Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2012., 23:08   #1531
nikica1211
Guest
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: split
Postovi: 19
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Ne dosađuješ ti nikome,tu smo da pomognemo jedan drugome,misliš da ja sve znam,neke ljude sam ubio na ovom forumu sa pitanjima.

Moraš naći na ruteru,gdje ti je postavljena lozinka za bežićno povezivanje,a ja sad ne znam koji ruter imaš,kod mene piše bežićno povezivanje,i imam napredne postavke,i gdje ti je pass upisan,pogledaj da li ti je wpa-psk2,ili wep,i tu rotaciju ključa moraš maknuti,ako ti je uključena.Čačkaj malo po postavkama rutera.
Napokon sam skuzia na sta mislis. Al uvik isto. Kako su tebi potavljene: trenutno mi je ovako: Vrsta zaštite: Osobni WPA2
Vrsta šifriranja: AES
nikica1211 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:38   #1532
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor nikica1211 Pregled postova
Napokon sam skuzia na sta mislis. Al uvik isto. Kako su tebi potavljene: trenutno mi je ovako: Vrsta zaštite: Osobni WPA2
Vrsta šifriranja: AES
Stavi WPA-PSK ili samo WEP,a šifriranje stavi TKIP
dulesbj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2012., 23:46   #1533
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
i sami ste skuzili unazad zadnjih 40 stranica, da je max overclock oko 700-750Mhz, preko toga rijetko koji ide. ili se ruši stalno ili ima losiji score (sto opet znaci da je nestabilan).

ono što dobivate je baterija koja kraće traje, i mobitel koji se više grije, a radi marginalno brže. jedini napredak se vidi u igricama...

daklem. ako vas bas veseli overclock, poigrajte se s time i vidite dokle ide stabilno. i to je to. ako vam nije dovoljno, kupite drugi mobitel, mozda cete imati vise srece, ili necete...
http://www.youtube.com/watch?v=hAFjY...9CC23D94D31BE7
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:48   #1534
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 991
Benru 3.0 rom
http://www.mediafire.com/?mmguyca0yz5iip6
nije ništa napisao što je novo ali ja ga upravo skidam i stavljam odmah.
EDIT: skinuto očigledno da je 2.0 verzija samo je stavio drugi link? isto sve sve potpuno isto ne mislim kršit opet mob i zezat se zbog potpuno istog roma.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:53   #1535
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Benru 3.0 rom
http://www.mediafire.com/?mmguyca0yz5iip6
nije ništa napisao što je novo ali ja ga upravo skidam i stavljam odmah.
To sam danas vidio,i nije mi bilo ništa jasno,jel nije to onaj 7.1.0 v2,i pitao tu na forumu,nije mi uopće jasno to,daj napiši nešto kakav je,molim te?Prvo Slušalica se proba,ha,ha!


Sr................eeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:02   #1536
nikica1211
Guest
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: split
Postovi: 19
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Stavi WPA-PSK ili samo WEP,a šifriranje stavi TKIP
Hvala ti na pomoci, ali uspia sam napokon rjesit. Ako itko ima problem sa WI-FI-om nakon preinaka neka proba sa ovom aplikacijom https://market.android.com/details?i...b3JlZml4ZXIiXQ.. - mene je spasila. Samo kliknite fix my wifi i sljedit upute. ponovno se ulogirajte i radi(bar je meni)
nikica1211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:12   #1537
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Ljudi vi ste stvarno zapeli za te ROM-ove. Dali vi ista radite na tim mobovima? Ja sam evo trazio razne 3d igre, od kojih mi jedino NFS Shift radi
Volio bi naci emulator ili nesto da mogu igrati Super Maria ili Pokemone
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:21   #1538
giz87
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zg
Postovi: 19
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Ljudi vi ste stvarno zapeli za te ROM-ove. Dali vi ista radite na tim mobovima? Ja sam evo trazio razne 3d igre, od kojih mi jedino NFS Shift radi
Volio bi naci emulator ili nesto da mogu igrati Super Maria ili Pokemone

