilo na početku, ali su se stvari u zadnjih nekoliko mjeseci iz korjena promijenile.

E, sada. Vidim da se po tom pitanju nećeš složiti sa mnom. Možda je i dobro da je tako. Lijepo je da imamo različita mišljenja, ali diskusija o tome mi ipak izgleda kao ona AMD vs. Intel, a većina na ovom forumu zna da je takva diskusija glupa.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2002., 19:57   #8
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Originally posted by RAK


Baš ti hvala.

Svi su Windowsi isti drek. Ne postoje jedni za sve. Kada sastavljaš komp, trebaš se zapitati:
1. Što ćeš na njemu raditi
2. Kakav komp posjeduješ.
Kada na osnovu toga odrediš OS, slijedi pitanje:
3. Rade li svi programi na tom OS-u
4. Kakva je podrška za navedeni OS od proizvođača hardwarea.

Nije mi sve funkcioniralo na W2000, ali ne govorim da nije dobar, nego da nije za mene. Iako je bolji kao mrežni sustav, meni takav ne treba.

Na XP sve radi kako treba, a svojom stabilnošću i brzinom mi sasvim odgovara. Nije tako bilo na početku, ali su se stvari u zadnjih nekoliko mjeseci iz korjena promijenile.

E, sada. Vidim da se po tom pitanju nećeš složiti sa mnom. Možda je i dobro da je tako. Lijepo je da imamo različita mišljenja, ali diskusija o tome mi ipak izgleda kao ona AMD vs. Intel, a većina na ovom forumu zna da je takva diskusija glupa.
Meni npr. mi je sve radilo na win 2000, ali nisam mogao igrati igrice "komotno". I prešao sam na Xp. Nakon početnih, očekivanihproblema sve se stabiliziralo i sad radi super i mogu tu i tamo bacit koju partiju UT s frendom i tome slično. Za filmove, muziku da i ne pričam. Realno Win 2000 možda i jesu kompletniji i bolji ali pitanje za što i čemu služe i kako rade s određenim komponentama dotičnog compa. Tako da se potpuno slažem što se toga tiče s račićem
tor je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2002., 22:05   #9
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Originally posted by icarevic
Pozdrav

Imam jedan problem s dotićnom karticom pa bi molio pomoć.
Naime kad hoću instalirati XP na samom poćetku nakon instalacije drivera sve mi zaglavi. Onda moram izvadit radeona stavim bilo koju drugu grafićku kartu instaliram XP i tek onda vratim radeona, koji onda radi ko urica.

Hvala

Ivica

Nema šta drugo bit osim drivera od WinXP-a...
Nevidim razlog zašto ste počeli raspravu Win2000 vs. WinXP :confused:
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2002., 10:17   #10
icarevic
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 56
Citiraj:
Originally posted by Xan



Nema šta drugo bit osim drivera od WinXP-a...
Nevidim razlog zašto ste počeli raspravu Win2000 vs. WinXP :confused:
Neznam jesam li jasno napiso to se dogodi na smom poćetku instalacije kad xp instalira drivere (plavi ekran), kad završi instalaciju onda se pojavi onaj pćetni prozor od xp-a, ali kod men se smrzne prije teg prozora.
icarevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2002., 12:21   #11
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by RAK
Svi su Windowsi isti drek. Ne postoje jedni za sve. Kada sastavljaš komp, trebaš se zapitati:
1. Što ćeš na njemu raditi
2. Kakav komp posjeduješ.
Kada na osnovu toga odrediš OS, slijedi pitanje:
3. Rade li svi programi na tom OS-u
4. Kakva je podrška za navedeni OS od proizvođača hardwarea.

Nije mi sve funkcioniralo na W2000, ali ne govorim da nije dobar, nego da nije za mene. Iako je bolji kao mrežni sustav, meni takav ne treba.

Na XP sve radi kako treba, a svojom stabilnošću i brzinom mi sasvim odgovara. Nije tako bilo na početku, ali su se stvari u zadnjih nekoliko mjeseci iz korjena promijenile.

E, sada. Vidim da se po tom pitanju nećeš složiti sa mnom. Možda je i dobro da je tako. Lijepo je da imamo različita mišljenja, ali diskusija o tome mi ipak izgleda kao ona AMD vs. Intel, a većina na ovom forumu zna da je takva diskusija glupa.
Ah, dijete se naljutilo...

Vidim da se s tobom nema smisla raspravljati. Ti sve fino puknes u isti kos, a onda druge ucis i dijelis pamet.

To da se na XPu stosta popravilo zadnjih mjeseci, mozda i je, ali kako je sama osnova (XP) nezavrsen proizvod, nema velike pomoci. Osobno cekam nasljednika XPa, mozda se politika M$a promijeni i vrati u dane razvoja WinNT4.0 i Win2000.

AMD vs Intel? Ti si stvarno sposoban raditi fenomenalne usporedbe...

Zasto rogoborim protiv XPa? Ajde, malo mojih iskustva s XPom: Pod XPom su mi se tukli Live 5.1 i o/b ATA RAID kontroler, ili sam trebao promijeniti zvucnu, ili ugasiti ATA RAID kontroler. Zatim, kada bi instalirao XP sa SCSI kontrolerom (upiknutim u jedan PCI), tada mi se ne bi htjeli instalirati Intel Chipset driveri, dok ta situacija na Win2000 radi normalno. Zatim, dok sam ih jos i isprobavao, jednom dnevno su odlazili u plavi ekran, svaki put s drugom porukom (nebuloze). Isti su nakon 4 tjedna riknuli i nisam ih uspio popraviti. Instalacija prije toga mi je nakon 4 (rijecima: cetiri) dana koristenja pojela 3 (rijecima: tri) NTFS particije. Hm, zaista, ma sto to ja imam protiv XPa?
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2002., 13:11   #12
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Originally posted by gpremec
Ah, dijete se naljutilo...

Vidim da se s tobom nema smisla raspravljati. Ti sve fino puknes u isti kos, a onda druge ucis i dijelis pamet...
Ovo se dijete nikada ne ljuti.

Instalirao sam XP na nekoliko kombinacija kompova. Imali su različite chipsete, procesore, grafičke i zvučne kartice, ATA RAID i non RAID kontrolere, SCSI kontrolere, memorije, modeme, ISDN adaptere, mrežne kartice i sl. Između ostalog sam imao čuvenu Creative zvučnu u kombinaciji sa VIA-om 686b i sve je to radilo odlično. Nikakvih fantomskih problema nisam imao, a do sada sam samo nabrojao svoje kante.

Tu još dolazi kamara tuđih u koje sam instalirao XP. Problema opet nisam imao.

Kako bi onda mogao reći da XP ne valja i zašto bi se s tobom morao složiti? Jesu li se tu uplele mračne sile zla koje tebi ne daju da instaliraš XP, a meni daju ili nešto drugo?
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2002., 13:22   #13
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Ah, dojmovi, dojmovi...
Jebiga neko ima sreće neko nema
Ja nisam imao nikako sreće s 98 iako svi tvrde "to bi trebalo raditi na svim kompovima". Čak su mi i ME tradicionalno pljuvaniji od 98 radili bolje nego ti tako da neznam koji je to k....
Najbolje neka svako za sebe odlučuje o svom OS i svi sretni. Najbolje je odgovoriti: promijeni OS, što će ti Xp ili 98 ili što već.
Ljudi smo, dogovorit ćemose
tor je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2002., 01:25   #14
Robert_L
Premium
 
Robert_L's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
Citiraj:
Originally posted by icarevic
Pozdrav

Imam jedan problem s dotićnom karticom pa bi molio pomoć.
Naime kad hoću instalirati XP na samom poćetku nakon instalacije drivera sve mi zaglavi. Onda moram izvadit radeona stavim bilo koju drugu grafićku kartu instaliram XP i tek onda vratim radeona, koji onda radi ko urica.

