Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2011., 11:39   #1
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Rift

Pošto pretraživanjem nisam našel temu na igru... :P

Uostalom radi se o novom MMORPG-u koji bi svjetlo dana trebal ugledat 01.03.2011. i radi se o, kak oni vele, dinamičnijem svijetu u kojem se radnja odvija. Više informacija na RIFT.

Danas počinje beta, pa ak vas interesira logirajte se i zatražite pozivnicu. Danas mi javili da sam dobil pozivnicu pa javim dojmove.

Video 1

Video 2
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 11:37   #2
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ako nekog zanima, imam beta pozivnicu i igra se može skinuti s njom. Ne stignem isprobavati zbog ispita, pa nek mi se javi netko tko je voljan igrati.
EDIT: mail adresu šaljite.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 23.01.2011. u 12:33.
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2011., 18:18   #3
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Gledao sam malo reviewe-ove napravljene od strane simona i lewisa( Yogscast) i moram priznati da igra stvarno zanimljivo izgleda. Grafika je odlična za mmo, mogućnost supspecijalizacija klasa odlična ( samo nadam se da to neće koštati balansa među klasama ) a pvp je razrađen u smislu Warhammera ( opet, možda zbog toga neslavno završi kao Warhammer).
Jel ima još neko dostupan beta key? htio bih probati igru.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 21:20   #4
bajica
Just a member
 
bajica's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 39
Izgra izgleda super, samo pretražite youtube sa "rift gameplay", igrao sam betu i mogu reč da mi je super, igra ima poznati osječaj kao ostalo mmo-ovi tako da če te se osjećat kao kod kuće dok ima dosta novih stvari, u subotu je završila beta 5 i već mi nedostaje xD zato sam kupio collectors ediciju, trenutno je ima na popustu OVDJE za 39€ dok je na steamu 60€
Ako ima još netko da igra javite na kojem ste serveru tako da se možemo vidjeti
bajica je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2011., 00:42   #5
bajica
Just a member
 
bajica's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 39
ako je netko zainteresiran da proba betu pošaljite mi e-mail na bajica@gmail.com
imam 20-ak beta vip ključeva
bajica je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2011., 10:01   #6
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor bajica Pregled postova
ako je netko zainteresiran da proba betu pošaljite mi e-mail na bajica@gmail.com
imam 20-ak beta vip ključeva
Hmmm....ja bas trazim novi MMO, upravo prestao igrat Aion nakon godinu i nesto, dosadio mi. Ovaj rift nisam pratio ali cini se da ne izgleda lose zasad. Provjerio bih detaljnije ali na poslu ne mogi otvorit nijesnu stranicu koja me yanima, hebena IT podrska
Dokad traje ova beta? Ako je preko nekoliko dana mogao bih ubost key, skinut client pa da iz prve ruke vidim o cemu se radi, vidim da ovdje na forumu nema bas previse zainteresiranih za ovu igru...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2011., 16:50   #7
bajica
Just a member
 
bajica's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 39
beta 6 počinje danas u 19:00 a završava u ponedjeljak u 19:00
bit če i beta 7 od 15.II do 22.II
ako se odlučiš igrat pošalji mi email imam još 10-ak vip beta ključeva i svakako se regaj na Illumination server
bajica je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2011., 09:12   #8
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor bajica Pregled postova
beta 6 počinje danas u 19:00 a završava u ponedjeljak u 19:00
bit če i beta 7 od 15.II do 22.II
ako se odlučiš igrat pošalji mi email imam još 10-ak vip beta ključeva i svakako se regaj na Illumination server
Ah, za vikend uopce nisam bio doma tako da nist od ove bete, ali za ovu drugu bih mogao uskociti...ako ti kljucevi vrijede i za nju?
Btw, kakva je igra zasad? Sta vele ljudi na ovu zadnju betu? Nisam stigao browsat bas po nekim forumuma, a na poslu niti ne mogu zbog admina...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2011., 17:22   #9
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
ljudi jel ko igra ovo sa nekom novijom ATi karticom, sa 6950 ima uvijek los frame rate. moram pola toga pogasiti da bi frame rate bio koliko toliko u redu. jel zna tko rješenje za taj problem sa ati karticama, ili za neke bolje drivere od ovih novih??
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 14:05   #10
jur
Premium
Moj komp
 
jur's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Postovi: 45
Rekao bi sa smo malo zašli s teme sa ovim zadnjim postom...ali govoreći o Rift-u nebih bas platio...koliko vec košta €...mislim,dao sam ja para za take neke igre,sve se svodi na isto,moj savjet,cekat da dođe neka unikatna igra pa da bacim pare na nju
jur je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2011., 17:25   #11
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
a ma nismo sisli s teme, riječ je o performasama igre, a to je najbolje pitati ekipu koja igra igru
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 11:31   #12
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Igram na lapu - i3, Ati 5730 ( 1gb VRAM ), 4Gb DDR3.