imam fpse, većina igara se da igrat uz frameskip i no sound... neke imaju manjih problema... al s obzirom da je ovo ipak low end uređaj, dobro je da bilo što pokreće... a za nes i snes ima dosta emulatora na marketu, al nisam probao ni jedan...
giz87 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:28   #1539
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor giz87 Pregled postova
imam fpse, većina igara se da igrat uz frameskip i no sound... neke imaju manjih problema... al s obzirom da je ovo ipak low end uređaj, dobro je da bilo što pokreće... a za nes i snes ima dosta emulatora na marketu, al nisam probao ni jedan...
Evo,ja igram medal of honor,ali sam malo zapeo u bunkeru,puška mi je zapela za vreću.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 00:30   #1540
giz87
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zg
Postovi: 19
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Evo,ja igram medal of honor,ali sam malo zapeo u bunkeru,puška mi je zapela za vreću.
kolko fps-a imaš u igrama otprilike? i koji rom?
giz87 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2012., 00:46   #1541
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
i sami ste skuzili unazad zadnjih 40 stranica, da je max overclock oko 700-750Mhz, preko toga rijetko koji ide. ili se ruši stalno ili ima losiji score (sto opet znaci da je nestabilan).

ono što dobivate je baterija koja kraće traje, i mobitel koji se više grije, a radi marginalno brže. jedini napredak se vidi u igricama...

daklem. ako vas bas veseli overclock, poigrajte se s time i vidite dokle ide stabilno. i to je to. ako vam nije dovoljno, kupite drugi mobitel, mozda cete imati vise srece, ili necete...
Slazem se sa svime navedenim, samo sam htio dodati jos nesto, vecina vas kao da nije nikad clockala proc na kompu, imas dvije potpuno iste konfiguracije, i realno uvijek ce na jednoj proc moci ici malo vislje na npr istoj voltazi, a upravo o tome se i ovdje radi.

Koliko sam citao na netu o clockanju proca na androidu, u kernelu roma definiraju se vrijednosti clocka procesora, uz njih se postavlja i vrijednost voltaze koju proc dobiva na odredjenom broju mhz-a, neko kao npr a.war je dobio jebeno dobar proc i radi mu stabilno i na preko 800 mhz sa voltazom koja je definirana u kernelu, moj npr nece preko 710 mhz, sve preko toga mob se restarta, vjeratno da je u kernelu podeseno da proc dobiva malo vecu voltazu na vecim brzinama, mogao bi ga vise dignuti.

Pretpostavljam da je goran upravo to napravio sa svojim romom, podigao vrijednosti napona, i da vam zbog toga svima na tom romu baterija kratko traje, no drugi problem tu je i toplina, procesor ce npr ako se pregrijava biti manje efikasan, tako da to sto i dobijes sa vecom brzinom se ponistava sa manjom efikasnoscu...
KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 10:43   #1542
morski_pas
Registered User
 
morski_pas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: rijeka
Postovi: 8
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Koji format je serija?
Jesi nesto posebno smanjivo ili si samo tako kako gledas na kompu stavio na mob?
I koliko je velika bila kolko mb?
stavio sam par DivX-a veličine od 700 do 1200 MB i rade ok sa našim titlovima srt koristio sam VitalPlayer

morski_pas je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 14:30   #1543
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Koristim GGR ovaj zadnji već nekih 7 dana. U svakodnevnom radu mi se čini jednako fluidan kao i kinez 111, sonic clean (prva verzija) i onaj geno što sam koristio prije njega. Bench mi je dosta loš, ali 3d radi puno bolje nego ovi romovi od prije. Igre uglavnom rade brže. Isprobano na angry birdsima, GT Academy, Guerilla bob itd. Sad ću isprobat Awarov ovaj zadnji rom pa da vidim kakav je on naspram GGR. Što se tiče GGR-a rom mi je radio savršeno stabilno, jedino kaj vuče bateriju ko blesav.

Btw da li ovaj Awarov custom rom podržava swap/ext?
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 14:53   #1544
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
SCREENSHOT

koji program koristiti za screenshot bilo bi dobro da podržava start button ,to inače ciyan ima po def.
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 15:35   #1545
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Btw da li ovaj Awarov custom rom podržava swap/ext?
Jok.

