Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2019., 12:43   #12871
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Imam takvih koliko hoćeš. Problem: neki kvar na nečemu i traži se rješenje unutar više parametara prohvatljivosti.

Ponuđeno rješenje: kupi novo i skuplje.

Ono, ne znam sam što hoću pa eto

Da nema tog regala, na zidu bi bio 70+ inča da se mene pita. Ali... Muhamed Ali... trenutno je situacija takva da taj regal se ne može micati (hrast, sve ugradbeno, slagan na zidu, dugačak 4 i pol metra, u komadu s njim i radni stol gdje je komp i jebiga.
Rađen 2005 da u njega stane najveći CRT koji je tad bio.
Tako sam kupio stan sa time i za 99% drugih stvari taj regal je perfektan. Ex gazdu je koštao cca 60.000 kn i sad da to kasapim zbog jebenog TVa, moš mislit.

Da nije tako, ne bih ni pitao ovdje. Ošo bi u dućan i na 36 rata ispeglao kakvog OLEDa. Ovako eto...

Sent from S7 Presidency Phone
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 13:06   #12872
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Super, a sad par potpitanja za tebe :
- to pričamo o Protecto jamstvu?
- koji je bio kvar na TV-u?
- koliko si dugo čekao?

Nadalje, velim, gledam neke 43" i eto u 1 u noći mjerim štapnim mikrometrom otvor, imam točno 962,11 mm otvor u regalu. Dakle, mogu ugurat OVOG HajSensa koji po specifikacijama ima 961 mm i to skoro na h6 toleranciju

A i nebi sad baš davao preko 3 soma za novi, mislim bi ako bi mi vratili pare, što sumnjam da hoće.
Nisam siguran jeli protecto, ali mislim da je bilo produženo jer sam imao 2+3 godine a tv je bio stariji bod 2 godine.
Kvar je bio mravi u TVu xD, kad je došao u servis nazvao me serviser i rekao da to garancija ne pokriva naravno, ali da može za 600kn riješiti bi da mi dalje vrijedi gara. To sam odbio zato jer TV iako je nov bio 4k u tom trenutku vrijedio 2k novaca i smatrao aam da je uzaludna investicija.
To sve je trajalo cca tjedan do max 10 dana.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2019., 14:38   #12873
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Imam takvih koliko hoćeš. Problem: neki kvar na nečemu i traži se rješenje unutar više parametara prohvatljivosti.

Ponuđeno rješenje: kupi novo i skuplje.

Ono, ne znam sam što hoću pa eto

Da nema tog regala, na zidu bi bio 70+ inča da se mene pita. Ali... Muhamed Ali... trenutno je situacija takva da taj regal se ne može micati (hrast, sve ugradbeno, slagan na zidu, dugačak 4 i pol metra, u komadu s njim i radni stol gdje je komp i jebiga.
Rađen 2005 da u njega stane najveći CRT koji je tad bio.
Tako sam kupio stan sa time i za 99% drugih stvari taj regal je perfektan. Ex gazdu je koštao cca 60.000 kn i sad da to kasapim zbog jebenog TVa, moš mislit.

Da nije tako, ne bih ni pitao ovdje. Ošo bi u dućan i na 36 rata ispeglao kakvog OLEDa. Ovako eto...

Sent from S7 Presidency Phone
Jebo te regal da te jebo jos ga nisi ti ni platio

Baci taj komad socijalizma iz stana i napravi si nesto sto je u trendu.

Ali za ozbiljno, nabaci sliku dijela gdje ide tv da vidim sto bi se dalo uraditi da se otvori vise prostora, ipak sam od cace stolara pa mozda vidim vise nego ti

A zasto ti ne bi bila opcija tv staviti na zidni nosac i da stoji "ispred" regala, ionako su tvo danas skroz tanki i ne bi strsao

Za jednog filmofila, imat 40" tv mi je ono, PARADOKS :P
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 14:41   #12874
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Brko, daj sliku da vidimo taj socijalisticki regal od 60k
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 14:43   #12875
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Sad i mene zanima jebemu
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 14:53   #12876
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Možda je i ovo u pitanju
😂
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 15:14   #12877
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Riješenje je jednostavno:
- TV ide na servis, ja na more na 10 dana, kad se vratim s mora na GO sam još 10 dana i onda ćemo vidjeti što kaže servis. Onda ili novi TV ili ovaj sa popravka.