Prema ovom članku sam podesio parametre i dobio solidan boost. samo i dalje šteka, tako da sam kompletno odustao od igre radi toga.

Šteta - solidna igra.

LINK: http://www.brileykenney.com/blog/?p=482
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 16:43   #13
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
igra se jednostavno nemoze igrat na ATi karticama.
meni na 5870 kad je izasla nije radila nikako. moro sam bas sve stavit na najmanje da bi bilo igrivo na velikih 23-25 fps. odusto i prodo igru. probo opet sa onim trial accom danas i maaaalo je bolje, ali i dalje prelose. dok na duplo slabijoj nvidia kartici radi normalno.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 01:28   #14
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
kod mene je uglavnom dobro, ali me ubije taj masivni fps drop u napucenim mjestima, pvp radi ok, cak sad i u gradu vise manje, ali nije to to. Kad imas ok konfu i onda moras trpit takve gluposti sa performansama....to mi je ono....mrzim to
procitao sam na netu da je q6600 usko grlo za ovu igru, mislim, malo mi je to glupo ali ajde, dignuo sam jos 400mhz proc, na 3.6, mislim da nisam dobio ni 1frame.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2011., 20:01   #15
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
skidam pa cemo vidjet kakva je , nadam se zanimljivija od wowa , nakon dosta godina je dosadio
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 03:56   #16
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
evo skupilo se nešto frameova nakon gašenja firewalla i antivirusa malo glupo, al eto nešto sam dobio. Detalji na high, bez sjena i AA. Sad dobivam pristojan fps i u sanctumu i radiovima i pvp-u. I dalje to nije kak bi trebalo bit, al mogu zivjet s tim
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 07:34   #17
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Još jedan žderač vremena. Pa tko će to sve odigrati.
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2011., 11:34   #18
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor iNoob Pregled postova
Još jedan žderač vremena. Pa tko će to sve odigrati.
pa ljudi bez zivot XD
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 16:05   #19
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,400
igra li tko još to? planiram uzeti,ima za 9 eura na offgameru...sada instaliram free trial baš pa kontam samo upgrejdati acc kada izađe...pričajte malo dojmove i to
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 17:02   #20
Fawlty
Registered User
Moj komp
 
Fawlty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 35
Pa ovako:
ja sam dugo igrao WoW ( od vanille) ali kako su ga oglupili, jasno, prestao sam. Dugo sam tražio igru koja će biti slična, a opet bolja od WoWa i kad sam počeo igrati Rift mislio sam da sam je našao.
Izgleda odlično, lvling je jako zabavan, po meni možda najbolji u mmo-imo do sad ( barem od onih koje sam igrao). Puno stvari je super zamišljeno i puno bolje rješeno negou WoWu ( npr. kod vendora možeš klikom na gumb prodati sve sive stvari iz inventorija i još bezbroj stvari).
Početak end gamea mi se činio obečavajućim, kako za pvp, tako i za pve.
Ali..
nakon mjesec dana end gamea sam skoro poludio. Uvijek je sve isto i kolko god se činilo rauličito, vjeruj mi,isto je. Pvp endgame ( postoje samo bgi koji se igraju po tierovim) prepredosadno). Pve iskreno, nisam dokraja probao ali nije nešto.
Ljudi s kojima sam igrao isto svi odustali nakon 2mjeseca igre, kao i ja...
Meni izgleda kaojoš jedan MMO u nizu, a sad možda će ti netko pokazati igru u boljem svijetlu
Fawlty je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 18:16   #21
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,400
ja sam također davno prije igrao WoW,prestao sam igrati nešto prije nego li je izašao WOTLK i od onda nisam našao niti jedan MMO koji me uspio držati dulje od 2 dana(naravno isprobavao sam f2p samo),a Rift mi lega preporučio i odigrao Trial negdje prije i svidjela mi se igra ali nije mi se dalo onda ništa igrati na duže vremena... i sad planirao uzeti SW ali vidim da je bolje pričekati dok ne vidim kako će se razvijati igra,a baš mi se igra neki dobar MMO pa naletio na Offgamersu za 9 eurića na Rift tako da ako će mi pružiti maksimalnu zabavu čak i mjesec dana meni dovoljno da za manje od 70 kn kupim igru
gledao sam i klipove na jutubu na višim lvlima i čini mi se zanimljivo,kao dobra kopija WOW-a,ništa startat trial po drugi puta i samo upgrejdat acc kada istekne
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na