Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.01.2007., 19:39   #1
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Odlazim sa foruma.....

Da počnem ispočetka...pratio sam već dugo ovaj forum, prije nego sam se registrirao. U to zlatno doba, bilo je milina čitati postove i teme...niti jedna tema nije imala niti jedno glupo pitanje ili odgovor, nitko nije bio u svađi, bilo je tu samo onih pravih „prepiranja“ sa činjenicama...
Neću sad spominjat sve, ali primjera radi.

Nakon nekog vremena ode nam RAK, pravi čovjek i stručnjak svoga zanata. Pitate se zašto?? Dobit ćete odgovor kasnije....
Da li se netko sjeća Treka?? Pravog, istinskog FKT-ovca. Dečko je znao kako i što....
Zatim Bubba, po meni najinteligentniji forumaš (ispričavam se ako sam uvrijedio nekoga). Ima toliko znanje da bi se mogli posramit svi zajedno....pogledajte kad je on zadnji put postao nešto?? To je samo nekoliko primjera...
Visage također dolazi sve rijeđe i sada bi mogao nabrajati do prekosutra…

A ovako je tekao razgovor sa mojim frendom Craisom, koji je također napustio forum:
Moja malenkost: Pa zašto si otišao??
Crais: Zato jer me ekipa živcira, puštaju se debili da zaspammaju cijeli forum, postavljaju glupa pitanja i rade još gluplje stvari sa nekim svojim fix idejema, a bannaju se neki ljudi koji su zaslužni za puno toga ovdje...
I
što da ja sad njemu kažem, kad i sam tako mislim?!

I neka, mislim si, ima još nade za neke promijene.

I onda mi je prekipilo sa banniranjem kako se komu sprdne, threadovi se brišu ako nisu podobni nadležnima, reputacijom koju neki moderatori sami sebi nabijaju, dok u isto vrijeme brišu negativnu. Nek se do zvijezda ide, zašto ne bi kad mogu?! Pa ja sam faca ovdje....

Bannalo se Bubbu, razlog, citiram: „Pa da i ti jednom budeš bannan!“
Gdje je Sky?? Da li se zapitao netko??
VedranP?? Stručnjak za memorije....
Kova?? Forumaška legenda...čovjek za znanjem i iskutsvom...
O kolegi Fleksu neću ni govorit, čovjek je svaki drugi tjedan u bannani, jer kao radi gluposti! A činjenica je da jedini ima muda nešto reći.

A ostali idiJoti koji spammaju kud god stignu, nema veze...
Glavno da se overkluka, jer je to sad u modi, 90% tih ljudi nije otvorilo kućište. Nitko ne bi koristio onaj gumb TRAŽI, nego hajmo otvorit novi thread, makar je ispod njega još 34 takva ista.
Nitko ne bi pročitao sticky niti malo proguglao i raspitao se, najlakše je zaspammat. Naravno da to moderatorima ne smeta, jer oni zarađuju...što je više članova -> više postova -> više $$$...

Sastavljaju se konfiguracije po 68 puta iste, ponavljaju se konstantno neke stvari, ali moderatore nije briga....zašto bi bilo nas??

Prije si mogao trgovat na tržnici samo tako. Na povjerenje, nitko te ne bi ni pomislio preveslat, a kamoli da to napravi. Sada lopovi koji su pokrali ljude, tu po forumu spammuckaju i sere im se živo jer će opet to napravit, a da ne bude nikome ništa. Moderatore također boli ona stvar, jer hej, postovi – the more the merrier!

Na kraju Gugl oglasi?! Što reći, osim, da nekima nikad nije dosta, nego se pokušava na sve načine pretvoriti forum u $$$. Ja se ne bi bunio niti malo da forum liči na nešto, ali ovo je GORE od dječjeg vrtića (hm, da, dobro ste pročitali, ako se netko sjeća tako se zvao jedan thread koji je proglašen nepodobnim i izbrisan).

Da ne govorim da su recenzije i hardware postale najava za novi BUG sa kojim si guzicu možete obrisat.
S
vaštara: trebala bi se nositi samo onom: To be or not to be. Ali to nije tako, jer se threadovi/postovi brišu, premještaju bez upozorenja kako se kome sprdne. A to je svaštara...ili nek je nema ili nek se piše kolko tko hoće...

Forum više ne radi nego radi, kao da se to ne može sredit. Tu bi mogao još ovoliko napisati, ali neću.

Na kraju, useri poput drago7-a (iliti Mazohista-e) i dalje pišu nebuloze i takve gluposti po forumu, kakve ja u životu nisam vidio. Glavno da je tu 8800 ĐiTiX, San Diego 4000+ je najbolji proceso u povijesti čovječanstva, 970P je the best of svih vremena od cara Julija Cezara...

Njemu nitko ništa ne radi....pa zašto bi, kad nabija glupos....err....postove...

Onda juicy?! Pa kako on nije u banu? Moderatori, admini? Što , gdje, kako?