Hvala

Ivica
skini nove Radeon REFERENCE Catalyst drivere, ja nisam imao problema sa clean instalacijom XP-a na mojoj konfi
__________________
Asus P4B533, P4 2,4GHz ,DDR 333 Samsung 512 mb,GeForce 4800SE 128MB, Seagate 80Gb, ADSL HM220dp,...
Robert_L je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 14:31   #15
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by RAK
Instalirao sam XP na nekoliko kombinacija kompova. Imali su različite chipsete, procesore, grafičke i zvučne kartice, ATA RAID i non RAID kontrolere, SCSI kontrolere, memorije, modeme, ISDN adaptere, mrežne kartice i sl. Između ostalog sam imao čuvenu Creative zvučnu u kombinaciji sa VIA-om 686b i sve je to radilo odlično. Nikakvih fantomskih problema nisam imao, a do sada sam samo nabrojao svoje kante.

Tu još dolazi kamara tuđih u koje sam instalirao XP. Problema opet nisam imao.

Kako bi onda mogao reći da XP ne valja i zašto bi se s tobom morao složiti? Jesu li se tu uplele mračne sile zla koje tebi ne daju da instaliraš XP, a meni daju ili nešto drugo?
Evo, i opet taj hrvatski problem, "ako ja nisam imao nikakvih problema, a nekoliko ljudi oko mene jesu, onda su oni budale, jer ja nisam imao problema, sto znaci da sam ja u pravu". Daj si malo mira, covjece. Ponasas se kao da si Bill Gates glavom i bradom. Svaka ti cast sto nisi imao nikakve probleme s XPom, stvarno si imao sretje. Ali to da ne dajes za pravo da su drugi imali problema s istim, to ide vec jaaaaaaaaaaaaaako na kuac.

I frend je prije skoro godinu dana svom frendu instalirao XP i ti XPi jos uvijek stabilno rade, dok je taj isti frend na svom kompu imao milijardu problema s XPom i nikada ih nije uspio instalirati kako treba na svoj stroj. Dali je on zbog toga budala i ne zna instalirati XPe? Da se ne salimo, njegov stroj je tada bio baziran na BX chipsetu i PIII procesoru s 265MB i Adaptecovim SCSI kontrolerom, a na doticnom su uredno radili Win98se i Win2000.

S druge strane, ako si ti najpametniji na svijetu, a jei ga, onda ti nitko ne moze pomoci.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 15:35   #16
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Originally posted by gpremec
Evo, i opet taj hrvatski problem, "ako ja nisam imao nikakvih problema, a nekoliko ljudi oko mene jesu, onda su oni budale, jer ja nisam imao problema, sto znaci da sam ja u pravu".
…ako nakon moje intervencije više nisu imali problema, onda sam ja u pravu, ali oni nisu budale.

Citiraj:
Daj si malo mira, covjece. Ponasas se kao da si Bill Gates glavom i bradom.
Na žalost nisam.

Citiraj:
Svaka ti cast sto nisi imao nikakve probleme s XPom, stvarno si imao sretje.
Ne bi to pripisao sreći. Ima valjda i nešto drugo što utječe na uspjeh.

Citiraj:
Ali to da ne dajes za pravo da su drugi imali problema s istim, to ide vec jaaaaaaaaaaaaaako na kuac.
Tko ti to ne daje za pravo da nisi imao problema. Tko je to ikada doveo u pitanje.

Citiraj:
I frend je prije skoro godinu dana svom frendu instalirao XP i ti XPi jos uvijek stabilno rade, dok je taj isti frend na svom kompu imao milijardu problema s XPom i nikada ih nije uspio instalirati kako treba na svoj stroj. Dali je on zbog toga budala i ne zna instalirati XPe? Da se ne salimo, njegov stroj je tada bio baziran na BX chipsetu i PIII procesoru s 265MB i Adaptecovim SCSI kontrolerom, a na doticnom su uredno radili Win98se i Win2000.
Igrom sam slučaja imao sličan stroj i XP je proradio na tome. Razlika je u tome što je bio nešto slabiji i imao je Celerona. SCSI kontroler je služio samo za CD, ali…

Citiraj:
S druge strane, ako si ti najpametniji na svijetu, a jei ga, onda ti nitko ne moze pomoci.
A zašto si ti to daješ za pravo?