Iako se sve nadam povratu para od 4 soma

A Gabre, ionako uskoro kupujem veći stan a ovaj ide u najam tako da nema smisla išta ulagati i zejebavat se sa ovim pusek :*

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 15:16   #12878
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
Brko, daj sliku da vidimo taj socijalisticki regal od 60k
Bit ce ovako nesto, napisao je da je od hrasta

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 15:17   #12879
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ni blizu, ali oke. Hvala ti na pomoći. Kao što rekoh, korist od tebe ovdje je vrhunska općenito za forum

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 15:31   #12880
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Vraćanje love je zadnja opcija i ovisi o uvozniku, ako imaju dio za zamjenu (servis) pare nećeš vidit. Ali da će pokriti jamstvo i to u pravilu puni iznos to hoće. Iako u tim ja "osiguranjima" piše da dio troška kupac snosi sam...(ako se ne varam).
Da, ako kupuješ novi TV kupi normalnu veličinu, pa makar ga na strop montirao...gube na cijeni jako, ne isplati se kupovati dva nova u kratkom roku. Osim ako imaš para viška...onda GG:-)

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
PlayerName je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2019., 15:44   #12881
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor PlayerName Pregled postova
Vraćanje love je zadnja opcija i ovisi o uvozniku, ako imaju dio za zamjenu (servis) pare nećeš vidit. Ali da će pokriti jamstvo i to u pravilu puni iznos to hoće. Iako u tim ja "osiguranjima" piše da dio troška kupac snosi sam...(ako se ne varam).
Da, ako kupuješ novi TV kupi normalnu veličinu, pa makar ga na strop montirao...gube na cijeni jako, ne isplati se kupovati dva nova u kratkom roku. Osim ako imaš para viška...onda GG:-)

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Kaj se mene tiče, neka mi vrate moj TV natrag popravljen i GG

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 17:08   #12882
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ni blizu, ali oke. Hvala ti na pomoći. Kao što rekoh, korist od tebe ovdje je vrhunska općenito za forum

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Nemoj se sramiti, regal je regal, nisi ga ti kupio :P
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2019., 18:00   #12883
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Iz vlastitog iskustva nedajem prednost Sony-u, prosle god kuoio smart sony tv 55'' ima dva mjeseca su mu odlucili uklonit smart funkcije (app store) tako da nema vise ni plexa ni iptva, samo netflix i youtube osta.Znaci nakon god dana imas manje tv-a nego sta si kupio. Odgovor korisničke sluzbe je sto nisi kupio android tv... (jer android tv s VA panelom je koštao skoro duplo vise). Slika stvarno je vrhunska, ali imaju naviku ukidat usluge prisilnim updateima

I taj sony ako je bio smart nije više. Doduse firestick spašava stvar.
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 08:55   #12884
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Čekaj, kupio si smart tv, nakon par mjeseci su ti s nekim update-om maknuli "smart" mogućnost?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 11:28   #12885
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Iz vlastitog iskustva nedajem prednost Sony-u, prosle god kuoio smart sony tv 55'' ima dva mjeseca su mu odlucili uklonit smart funkcije (app store) tako da nema vise ni plexa ni iptva, samo netflix i youtube osta.Znaci nakon god dana imas manje tv-a nego sta si kupio. Odgovor korisničke sluzbe je sto nisi kupio android tv... (jer android tv s VA panelom je koštao skoro duplo vise). Slika stvarno je vrhunska, ali imaju naviku ukidat usluge prisilnim updateima

I taj sony ako je bio smart nije više. Doduse firestick spašava stvar.
Ista stvar se dogodila prijatelju prije par godina sa nekim Sony BD-playerom. Mislim da su tada maknuli youtube. Po*izdio je
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 11:48   #12886
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čekaj, kupio si smart tv, nakon par mjeseci su ti s nekim update-om maknuli "smart" mogućnost?
Da, Sony zadnjih par godina u smart tv-ove koji nisu Android je stavljao Opera TV koji je kasnije postao Wewd. Ove godine je im je istekla licenca za taj WEWD i nisu je odlučili produljiti, pa su ljudi ostali bez tog Wewd storea (u kojem su korisne aplikacije tipa Plex i IPTV). OStali su Netlifx, Youtube, Amazon prime i još par aplikacija...

