Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2010., 18:41   #1
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Need For Speed SHIFT 2 Unleashed™ (2011)

Evo malo informacija za NFS Shift 2 koji dolazi sljedeće godine

http://www.needforspeed.com/game/shift-2-unleashed

Dočekali smo i službenu najavu novog Need for Speed naslova koji nam stiže ranije nego obično – u proljeće iduće godine. Riječ je o nastavku „simulacijskog“ dijela NFS franšize, punog imena Need for Speed: Shift 2 Unleashed. Razvojni tim ponovno je Slightly Mad Studios, a glavne odlike nastavka su potpuno novi engine koji će još realističnije dočarati adranalinsku jurnjavu; te Autolog sistem multiplayer komponente posuđen od ovogodišnjeg Hot Pursuita. Baš kao i prethodni Shift, Unleashed ćemo moći zaigrati na PC, X360 te PS3 platformama. Najavu je popratio i zanimljivi trailer kojega pogledajte na sljedećem linku.
BTW...ako se ne varam voze na stazi Spa.





Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 16.11.2010. u 18:50.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 21:29   #2
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
da vidim tko ce im to kupit od PS3 vlasnika, posto sad izlazi GT5

a i ako budu opet napravili onu stvar kao i sa prethodnim shiftom, da doslovno blokaju sve vlasnike ATI kartica od normalnog igranja (cak ni prvi patch nije pomogao, a bogme ni oni poslije njega) nek ode u k EA
Ordem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2010., 22:13   #3
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
jedva cekam nastavak i pozdravljam to da bude realisticna. jos uvijek znam zaigrat nurburgring na jedinici.
ordem- ne znam za tebe ali meni je igra iz pprve radila kao podmazana na 1680x1050 i medium detaljima sa hd3870
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 23:02   #4
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ja sam isto igral normalno sa 5870. Jedino sam sa dvije imal problema.
Mislim da cemo opet ganjat sekunde na ringu ali ovaj put i po mrklom mraku. Vdi se po trajleru da bu bilo i nocne voznje. Neku spec. realnost ne ocekujem vise niti u jednoj trkacoj igri tak da cu se zadovoljit i sa razinom iz prvog Shifta.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 06:42   #5
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
@ magarac: 20km Nurburgring sa Zondom R 6:26 min ako me sjećanje dobro sluzi , od 70-tak sati igranja jedno 50 je Nurburgring
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2010., 11:42   #6
assasin82
Premium
Moj komp
 
assasin82's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 56
Na mojoj kanti još se vrti Shift1. Ne znam zašto ali par puta tjedno volim koju trku nabaciti.
assasin82 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2010., 14:27   #7
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
...pa da, pa nije igrama rok trajanja ko jogurtu Ja kojekad jos odigram i (oj cuda nevidjenog) zaboravljeni popljuvani nfs prostreet, i jos popljuvaniji i zaboravljeniji nfs undercover Zasto nebi bilo normalno nabaciti koju voznju shifta, dirta, grida...?
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2010., 14:43   #8
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
@ magarac: 20km Nurburgring sa Zondom R 6:26 min ako me sjećanje dobro sluzi , od 70-tak sati igranja jedno 50 je Nurburgring
Ja sam isto 90% vremena proveo na Ringu u svemu od stare Toyote do Veryona. Da nema te staze ne znam dal bi uopce igral tu igru. Isto kao i GTR evo. Nadam se de ne budu u ideucem nastavku maknuli Nurburing.
Slicna situacija mi je bila i provm Dirtu sa Pikes Peakom i prikladnim pilama. U dvici su ga maknuli, na moju zalost.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2010., 10:35   #9
OgyAMD
Zagorac
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagorje,Zabok
Postovi: 55
Meni je shift vrhunska igra za volan, baš ponovo prelazim igru i još uvijek mi zanimljiva.
Laguna Seca rulez.
OgyAMD je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2010., 18:29   #10
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
Ja kojekad jos odigram i (oj cuda nevidjenog) zaboravljeni popljuvani nfs prostreet
Nevjerojatno, ali prostreet je imao nekoliko jako dobro dizajniranih staza...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2010., 16:35   #11
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Marcus Nilsson, producent novog Need for Speeda pod imenom 'Shift 2 Unleashed' u jednom je intervjuu otkrio nekoliko sočnih detalja o igri.

Tako je najavio da će se utrke održavati i noću i objasnio koncept Autologa. Autolog je in-game aplikacija koja će pratiti rezultate koje igrači postižu te ih slati u zajedničku bazu gdje će se onda u svakom trenutku znati tko ima najbolji rezultat na nekoj stazi što bi trebalo i ostale motivirati da rade na rušenju rekorda.

Nilsson je prilično samouvjereno govorio o izravnoj konkurenciji Forza 3 i Gran Turismo 5 naslovima s kojima bi novi NFS trebao biti potpuno ravnopravan u smislu grafike i fizike.

Predstavljena je i mala inovacija u vidu 'helmet cam'-a. Kao što joj i ime govori, radi se o kameri koja simulira prikaz iz kacige što na nekim prikazanim screenshotovima izgleda fantastično, a stvar će biti zanimljiva i jer se planira implementirati ponašanje pokreta glave u vožnji pod utjecajem G sila.

Osim toga, Nilsson je najavio i to da će igra imati glatku izvedbu na konzolama te framerate neće padati ispod 30 sličica po sekundi.

Nažalost, igra je s početka 2011. odgođena za drugi kvartal sljedeće godine.

sa GameReport









TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2010., 18:35   #12
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572