Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.07.2010., 19:48   #121
MP7
Premium
Moj komp
 
MP7's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 174
Mogli bi ste staviti na glavnoj stranici datum zadnje izmjene cjenika, ili u naslovu same datoteke cjenika npr. ostalo-cj240710.xls ili pak u samom xls-u da se negdje pročita unutra
MP7 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 21:04   #122
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Do sad se cjenik nije mijenjao nikad pa za to nije bilo potrebe...
A trenutni je cjenik na reviziji jer zbog nenajavljenih troškova špeditera i transporta moramo malo korigirati cijene. Uglavnom od utorka - srijede ćemo nastaviti primati narudžbe sa sljedeću turu i novi cjenik će biti na webu za download
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 21:33   #123
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Super slijedi slijedeca tura
Miki koliko imamo vremena za dostaviti slijedecu narudzbu ?
ChP3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2010., 21:47   #124
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Polako ljudi, prvo loše vijesti, cijene će morati malo porasti...Noctua, coolink i rasurbo ne, ali ovi ostali brandovi da. Do utorka - srijede ćemo imat nove cijene, imali smo neke troškove ne najavljene od starne špeditera i transporta koji su...recimo samo - nezanemarivi, pa moramo korigirati cijene. Pokušat ćemo čim manje, ipak nam je u interesu da se roba kreće, po prvim proračunima bit će to manje od 10%, vjerujem cca 7-8% max. Vjerujte nije ni nama drago ali trenutno drukčije ne može. U svakom slučaju stavit ćemo ovdje obavijest kad napravimo novi cjenik i kad opet počnemo primat narudžbe, bit će to ili utorak ili srijedu.
Još jednom napominjem - Noctua, Coolink i Rasurbo ostaju cijene iste i za njih primamo narudžbe stalno, ovaj zastoj i promjene se odnose na ove druge brandove. Naravno sve narudžbe koju su do sad zaprimljne idu po cijenam po kojima smo ih i zaprimili.

Ujedno ćemo malo promijeniti i stvari na webu, tek toliko da bude uočljivije gde je download, a i cjenici će biti objedinjeni.

@ChP3 - imate vremena, narudžbe će se zaprimati cca 30ak dana, znači isporuka će biti za cca 40 dana.
Naravno uz dovoljno veliki interes rok se može i skratiti. Ali, opet kažem, sve će se točno znati do srijede.

Hvala svima na podršci u ovome projektu!

Zadnje izmijenjeno od: miki1981. 24.07.2010. u 21:54.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2010., 07:40   #125
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Post Lager

Za sve koji su nas nas pitali preko maila

na lageru od hladnjaka za CPU i GPU imamo
:

Arctic Cooling Accelero Twin Turbo Pro

Prolimatech MK-13 Multi-VGA Cooler

Prolimatech Mega Shadow

Prolimatech Megahalems Rev. B

Ima od svega po nekoliko komada
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 01:08   #126
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Vidim među brenovima ima i sličica od SteelSeries-a, zanimam me dali naručujete od njih robu i dali bih mogli uzeti OVO. Siguran sam da bi još ljudi bili interesirani za to, a i za ostale SS Gilde proizvode.

Edit: Sad vidim da ima na cjeniku tih glide proizvoda, može samo info koji od ova 2 su te mx "nožice": SteelSeries Glides - Logitech G-Serie/MX518 Refresh ili SteelSeries Glides - Logitech ili ništa od navedenog?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: ShebY. 26.07.2010. u 01:18.
ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 08:46   #127
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Ne znam da li si čitao i gornje postove, uglavnom cijene na cjeniku će se povećati za par postotaka ( manje od 10%) cjenik će biti spreman u srijedu. I tada krećemo dalje sa narudžbama.
A u vezi tvog pitanja:

The SteelSeries Glide MX was designed especially for Logitech's range of optical gaming mice and reduces friction and provides for a smoother gliding experience. Recommended for use with all mouse pads, especially for use with hard mouse pads (hard plastic, glass and metal).




Q: What mice do you recommend this for?
A: The best optical gaming mice from Logitech: MX300, MX500, MX510 and MX518.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 19:31   #128
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ma znam, to da već sam kupovo to dok je bio stari s&s. Al na cjeniku imaju dva navedena:
SteelSeries Glides - Logitech G-Serie/MX518 Refresh
SteelSeries Glides - Logitech

pretpostavljam da su MX ovi drugi samo sam htjeo bit siguran, cjena nije problem vjeroatno ću uzet i podlogu odma. Sam još da pitam kako točno ide narudžba? Ja i šalje što hoću na onaj mail, vi nazad ponudu, ja uplatim pare i evo proizvoda? I nigdje nisam našo kolika je poštarina pa napišite ak može!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2010., 21:24   #129
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Znači ovaj Logitech to je za MX seriju, a ovaj drugi je za G seriju i refresh MX518ke.
Znači ovaj prvi su one male nožice, 6 ovalnih, a ovaj drugi su 2 one velike skoro polukruga i ona treća mala uska elipsoidna.