Kako ih Fleks zove, o požežanima neću niti pričat. Počevši od Opterona, koji je bio bannan nakon mjeseci pisanja sranja (doslovno) i opet se registrirao pod drugim nickom, ali moderatore/admine to nije briga, iako se krši s pravilima, jer pravila se upotrebljavaju po potrebi i po useru....

Neki useri su tu samo za ukras, neki samo ližu analni završetak probavnog trakta modovima/adminima, neki su tu samo reda radi, jer je to IN. Gle, nabrojio sam 95% foruma...

I ja se iskreno čudim kako su na forumu tu neki ljudi poput McG-a, crn-og, Wolverine-a i inih, ali mislim da će i njima prekipit.

Za kraj da povučemo crtu sa Links-ovim forumom koji je prije bio u relaciji ekvivalencije sa forum.hr (sori syss), a sada je kada se malo sredilo tamo prilično dobro. Dok ovaj forum koji je prije bio bez konkurencije sada u rangu sa www.kokošinjac.hr

Odem sa kolegama forumašima na kavu i jučer u 3h pričanja nismo uspijeli nabrojati sva sranja koja se događaju zato jer, eto, nekome se to sviđa.

O Athinom glumljnju šerifa neću ni počinjat, a o moderatorima sa stažom manjim od godinu dana još manje. (Ne zamjeram ja njima, niti su oni išta krivi, dapače, svaka čast, nego su postavljeni jer su podobniji od nekih drugih)

Eto, toliko od mene, ja sam previše frustriran svime ovime da dalje nastavim aktivno sudjelovat na forumu. Lijepi pozdrav svima, ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio i hvala svima onima koji su mi pomogli da nešto naučim i u riješavanju problema. Ja odlazim na neke pristojnije forume (XS i SPCR).
Do viđenja!
nicko je offline  
Staro 27.01.2007., 19:52   #2
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
u potpunosti te shvacam...

links je propao na isti nacin. sad ga nastojimo par dobrih modera i ja odrzat kolko tolko ok...al tam ima bedaka poput drage, x-a itd.

i ovaj forum ide k vragu.

ne bi vjerovao ali evo bas sam bio s McG-om i Tomekom na kavi i bas smo o tome raspravljali.
__________________

Ph03n1x je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2007., 20:22   #3
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Treba napravit forum na kojem se idiotima neće davat ni najmanje šanse za takve ispade...napraviš grešku-upozorenje...druga-ban...jer tako je na svakom forumu...glupi rastjeraju pametne...uvijek.
tomek@vz je offline  
Staro 27.01.2007., 20:25   #4
amd freak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 543
Sve je ovo točno..tužno i istinito!
amd freak je offline  
Staro 27.01.2007., 20:26   #5
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Po meni, jedan od velikih problema foruma su novi korisnici koji se NE udostoje procitati pravila, nego odmah glavom kroz zid. Niti pretrazit stare teme nit nista. Mozda malo pre-ekstremno, no ima i tome lijeka. Uvest nemogucnost registracije na forum bez pozivnice koje bi mogli dijeliti npr. clanovi sa reputacijom preko X ili sa preko Y godina staza. Po meni nema novih juzera = nema s*anja/spamma/dodatnog opterecenja servera. One koji rade s*anja pobannat trajno i peaceful Bosnia nicko, zao mi je sta se odlucujes na takav potez, ali ja te u potpunosti razumijem.
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11

Zadnje izmijenjeno od: ^SuperUnknown^. 27.01.2007. u 21:03.
^SuperUnknown^ je offline  
Staro 27.01.2007., 20:30   #6
amd freak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 543
Tako su slično napravili i s gamerovim forumom....zaključan je za reganje i samo odabrani mogu u njega....tj.oni koji se odaberu....Ali ^SuperUnknown^ tu bi ti bio problem $$$.....zato pcekspertu treba više članova...100%sam siguran u to!
amd freak je offline  
Staro 27.01.2007., 20:38   #7
4444josip4444
Premium
 
