Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2015., 05:58   #1
FilipMisko
Registered User
Moj komp
 
FilipMisko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Sony Xperia Z2 Tablet - stylus input

Imam vec godinu dana Z2 tablet i iznimno sam zadovoljan njime. Fenomenalan u svakom pogledu - osim jednom, a to je da nisu sa Z2 mobitela prenjeli glove mode, tj. mogucnost tipkanja rukavicama, a time i svakim drugim predmetom. Z2 mobitel ima mogucnost pisanja bilokojom olovkom (ne nuzno stylusom) po ekranu, dok tablet tu mogucnost nema. S obzirom da su hardwerski u potpunosti isti, taj potez nema smisla, pogotovo sto bi opcija bila puno korisnija na tabletu.
Pretrazio sam XDA za bilokakav rom ili tweak koji bi to omogucio, jer bi mi to bilo bas zgodno za pisanje na faksu, no nista korisno nisam nasao, pa me zanima zna li netko mozda postoji li ili neki poseban stylus koji bi na Z2 tabu radio, ili neki softwerski nacin da se taj nacin unosa koristi? Hvala
FilipMisko je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2015., 10:22   #2
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Pretplstavljam da ti lne olovke za pisanje po tqbletima i smartphonima ne odgovaraju ili? Ono šta ima ko gumicu na vrhu a simulira ljjdski prst ....
Forace je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2015., 15:13   #3
FilipMisko
Registered User
Moj komp
 
FilipMisko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Pretplstavljam da ti lne olovke za pisanje po tqbletima i smartphonima ne odgovaraju ili? Ono šta ima ko gumicu na vrhu a simulira ljjdski prst ....
Ne, nista od toga ne reagira. Dok na Z2 mobitelu mogu uzet i najobicniju olovku ili kemijsku i radi savrseno.
FilipMisko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na