Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2009., 01:22   #31
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Bas me zanima kako ce to svirat, pa stoga javi dojmove
srale7 je online   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 01:49   #32
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Danas sam dofurao ovo doma:

http://www.jamo.com/na-en/news/press...akers-details/

Upravo se spaja....samo sam sad skužil da trebam duži optički kabel

P.S.- jel ima puno razlike između spoja optičkim ili coax ili činčevima?

ako su oba digitalni prijenos, nema razlike...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2009., 01:56   #33
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Činč nije digitalni, tako da ima razlike. Coax je digitalni signal preko činč konektora.

Bolje spoji coax ili optički, bolje da neki vanjski DAC obavlja konverziju.
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 03:07   #34
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ako su oba digitalni prijenos, nema razlike...
Jesi siguran da nema razlike? Imas doma uređaje kojima si to mjerio i cime mozes dokazat da je prijenos 100% isti?
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 07:26   #35
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Ofako...spojeno je optičkim kablom sad i kaj da vam velim...zvuči jebeno dobro...sve Iznenadio sam se koliko sam dobio na kvaliteti zvuka kad sam spojio TV kartušu na njega preko činčeva...jučerašnji koncerta Claptona je zvučao iznenađujuče čisto i jasno...skoro pa sam imao dojam da čujem kako prsti prelaze po žicama gitare. Me veeeeery happy Evo par slikica (slikano mobom,jako loša kvaliteta):



Ne obazirite se na kablove jer mi se u pola noći nije baš dalo zezat sa istima a ionako to nije finalni setup.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 10:56   #36
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Jel to samo ja ne vidim slike ili?
srale7 je online   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 11:00   #37
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Sjajan izbor,to si zeo u audio artu u Mesničkoj? Braco i ja smo baš gledali taj set jučer ,na akciji 1699 ili 1999,koliko su? Nisam zapamtio. Zvučna je ostala ista,Realtekica 889A?

http://www.audiocinema-art.hr/akcije...-samo-1999-kn/

http://www.audiocinema-art.hr/UserFi...0%5Bred%5D.pdf

1999,vidio sad.

Jako mi se dopada,čestitam i sretno. Bolje 10x nego uber zvučna za 1000kn i Creative T3100,zar ne?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 11:25   #38
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
@jackson & @micek_kc : pa ja sam uvjeren da je isti zvuk, jer u digitalnom obliku nemo toliko smetnji pogotovo na tih maximalnih par metara (coax spidf i opticki).
Na tvoje pitanje za mjerenje: ne, nisam mjerio jer nemam cime kao niti vjerovatno ti. Ne znam uopce cime mjeriti kvalitetu zvuka preko coaxa i optickog prijenosa signala. Oba su digitalna, i u svojem dosadasnjem spajanju i koristenju, nisam primjetio nikakve razlike. Koristio sam oba u spajanju kompa na reciever vec godinama, i razlike u koristenju po meni nema.
Sto se tice chincha kao chincha, preko njega je normalno losiji prijenos nego preko digitalnog, no opet "audiofil" ce cuti razliku...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 11:34   #39
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Sad su mi slike vidljive, zgleda ok, ali najbitnije je da si ti u konačnici zadovoljan zvukom. I kako kaze dream, ovo je sigurno bolje nego kombinacija koju si htio prije, jer su oni cerative relativno limitirani.
Daj molim te okini jednu sliku zvučnika bez mrezice, da vidimo kakvi su driveri.
srale7 je online   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 15:26   #40
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
thedream, ti isprobaj tako svog sonija. Lako usporedis zvuk sa x-fi i logijem.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2009., 15:37   #41
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Razmišljao sam o tome dosta,ali zasad ostajem na Z2300 i X-Fi Music, eventualno to šta kažeš,neke usporedbe radi,ali podesio sam i Foobar2000, sa Asiom 2.0,ja sam zadovoljan.

Nijedan plug-in,i nijedna opcija u bilo kojem reproduktivnom programu bio on za video ili audio mi nije odbila poslušnost s ovom karticom,plus što sam ajd,zatucan na te Bass kutije,je li,ne bih zasad mijenjao zvučni setup.

