Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2018., 14:06   #151
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
Complete Mod za sva 3 Stalkera radi uredno sa steam verzijom. Ima ih na moddb za skinuti, svakako preporuka ako se prvi put susrecete sa serijalom. Minimalno kvari story i remeti gameplay, maksimalno utjece na eyecandiness
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 14:15   #152
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Complete Mod za sva 3 Stalkera radi uredno sa steam verzijom. Ima ih na moddb za skinuti, svakako preporuka ako se prvi put susrecete sa serijalom. Minimalno kvari story i remeti gameplay, maksimalno utjece na eyecandiness
Ja bih ipak za Shadow of the Chernobyl preporučio Autumn Aurora... Complete mod napravi igru prelaganom a AA opet malo težom pa možda i nije za početnika (serijala) ali mod je prejeben. Story ne dira ali je popeglao sve bugove pošto mu je temelj Zone Reclemation Projekt. A moram napisati da što se tiće i eye candya da je barem 2 koplja ispred Complete moda. A nije ni bolesno težak ili kompleksan ko misery nego taman nešto između.

https://www.youtube.com/watch?v=CQgPggTIniA
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...

Zadnje izmijenjeno od: IHrvojeI. 17.05.2018. u 14:20.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2018., 14:48   #153
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Došao sam samo posrat tvorca teme jer je sigurno pogriješio...

Ne mogu ja toliko čekat. Samo ću to reć. STALKER je zadnja igra koju sam igrao zakeljen za ekran i znojnim dlanom pokušavao zadržati miš da ne pobjegne.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 15:08   #154
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
može link? to radi normalno preko steam stalkera?
vec me preduhitrio kolega, ali samo da kazem da meni na gog verziji complete mod radi bez greske. za sada bez bugova, a tezina na drugoj od najteze mi je savrsena (moj prvi prelazak igre).

ovaj autumn aurora mi isto izgleda super. da li bi sejvovi sa complete moda radili na autumn aurori?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 15:11   #155
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
Stalker je jedina igra koju sam prestao igrati sa slusalicama i u mraku. Jbga, takodjer je i jedina igra koju sam morao prestati igrati jer od te atmosfere (tj od prevelikog uzivljavanja u pricu) sam cesto zavrsavao sa pulsom 199bpm i hladnoznojnim rukama. Nikad nijedna igra nije tako utjecala na mene fizicki (ni doomovi ni nista) Eto, nazalost, nikad ih nisam ni zavrsio, samo ponekad upalim ali na tiho pojacanim zvucnicima i trudim se ne udubiti se u ekran.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 15:11   #156
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo kod Complete moda, mislim da na CoPu, igru sa Steama treba prvo pokrenuti kao Vanillu, onda ugasiti i tek tada instalirati Complete mod.

U protivnom može rezultirati nepokretanjem igre.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 15:23   #157
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
vec me preduhitrio kolega, ali samo da kazem da meni na gog verziji complete mod radi bez greske. za sada bez bugova, a tezina na drugoj od najteze mi je savrsena (moj prvi prelazak igre).

ovaj autumn aurora mi isto izgleda super. da li bi sejvovi sa complete moda radili na autumn aurori?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Sumnjam da bi radili... Ako ti je ovo prvi prelazak igre možda ti je i bolji Complete mod jer AA baš i ne prašta...

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Stalker je jedina igra koju sam prestao igrati sa slusalicama i u mraku. Jbga, takodjer je i jedina igra koju sam morao prestati igrati jer od te atmosfere (tj od prevelikog uzivljavanja u pricu) sam cesto zavrsavao sa pulsom 199bpm i hladnoznojnim rukama. Nikad nijedna igra nije tako utjecala na mene fizicki (ni doomovi ni nista) Eto, nazalost, nikad ih nisam ni zavrsio, samo ponekad upalim ali na tiho pojacanim zvucnicima i trudim se ne udubiti se u ekran.
Dan danas se sjećam kako mi je bilo kad sam se prvi put spustio u Agroprom Research Institute, ona ko sirena koja škripi dok se okreće, ono zeleno radioaktivno sranje po podu i tu i tamo čuješ kako onaj bloodsucker zavije negdje u daljini - nenadjebivo.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 18:15   #158
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Sumnjam da bi radili... Ako ti je ovo prvi prelazak igre možda ti je i bolji Complete mod jer AA baš i ne prašta...
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 19:15   #159
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
A da... Ako se navučeš na stalkera tek si onda naj***o (ne znam dali se smije psovat)... Mislim da je Stalker najbolje što jedna igra može pružiti... Odličan gameplay, mnogo dobra priča, vrhunska atmosfera i odličan živi svijet.
E, javi nam kako ti je kad dođeš u Agroprom RI ali u podzemlje... Malo koga je taj lvl ostavio ravnodušnim...
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 19:46   #160
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
A da... Ako se navučeš na stalkera tek si onda naj***o (ne znam dali se smije psovat)... Mislim da je Stalker najbolje što jedna igra može pružiti... Odličan gameplay, mnogo dobra priča, vrhunska atmosfera i odličan živi svijet.
E, javi nam kako ti je kad dođeš u Agroprom RI ali u podzemlje... Malo koga je taj lvl ostavio ravnodušnim...
Taj dio prošao i bilo mi je prejebeno. Kad sam se vratio na površinu, bilo je nešto poput: u stanju vrtoglavice i polu-ludila, sa podvijenim repom i egzistencijalnim strahom bježim do prvog svjetla koje vidim u nadzemnom svijetu i sa pištoljem u jednoj ruci, a votkom u drugoj čekam dan.
piydek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas