Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2008., 11:36   #31
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Citiraj:
Autor Independent Pregled postova
ok...nisam mislio ja srati ni po kojem misu nego sam rekao sta sam cuo da se prica... znaci kazete da je deathadder bolji od lachesisa? po dizajnu su kolko vidim vise-manje slicni,jedino ovaj ima 1800dpi...valjda je to razlika ili? zasto vam ne pase ovaj lachesis?

btw.netreba meni tih 4000dpija neg neki pristojan mis za nabacit tu i tamo cod2 i cod4 za zajebanciju i neki war i da se ne znoji ruka jer na ovom od logitecha koji trenutno imam se full znoji ruka...
http://www.xsreviews.co.uk/reviews/p...azer-lachesis/
Ima bolje drivere od deathaddera, kaj je je.

A što se znojenja tiče... ne znam. Meni se pak više ruke znoje na glatkim površinama neg na gumenim. Zapravo se isto znoje, ali kao što je netko već rekao, na glatkim površinama imaš osjećaj ko da igraš sa nauljenim plehom :P
Na gumi se tog ne javlja.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2008., 20:04   #32
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Ma cuo sam da na g5v2 se malo manje znoji ruka...no pustimo njega,sad konacno pitanje izmedu deathaddera i mx518 koji je bolje uzet?
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2008., 20:22   #33
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
Citiraj:
Autor Independent Pregled postova
Ma cuo sam da na g5v2 se malo manje znoji ruka...no pustimo njega,sad konacno pitanje izmedu deathaddera i mx518 koji je bolje uzet?
odi u dućan pa probaj i pogledaj, a ako onda neznaš odi na neku zgradu i baci se pa dok padaš razmišljaj kojega si trebao uzet
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2008., 20:05   #34
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
odi u dućan pa probaj i pogledaj, a ako onda neznaš odi na neku zgradu i baci se pa dok padaš razmišljaj kojega si trebao uzet
Ajd idem sad skocit pa vam javim... pogledat cu u ducanu ak imaju ovaj deathadder uzet cu njega (jer sam u puli a ima samo ve-mil hgspot i medialab) ak ne uzimam mx518 i amen,al cu se potrudit nac ovaj deathadder.

Tnx svima na pomoci
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2008., 19:35   #35
luki123
_HZTK_
Moj komp
 
luki123's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb/Dubrovnik
Postovi: 616
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
po meni je malo bolji g5..

mx518 ima onu glatku povrsinu, i onda po ljeti kad ti se znoje ruke ostaju kao neki cudni tragovi i ostaci na misu, i one nozice na misu se dosta trose tako da ih treba relativno cesto mijenjat(svakih 6 mjeseci je kod mene), dok g5 ima hrapaviju povrsinu koja bolje lezi u ruci(ne sklize se toliko) i ima drugazije nozice koje se ne trose toliko...

jedini nedostatak na g5 je pretvrd scroll, na mx500-510 je buno bolji scroll
Gdje se mogu kupiti nožice za mx 518?
luki123 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2008., 21:09   #36
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Bilo ih je u linksu, ali ih vise nemaju na cjeniku
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 04.03.2008., 21:15   #37
jedan.tamo
dance instructor
Moj komp
 
jedan.tamo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: FER, zg-vz
Postovi: 109
ja prije jedno 6 mjeseci kuio u jednoj vikend akciji u vemilu MX518 za 270kn, i od tada ne zalim ni dana. nisam neki gejmer, ali sto se tice dizajna i slicnik gluposti za sto je potrebna preciznost, mis je odlican....

btw. ako trebas ili si mozda zainteresiran za novi G9 javi mi se na PM
jedan.tamo je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 22:05   #38
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
da ne otvaram novu temu. mislim sa mx518 prijeci na g5, imam ga priliku dobiti za isti novac za koji bih prodao 518. razlog zamjene je sto g5 ima kotacic koji moze ici lijevo desno, hrapaviji je, i laksi valjda.

