Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2020., 17:38   #4201
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Po mom iskustvu, da. P30p ima veći senzor i u nekim slučajevima bolju kvalitetu fotografija, no u velikoj većini slučajeva S10 ima bolju kvalitetu fotografija, UWA je širi. Narwvno, S10e nema tele pa se to ne može uspoređivati.

Mene je isto neugodno iznenadilo, baš sam se ponada da će P30 biti znatno bolji jer bi ga onda ostavio sebi unatoč gabaritima.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2020., 17:39   #4202
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova


Moram priznati da ne razumijem koliko smisla ima uspoređivati P30P sa neispravnom kamerom sa bilo čime
Kamera je neispravna samo u malom dijelu slike i nema utjecaja na ostale zamjerke.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2020., 18:15   #4203
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
https://www.gsmarena.com/huawei_p40-review-2096p5.php

Evo rivjua P40.. Kakav je fotic? Prosudite sami.

Stoji mi uz bok S20, al vise naginjem P40.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2020., 20:29   #4204
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Također, Master AI je užasno kičenje, najjače mi je kako one recenzije govore kako je puno blaži nego prije, ali svejedno je ultra over the top. Odmah ugasiti to govno.

Meni se čini da si ti unaprijed odlučio da ti huawei ne valja. Evo par slika slikanih sa AI on, pa AI off. Što je tu "ultra over the top", nije mi jasno.



https://photos.app.goo.gl/PGyTg7fgi2ymhN3y8



Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Kamera je neispravna samo u malom dijelu slike i nema utjecaja na ostale zamjerke.

Nisam siguran, nikad ne znaš što ti se može uvaliti kad kupuješ rabljeno. Dobivaš neke zaista bizarne rezultate koje nigdje prije nisam vidio, pogotovo je bizarno da ti u low lightu Samsung daje bolje slike, to doslovno nigdje drugdje ne možeš naći, a proučio sam masu toga prije kupnje, i kroz reviewe i kroz sampleove usera i kroz blind testove.



Recimo ovo -> https://www.gsmarena.com/huawei_p30_...iew-1912p4.php

mi je bila jedna od boljih usporedba.



Znao sam unaprijed da S10+ daje bolji video, slike po danu su tu negdje, bar ja ne vidim veliku razliku, ali telephoto mi je presudio jer sam i na prijašnjem mobu itekako koristio telephoto koji je bio samo 2x. Pošto S10+ također ima 2x po tom pitanju ne bi dobio neki upgrade, dok je x5 ipak razlika. Sve ostalo je par % na ovu ili onu stranu, ništa specijalno.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2020., 21:26   #4205
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ta je usporedba prije više od godinu dana, u međuvremenu su oba mobitela dobila dosta updateova. Možda je jednostavno Samsung napravio bolji posao sa softverom
Koliko se sjećam, prvi night mode na Samsungu je doša sa S10 (tek na jesen 2019 na S9).

Nemam neku preferenciju prema ikome i baš sam se veselio da bi moga uzeti P30P po dosta povoljnoj cijeni jer koliko sam čita o njemu svi su ga hvalili, no u praksi nije baš sve tako bajno. Apsolutno ista stvar je bila sa Mate 20 Pro. Jedino objašnjenje je da Huawei dobro "fila" reviewere jer sam ima oba 2 mobitela i htio sam da mi se svide, paralelno i aktualne Samsunge.

Eno ti dobar primjer - GSMarena je P30p dala ocijenu 4.7 dok je P40p dobio tek 4.4, a ima puno bolje kamere od P30p i generalno je bolji telefon, a konkurencija je kiksala (S20, iPhone još nije izašao, Pixel isto u banani) - kao mana je nedostatak GAppsa. Sad kad ih zapad (USA) otkantao više nisu toliko dobri?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 00:32   #4206
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ta je usporedba prije više od godinu dana, u međuvremenu su oba mobitela dobila dosta updateova. Možda je jednostavno Samsung napravio bolji posao sa softverom
Koliko se sjećam, prvi night mode na Samsungu je doša sa S10 (tek na jesen 2019 na S9).


Nemam neku preferenciju prema ikome i baš sam se veselio da bi moga uzeti P30P po dosta povoljnoj cijeni jer koliko sam čita o njemu svi su ga hvalili, no u praksi nije baš sve tako bajno. Apsolutno ista stvar je bila sa Mate 20 Pro. Jedino objašnjenje je da Huawei dobro "fila" reviewere jer sam ima oba 2 mobitela i htio sam da mi se svide, paralelno i aktualne Samsunge.

Eno ti dobar primjer - GSMarena je P30p dala ocijenu 4.7 dok je P40p dobio tek 4.4, a ima puno bolje kamere od P30p i generalno je bolji telefon, a konkurencija je kiksala (S20, iPhone još nije izašao, Pixel isto u banani) - kao mana je nedostatak GAppsa. Sad kad ih zapad (USA) otkantao više nisu toliko dobri?