Naravno moš se fućkat jer si na te uvjete pristao kad si se spojio na internet tv-om i kliknuo "Slažem se"
Citiraj:
Autor PlayerName Pregled postova
Vraćanje love je zadnja opcija i ovisi o uvozniku, ako imaju dio za zamjenu (servis) pare nećeš vidit. Ali da će pokriti jamstvo i to u pravilu puni iznos to hoće. Iako u tim ja "osiguranjima" piše da dio troška kupac snosi sam...(ako se ne varam).
Da, ako kupuješ novi TV kupi normalnu veličinu, pa makar ga na strop montirao...gube na cijeni jako, ne isplati se kupovati dva nova u kratkom roku. Osim ako imaš para viška...onda GG:-)

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Mislim da tu nemaju šta pitati uvoznika, ovdje nije riječ o standardnom ili produženom jamstvu već o osiguranju.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 16:36   #12887
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Ekipa valja li išta ovaj Samsung ue75ru7172... Sad je na akciji u SD... Pa me čisto zanima isplati li se za to dat 9k kn... Ili ću I dalje cekat nekakav qled/OLED 65 in ha da doleti oko 10k kn?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 17:00   #12888
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Ekipa valja li išta ovaj Samsung ue75ru7172... Sad je na akciji u SD... Pa me čisto zanima isplati li se za to dat 9k kn... Ili ću I dalje cekat nekakav qled/OLED 65 in ha da doleti oko 10k kn?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Oled 65” za 10k kn tesko, taj samsung solidan tv, fluidan, brz, responsivan, al daleko od oleda... al za tu cijenu i za dijagonalu...nije los deal
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 18:20   #12889
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Pa nedavno je bio onaj Sammy dn8 za 10k kn... Plus dva gear sata...to mi je zalije više nego išta šta nisam uzeo!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2019., 21:51   #12890
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čekaj, kupio si smart tv, nakon par mjeseci su ti s nekim update-om maknuli "smart" mogućnost?
Jap voli sony to radit, i prestali su supportst mobilnu app cim sam kupio tv.
Rjesenje je kazu ljudi na forumima iduci put kupi samsunga il lga.


Ugl i oneplus TV razocaranje, bilo je nade da će mozda bit oled, nakraju fejk marketing sa qled,a i onako nije najavljen u EU
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 09:52   #12891
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
u 1m. mj mi se istice garancija za oled (2 god. - kupljen taman u periodu kad nije bila akcija 2+3 )

Postoji kakvo alternativno produljenje jamstva? Vidim da se gore spominje neki partum. Ne trebam kasko (fizičko oštećenje tv-a), samo da mi pokrije ako prdne nešto od elektronike.

Hvala
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 09:56   #12892
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Prijatelju postavio na zid 65" Samsung TV iz malla.


https://www.mall.hr/ultra-hd-4k-tele...nik-ue65nu7172


Što mi nikako nejde u glavu je to što vec drugi put u zadnjih 2 godine platiš TV nosač 600 kn za zid i dobiješ premalo (5 komada) šarafa koji drže nosač i TV na zidu.


Dobio sam samo jebenih 5 šarafa koji bi držali nosač, a dodatnih rupa i perforacija ima koliko vas volja.


Opet popizdio i otišao do željezarije 200m od prijatelja i kupio dodatnih 7 komanda M10 šarafa, tipli i podložaka i sve skupa platio ih 14 kn.


I sada je to to. Ja sam miran TV stoji na mjestu sa 12 M10 šarafa.




Prilikom bušenja rupa u zidu sigurno je bilo barem 3 rupe kroz koje je borer prošao kao kroz maslac.


I sad da je bilo samo tih 5 šarafa TV bi kad tada završio na podu i tko bi bio kriv nego ja




Vec sam se nagledao ovakvih slika na gugletu ...