Iskreno, ne znam jel se išta dobroga dobiva sa tim skriptama. Koji god ROM je to imao, meni je radio manje fluidno nego oni koji nemaju te skripte (osim cyana).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:05   #1546
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Jel zna tko kakav link,da promjenim ikonu baterije,rom je ovaj od ad.wara,a htio bi onu kao što ima supersonic geno v4.

Hvala
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:11   #1547
a.war
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: in more
Postovi: 23
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Jel zna tko kakav link,da promjenim ikonu baterije,rom je ovaj od ad.wara,a htio bi onu kao što ima supersonic geno v4.

Hvala
Vidi ovo http://uot.dakra.lt/
a.war je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:19   #1548
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Jok.

Iskreno, ne znam jel se išta dobroga dobiva sa tim skriptama. Koji god ROM je to imao, meni je radio manje fluidno nego oni koji nemaju te skripte (osim cyana).
Evo sad sam bas htio napisat o tome, ja sad koristim onaj svoj Sonic_Clean_app2ext koji podrzava ext/swap particije.

I izuzetno sam zadovoljan
Radi mi puno bolje nego bez toga.

E sad u nekim situacijama ce radit brze u nekim sporije.
app2ext znaci da sve aplikacije se automatski instaliraju na ext particiju, na taj nacin ne zauzimaju internal memory, nego prostor na sd kartici, odnosno na toj ext particiji. Time dobijes to da mozes intalirat vise app na mobitel. A i to da mobitel ima vise internal memory za sebe i moze brze radit.

A swap particija je samo produzetak ram memorije. I swap particijom dobijes to da kad mobitel ostane bez ram memorije i mora brisat neke vec pokrenute procese/app, ne brise ih nego seli nove app koje pokreces na swap. E sad, prednost je ta sto mozes imat puno app ucitanih u ram/swap memoriju i one su instantno dostupne, recimo surfas u browseru, odes pogleda sms, vratis se na browser i ako nemas dovoljno ram, ta stranica u browseru ce se iznova ucitavat sa neta. A ako imas dovoljno ram/swap prostora onda je stranica u browseru odmah dostupna tocno onako kako si ju ostavio. A nedostatak toga se je sto swap nije brz kao ram i onda nekad mozes osjetit lagano stekanje i lag kad palis neki app koju si vec prije upalio i ona se upisala na swap. Meni na class4 kartici taj "lag" traje manje od 1s, i daleko je zgodnije nego kad moram iznova ucitavat stranicu u browseru sa net-a.

Uglavnom, app2ext se koristi na mobitelima sa jako malo internal memory, a swap se koristi na mobitelima koji imaju jako malo ram-a. A nas je slab i sa memorijom i sa ram-om Tak da ima smisla to koristit.

Samo nije mi jasno, prije je netko pricao kako koristi app2sd, i da ima u /sd-ext folderu da su mu tamo vidljeive sve app koje su tamo. Ali ja sa root explorerom uopce ne mogu naci /sd-ext folder.
Pricao je da su app linkane na sd karticu odnosno ext, kod mene toga nema uopce, kod mene su sve app odmah na ext particiji i to je to ne moram nista linkat niti vidim te linkove niti nista.

E i da se odma nadovezem na ono sto keifoffice kaze za OC.
Tocno to, ovisi od procesora do procesora koliko se moze OC-at.
A ono sto vecina ljud ne zna, je da procesor ubija prevelik napon, znaci kad mu das previse volta njemu to smeta i skodi mu. A ne temperatura, smeta i temperatura al vecina njih moze radit na jako visokim temepraturama. I greska je sto kod OC-a desktop procesora svi kupuju neka uber super vodena hladenja, i onda stave prevelik napon, a iako imaju niske temperature, napon ubija procesor puno vise nego temepratura. Vecina tih procesora na 80C radi bez problema i ne skodi im to koliko prevelik napon.