samo sto bih da dobio bez utega i kutijice sa utezima, pa me zanima jel se moze g5 normalno koristiti bez toga, nece biti prelagan ili neki dio onak labav bez te kutijice?
i kako je rijeseno to lijevo desno na scrollu, jel upotrebljivo? ne zelim da slucajno stiskam scroll umjesto pomaka lijevo ili desno, ili obrnuto...
  Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:24   #39
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
mis radi bez utega, nis se ne klima. samo nije mi jasno razlog zamjene ti je sto je mis laksi, al nesmije bit prelagan?
ja sam imao mx518 i u zamjenu za njega sam dobio g5, nije mi bas nes bolji. cak suprotno, zivcira me sto kotacic ide lijevo-desno, jer inace cesto koristim middle click u igrama, a sad me cima ovo. i tipke za mijenjanje dpi-a su drukcije postavljene pa mi je trebalo malo da se naviknem. osim toga, misevi su identicni. mislim da ti se ne isplati za*ebavat sa kupoprodajom zbog toga.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:30   #40
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
MX518 bez razmišljanja. Po meni jedan, ako ne i najbolji miš ikad.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:36   #41
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
mis radi bez utega, nis se ne klima. samo nije mi jasno razlog zamjene ti je sto je mis laksi, al nesmije bit prelagan?
ja sam imao mx518 i u zamjenu za njega sam dobio g5, nije mi bas nes bolji. cak suprotno, zivcira me sto kotacic ide lijevo-desno, jer inace cesto koristim middle click u igrama, a sad me cima ovo. i tipke za mijenjanje dpi-a su drukcije postavljene pa mi je trebalo malo da se naviknem. osim toga, misevi su identicni. mislim da ti se ne isplati za*ebavat sa kupoprodajom zbog toga.
ma da? to lijevo desno mi je zapravo glavni razlog zas bi mjenjao, onda sto je g5 valjda hrapaviji bolje gumiran, i onda sto je valjda malo laksi i ljepsi od mx518
sta dakle taj scroll sucks? jer i ja stalno koristim midle click, u codu bacam granate snjim ne zelim da me zeza levo desno.
  Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 23:21   #42
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ja imam 518 na jednom Pc-u, g5rev2 na drugom, i g5 mi je bolji jer je hrapaviji, ne klize se kao sta je slucan na 518 po ljeti kad se ruka znoji

to na scrollu lijevo-desno jos nisam nijednom koristio na misu, neznam ni koja je svrha toga

dizaj je isti, tezina je otprilike ista kao i mx518 bez utega

jedini minus na g5 je sta je scroll dosta tvrdi od 518
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 11.10.2010., 16:44   #43
Petar332
Premium
Moj komp
 
Petar332's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Citiraj:
Autor luki123 Pregled postova
Gdje se mogu kupiti nožice za mx 518?
ne trebas kupit, posaljes mail logitechu i oni ti posalju besplatno
Petar332 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 16:27   #44
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Prvi put cujem da logitech besplatno salja nogice. To je sigurna informacija ? Btw bio je prije jedan ducan u ZG kod blizu rotora u kojem su imali takve male ali korisne stvarcice za kupiti. Nazalo mislim da vise ne radi. Ali ako salje Logitech samo tako onda bi i ja tamo narucivao. =/
chare je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2010., 18:02   #45
MausLuka
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
prelazak s 518 na g5 se ne isplati ali ako se kupuje novo onda je bolje uzeti g5.

osobno koristim 518 vec tri godine i stvarno je svasta prezivio i ne bi ga mijenjao ni za što.
MausLuka je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2010., 18:50   #46
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
@MausLuka
Ako se kupuje novo onda se uzima G500, jer G5 je već par mjeseci EOL i teško ćeš ga pronaći na lageru.
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2010., 19:21   #47
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
zato fino ebay g5 novo 250kn
  Reply With Quote
Staro 22.10.2010., 19:30   #48
crackman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 58
mx518 uzmi u adm ti je akcija sad 250 kn
crackman je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 23:44   #49
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
opcepoznato je da mx518 zuji jel tako? zanima me jel ista stvar sa g5, ak neki vlasnik moze prisloniti na uho pls ? pocelo me zivcirati to kod mog mx518, komp mi radi 0-24 spavam pored njega i cujem zujanje...
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na