Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2010., 13:24   #1
vrc100
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Roccat Kove Headset

Interesira me postoje li na ovom forumu korisnici Roccat KAve headseta i njihova iskustva! Jel se isplati pljunuti 100 eurica ili bi bilo bolje dodati jos malo i uzeti Razer Barracudu?

U dilemi sam, jer sam dosta procitao o oba i najrade bi kupio oba! al nema se para! Pa bi zato molio samo ljude koji koriste ili su koristili ovaj Roccat headset da mi pomognu oko odluke!

Unaprijed zahvaljujem!

Zadnje izmijenjeno od: vrc100. 30.03.2010. u 14:34.
vrc100 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 13:42   #2
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
ja sam isto u dilemi koje uzeti i ipak mislim da cu uzeti roccat,imas dosta review-a tako da si mozes procitati sto te interesira.

i da..btw. roccat kave im je naziv
V.I.P je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.03.2010., 14:31   #3
vrc100
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Ma znam! Malo sam se zaje...
vrc100 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 15:49   #4
Pink_Floyd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Split
Postovi: 325
Ja ti samo mogu rec da sam sa mišem roccat kone v2 dobia one roccat vire male sluše kao za mp3 , inace kostaju 225kn i mogu rec da za takvo malo sranje od sluša zvuk je nevjerojatano dobar , mogu rec sta se tice gaminga ne puno losije od mojih bayerdinamic slusa , tako da taj headset mora bit onda odlican!
Pink_Floyd je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2010., 14:38   #5
neopro32
Registered User
 
neopro32's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: zg
Postovi: 3
Citiraj:
Autor vrc100 Pregled postova
Interesira me postoje li na ovom forumu korisnici Roccat KAve headseta i njihova iskustva! Jel se isplati pljunuti 100 eurica ili bi bilo bolje dodati jos malo i uzeti Razer Barracudu?

U dilemi sam, jer sam dosta procitao o oba i najrade bi kupio oba! al nema se para! Pa bi zato molio samo ljude koji koriste ili su koristili ovaj Roccat headset da mi pomognu oko odluke!

Unaprijed zahvaljujem!

ja sam neki dan kupio Roccat Kave i mogu ti reci da su te slusalice pre pre pre jeb*** predobre od svih slusalica al i cak i 5.1 zvucnika...savrseno rasporedeni su i mozes sve savrseno cuti s koje strane dolazi zvuk,baass je jos pre pre jeb***niji,doslovno uzivas u zvuku...udobne su,cak imaju ovu gumu oko usiju da necujes okolinu (pogotovo ako imas male vristave sestre ili ako te mama ganja zbog losih ocjena :P )
ugl pre pre savrsene su slusalice al mana je jedna to sto moras i usb ukopcati jer traze puno energije za napajanje ovih ledica a i zvuka...al to nije bas problem jer sigurno ce se naci dodatni usb...
ugl mislim da neces pozaleiti ako ih kupis moja preporuka i uzivaj
neopro32 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2010., 19:45   #6
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Ja ih gledam za kupit, al koliko vidim, tih slusalica nema nigdje???

Gdje ste ih vi kupovali? Neda mi se narucivati iz vanka, placat carinu, PDV, a ako jos i kojim slucajem riknu...

Jel ih netko vidio negdje (fizicki) u nekom ducanu za kupit. Jer svi ovi webshopovi koji ih kao imaju, zapravo ih nemaju i nisu dobavljivi...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2010., 07:59   #7
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
ja ti mogu pogledati ako ih ima u puli ili sam nazovi i pitaj,imaju takodjer poslovnicu u rijeci

http://shop.netcom.hr/product_info.p...ducts_id=12463
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2010., 11:18   #8
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
E to je bio jedini shop kojeg nisam zvao iz jednog jedinog razloga: nemaju kontakt telefon. Probao sam onaj on-line chat, al nitko nije odgovarao, a mail mi se nije dalo slat.

Al nisam znao da imaju poslovnicu. Racunao sam da su web shop koji nemaju robu na lageru, a posto ih sam dobavljac nema, nemaju ih ni oni odakle nabaviti.

Al ako kazes da imaju poslovnicu, mogao bih poslat mail, jer postoji sansa da imaju sluske. U tom slucaju tri put "hooray", mozda do vikenda imam sluske. A ja vec gledao kako bi otisao u Maribor pa cak i u Graz po njih...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2010., 12:37   #9
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
nisi dobro pogledao

evo ti brojevi

http://www.netcom.hr/Default.aspx?tabid=366
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2010., 19:05   #10
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Zvao sam ih i nemaju

Svejedno thx na pomoci V.I.P. Ako netko kojim slucajem zna trgovinu da imaju sluske, slobodno mi se javite. Ne ide mi se u Sloveniju po njih...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na