Nemoj se više ovime zamarati. Očito štetno utječe na tvoje živce. Nema potrebe da se ovdje prepucavamo. Što će ljudi kazati? Prvo si mi rekao da su moje izjave ravne idiotizmu, pa da se ponašam kao dijete, a na kraju i koješta drugo. Još me nisi naljutio, a nećeš ni uspjeti. To si nikako ne bi dopustio. Znaš broj phona, nazovi me, pa ćemo se ko ljudi dogovoriti gdje ćemo se svađati uz kavu (i mlatiti, ako je to potrebno). A možemo se dogovoriti i da stavim XP na tvoju kantu. Možda meni to uspije.?!?

BTW Nije te bilo neko vrijeme. Nema tebe ni grega, pa nema ni zajedljivih komentara. Malo je bilo dosadno.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 15:46   #17
choby
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,176
Citiraj:
Originally posted by RAK
BTW Nije te bilo neko vrijeme. Nema tebe ni grega, pa nema ni zajedljivih komentara. Malo je bilo dosadno.
da, malo se počelo pričati o hardware-u, problemima i tako tim sranjima...dosadi to čovjeku...
choby je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 15:59   #18
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Da,da hm,hm
tor je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 16:06   #19
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Rak, ja tebe jednostavno ne razumijem...
Sorry, ali meni po tom pitanju nema pomoci...
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 20:06   #20
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
A koji je dio tu nejasan?
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 23:06   #21
Robert_L
Premium
 
Robert_L's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
Citiraj:
Originally posted by icarevic
Neznam jesam li jasno napiso to se dogodi na smom poćetku instalacije kad xp instalira drivere (plavi ekran), kad završi instalaciju onda se pojavi onaj pćetni prozor od xp-a, ali kod men se smrzne prije teg prozora.
Care, ne daj da te smetaju ova, nažalost uobičajena čavrljanja na ovim stranicama. Moja beba je isto PowerColor, Evil Master 2. Nedavno sam probio "led" i instalirao XP. Koliko se sjećam, prvo sam instalirao upravo driver za Radeon na "clean install" XP-a, sa oriđiđi CDa koji dobiš od powercolora. Prije instalacije drivera postavio sam display settings na "standard display adapter" i neku nižu rezoluciju za monitor. Onda jednostavno restartaš XP i pustiš autorun za driver. Možda nemaš sreće sa konfom jer u mojem slučaju je to moglo instalirat i malo dijete. Pustio sam novi 3dMark a onda instalirao nove Catalyst drivere za XP. Dobio sam ukupno nekih 150 frejmova više nego prije. Da je proc mrcina a ne olinjali Celer već bi razlika bila primjetna. Negdje sam pročital da VGA ide i na 1x, 2x i 4x AGP, pa te ta "nekompatibilnost" ne mora plašit. Ak je nešto drugo - jebiga
__________________
Asus P4B533, P4 2,4GHz ,DDR 333 Samsung 512 mb,GeForce 4800SE 128MB, Seagate 80Gb, ADSL HM220dp,...
Robert_L je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2002., 23:28   #22
Robert_L
Premium
 
Robert_L's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
Vi ostali, kaj vas pegla? Kaj je to tak strašna filozofija - imaj ono kaj ti radi naj: bolje, pouzdanije, korisnije, bla,bla. Imao sam donedavno win98 + 98lite, dakle minimum MS izmišljotina. Bio mi je gadan XP jer mi ne bi radio na staroj vegi, osim toga komplicira mi život na poslu kod ponekog komada hardvera, instalacije, uzima više vremena, problem kod kloniranja hardova ili ti njihovih imagea, ali sve se to riješava vremenom. Driveri i programi postaju prilagođeniji a došo je i novi Ghost . Meni radi stabilno i neusporedivo brže od win2k. Htjeli ili ne sve novo će se prilagođavat XPu a ko ga neće imat, samo će kukat i komentirat novotarije koje će im preprićavat neko drugi
__________________
Asus P4B533, P4 2,4GHz ,DDR 333 Samsung 512 mb,GeForce 4800SE 128MB, Seagate 80Gb, ADSL HM220dp,...
Robert_L je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na