Zatražiš ponudu, dobiješ ponudu, platiš, čekaš dok stigne. Dostava je 43,05 kn do 5 kg.
Cjenik koij je trenutno na webu, poet ponavljam nije točan, jer cijene će se dignuti nešto ( max do 10%). Isto tako bit će i novih stvari itd. Srijedu će biti i novi cjenik a i znat će se kad ide sljedeća narudžba, cca 40 dana kako sada stvari stoje.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 19:57   #130
MP7
Premium
Moj komp
 
MP7's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 174
Ova srijeda ili neka druga?
MP7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 20:46   #131
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Ova srijeda, ali ipak neću stić sve sredit i napravit, tako da će bit sutra navečer i cjenik i datum umjesto danas.

EDIT: samo da javim da se još radi na cjeniku, raspored je bio pretrpan zadnjih dana pa zato i ovo kašnjenje 2 dnevno, ali sutra negdje prijepodneva se nadam da će sve bit na webu i da počinjemo primat narudžbe opet. Uglavnom biti će naravno obavijest ovdje.
Isprike na čekanju

Zadnje izmijenjeno od: miki1981. 30.07.2010. u 01:03.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 11:54   #132
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Novi cjenici i obavijesti

Evo isprika svima koij su čekali cjenik i datume...zbog poprilične gužve zadnjih dana nikako nisam uspio stić sve do jučer tj danas. Ali sad je cjenik upravo gotov, ubačeno i masu novih artikala. Cijene su kako smo i rekli išle gore nažalost, cca pola artikala poskupilo za 5 a pola za 10%. Ali to je sad to, ipak ne mogu dopustiti da budem na gubitku jer onda ništa od toga dugoročno.

Cijene Noctue, Coolinka i Rasurba su ostale naravno iste, i dalje vrlo povoljne, njihovi smo generalni uvoznici pa vam zato i možemo ponuditi cijene koje su tek neznatno više nego u EU.

Što se tiče datuma slijedećih narudžbi...
Noctua, Coolink i Rasurbo kao i do sad ide svakih mjesec dana, a nakon ljeta će i sve češće. Uglavnom narudžbe za sljedeću turu zaprimamo do 15.08. u cca 12 sati, a roba dolazi cca 7 dana nakon toga.

A sa ostalim brandovima ipak nismo u mogućnosti ostvariti 1 mjesečno za sada, pa tako narudžbe se počinju primati od sada, pa sve do kraja 09. mjeseca a roba dolazi nekih cca 7 -12 dana iza toga. Jednostavno zbog troškova transporta i uvoza moramo imati određenu vrijednost narudžbe da nebi bili u minusu, pa zato i nešto duži rokovi. Naravno ako interes bude poveći to se može i skratiti.
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 14:00   #133
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Od novih stvari vidim: Corsair A50 & A70 (inace su preskupi s obzirom na konkurentne proizvode), kolekciju adidasa , sigurno ima jos dosta novih artikala ali detaljniju opservaciju cu prepustit ostalima
PS Sorry "Misko", ali na kraju sam se pocastio s CM Hyper 212+ u lokalnog dilera (187kn) pa nisam nista naruciva u Vas, mozda drugom prigodom neki komad bakra
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2010., 15:15   #134
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Jep, ima masu stvari novih, uspjeli dogovorit da nudimo komplet asortiman od caseking.de, pa otuda i ta nazovimo je gaming odjeća


Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Od novih stvari vidim: Corsair A50 & A70 (inace su preskupi s obzirom na konkurentne proizvode), kolekciju adidasa , sigurno ima jos dosta novih artikala ali detaljniju opservaciju cu prepustit ostalima
PS Sorry "Misko", ali na kraju sam se pocastio s CM Hyper 212+ u lokalnog dilera (187kn) pa nisam nista naruciva u Vas, mozda drugom prigodom neki komad bakra
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 14:41   #135
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
Citiraj:
uspjeli dogovorit da nudimo komplet asortiman od caseking.de
a sta je sa evginim proizvodima?
vidim da ih ima u casekingu..jel se moze to nabaviti?

@miki - hvala na odgovoru
svakako se cujemo za narudbu

Zadnje izmijenjeno od: baban. 01.08.2010. u 22:22.
baban je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2010., 19:04   #136
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
EVGA

Od sada može, uvrstili su ih u svoju maloprodaju tek neki dan, ali ih nisu još slali partnerima, i baš čekam da mi da veleprodajne cijene. Rekli su tokom sljedećeg tjedna.

