Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2014., 12:41   #1
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Talking Ne rade HDMI izlazi na TV-u?

Prije svega dobar dan svima. Imam jedan zaista čudan problem.
Naime složio sam si htpc u dnevnoj sobi i sve je super radilo do neki dan. Naime, nestalo je struje i nakon što sam limitator ponovno ukljucio sve je bilo OK ali više nije bilo slike na tv-u (Spojeno na komp, televizija normalno funkcionira). Nakon toga sam sve isključio i danas pokušao s novom grafom i dalje isti problem.
Nakon toga sam cijelo računalo iz ureda prebacio u dnevno i bam nema opet slike. Dakle sve novo, cak sam i drugo napajanje pokusao spojiti koje normalno radi na drugom računalu.
Sad sam donio novi HDMI kabel i dalje imam isti problem, također sam pokušao spojiti laptop preko HDMI i dalje nema slike niti na jednom kablu.

Radi se o tvu Full HD lcd 107 neznam tocno model, mogu provjeriti ukoliko je bitno. Source tva je na pravom kanalu, odnosno na hdmiu na kojem treba biti. USB na tvu normalno funkcionira. E sad kolike su šanse da su HDMI utori odapeli na tvu i ima li netko slična iskustva?

Hvala, srdačan pozdrav.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 12:59   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,411
Jako velike sanse da su odapeli. Vec sam napisao, mislim prosle godine, kod strica je negdje lupio grom i od tada ne rade hdmi portovi na telki (Panasonic plasma).

Sad gleda preko scarta.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2014., 13:02   #3
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Jako velike sanse da su odapeli. Vec sam napisao, mislim prosle godine, kod strica je negdje lupio grom i od tada ne rade hdmi portovi na telki (Panasonic plasma).

Sad gleda preko scarta.

Dobro sad barem znam da je moguće haha. Ali znaci od cijelog sklopovlja i čuda koja su mogla crknuti da odapne HDMI. Još kažem tati ne može to biti prije bi ti na lutriji dobio, izgleda da nije točno .
TomG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na