A kod nas je nezgodno jos na mobitelima sto sam nesto citao da baterija ima losije preformanse ako je zagrijana, znaci ako OC-as procesor, on se grije jako, i moguce da tako grije bateriju i ona se brze trosi zbog toga.

U svakom slucaju, ja ne idem nikad sa OC preko 710.
Kad normalno radim na mobitelu onda je na 122-480mhz, kad mi bas treba da bude brzi stavim na 600-710mhz i to je to. Nikad nisam ni trebao vise niti mi je ista stekalo na 710mhz.

E i da, stigli su vam novi Huawei u8650 Sonic mobiteli u tele2.
Ja sam upravo usao u stan sa novim primjerkom hehehe
Pozurite se, zadnjega sam uzeo u ovom tele2 centru gdje sam bio heheh


Mod: Nauči koristiti multiquote!

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 02.02.2012. u 17:03.
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:23   #1549
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
evo baš sam gledo na nekom forumu od samsung galaxy 3 kako overclockati a imaju isi procesor ko i na sonic arm v6 i svima je stabilan na 825 mhz na cyanu.

Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
E i da, stigli su vam novi Huawei u8650 Sonic mobiteli u tele2.
Ja sam upravo usao u stan sa novim primjerkom hehehe
Pozurite se, zadnjega sam uzeo u ovom tele2 centru gdje sam bio heheh
ajde probaj proc. kako ti radit do koje maximuma

Zadnje izmijenjeno od: nino. 02.02.2012. u 19:00.
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:44   #1550
nikica1211
Guest
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: split
Postovi: 19
malo sam se razocara u awarov rom. Mislim ga uinstalirat, iskreno meni se uređaj činia brži bez ikakvog custom roma i Huawei-evog interface. Mislim da cu jednostavno opet root-at mobitel i drzat originalno Android jer je tako mobitel bia brzi. Naravno otvoren sam za prijedloge ako tko zna dobar custom ROM na kojem se vidi ubrzanje, bez da oredaj vise se zamrzava nego inace, i koji bi mi oslobodia RAM sto je maksimalno moguce i koji bi ima originalni Android interface. I ako nije problem da mi postavi link za skinit ga (i koju sliku). !!! ako tko ima volje HVALA UNAPRIJED!!!

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 05.02.2012. u 22:33. Razlog: već postoji link
nikica1211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:48   #1551
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
E i da, stigli su vam novi Huawei u8650 Sonic mobiteli u tele2.
Ja sam upravo usao u stan sa novim primjerkom hehehe
Pozurite se, zadnjega sam uzeo u ovom tele2 centru gdje sam bio heheh
Gledam i vidim da ga nema na webu. Koja je cijena u dućanu i gdje ga još pouzdano ima? Možda netko zna?
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:53   #1552
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Gledam i vidim da ga nema na webu. Koja je cijena u dućanu i gdje ga još pouzdano ima? Možda netko zna?
Ima ga na webu, i dosuptan je u paketima na webshopu po 695kn. Bar tretnutno.

http://www.tele2.hr/privatni-korisni...ack/kupi-d267/
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:57   #1553
Superior
Premium
 
Superior's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: ZABOK
Postovi: 183
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Ima ga na webu, i dosuptan je u paketima na webshopu po 695kn. Bar tretnutno.

http://www.tele2.hr/privatni-korisni...ack/kupi-d267/
Vidi vraga, stvarno ga ima. Da li je moguće otključavanje u kućnoj radinosti?
Netko možda zna?
Superior je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:58   #1554
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Što se tiče dostupnosti Huaweia. Nisu došli novi nego se promjenio način na koji se mobiteli prodaju pa sad možete mob iz pretplate kupit u paketu. Tih vam zaliha nema puno pa trk u dučan dok ih još ima na lageru jer će sad i ta količina brzo presušit.

Stavio sam awarov rom. Radi mi isto ko i GGR. EXT radi, za swap ne znam kako provjerit al pretpostavljam da radi i on. Na GGR-u kad sam uključio swap primjetio sam da mob radi bolje u situacijama kad treba puno memorije. Prije kad bih upalio neku zahtjevniju igru i usfalilo bi rama mob bi se ili resetirao ili bi se igra isključila, a sad se to ne dešava. Brže dođe sebi kad gasim zahtjevne aplikacije tj. manje mu treba da launcher proradi skroz fluidno.