__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 27.08.2019. u 10:45.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 10:15   #12893
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Bemti misa, a mi u brodogradnji s M10 ocnim vijcima dizemo tonu celika s faktorom sigurnosti pun klinac
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 10:21   #12894
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije problem vijak koliko je problem drek od zida. Kako su neke zgrade rađene, to je kriminal.

100 mm dugački navoj i punjenje rupe sa Sika dvokomponentašem, dovoljna su 4 vijka da drže slona u zidu a kamoli TV

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 10:52   #12895
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nije problem vijak koliko je problem drek od zida. Kako su neke zgrade rađene, to je kriminal.

Upravo to.


Prvo sam sa točkalom napravio 12 rupa dubokih 2-3 cm da mi borer ne pleše prilikom započinjanja rupe.






Ali đabe , 1 do 2 rupe otišle u piz mat udesno prilikom bušenja kao da sam sa litrom rakije u sebi išao bušit a ne trijezan


O tome Brko priča , nekvalitetna gradnja.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 12:05   #12896
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Moja 55" stoji u zidu sa 4x12mm fischer tipla i vide.
Al jbga, starogradnja, nosivi zid


Cila ploča stola (220cm) sa 2 kompa i 2 monitora, 2 seta laktova, mačka koja skače okolo, stoji na 4 nosača, svaki nosač 2x12mm fischer u zid




A radia sam u par novogradnji, puntina ide u zid bez problema, samo prošlajfa unutra. A kao nosivi zid...
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 15:29   #12897
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Nije samo kriva gradnja, ljudski faktor je posebna priča.

Priča frend serviser...došao im je novi, razbijeni 65" OLED. Frajer ga je s 4 tiple/šarafa montirao na knauf...

Naravno da beton/cigla i knauf nisu isto, ali nekome je zid bio...zid, pa je gravitacija odradila svoje nakon par sati.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 18:32   #12898
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Hartmut tiple za knauf i držalo bi. No bilo bi me frka samo 4 stavit. Ja montirao ruku za 43" televizor sa 8 hartmut tipli. Tv inače cijelo vrijeme stoji izvučen na toj ruci i zakošen u desno (glupavo, no greška arhitektice koja je na krivi zid isprojektirala utičnice). Još stoji. Inače kad se zna gdje će ić tv, prije knaufa stavimo komad fosne između profila i onda si miran.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 18:38   #12899
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Prijatelju postavio na zid 65" Samsung TV iz malla.


https://www.mall.hr/ultra-hd-4k-tele...nik-ue65nu7172


Što mi nikako nejde u glavu je to što vec drugi put u zadnjih 2 godine platiš TV nosač 600 kn za zid i dobiješ premalo (5 komada) šarafa koji drže nosač i TV na zidu.


Dobio sam samo jebenih 5 šarafa koji bi držali nosač, a dodatnih rupa i perforacija ima koliko vas volja.


Opet popizdio i otišao do željezarije 200m od prijatelja i kupio dodatnih 7 komanda M10 šarafa, tipli i podložaka i sve skupa platio ih 14 kn.


I sada je to to. Ja sam miran TV stoji na mjestu sa 12 M10 šarafa.




Prilikom bušenja rupa u zidu sigurno je bilo barem 3 rupe kroz koje je borer prošao kao kroz maslac.


I sad da je bilo samo tih 5 šarafa TV bi kad tada završio na podu i tko bi bio kriv nego ja




Vec sam se nagledao ovakvih slika na gugletu ...


A jesi uzeo celik cvrstoce 12/12?
Bez toga ništa.
Onaj sto vidaju blokove motora.

Kome treba vise od max 4 vide za postavit tv na zid bolje da zove mestra i ostavi se corava posla.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 22:33   #12900
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Ja sam za svoj Slony od 65" uzea kvalitetniji nosac (cini mi se da drzi do nekih 80kg), isto tako dobija s njim neke 4 socijalne tiplice... Otisa do zeljezarije po 4 Fisher desetke za ciglu (zid je od ciglenog bloka), postavija 4 fishera s gornje strane a one 4 socijalne s donje - cisto nek se nađe... Nakon montaze sam se svom tezinom obisija na nosac - ni makac . Naravno ko radi u knaufu i sl. treba posebno pripaziti kako ce i s cim ucvrstiti nosac...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na