Previše si uranio, sad je Samsung napravio fijasko sa nadogradnjom.
S9 dobio Android 10 i ne funkcionira nigt mode, još degradirali kvalitetu kamere samo da bolje proda S20.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 08:31   #4207
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Našli su search engine koji će im zamijeniti Google - francuski Qwant
https://www.gsmarena.com/huawei_part...news-42538.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 12:34   #4208
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Najveći problem je što ima puno ekipe što portaju gcam za razne marke pa neki odustanu u razvoju i traženje idealne postavke da ne sruši app. Nema stabilnosti i ide u začarani krug. I još ne osjete razliku u odnosu stock kamere. To je kao da iz fićeka pretvaraš u ferarri.

Gcam je optimiziran isključivo Google sa Snapdragonom a ne da pojedinici misle izvući jednako sa istim procesorom i drugim markama.

Отправлено через Pixel
Ne bih se bas u potpunosti slozio s ovim.

Imam 1+ sa snapdragonom i gcam radi ful stabilno (istina ne sve verzije, imam jednu koja radi i nje se drzim, a i neda mi se prevec eksperimentirat).

Razlika u kvaliteti izmedju stock kamere i gcam je ogromna i zbilja se vidi. Slike su pun k kvalitetnije, dapace ispadaju odlicno.

To je moje iskustvo iz prve ruke. Koristim gcam svakodnevno vec zadnjih 4 mjeseca.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 12:53   #4209
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Ne bih se bas u potpunosti slozio s ovim.

Imam 1+ sa snapdragonom i gcam radi ful stabilno (istina ne sve verzije, imam jednu koja radi i nje se drzim, a i neda mi se prevec eksperimentirat).

Razlika u kvaliteti izmedju stock kamere i gcam je ogromna i zbilja se vidi. Slike su pun k kvalitetnije, dapace ispadaju odlicno.

To je moje iskustvo iz prve ruke. Koristim gcam svakodnevno vec zadnjih 4 mjeseca.
Pa gcam i je najviše zastupljen za SD vrzije, dok za kirin i exy skoro pa niš, ili uopće nije.. A opet ovisi o dev zajednici kolko su "raspoloženi" sredit gcam za pojedini model smartfona..

Gledam neke usporedne testove, i kolko god Pixel više nije top klasa ak govorimo o hardveru za kameru, al zato softverski briljira, dok recimo novi samsung i huawei usprkos boljoj kameri, sa softverske strane štekaju, reklo bi se, nisu u sinergiji
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 14:36   #4210
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Ne bih se bas u potpunosti slozio s ovim.

Imam 1+ sa snapdragonom i gcam radi ful stabilno (istina ne sve verzije, imam jednu koja radi i nje se drzim, a i neda mi se prevec eksperimentirat).

Razlika u kvaliteti izmedju stock kamere i gcam je ogromna i zbilja se vidi. Slike su pun k kvalitetnije, dapace ispadaju odlicno.

To je moje iskustvo iz prve ruke. Koristim gcam svakodnevno vec zadnjih 4 mjeseca.

To se zove portani gcam sa brdo opcija settingsa, preko Arnove , Toylana i ostalih.
Pitanje je da li tvoj gcam daje iste slike kao i Pixel? Nije ni blizu.
Kad nađeš stabilan build i držiš toga uz par nekih iskjučenih funkcija. A noviji build sve gori i gori.

Ali zato puno ekipe spominju "gcam će to sve srediti" a nisu ni probali kako zapravo funkcionira portani gcam. Zato mnogi krivo shvate. Nije sve u gcamu nego u dozvojeni camera api. U biti, radi 40% i preostalih nema funkcije kao Pixeli. Nekada treba instalirati dva gcama za normalni i night mode.

Imam ja brdo mobitela, pa moje iskustvo govori drugačije od tvog


Отправлено через iPhone
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2020., 15:33   #4211
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Android je užasan jer camera API je zaključan i google (+ proizvođač) jedini imaju pristup tome kako spada. Imam DJI Osmo Mobile 3 gimbal i njegov app je užasan što se tiče opcija za snimanje videa, ne nudi 60 FPS uopće jer ne može koristiti sve mogućnosti kamere, dok na iPhoneu je vrhunski jer mu je to otvoreno što je poprilično ironično.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 15:37   #4212
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
To se zove portani gcam sa brdo opcija settingsa, preko Arnove , Toylana i ostalih.
Pitanje je da li tvoj gcam daje iste slike kao i Pixel? Nije ni blizu.
Kad nađeš stabilan build i držiš toga uz par nekih iskjučenih funkcija. A noviji build sve gori i gori.

