Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2002., 22:54   #1
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Driveri za grafićku

"The driver for the display device got stuck in an infinite loop. This
usually indicates a problem with the device itself or with the device driver programming the hardware incorrectly. Please check with your display device vendor for any driver updates."

Ovo mi grešku izbaci kad igram Unreal. Znaći smrzne mi se komp i šikne me nazad na desktop i izbaci mi ovo. Inaće ne mogu odvrtiti one testove u Direct X-u,javlja mi da sam prekinuo test pritisnuvši gumb?! ili me izbaci van testa i javi da nisam mogao zavrsiti test. Grafićka je Hercules s Kyro II chipom, OS Win Xp pro,matična Epox 8k7a. Inaće isprobao sam sve verzije drivera za grafičku za Xp na svima ista stvar. Probao sam sve j...... stvari koje sam se sjetio ništa ne pomaže. Inaće sve ostalo mi radi savršeno, Divx filmovi,DVD, ostale igrice koje sam isprobao itd... Help
tor je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2002., 19:59   #2
Stormeye
Billy lives forever
 
Stormeye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2001
Lokacija: Hrvatska,Split
Postovi: 756
Nema ti tu velike pomoći.Takve stvari se javljaju svima nama ovisno o igri, ili situaciji.
Jedino rješenje je kombiniranje različitih drivera pa isprobavanje s kojim radi najbolje.
I probaj ponovno instalirati directX to nekad pomogne
__________________
FS Amilo M
Stormeye je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2002., 09:57   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Najgore je sto je to sve prije radilo kako treba ali sad nece s tim istim driverima. A sto se tice direct X da ga reinstaliram s direct X od Win 2000 posto imam Win Xp?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2002., 11:23   #4
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Originally posted by tor
Najgore je sto je to sve prije radilo kako treba ali sad nece s tim istim driverima. A sto se tice direct X da ga reinstaliram s direct X od Win 2000 posto imam Win Xp?
ne! xp-u je directx sastavni dio, tak da to nemoj dirati.

O.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2002., 17:19   #5
Stormeye
Billy lives forever
 
Stormeye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2001
Lokacija: Hrvatska,Split
Postovi: 756
Poslušaj ozrenov savjet jer ruku na srce nisam siguran s tim directX za winXP.
__________________
FS Amilo M
Stormeye je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2002., 19:38   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ha!!!!!!!rijesio sam stvar, ne mogu i dalje izvesti testove na Direct X ali mi unreal ne smrzava! Nemres belivet. Malo sam kopao po Win i imas jednu opciju "Program Compatibility Wizard" i pomocu nje instaliras drivere od graficke i on zapamti kao najbolje postavke i ne da im da se poremete. Kad pokrenes wizard on te prvo pita koji program i s cim zelis da bude kompaktibilan tj. na kojoj je platformi on radio OK, zatim te pita za drivere i u biti preko njega instaliras programe (drivere). Neznam sto tocno napravi ali radi, Unreal mi se vise ne smrzava. Hvala svima na pomoci. A za dir X sam i sumnjao da ga ne trebam dirati ali sam hti prvo vas pitati da budem siguran. Pa evo ako kome moze ovo moje pomoci...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2002., 19:41   #7
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Originally posted by tor
Ha!!!!!!!rijesio sam stvar, ne mogu i dalje izvesti testove na Direct X ali mi unreal ne smrzava! Nemres belivet. Malo sam kopao po Win i imas jednu opciju "Program Compatibility Wizard" i pomocu nje instaliras drivere od graficke i on zapamti kao najbolje postavke i ne da im da se poremete. Kad pokrenes wizard on te prvo pita koji program i s cim zelis da bude kompaktibilan tj. na kojoj je platformi on radio OK, zatim te pita za drivere i u biti preko njega instaliras programe (drivere). Neznam sto tocno napravi ali radi, Unreal mi se vise ne smrzava. Hvala svima na pomoci. A za dir X sam i sumnjao da ga ne trebam dirati ali sam hti prvo vas pitati da budem siguran. Pa evo ako kome moze ovo moje pomoci...
Quotam sam seba ali nema veze. Našao sam riješenje i za testove. Skinuo sam s neta Kyro Xp Tools i to je riješilo problem.
Ako neko ima slićne probleme s Kyro karticom nek mi se javi, koliko sam je izmoždio i istestirao postao sam stručnjak za nju. Pa eto ako kako mogu nekom pomoći biti će mi drago.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na