Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.05.2007., 17:49   #1
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
GT Legends - starforce

Evo namjeravam kupit ORIGINALNU igru GT Legends.
Problem je u starforce-u . IZ iskustva znam da spizdi cd/dvd uređaj u kojem se nalazi i to originalna igra. Ono što želim je odma po kupnji igre napraviti image na hard disku, i nekako disable-at starforce.
Dosad sam s nekim stvarima imo sreće ali gt legends koristi navodno SVE što starforce pruža dok neke igre to nisu u potpunosti iskoristile.
Dakle ne zanima me ona finta sa mountanjem uz dm tool pa čupat ide kablove.
sfnightmare također barem kako na nekim forumima govore ne radi. Ni sfcure ne pomaže.... ni antiblax.....ni yasoo tool.....lista se nastavlja.

Kako sam veliki ljubitelj te vrste igara , ali mi je stalo do svog hardvera ako itko zna kako zaobići ovo pls help. Kako igra košta samo 200kn ne mogu dočekat da je kupim:P ali samo pod uvjetom da se SIGURNO mogu riješit ove zaštite....

(Da se odma ogradim od svega piratskog da ne bude ban warning ili slično.
Igra će 100% bit original važno mi je ISKLJUČIVO da mi ne ošteti komp, jer bacanje dvd-a u pio 16 je - užas. A LEGALNO je crackat originalnu igru tj. ako si je PLATIO.)
Michel je offline  
Staro 08.05.2007., 17:53   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Nop, nije. Prouči zakon pa će vidjeti da nigdje ne spominje famoznu "backup kopiju"...A i sve da nije tako, tražiš da ti se objasni postupak krekiranja softvera, tj. zaobilaženje zaštite. Tak svejedno imaš original ili ne, takva rasprava nije dopuštena na ovom forumu.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na