Ali zato puno ekipe spominju "gcam će to sve srediti" a nisu ni probali kako zapravo funkcionira portani gcam. Zato mnogi krivo shvate. Nije sve u gcamu nego u dozvojeni camera api. U biti, radi 40% i preostalih nema funkcije kao Pixeli. Nekada treba instalirati dva gcama za normalni i night mode.

Imam ja brdo mobitela, pa moje iskustvo govori drugačije od tvog


Отправлено через iPhone
Da, od arnove koristim.

Istina je da vjerojatno ne daje identicne rezultate kao pixel, ali da daje jako slicne, to da.

Slazem se da ljudi nisu isprobali gcam i istina je da to nije bas tako idealno kako si ljudi zamisljaju. Dosta je to jos uvijek bugovito, a da bi dobio vecinu funkcionalnosti potrebno je rootat mob, sto ce opet malo tko radit.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 16:07   #4213
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Može li ta fokusna ravnina, tj. problem biti zbog pada mobitela?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 16:25   #4214
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Android je užasan jer camera API je zaključan i google (+ proizvođač) jedini imaju pristup tome kako spada. Imam DJI Osmo Mobile 3 gimbal i njegov app je užasan što se tiče opcija za snimanje videa, ne nudi 60 FPS uopće jer ne može koristiti sve mogućnosti kamere, dok na iPhoneu je vrhunski jer mu je to otvoreno što je poprilično ironično.
Filmic Pro probaj
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2020., 16:35   #4215
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Filmic Pro probaj
Jesam, ali mogu tako koristiti i oriđiđi app (Samsung je napokon izbacio Pro Video koji je super). Stvar je što je ovaj DJI Mimo app zgodan zbog toga što dobro radi s gimbalom, ima tracking i sl.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 10:13   #4216
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
https://www.youtube.com/watch?v=SYAL7k9ibUY

Baš gledam video, i fotke i sam video na P40P su odlične, ima usporednih testova na YT, Mi10P vs P40P vs Samsung 20 Ultra, potonji me razočarao, dok je ove godine Huawei napravio odličan posao po pitanju kamera..

Naravno da će Huawei popeglat dodatno kameru, al sveukupni dojam je odličan.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 10:28   #4217
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
https://www.youtube.com/watch?v=SYAL7k9ibUY

Baš gledam video, i fotke i sam video na P40P su odlične, ima usporednih testova na YT, Mi10P vs P40P vs Samsung 20 Ultra, potonji me razočarao, dok je ove godine Huawei napravio odličan posao po pitanju kamera..

Naravno da će Huawei popeglat dodatno kameru, al sveukupni dojam je odličan.
Mene zanima P40P+
Još da Ameri prestanu zajebavat s Googlom i daju im podršku, to bi bio najbolji mob na tržištu.

_________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 10:37   #4218
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
I ja sam lud, dogovorio se s prijateljem da se zamjenimo, ja njemu S10e za onaj P30 pro. Poslat ću ga na servis jer mi je žena u Insignumu rekla da će biti gotovo kroz tjedan dana. Mobitel je cigla ali to je uglavnom zahvaljujući ovoj Spigen maskici. Baterija je brutalna jedino što mi smeta to još nisam našao način kako da maknem su preporučene aplikacije u app draweru.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 11:43   #4219
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Jesam, ali mogu tako koristiti i oriđiđi app (Samsung je napokon izbacio Pro Video koji je super). Stvar je što je ovaj DJI Mimo app zgodan zbog toga što dobro radi s gimbalom, ima tracking i sl.
Filmic Pro ima podršku za Osmo (i ja imam Mobile 3), jedino što je službena podrška stala nakon Mobile 1, pa je funkcionalnost ograničena, ali može se koristiti.

Nije stvar ništa bolja ni kod iPhonea. Koritim iOS aplikaciju i nema alternative MiMo aplikaciji koja bi mogla biti bolja
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 13:01   #4220
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
I ja sam lud, dogovorio se s prijateljem da se zamjenimo, ja njemu S10e za onaj P30 pro. Poslat ću ga na servis jer mi je žena u Insignumu rekla da će biti gotovo kroz tjedan dana. Mobitel je cigla ali to je uglavnom zahvaljujući ovoj Spigen maskici. Baterija je brutalna jedino što mi smeta to još nisam našao način kako da maknem su preporučene aplikacije u app draweru.

https://insignum.hr/product/huawei-p...-pu-case-crni/


Ova maskica je odlična, jednostavna originalna od huaweia, skoro se ne kuži da je na mobitelu a taman štiti kameru da ne stoji na njoj kad je mob na stolu


Kako misliš preporučene aplikacije? Nemam app drawer uključen hm
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 19:50   #4221
aloalo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 112
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Našli su search engine koji će im zamijeniti Google - francuski Qwant
https://www.gsmarena.com/huawei_part...news-42538.php

Bas su se usrećili, stvarno žele da nitko ne kupi mobitele 🤦*♂️ Mogli su barem DuckDuckGo za koji su ljudi čuli koliko toliko.
aloalo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 02:25   #4222
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
A kaj je sa Bingom?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 08:09   #4223
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Neće ići. Bing je MS-ov, a oni su US kompanija kao i Google.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 09:51   #4224
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Nije tocno, Microsoft ima dozvolu za rad sa Huaweijem, u appgallery se normalno nalaze microsoft programi a huawei prodaje laptope sa winsima kao i prije.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 09:57   #4225
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Pa koliko sam vidio Bing je predinstaliran na mobitelima umjesto google-a.