Citiraj:
Autor agent orange Pregled postova
a sta je sa evginim proizvodima?
vidim da ih ima u casekingu..jel se moze to nabaviti?
miki1981 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 14:55   #137
Marko Ford
Registered User
 
Marko Ford's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
Marko Ford je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 15:10   #138
mhadina
Premium
Moj komp
 
mhadina's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 429
evga

Citiraj:
Autor miki1981 Pregled postova
Od sada može, uvrstili su ih u svoju maloprodaju tek neki dan, ali ih nisu još slali partnerima, i baš čekam da mi da veleprodajne cijene. Rekli su tokom sljedećeg tjedna.
prst gore

Dobro se raspitajte oko uvjeta garancije jer ta EVGA ne želi imati posla s nama s Balkana ako idemo diretkno na njihove shoppve pa možda ima neki razlog reducirati rok garancije.
hvala
__________________
  • Vidiš li čovjeka koji se sam sebi mudrim čini? Znaj, i od bezumnika ima više nade nego od njega!
  • San dolazi od mnogo briga, a lud govor od mnogo riječi.
  • Neka su ti mnogi poznanici, ali pouzdanik samo jedan od tisuću.
  • Ne ponizuj se pred budalom i ne budi pristran pred mogućnicima.
  • Ne budi silovit na jeziku a lijen i mlitav na djelu.
mhadina je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 15:23   #139
MP7
Premium
Moj komp
 
MP7's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 174
Citiraj:
Autor Marko Ford Pregled postova
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
vjerojatno može
isto kao kad ti netko pošalje ponudu i ti recimo virmanom uplatiš u pošti npr.
tako i sa netbankingom, samo popunjavaš broj računa i te stvari koje su bitne i gotovo, mislim nisi mene pitao ali po meni vrlo vjerojatno može
A to što kažeš za vas ''nevlasnike'' kreditnih, pazi oni ti pošalju ponudu ti ideš u poštu i uplatiš svotu, opet dobro, općenito kreditna ti ni ne služi ničemu s oprićem ako sam dobro shvatio, čovjek je napisao kao to ide u jednom postu

P.S. šteta za ovo tek do kraja 9. mjeseca, meni baš neki dan sjela lova i sad čekanje malo previše je to dva mjeseca :/
MP7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 17:36   #140
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Marko Ford Pregled postova
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
Mi ionako kartice primamo samo ako dodjete u poslovnicu, tako da način plaćanja je ili virmanom ili solarno...
Dakle kao što i piše u nekom od mojih postova...narudžba ide na način da vi naručite što želite sa cjenika, dobijete ponudu sa svojim brojem, platite ISKLJUČIVO virmanom (bilo direkt u banci ili preko netbankinga sasvim svejedno) i čekate isporuku. Obavezno je na uplatnici pod "poziv na broj" upisati broj ponude. I tada mi znamo točno što ste uplatili, a i vi imate dokaz da ste uplatili po toj i toj ponudi, i ne može doći do zabune.

Citiraj:
Autor mhadina Pregled postova
prst gore

Dobro se raspitajte oko uvjeta garancije jer ta EVGA ne želi imati posla s nama s Balkana ako idemo diretkno na njihove shoppve pa možda ima neki razlog reducirati rok garancije.
hvala
Garancija za apsolutno svu robu sa cjenika "ostale marke" je 2 godine, bez obzira koliko ta roba ima garanciju u nekom d naših trgovina ili negdje vani. Dakle 2 godine, ni više ni manje, i to vrijedi za SVE artikle sa tog cjenika, pa tako i EVGA matične
Jedino Noctua i Coolink imaju 6 godina, ali oni su na drugom cjeniku, isto kao i Rasurbo koji isto ima 2 godine.

Citiraj:
Autor MP7 Pregled postova
vjerojatno može
isto kao kad ti netko pošalje ponudu i ti recimo virmanom uplatiš u pošti npr.
tako i sa netbankingom, samo popunjavaš broj računa i te stvari koje su bitne i gotovo, mislim nisi mene pitao ali po meni vrlo vjerojatno može
A to što kažeš za vas ''nevlasnike'' kreditnih, pazi oni ti pošalju ponudu ti ideš u poštu i uplatiš svotu, opet dobro, općenito kreditna ti ni ne služi ničemu s oprićem ako sam dobro shvatio, čovjek je napisao kao to ide u jednom postu

P.S. šteta za ovo tek do kraja 9. mjeseca, meni baš neki dan sjela lova i sad čekanje malo previše je to dva mjeseca :/
Točno tako. A što se tiče čekanja...i ja bi volio da je prije...ali jednostavno zbog svih troškova koji idu uz to ja moram skupit kvalitetan broj narudžbi, tj ukupnu cifru, i s obzirom na trenutni interes treba neko vrijeme da se to ostvari. Pa tako ovaj put procjenjujem da će to biti do kraja 9.mj. Još je i ljeto sada, što znači i manje interesenata itd. Naravno da ako bude narudžbi se skupilo prije da ćemo mi prije riješiti i robu, ali za sada stoji ovako.

Opet napominjem...taj rok vrijedi za ostale brandove, a Za Noctu-u, Coolink i Rasurbo, za koje smo generalni zastupnici, tu roba stiže jednom mjesečno redovito i uvijek ima i nešto viška naručenog.
miki1981 je offline