Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.08.2014., 21:45   #1
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Yarvik Xenta se nemože upaliti

Dakle radi se o gori navedenom 10' tabletu, koji kad ga idem upalit, samo vrti onaj cvjetic i ne dogadja se nista.
Kad pokusam ući u recovery mode(vol+ i power), rastavljeni androidic lezi na leđima i crveni uskličnik viri iz stomaka.

Kad ga pokusam ukljucit u usb, automatski se pali, i vrti.
Nikad nije rootan ili modan niti ista

Inace prije nekog vremena je poceo blokavati i samo bi iskakalo "gapps has stoped working" "acore has stopped working" "Email has stopped working" i to je to.

Googla sam al svi odgovori se odnose na rootane i sl modele sa CMW-om, a ovaj to nije, i neznan sta bi ja tu triba sad napravit kad nece da udje u recovery
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2014., 08:31   #2
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Dakle radi se o gori navedenom 10' tabletu, koji kad ga idem upalit, samo vrti onaj cvjetic i ne dogadja se nista.
Kad pokusam ući u recovery mode(vol+ i power), rastavljeni androidic lezi na leđima i crveni uskličnik viri iz stomaka.

Kad ga pokusam ukljucit u usb, automatski se pali, i vrti.
Nikad nije rootan ili modan niti ista

Inace prije nekog vremena je poceo blokavati i samo bi iskakalo "gapps has stoped working" "acore has stopped working" "Email has stopped working" i to je to.

Googla sam al svi odgovori se odnose na rootane i sl modele sa CMW-om, a ovaj to nije, i neznan sta bi ja tu triba sad napravit kad nece da udje u recovery
Ako dosad nisi rootao i stavio CWM ostaje ti jedino mogućnost da reflashaš stock firmware nekim flashtoolom(gotovo sigurno će riješiti tvoj problem). Ono što trebaš googleati je firmware za svoj uređaj(obično već dođu u obliku namijenjenom za Flashtool), te flashtool(program koji instaliraš na PC) za tvoj uređaj tj. uređaje s tim chipsetom. Također trebat će ti i driveri za uređaj i možda za flash mode(može i ne mora biti, obično dođe s flashtoolom). Najčešće trebaš prebaciti uređaj u flash mode(nekom kombinacijom power i vol tipaka, također nešto što moraš potražiti za svoj konkretan uređaj), potom uštekati tablet na PC i pokrenuti flashtool iz kojeg flashaš). Proguglat ću malo i sam pa ću vidjeti što ima.

Edit-evo prijatelju http://www.yarvik.com/userfiles/yarv...B10-201_UK.pdf. Tu su ti upute, a s njihove stranice preuzmeš i firmware za svoj točan model uređaja(provjeri dobro, to je najbitniji korak).
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.08.2014., 10:33   #3
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
dada Tab10 211 je model, skinuto flashirano, sve radi tip top, hvala lipa
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na