Ta micro linija mi praktički ničemu ni ne služi,osim što je vrtila Slayera oriđiđi albume,i ostale iz metal kolekcije,te mp3ce sa prednjeg usb porta, drugo ništa. Nije pretjerano ni korištena,mogla bi lako u prodaji završit..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 17:09   #42
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Sjajan izbor,to si zeo u audio artu u Mesničkoj? Braco i ja smo baš gledali taj set jučer ,na akciji 1699 ili 1999,koliko su? Nisam zapamtio. Zvučna je ostala ista,Realtekica 889A?

http://www.audiocinema-art.hr/akcije...-samo-1999-kn/

http://www.audiocinema-art.hr/UserFi...0%5Bred%5D.pdf

1999,vidio sad.

Jako mi se dopada,čestitam i sretno. Bolje 10x nego uber zvučna za 1000kn i Creative T3100,zar ne?
O da ALC889A preko optike zvuči čist pristojno i da - predobro. Samo sad moram sve kablove nabaviti koje želim (bandridge...fali mi još optički 5m) i kvalitetnija mjuza Fali malo dubokih tonova ali ništa strašno ostatak spektra je savršeno čist i dosta detaljan. A za dubokotonca planiram iduće godine nekakav sub gore prištekat...fino će to svirati Sve u svemu-za tu lovu mislim da stvarno nemože bolje

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Daj molim te okini jednu sliku zvučnika bez mrezice, da vidimo kakvi su driveri.
Nejde lagano dole a nebi htio oštetiti zvučnike jer se fakat svaka sitnica pozna na njima...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2009., 21:21   #43
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Što se tiče tog Jamo sistema. Nikako mi nije jasno zašto iza ima onu rupu za vješat zvučnike na zid a bas reflex rupa je sa stražnje strane.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2009., 21:52   #44
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Dečki...vraćamo se opet na početak...dakle koja zvučna-s tim da MORA raditi kako treba na Win7 i mora imati SPDIF izlaz...i naravno da je dostojna trenutne situacije
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2009., 21:55   #45
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Dečki...vraćamo se opet na početak...dakle koja zvučna-s tim da MORA raditi kako treba na Win7 i mora imati SPDIF izlaz...i naravno da je dostojna trenutne situacije
Pa nema veze zvučna kad signal šalješ digitalno i kojeg dekodira Jamo pojačalo.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2009., 22:35   #46
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Pa nema veze zvučna kad signal šalješ digitalno i kojeg dekodira Jamo pojačalo.
OK...onda nešto sa SPDIF-om ne šljaka...sad upravo spojio na coax i šljaka savršeno...tak da mi nikakva zvučna ne treba
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2009., 22:59   #47
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
OK...onda nešto sa SPDIF-om ne šljaka...sad upravo spojio na coax i šljaka savršeno...tak da mi nikakva zvučna ne treba
Malo pogledaj u opcijama drivera za zvučnu da ti možda nije isključen optički izlaz ili reinstalirat drivere za zvučnu a i stavit zadnju verziju ako već nije.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2009., 00:06   #48
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Malo pogledaj u opcijama drivera za zvučnu da ti možda nije isključen optički izlaz ili reinstalirat drivere za zvučnu a i stavit zadnju verziju ako već nije.
Nema te zafrkancije na Linuxu...jednostavno ne radi više jebiga...al fakat mi nije jasno...a hebiga...coax je jednako dobar.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2009., 00:31   #49
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Nema te zafrkancije na Linuxu...jednostavno ne radi više jebiga...al fakat mi nije jasno...a hebiga...coax je jednako dobar.
Nisam znao da si na Linux-u tako da u tom slučaju što se tiče softwareskog dijela ne mogu pomoći ali poigraj se stime jer nekako imam feeling da je softwareski problem. Ako imaš kakav linijski dvd player ili posudiš neki od frenda ak baš nemaš pa probaš spojit optičkim da vidiš jel radi, tek toliko da vidiš jeli greška u Jamo ili ne.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2009., 22:00   #50
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Nisam znao da si na Linux-u tako da u tom slučaju što se tiče softwareskog dijela ne mogu pomoći ali poigraj se stime jer nekako imam feeling da je softwareski problem. Ako imaš kakav linijski dvd player ili posudiš neki od frenda ak baš nemaš pa probaš spojit optičkim da vidiš jel radi, tek toliko da vidiš jeli greška u Jamo ili ne.
Ma nema veze...dao mi lik na probu drugi reciever i opet isto dakle ili neke postavke ili je SPDIF prdnuo...no pošto radi preko coax kak treba,neću se zamarat...samo mi je žao 200kn koje sam dao za kabel
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2009., 22:05   #51
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ma nema veze...dao mi lik na probu drugi reciever i opet isto dakle ili neke postavke ili je SPDIF prdnuo...no pošto radi preko coax kak treba,neću se zamarat...samo mi je žao 200kn koje sam dao za kabel
Ne znam zašto si uopće išao na optički (s obzirom da trebaš 5m) kad je koaksijalni jednako dobar a jeftiniji i manje osjetljiv.
Uzmi i u obzir da je možda i do optičkog kabela. Možda si ga negdje spigao pa više ne prenosi signal kako treba.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2009., 22:19   #52
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Optika je vise fancy..
srale7 je online   Reply With Quote
Staro 24.12.2009., 22:58   #53
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
samo mi je žao 200kn koje sam dao za kabel

