Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2015., 01:30   #1
Zincji
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Primošten
Postovi: 4
Trebam odgovor i pomoc u vezi nadzora na internetu

Može li mi netko ovdje reći ako znaju više o internet nadzoru.
Recimo neka osoba u mojoj kući djeli internet sa mnom.
Moje pitanje je, ako sam spojen na njega u wireless ili drugi nacin da li on može vidjeti moj browser i ono što tipkam i može li da smeta i li gnjavi dok pricam sa drugim ljudima.
Ako on ne može to učiniti i pratiti razgovore live na nekom chatu onda je li moguće da je to bio moj net provider koji mi je napadao dok sam razgovarao s ljudima i pokušati maknuti me off net.
Molimo trebam odgovoriti Hvala!
Zincji je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 09:26   #2
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,451
Ako ti nije instalirao neki software na tvoje računala ne, to što si naveo nije samo tako moguće. Mislim moguće je ako je ta osoba neki hacker pa zna kako se upada u računala.
A da te je Internet provider napadao čisto sumnjam u to... prije da ti imaš neki virus, spyware ili tako nešto na kompu
Alister je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2015., 13:44   #3
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Na koji način te napadao dok si razgovarao?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 15:12   #4
Zincji
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Primošten
Postovi: 4
pa dok sam pricao sa drugima na raznim live chatovima on ili oni su cesto pratili moj razgovor i pokusavali ometati i govoriti stvari o meni sa mog posla ili iz kuce da uvrijede...
Zincji je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 00:33   #5
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Ako ima pristup routeru moze pratit promet koji ide kroz njega. ISP sigurno nije nesto tako radio jer si nebitan (bez uvrede).
A nisi dovoljno objasnio kako to "ometaju". Ulogirali se u chat s tobom i tim osobama i pricali? Vjerojatno je na ispisu prometa onda vidio gdje si se spojio i dosao.
Uglavnom, ako ima pristup routeru moze i promet sniffat. Ali ja sam skeptican prema svemu ovome i mislim da je ovo samo spoj tvog neznanja i necije zezancije.
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 09:33   #6
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Razni live chatovi ... - npr?. Kad su se javljali u live cbat da li su postali kao ti ili kao druga osoba u razgovoru?
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2015., 00:49   #7
Zincji
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Primošten
Postovi: 4
Sandokan hvala na odgovoru i ja sam mislio da je necija zezancija samo sam htio znati da li mi osoba na koju sam spojen u kuci preko njegovog modema moze nadzirat browser promet i stranice koje posjecujem.

Alistar siguran sam da nije nikakav virus jer nisam nista skidao i sve je novo instalirano i imam antivirus.

Forace chatovi kao twitch.tv, nexusmods, youtube i jasmin i bili su logirani kao guest ili nekad sa username i onda su ometali dok pricam sa drugima.
Jednom su kreirali lazni facebook sa mojim imenom.
Zincji je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2015., 05:49   #8
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor Zincji Pregled postova
Forace chatovi kao twitch.tv, nexusmods, youtube i jasmin i bili su logirani kao guest ili nekad sa username i onda su ometali dok pricam sa drugima.
Jednom su kreirali lazni facebook sa mojim imenom.
Pa ovo je vjerojatno neki tvoj prijatelj il netko iz razreda. Nista od ovog ne bi upucivalo na ista iz prvog posta. Netko te malo trola, a ti nisi skuzio
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na