Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2012., 13:50   #1
diegos281
kamikaza777
 
diegos281's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hr
Postovi: 59
Zamjenska tinta (Zagreb)

Gdje kupiti zamjensku tintu u Zagrebu? Trebam HP301 crnu, može i spremnik za printer ili samo tinta pa da sam punim.
Ove original od HP-a su mi malo preskupe... :/
diegos281 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 15:02   #2
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
70-80 kn je tinta,orginal

to nije tako skupo, zamjenska ne postoji a petljati sa punjenjem špricom je zapetljano i kada tada češ smrdati printer...

ukoliko stvarno puno printas, crno, nabavi si laserski printer...
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2012., 19:15   #3
diegos281
kamikaza777
 
diegos281's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hr
Postovi: 59
S tom tintom isprintam jaako malo stranica pa sam mislio da možda postoji bolje rješelje...
diegos281 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 20:17   #4
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
postoji, novi printer inace ne znam, mrzim hp
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 20:29   #5
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
koji točno printer imaš ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 21:52   #6
diegos281
kamikaza777
 
diegos281's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hr
Postovi: 59
deskjet 2050
diegos281 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2012., 16:06   #7
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
kolko znam blizu remize imaš adriatix , on ti može napuniti katriđ skroz do vrha kao XL black kod orignala , samo je kod njega 80kn dok je xl cca 170kn.
a ako puno printaš crno bijelo onda zemi neki laserski.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2014., 23:31   #8
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
Mene bi zanimala zamjenska tinta za HP Deskjet 1510, tj. boje 301 i black i tri-colour, ove originalne od HP-a nema šanse da kupim, 4 ml boje za 160 stranica i ko zna koliko kuna... treba mi preporuka za dobre zamjenske boje... ili je to sve isto manje više? nemam pojma, nikad nisam kupovao...

...kao dobru cijenu, nalazim ovdje, a sumnjam da po trgovinama ima nešto isplativije od ovoga, samo koliko je ovo "provjereno", kvaliteta boje, dugotrajnost i sve što ide s time?

evo linka: http://www.ebay.com/itm/2-Ink-Cartri...item1c36dd6a16 (na ovima međutim ne pronalazim koliko imaju mililitara, samo pišu da su kao "high capacity"...

i koji vrag znači Type:
Remanufactured?

e da, i ono punjenje da mi neko puni stari / potrošene ketriđe ne bih hvala, injekcija i te spike... ne vjerujem ja tome nikako, jedanput smo na faksu u Rijeci dali 50 kn za to i 5 stranica uspjeli ispisati s time...

i dali je korištenje zamjenskih boja "legalno", tj. ako šta rikne u garantnom roku, izgubit ću jamstvo ako su zamjenske boje unutra ili ne? mislim da je ipak pametnije da sačuvam original ketriđe... + zanima me dali mi može na neki način printer riknuti ako koristim te boje? nemam pojma stvarno... ili smanjiti "radni vijek" i trajanje printera? blesava pitanja, ali eto, ne znam
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 11:41   #9
whiskey
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
Mene bi zanimala zamjenska tinta za HP Deskjet 1510, tj. boje 301 i black i tri-colour, ove originalne od HP-a nema šanse da kupim, 4 ml boje za 160 stranica i ko zna koliko kuna... treba mi preporuka za dobre zamjenske boje... ili je to sve isto manje više? nemam pojma, nikad nisam kupovao...

...kao dobru cijenu, nalazim ovdje, a sumnjam da po trgovinama ima nešto isplativije od ovoga, samo koliko je ovo "provjereno", kvaliteta boje, dugotrajnost i sve što ide s time?

evo linka: http://www.ebay.com/itm/2-Ink-Cartri...item1c36dd6a16 (na ovima međutim ne pronalazim koliko imaju mililitara, samo pišu da su kao "high capacity"...

i koji vrag znači Type:
Remanufactured?

e da, i ono punjenje da mi neko puni stari / potrošene ketriđe ne bih hvala, injekcija i te spike... ne vjerujem ja tome nikako, jedanput smo na faksu u Rijeci dali 50 kn za to i 5 stranica uspjeli ispisati s time...

i dali je korištenje zamjenskih boja "legalno", tj. ako šta rikne u garantnom roku, izgubit ću jamstvo ako su zamjenske boje unutra ili ne? mislim da je ipak pametnije da sačuvam original ketriđe... + zanima me dali mi može na neki način printer riknuti ako koristim te boje? nemam pojma stvarno... ili smanjiti "radni vijek" i trajanje printera? blesava pitanja, ali eto, ne znam
Imam ja zamjenske tinte HP 301XL Black i 301XL Color. Nove neraspakirane.
Cijena im je Black 100kn, color 115kn
Javi ako si zainteresiran
whiskey je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2014., 17:33   #10
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
Citiraj:
Autor whiskey Pregled postova
Imam ja zamjenske tinte HP 301XL Black i 301XL Color. Nove neraspakirane.
Cijena im je Black 100kn, color 115kn
Javi ako si zainteresiran
mog deskjeta 1510 multi. je "zahvatila" epidemija older "generation cartridge"...

http://www.cartridge-support.com/Sol...ationError.php

dakle, kako u članku piše, bijah naručio neko MSI 301XL od čak 20-ak ml crne boje, potrošio 100kn, ubacio, a kad ono greška - nikad nisam na gori način izgubio 100kn, bolje da sam prokockao to

na mom tom zamjenskom ketriđu pisao je datum 24/03/2014... dakle u "stariju" generaciju, i naravno da nije radilo, zvao HP podršku, nikakve pomoći od njih...

od koje firme su tvoji, koliko ml ima black? (znam da XL zamjenske variraju od firme do firme kada je u pitanju kapacitet, itd.) i ono NAJNAJVAŽNIJE, koji datum je iza? sve od 01/04/2014 pa na dalje bi trebalo (valjda?) biti O.K.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na