Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2009., 00:14   #1
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Router se diskonekta kada ulazim u igru

Pozdrav. Imam Thomson 780WL router od t-com-a. Zadnjih mjesec dana kada god ulazim u igru (tocnije u Wolf: Enemy Territory), preko browsera(ASE), router se diskonekta u meduvremenu kada prebacuje iz startne konzole u igru. Tj, diskonekta se lampica DSL, kao da ga nesto izbaci jednostavno i onda ga moram izgasit i ponovo upalit.Isto to se nekad dogodi i frendu s kojim igram preko neta, ima isti modem i zna mu se slicno desit. Jel zna netko u cemu bi mogao biti problem?
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 09:42   #2
Tino53
Premium
 
Tino53's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 124
evo točno to,ista stvar,ja sam imao isti takav ruter,i isto sam igrao online samo ne wolf teritory nego cod2,stalno mi se iskljucivao,sam restartao itd. itd...
problem ti je u ruteru!!!
sad je tu jos jedan problem,ako zoves t-com ko ja onda ti ga nece tako brzo promjenit,kod mene su bili bar 10 puta i svaki puta je nes drugo bilo a ustvari su se pravili da neznaju da taj ruter nevalja,inapokon nakon 11 puta sam dobio novi ruter,sve super šljaka sve 5
sad je na tebi da odlucis oces kupit neki novi ruter svojim parama ili ces cekat da ti t-com da novi
__________________
Pošteni i odgovorni trgovci - 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Tino53 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2009., 10:47   #3
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Probaj fleshat novi firmware, ja imam taj ruter i normalno mi radi kad igram online igrice COD2, i to ne ja samo nego nas nekad 5 zna igrat preko jednog ruter a i nikad se nije diskonekto prilikom ulaska u igru, doduše ja sam promjenio firmware odmah kad sam ga dobio, nisam gdje imo ukopčat kablove
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 19:40   #4
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
nista,probat cu sa novim firmwareom (koji je najpouzdaniji?) (koristim i maxtv ako to ista znaci)

a sumnjam da ce mi t-com promjenit kad njima sigurno to radi bez greske!
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 20:37   #5
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Imaš tu na forumu temu kako stavit novi firmaware, samo prije nego kreneš pročitaj sve zbog MaxTV-a
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 21:42   #6
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja takav u dlaku isti problem imam s SE555... Ha ništa onda, da vidim kako će to funkcionirati sljedećih dan-dva, pa ih zovem. Sve mi je to čudno nešt... Da tako masovno samo odjednom svima počne zaebavat... :/
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na