jebote...meni sa ebaya jučer stigel 12ft opticki kabel, platil oko 7$, od toga postarina 5$...
ebay je majka za takve stvari

evo sellera ako netko treba
domis je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 01:20   #54
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
OK, ja nemam novaca za kvalitetne zvučnike, ali imam za kvalitetne slušalice!
Npr. Sennheiser HD 555, HD201(HD202)
Na što bi to bilo najbolje spojiti?
Mislim na kakvu USB zvučnu.
Ve-mil je imao E-MU 202 USB međutim sada nalazim jedino:
Zvučna kartica USB Creative Labs X-Fi Surround 5.1


Ova Creativeova USB jeli ista kao i X-Fi Music/Gamer samo je USB?
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 02:51   #55
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A tako nešto,da..samo je ova i u stereu ograničena na 24/96khz,dok Gamerica i Music potežu i na 24/192khz u stereu tj. 24/96 u 5.1 modu, isto tako pitanje je šta je u toj kantici plastičnoj,tj. bolje pitanje je šta nije.

Osobno sam vrlo vrlo skeptičan prema eksternim Creative karticama,imao sam X-Fi Go! na laptopu,i recimo samo 2.1 možeš spojiti na njih,ovo je pretpostavljam 5.1 varijanta X-Fi Go! kartice,i tako su ju pametno je li, i nazvali Surround 5.1,čudo.

Mogućnosti su im iste,ali mislim da je zvuk na stolnom Musicu ipak bolji,to je ipak podloga i za Elite Pro model X-Fi,tako da teško pristajem na usporedbe s bilo čim iz X-Fi palete. Music im je najbolja kartica,to sigurno, imao sam i Gamera,zvuk je u igrama jednak,ali ova ima DolbyEX i DTS,ima hrpu konektora na samom PCB-u,šteta da nema SPDIF sa stražnje strane ali eto.

Nije to loše ali,ljudi to obično za laptop uzimaju,imaš u adm-u ili diskontu više ne znam,i dalje Extreme music, 539kn ti je čini mi se nova novcata,2g garancije,neka je PCI,ali ako ti treba zvučna iz X-fi serije za stolno računalo, nemoj uzimati USB varijante. To ti je moja preporuka.

Ja to gledam malo sebično sad,znam,jer pretpostavljam zašto bi ti USB,da možeš i naprijed uštekati zvučnu,i slušalice,zbog eventualne duljine žičarije,ja recimo svoje Philipse dok sam imao,uštekam u daljinac od Z2300,isto dobro bude,nisam primjetio neko drastično stišavanje i gubitak na kvaliteti.

Ako ti treba usb od x-fi,i spajaš 2.1 sistem,odi na go! verziju,ili ako ti treba samo za slušalice. Samo si zakasnio 2mj,vemil ih je imao po 149kn, nevjerojatna cijena za takav komad hwa. Sad su opet na punoj cijeni od 300tinjak kuna..strašno.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 19:33   #56
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor Terminator02 Pregled postova
OK, ja nemam novaca za kvalitetne zvučnike, ali imam za kvalitetne slušalice!
Npr. Sennheiser HD 555, HD201(HD202)
Na što bi to bilo najbolje spojiti?
Mislim na kakvu USB zvučnu.
Ve-mil je imao E-MU 202 USB međutim sada nalazim jedino:
Zvučna kartica USB Creative Labs X-Fi Surround 5.1


Ova Creativeova USB jeli ista kao i X-Fi Music/Gamer samo je USB?
Imas troje slusalice?
srale7 je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 20:01   #57
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Citiraj:
A tako nešto,da..samo je ova i u stereu ograničena na 24/96khz,dok Gamerica i Music potežu i na 24/192khz u stereu tj. 24/96 u 5.1 modu, isto tako pitanje je šta je u toj kantici plastičnoj,tj. bolje pitanje je šta nije.