4444josip4444's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: VG
Postovi: 846
Prije je bilo interesantnije čitati, sad samo postovi bez smisla, nesmiješ staviti pitanje jer će se zaspamat idiotnim odgovorima.
4444josip4444 je offline  
Staro 27.01.2007., 20:47   #8
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor amd freak Pregled postova
Ali ^SuperUnknown^ tu bi ti bio problem $$$.....zato pcekspertu treba više članova...100%sam siguran u to!
Nebi se bas slozio. Veci broj clanova znaci i veca potreba za resursima na serveru. PCE forumu treba vise kvalitetnih clanova, a manje onih koji se po 5 puta registriraju i/ili samo srackaju po forumu. Ja nisam tu starosijedio pa nebi puno pametovao, ovo je samo moje vidjenje trenutnog st(r)anja
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline  
Staro 27.01.2007., 20:48   #9
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ja vise citam nego pisem, ali istina je da je kvaliteta postova otisla u k u zadnjih godinu dana. Vecinom se ponavljaju teme... i ne sviđaju mi se ova hitlerovska pravila. Ovo je forum a ne Crkva.
junkieee je offline  
Staro 27.01.2007., 20:51   #10
amd freak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 543
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Nebi se bas slozio. Veci broj clanova znaci i veca potreba za resursima na serveru. PCE forumu treba vise kvalitetnih clanova, a manje onih koji se po 5 puta registriraju i/ili samo srackaju po forumu. Ja nisam tu starosijedio pa nebi puno pametovao, ovo je samo moje vidjenje trenutnog st(r)anja
Veliš više kvalitetnih članova a izbacit spamere i neznalice??E onda mi objasni kome če pomagat ti pametni??I što če vlasnik ovog foruma dobit s time???Veču zaradu??Po takvom si možeš napravi i poseban forum-"SAMO ZA ODABRANU EKIPU"
amd freak je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2007., 21:14   #11
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor amd freak Pregled postova
Veliš više kvalitetnih članova a izbacit spamere i neznalice??E onda mi objasni kome če pomagat ti pametni??I što če vlasnik ovog foruma dobit s time???Veču zaradu??Po takvom si možeš napravi i poseban forum-"SAMO ZA ODABRANU EKIPU"
Di je točno ^SuperUnknown^ napisal neznalica? Čovek je napisal manje onih koji samo spammaju i kenjaju, a više kvalitenih korisnika...koji budu zauzeli njihovo mjesto.

Kaj se tiče same teme, meni je žal videti kad forumaši poput nickoa, odlaze s foruma radi ljudi poput drago7, njegovih "odvjetnika"/ulizica i razno razne DFP ekipe. Bisere poput njih treba ignorirat kolko je to moguće (pošto svi imamo granicu tolerancije i samokontrole), nakon toga prijavljivat postove. Kad-tad bu im nestala zanimacija za organiziranim spamom i postanje na principu samo-da-skrenem-pažnju-na-sebe.
McG je offline  
Staro 27.01.2007., 21:23   #12
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Citiraj:
Zatim Bubba, po meni najinteligentniji forumaš (ispričavam se ako sam uvrijedio nekoga). Ima toliko znanje da bi se mogli posramit svi zajedno....pogledajte kad je on zadnji put postao nešto??
Ma bubba nema vremena za sebe a kamoli za ovaj ili bilo koji drugi forum! onak dodje pogleda sta ima! Tu i tamo 0wna nekogm PCExperta, ali cak mu niti to vise nije gust! reko mi je jednom prilikom: "glupo mi, daj mi nesto novo, nesto divlje. Ovo mi je sve tak dosadno i pregazeno" na to sam mu dao link za forum ...

Citiraj:
Dok ovaj forum koji je prije bio bez konkurencije sada u rangu sa www.kokošinjac.hr
Da, imas pravo! Niti jedan niti drugi ne rade brzo i stabilno! ( ) Horza - da ne bi krivo shvatio i ti i ostali, treba ti dignuti spomenik! koliko si samo zivaca i vremena potrosio na ovaj forum! Svaka cast! Ti si kralj : cheers2 !)

@ nicko: u potpunosti te kuzim! meni je ovaj forum ok, jer fakat nekada ima nesto za procitat, ali svakim danom/tjednom sve rijede i rijede! Al nema veze,... Nisam dugo clan, ali sam cesto posjecivao forum kao gost i citao teme! jucer sam prelistavao teme od kraja ka novima (daklem 2002 pa na dalje) onak, gust citat! Danas, sve se vrti oko: G80, R600, 8800 GT(X), C2D i ouverklokanju. CrySIS, DX10 i draginom 970P!

ja i dalje mislim ostat na ovom forumu, jer je daleko (nazalost) kvalitetniji od ostalih! ali kako vrijeme ide i ja laganini mislim naci nesto novo, nesto divlje i nevino


Ovim putem bi pozdravio, Huga, Hugolinu, mamu, tatu, sestru, tete u vrticu, sve u studiju i reziji i Fleksa koji je uvijek tu, gleda nas i pazi na nas - pusa!!!

pozdrav! : cheers2 : hello2 :
Tomo je offline  
Staro 27.01.2007., 21:43   #13
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ova Nickova shema s google oglasima i zgrtanjem novca mi je najača. Morat ćemo fakat napravit s moderatorima neki grupni foto session gdje ćemo se svi slikat sa stvarima koje smo kupili od love koja se zaradi preko PC Eksperta. Evo ja ću naprimjer doć s helikopterom budući da mi Lamborgini nije dovoljno eksluzivan (skuplja jadan prašinu u garaži). Horza je kupio jahtu budući da je super admin...on je ovako više morski tip. Čovjek je spomenuo da razmišlja o kupovini nosača aviona...nekog starijeg ruskog jer mu ove američke ne žele prodat.
Beren je offline  
Staro 27.01.2007., 21:51