Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2010., 10:00   #241
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Konačno i ja odigrao malo igru, pa da nabacim koju rečenicu.

Očekivao sam malo više, al sve u svemu igra je arkada za razbibrigu i u tome je čisto solidna. Jedino da je bolje rješeno skretanje u zavojima i da ustvari kočnice imaju neku funkciju u igru, a ne samo ručna kočnica, bilo bi to puno bolje. Vidi se da igra nažalost pati od konzolitisa, i lošeg porta. Možda se kojim patchom popravi nešto.
Al sve u svemu poslužit će za ubijanje vremena tu i tamo u ove jesenske/zimske dane.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 10:13   #242
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
vidim da se zahukatalo...so i'll join the train.

@mikey komentirat i suditi igru,dal valja ili ne, na temelju slika i filmeka(a pogotovo na večini PLAČENIH reviewa) a da ju ne probaš...genijalno i nadasve fanatično jer ti se ,eto svidio prethodni nastavak...BRAVO

shift je relativno dobar(za ,po meni, besramni knockoff grida),ali nije igra niti blizu za direktnu usporedbu,dvije različite sfere.


@BladeRy definitivno se slažem sa svakom tvojom rečenicom.očiti apsurd je da su išli refreshat staru igru i napravili ju...loše (ali sa tehničke strane),grafiku ne kometiram,osim ako nije očiti škart, jer mi je to najmanje bitna stavka u svim igrama.

ponavljam ,kao arkada je solidna i igram ju ali stvarno,da se moglo bolje-definitivno!
mogu samo reć da su sa volanima shebali big time,neovisno radilo se o simulaciji ili arkadi,imam wingmanFF i donekle je igrivo,ako pređem preko toga da FF radi samo kada se skršim u zid ,ali ne kad vozim po makadamu?! ili kad zakucam drugi auto u zid...


@Overhaul -oprosti ali potezati raspravu na principu dal netko ima original ili ne ,je skroz nepotrebno i bedasto.
znam da bi se ti 100% bunio i hebao im majku/tražio pare nazad, da si pljunuo cca.500kn a da ti igra ne radi out-off-the-box !?!,pogotovo na Win7 x64! ja sam primoran igrati na XP-u ,jer eto,njima se nije dalo pošteno istestirati ,pa se masu ljudi žali na isti slučaj ko i kod mene(čast iznimkama).

a to je samo jedan od problema sa "novim" NFSom.

Citiraj:
Autor >>>KUKY<<< Pregled postova
Meni smeta sto maltene nakon 10 min vozim Zondu roadster. To mi nekako ubija onaj napredak u igri prema voznji sve boljih i boljih auta.
Slijedeca glupost je gasenje svjetala na farovima u nocnim misijama u nekim zavojima. Nevjerojatno, dali se to samo meni dogadja?
O mish podrsci necu ni govoriti jer je sramotno, otkako su igre dobile samo arrow kretnje po meniju mi se gade, kao da sam upalio konzolu.Pa zar je tako tesko dodati mis u igru, to im je neznam par linija koda u igri c,c,c.
fizika je debilna, ali ajde oprastam jer je arkada, nitro u zavoju i sve bude ok, ali ako NFS porsche moze imati onakvu fiziku, onda to moze imati i ova igra koja je 10 god novija. I kraljevski fail, zasto nema pogleda iz kabine?
Dalje: Ako pogledamo grafiku na GT5 koji je svjetlosnim godinama (hardverski) iza pc-a shvatimo koliko nam danas prodaju muda pod bubrege, barem sto se grafike tice.
Odigrat cu igru do kraja, ali da se moglo bolje itekako se moglo.