Btw nedavno sam stavio class 10 karticu i vidi se razlika naspram class4 u brzini podizanja boot-up-a. Prije se sve ikone pojave i manje treba mobu da profunkcionira kod paljenja. Za rad sustava nemogu reći da li ima kakve razlike. Imam osjećaj da se igre brže loadaju, ali to može bit i subjektivan dojam.

@ awar, nakon instalacije roma i restore-a aplikacija titanium backupom nestali mi switchevi iz notificationsa??
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 17:00   #1555
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
ja sam se isto razočaro od a.war rom, fluidnije i efikasnije mi je radio rom od lean&mean onaj zadnji sonic_clean i bio mi je dobar!
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 17:04   #1556
nikica1211
Guest
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: split
Postovi: 19
Citiraj:
Autor silvio12 Pregled postova
ja sam se isto razočaro od a.war rom, fluidnije i efikasnije mi je radio rom od lean&mean onaj zadnji sonic_clean i bio mi je dobar!
imas mozda link? - od sonic clean roma

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 05.02.2012. u 22:33. Razlog: već postoji link
nikica1211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 17:09   #1557
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Što se tiče dostupnosti Huaweia. Nisu došli novi nego se promjenio način na koji se mobiteli prodaju pa sad možete mob iz pretplate kupit u paketu. Tih vam zaliha nema puno pa trk u dučan dok ih još ima na lageru jer će sad i ta količina brzo presušit.

Stavio sam awarov rom. Radi mi isto ko i GGR. EXT radi, za swap ne znam kako provjerit al pretpostavljam da radi i on. Na GGR-u kad sam uključio swap primjetio sam da mob radi bolje u situacijama kad treba puno memorije. Prije kad bih upalio neku zahtjevniju igru i usfalilo bi rama mob bi se ili resetirao ili bi se igra isključila, a sad se to ne dešava. Brže dođe sebi kad gasim zahtjevne aplikacije tj. manje mu treba da launcher proradi skroz fluidno.

Btw nedavno sam stavio class 10 karticu i vidi se razlika naspram class4 u brzini podizanja boot-up-a. Prije se sve ikone pojave i manje treba mobu da profunkcionira kod paljenja. Za rad sustava nemogu reći da li ima kakve razlike. Imam osjećaj da se igre brže loadaju, ali to može bit i subjektivan dojam.

@ awar, nakon instalacije roma i restore-a aplikacija titanium backupom nestali mi switchevi iz notificationsa??

koju si klass 10 karticu kupio ..ja sam uzeo kingston ali nisam baš prezadovoljan malo kad da je writing preko 5 uglavnom4... nema neke razlike u brzini bar kod mene. Formatirao sam ju i u windowsima brzo i sporo te sa HP USB KEYaplikacijom ali to je sve rezultat uvijek cca 4-5
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 17:11   #1558
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
Citiraj:
Autor nikica1211 Pregled postova
imas mozda link? - od sonic clean roma
http://www.mediafire.com/?626z4vv4fog1km3
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 17:43   #1559
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
Citiraj:
Autor Superior Pregled postova
Vidi vraga, stvarno ga ima. Da li je moguće otključavanje u kućnoj radinosti?
Netko možda zna?
50 kn, ebay, ključ dobiješ u roku 24 sata i naravno radi
__________________
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 18:30   #1560
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Citiraj:
Autor tuba Pregled postova
koju si klass 10 karticu kupio ..ja sam uzeo kingston ali nisam baš prezadovoljan malo kad da je writing preko 5 uglavnom4... nema neke razlike u brzini bar kod mene. Formatirao sam ju i u windowsima brzo i sporo te sa HP USB KEYaplikacijom ali to je sve rezultat uvijek cca 4-5
A-Data, r/w 21/15.....ok je, razmišljam ubost samsung 24/21 kad ovoj nađem svrhu.....
e-one je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na