Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2008., 23:28   #1
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Logitech MX620 - prvi utisci

Danas me je baka sasvim neocekivano iznenadila sa novim misom.
Dugo sam kukao kako mi bivsi mis nevalja i da hocu logitech misa.
Moja draga bakica je zapamtila ime logitech i usla u radnju i rekla dajte mi nasjkupljeg "lopigeč" misa.
Ostao sam prijatno iznenadjen kada je donijela bezicnu pacovcinu i rekla: "Evo sine i vise da te nisam cula kako govoris da ti treba novi"
Mislim da bi bilo OK da sa vama podjelim prve utiske. Mozda mi nekome moglo koristiti ako bi ga htio kupiti.
Pakovanje nije Bog zna sta raskosno. Naime, mis doazi sa malim USB radio prijemnikom i dvije baterije. Naravno, tu je jos i knjizica sa kratkim upustvima za instalaciju. Instalacioni CD necete dobiti vec cete ga morati skinuti sa Logitecheve web stranice... To pomalo zivcira, jer ipak nije posteno prema kupcima da stede na skupljoj klasi miseva.
Mis posjeduje MicroGear Precision skrul tockic. Naime, ovaj tockic omogucuje da ga zavrtite i automatski preskolujete par ekrana. Nema sta, korisno i revolucionarno-malo sutra. Jedino bi mi moglo koristiti na forumima gdje imam mnogo postova na jednoj stranici. Dalje, ne vidim neku svrhu tog tockica. Ali, sto bi se reklo medju rajom: "Sminka je".
Ima jednu statusnu led diodu koja vam signalizira kad je baterija prazna.
Idu 2 baterije odjednom. To znaci da morate kupiti jos 2 baterije jer kada se isprazne morate ih mjenjati. Jer one koje ste dobili uz misa nisu punjive. Ja baterije uspjem promjeniti za vrijeme izmedju 2 killa u COD-u 4.
Sto se tice oblika misa moram reci kako mi savrseno lezi u ruci, sape mi nisu bas nesto velike. A sumnjam da ne bi odgovarao i korisnicima sa vecim rukama. Mis je u obliku blago zakrivljenog slova "S", a o tome da li je lijep ili nije, to sami prosudite.
Dodatne tipke koje mis posjeduje su "Back i Foward" tipke koje su jako duge i nije se tesko priviknuti na njih, takodjer tu je i tipka za direktnu pretragu. Sve u svemu, te dodatne tipke su fino uradjene i ugodne za koristiti. Mada ja to ne koristim bas cesto jer su mi draze precice na tipkovnici. Ali ipak danas sam ih cesce koristio nego inace. Negdje na internetu sam procitao da sve to mozete promjeniti pomocu SetPoint drivera, ali to nisam iskusavao jer mi to nije potrebno.
Za podlogu ne morate da se brinete jer sve savrseno radi i na lakiranom drvetu.
U igrama se pokazao kao jako dobar i ugodan za koristiti. Sve savrseno radi i nemam nikakve primjedbe.

Na kraju ove recenzije moram vam se ispricati zbog toga sto nisam stavio nikakve slike. To je zato sto mi je fotoaparat na servisu isto kao i mobitel.
Kada ih dobijem nazad stavit cu vam i koju slicicu.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 23:41   #2
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Imaš super baku...Drugi put probaj s "Krucijal" ^^
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2008., 23:49   #3
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Imaš super baku...Drugi put probaj s "Krucijal" ^^
Sigurno bi to lakse zapamtila. Od sada cu stalno govoriti "Tarantula" pa mozda i nova tipkovnica dodje .
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 23:56   #4
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Pazi sam da ti ne kupi onu dlakavu tarantulu koja grize
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 00:06   #5
shmufla
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Pozdrav,

Jesi s mišonjom jednako zadovoljan i nakon 6 mjeseci?
Koliko mu traju baterije kod svakodnevnog korištenja i da li u njega idu baterije 1.5 ili 1.2V (ove druge su punjive) ?

Pitanje i za ostale - je li 800 dpi dovoljno za rad u autocadu (početnik sam) i povremeno za zahtjevnije igrice?
Jer teško je naći bežičnog laserskog miša za pristojnu cijenu, a da ima više dpi-ja......svaki koji me zainteresira ispadne da ima 800 dpi (dok žičani imaju daleko više...).
shmufla je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na