nemoj da te to toliko smeta,iako imaš filing u igri ko da si sjeo iz golfa 2 u enza ,to ti je samo preview. zapravo nije ni toliko loše, meni nekako bolje "pašu" te jurilice nego kakav stock subaru...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 20.11.2010. u 10:31.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 10:30   #243
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
molim obrisati...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 14:01   #244
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ma nemoj hebat!!
Znači dao sam lovu za volan i kud ionako izađe u prosjeku 3 driving igre godišnje, tu ne bi ni to trebao igrat, nego volan spremit u kutiju i igrat na tipkovnici eto zato što to nisu 'prave simulacije' poput rfactora
Ja ne znam za tebe, ali meni je lakse ovakve igre di nije potrebna precizna kontrola gasa, kocnice i volana igrat na tipkovnici, pa radije spremim volan u kutiju da mi prasina ne pada na njega i sjebe mi pot.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 14:56   #245
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
pozdrav imam problem sa igrom , svakih 20 ak minuta me igra izbaci van :/
Minox je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 15:08   #246
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor Minox Pregled postova
pozdrav imam problem sa igrom , svakih 20 ak minuta me igra izbaci van :/
Otkud te izbaci, iz sobe?
Jel si probao malo proguglat u najčešćim problemima s igrom i kako uklonit iste?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 15:12   #247
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
da iz sobe
jesam malo prije,riješeno , bio je problem u quad-u , treba se namjesiti na na 2cpu based
Minox je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 15:30   #248
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Eto vidiš sve se može kad se malo potrudi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 15:53   #249
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,401
ne znam jeli netko primjetio da na onim kišnim stazama se konstantno čuje pljusak kiše makar kiša uopće ne pada nego je samo mokra cesta,hahah malo su failali
inače igra ispunila očekivanja,baš si lagano guštam,svaki dan po par utrka odvozim čisto za razbibrigu,prvo obavljam misije ko racer a kad završim s tim onda ću ko pandur,konačno dobar NFS nakon Most Wanteda
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 17:32   #250
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
igrao, skoro presao i vise me se neda, nis posebno i dalje je to losije od nfs4 ili 5
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 18:52   #251
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Loše, očekivao sam puno bolje. Previše mi vuče na Burnout. Fizika automobila nikakva, soundtrack IMO loš.

Jedino mi se sviđa izbor automobila.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 19:20   #252
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Oprosti BSA, probal sam igru dvije vožnje prije neg sam napisal al ne mislim da je to dovoljno da napišem da sam igral... Isto tako čitam (i gledam) review-ove o pojedinim aspektima igre i sam zaključujem kakva je igra, preskačući dojam autora. A to kaj ti misliš da ja uspoređujem Shift sa ovim il GRID-om, malko se varaš. Ja sam samo odgovaral na mišljena ljudi i usporedbe prethodnika sa GRID-om koji je MENI totalna debilana naspram Shift-a. I ne gledam koja je igra kopija neke drugo, već me samo zanima dal je igra MENI dobra.
Uglavnom, preveč ljudi sere po nečem kaj je baš ono kaj se govorilo da bude pa se lagano povlačim iz teme.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 19:27   #253
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor mikey_rs Pregled postova
A to kaj ti misliš da ja uspoređujem Shift sa ovim il GRID-om, malko se varaš. Ja sam samo odgovaral na mišljena ljudi i usporedbe prethodnika sa GRID-om koji je MENI totalna debilana naspram Shift-a.Uglavnom, preveč ljudi sere po nečem kaj je baš ono kaj se govorilo da bude pa se lagano povlačim iz teme.
Odlicno argumentiranje cinjenice zasto je Shift bolji od Grida. I neka je tebi Grid debilana, izgleda da ga je EA izdao pod imenom NFS "neko sranje", bio bi ti fenomenalan.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 21:09   #254
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
ček jel istina da nema ručnog mijenjanja brzina?!
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 21:11   #255
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Odlicna arkada za ubiti popodne...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 21:27   #256
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Probao jednu utrku, uninstall+delete. Igrao sam 10-15 minuta, od toga 10 minuta čekanja da mi dopuste da preskočim glupe sekvence, minuta-dvije da podesim grafiku i kontrole, kad sam skužio kak su blesavo postavljene i na kraju utrka. U odnosu na HP2, lošija u svakom pogledu. Grafika mizerno napredovala, pa se ne može vadit ni na to.
Ne razumijem lag u skretanju, ono, moram skrenit sekundu prije zavoja, jer mu treba pun k***tz da skuži naredbu da treba skrenut. Nek prokliže, nek understeer-a, bilo šta nek napravi kad pritisnem lijevo, a ne sekundu kasnije.
Meni se ne sviđa, ak se nekom sviđa, sve u redu, al igra nije ni blizu jednog nfs4.
D1viry je offline   Reply With Quote