Ja isto koristim Bing i super radi. Meni bi Huawei odgovorao budući da minimalno koristim googleove app. Al Huawei je fulao sa cijenom na EU tržištu. Po meni je trebao kompenzirat cijenom to što nema google servisa.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 10:00   #4226
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Pa koliko sam vidio Bing je predinstaliran na mobitelima umjesto google-a.

Ja isto koristim Bing i super radi. Meni bi Huawei odgovorao budući da minimalno koristim googleove app ... i ove koje koristim se daju instalirat. Al Huawei je fulao sa cijenom na EU tržištu. Po meni je trebao kompenzirat cijenom to što nema google servisa.
To je uz tvoju pretpostavku da misliš da Huawei ovisi o EU tržištu...

_________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 10:03   #4227
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
To je uz tvoju pretpostavku da misliš da Huawei ovisi o EU tržištu...

_________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Ajde ne pametuj. Jel sam ja spomeno negdje ostatak svijeta? Šta me briga šta u kini razvaljuje ako ga ja u EU moram platiti kao neki flagship koji ima sve što treba. Zašto bi kupio Huawei?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 10:33   #4228
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Ajde ne pametuj. Jel sam ja spomeno negdje ostatak svijeta? Šta me briga šta u kini razvaljuje ako ga ja u EU moram platiti kao neki flagship koji ima sve što treba. Zašto bi kupio Huawei?
Pa onda ga nećeš kupiti, zašto misliš da je Huaweia briga možeš li i hoćeš li ga ti kupiti? 😂

_________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 10:59   #4229
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Pa onda ga nećeš kupiti, zašto misliš da je Huaweia briga možeš li i hoćeš li ga ti kupiti? ��
Upravo to, oni su ga ponudili, a kupci nek biraju.
Ne znam odakle te ideje stalno pričat da su fulali s cijenom, da mora biti jeftiniji ovo-ono? Ne mora ništa biti jeftinije.

To je isto kao kad se u samsung temi počne pričat "zašto mi u europi moramo davati iste novce za exynos kao oni u US koji imaju snapdragon".
Tko vas tjera??

Zapravo je nevjerovatno kako je Huawei u vrlo kratkom roku uspio to sve upogonit i ponudit na tržištu alternativu googlu.
Do jučer su svi pričali po internetu kako se bez googla ne može, Huawei dokazuje suprotno, a tek hvataju zamah.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2020., 11:46   #4230
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Pa onda ga nećeš kupiti, zašto misliš da je Huaweia briga možeš li i hoćeš li ga ti kupiti? ��

_________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Upravo to, oni su ga ponudili, a kupci nek biraju.
Ne znam odakle te ideje stalno pričat da su fulali s cijenom, da mora biti jeftiniji ovo-ono? Ne mora ništa biti jeftinije.

To je isto kao kad se u samsung temi počne pričat "zašto mi u europi moramo davati iste novce za exynos kao oni u US koji imaju snapdragon".
Tko vas tjera??

Zapravo je nevjerovatno kako je Huawei u vrlo kratkom roku uspio to sve upogonit i ponudit na tržištu alternativu googlu.
Do jučer su svi pričali po internetu kako se bez googla ne može, Huawei dokazuje suprotno, a tek hvataju zamah.
Alo brijači ... nije ovo fan klub.
Naravno da ga je briga jer on živi od prodaje telefona koje danas svi koriste a ne magle. Ne znam otkud taj glupi zaključak?
Baš će neko u EU dat 1000 eura za phone s kojim mora tražit alternativu, samo entuzijasti. Da je to phone od 500 eura ajde. Zašto bi netko se odrekao svoje komocije za što? Što to nudi P40 više od konkurencije?
A što se tiče samsungovog smeća rezultati su sve pokazali ... 40% pad prodaje u odnosu na S10 seriju. Tak da možete vi pričat borbene koliko hoćete. Bilo tebi krivo ili pravo. Konkurencija radi a to na mobilnom tržištu se mjeri u sekundama. Mogu zahvalit Trumpu na svemu jer inače nikad više ne bi sustigli Huawei a to i rade tak da im plasiraju ono kaj žele vidjet (SD).
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na