Osobno sam vrlo vrlo skeptičan prema eksternim Creative karticama,imao sam X-Fi Go! na laptopu,i recimo samo 2.1 možeš spojiti na njih,ovo je pretpostavljam 5.1 varijanta X-Fi Go! kartice,i tako su ju pametno je li, i nazvali Surround 5.1,čudo.
Također, i ja čisto sumnjam da je unutar ovih USB Creativica DAC kao i na X-Fi Music PCI kartici.
Najvjerovatnije se radi o čipu koji je u X-Fi Xtreme Audio kartici.

Citiraj:
Mogućnosti su im iste,ali mislim da je zvuk na stolnom Musicu ipak bolji,to je ipak podloga i za Elite Pro model X-Fi,tako da teško pristajem na usporedbe s bilo čim iz X-Fi palete. Music im je najbolja kartica,to sigurno, imao sam i Gamera,zvuk je u igrama jednak,ali ova ima DolbyEX i DTS,ima hrpu konektora na samom PCB-u,šteta da nema SPDIF sa stražnje strane ali eto.
Baš gledam na http://en.europe.creative.com i ne vidim Music verziju (samo Gamer).
U Optimumu imaju Music verziju X-Fi kartice: Optimum X-Fi Music

Citiraj:
Ja to gledam malo sebično sad,znam,jer pretpostavljam zašto bi ti USB,da možeš i naprijed uštekati zvučnu,i slušalice,zbog eventualne duljine žičarije,ja recimo svoje Philipse dok sam imao,uštekam u daljinac od Z2300,isto dobro bude,nisam primjetio neko drastično stišavanje i gubitak na kvaliteti.
Ne samo to, nego sam više puta čuo/pročitao preporuku za externe zvučne bilo USB ili Fire Wire zbog raznih elektromagnetskih smetnji što nastaju u kučištu, a uzrokuje ih najviše napajanje i ostale komponente.
Primjeti da su ove najskuplje Titanium Fatality serije imaju oklopljen PCB, također i Asusove Xonar kartice.
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 20:08   #58
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Nisi meni odogovorio. Jel imas troje slusalice?
srale7 je online   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 21:22   #59
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Nisi meni odogovorio. Jel imas troje slusalice?
Sorry, mislia sam u sljedećem reply-u da ne pravim dva posta zaredom (znam za edit)

Trenutno imam neke Philips od 70 kuna iz Linksa (Philips SHP2000) ali kupovinom X-Fi Music kupia bi i jedne pristojne Sennheiser slušalice do 1000 kuna.
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 21:52   #60
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ako ćeš pošteno,ruku na srce,na 350kn procjenjuju polovne,doduše ja sam svoju jako malo platio,ispod 300kn,i retail je bila,ne dolazi s ničim u toj kutiji vrijednog spomena,ali ti hoću reći da ni 519 nije previše za nju, ali zahebava ju jedna stvar,a to je šta ima EMU 0202 čini mi se,i M-Audio 5.1 Revolutiona,kao i Audiophila 2496 polovnih po 400kn. Tako da se ne isplati dati više od 300,350 za ovu Music,ovo su ipak ozbiljnije kartice, pogotovo za reprodukciju glazbe.

Ja ti savjetujem potragu na procjeni,bilo je par kompova,sa Musicom unutra,ponudi 300kn i nosi ju,vrijedi svake lipe. Onda kad si to obavio uzmi neke slušalice,nemoj pretjerivati sad,1000kn,pa nisi Mozart da čuješ razliku slušalica od 700 ili 1000kn odnosno,500 i 700. Siguran sam da ima modela ispod 500kn ili Koss,ili Senn koje će zadovoljiti 90% prosječnih usera.

A ja opet otišao u OT i šumu,a čovjek traži USB zvučnu,šta ćeš kad su bezvezne,i to si dobro primjetio,da..vjerojatno su stavili pcb od X-Fi Audia unutra,šta ti je ustvari kao da imaš eksterni SB Live! 24bit,ali sa boljim driverima,za Vista i W7.

Sretno..znači 300 zvučna,slušalice 200-300,i to je to..mirna Bosna. Samo eto pitanje žičarije..a opet,kvragu,zašto ne uzeti bežične? Sad sam već duboko u OT..svašta sam čuo i o kvaliteti bežičnih ispod 500kn,ali ok..
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na